У Шполі оголосили полювання на тих, хто палить листя: будуть штрафувати

В зв’язку з численними скаргами жителів міста Шполи, та у зв’язку з різким збільшенням в осінній період порушень санітарного законодавства,- масовим спалюванням опалого листя, та з метою запобігання погіршення якості атмосферного повітря в місті, міською владою було прийнято рішення про проведення спільно з правоохоронними органами, та представниками громадськості рейдів територією міста. Мета рейдів- виявлення та недопущення фактів спалювання листя, та складання протоколів про адміністративні правопорушення.

В одному з рейдів що проходив нещодавно, брав участь заступник міського голови Віталій Плетінь, дільничний інспектор Шполянського РВ УМВС Соколовський П.В. помічник інспектора Гавура В.В. та представник Народної ради.

На превеликий жаль у більшості пенсіонерів немає можливості вивозити листя, та і комунальники не забезпечують своєчасне санітарне очищення міста від опалого листя.

Під час спалювання листя людям хворим на бронхіт та бронхіальну астму приходиться тяжко, та і здоровим жителям доводиться дихати димом , адже дим від листя приносить таку ж шкоду як і потужні промислові викиди. Тому перш ніж палити листя, кожен повинен подумати як це може вплинути на його здоров’я, та його сусідів.

Хотілось би нагадати що відповідно до статті 152 КУпАП такі порушення тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 340 до 1360 гривні. Без чистого повітря не може бути повноцінного життя, та міцного здоров’я. Тож бажаємо всім нам чистого повітря та міцного здоров’я!

Запись опубликована в рубрике Новини, Статті, у місті. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

6 комментариев: У Шполі оголосили полювання на тих, хто палить листя: будуть штрафувати

 1. zhora говорит:

  На мою думку штрафувати пенсіонерів у яких пенсія близько тисячі гривнів не потрібно. А от заставити затушити, і розказати що так не потрібно робити , то це правильно. А також вручити кожному порушнику відповідну пам’ятку про те як з листя зробити листовий перегній в якому є азот, фосфор, кальцій, залізо, калій та магній, як він потім позитивно впливає на структуру грунта, і так далі. А то останнім часом якщо стірку повісити сохнути надворі то вона так пропахне димом що потрібно перестірувати, а такі рейди може трохи зменшать «ДИМ».

 2. OpenID عبدالله ليبرمان говорит:

  цирк…мусарок, самий молодий заступник мера та 50-літній неук із охрани лякають пенсіонерів ? ахахах

 3. drakosha говорит:

  Минулий рік так бігали а цього року коли залишили люди сміття і міська рада обіцяла вивезти, Так самі комунальники і спалили сміття. Хіба є віра теперішні продажні міській владі?

 4. drakosha говорит:

  Міська влада вміє тільки знущатись над пенсами , а що їй пенси?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>