Шполянська «Свобода» вимагає поселити всіх негідників на смітнику

1 жовтня відбулося перше слухання Шполянського районного суду за позовом від представника ТОВ Українські Аграрні Традиції Тупота В.О до відповідачів ГРВО Свобода Кишінько В.Л, ГАЗЕТИ ШПОЛЯНОЧКА ПЛЮС та до прес служби Черкаської обласної організації ВО Свобода. Позов про захист честі, гідності, ділової репутації фізичної особи та спростування недостовірної інформації.

Представник позивача стверджує що 5.04.2014р була поширена інформація про те, що в заступника відділу держземагенства в Шполянському районі Людмилу Лимар стріляв представник ТОВ УАТрадицій після того як вона відмовилась проводити незаконні операції з землею. Зазначені факти, зі слів Тупоти, не відповідають дійсності та порушують його ділову репутацію як юриста, принижують честь і гідність.

Він вимагав відшкодування моральних збитків на суму 40 тисяч гривень.

Вся громада Шполянського району на знак протесту вийшла до будівлі районного суду, підтримати вимоги покарання Тупоти.

Як зазначив голова Шполянської РОВО Свобода Кишінько, – треба постійно спостерігати за такими гучними процесами разом з громадою та ходити на судові засідання, адже вони відкриті для кожного громадянина.
«Необхідний закон про люстрацію, щоб всі негідники опинилися на смітнику. Необхідно негайно очищувати владу. Буде важко, але це треба робити заради майбутнього всієї України», вважає пан Кишінько.

295 коментарів до “Шполянська «Свобода» вимагає поселити всіх негідників на смітнику

 • 16.10.2014 о 22:50
  Permalink

  Зареєструвався, щоб відповісти Тролю. Не розумію, чому Ви мене паскудите на цьому шанованому сайті. Якщо Ви мене знаєте, то назвіться й Ви, а подивлюсь Вам в очі. Повідомляю Вам, що я писав заяву лише в одну політичну партію – Єдиний Центр. Про це не шкодую, оскільки отримав там значний управлінський та політичний досвід. Вступ до будь-якої іншої партії мене не цікавить, бо тепер на політику дивлюсь як на “лохотрон”. Якщо Ви говорите, що я десь вкрав – то це неправда. Все до копійки заробив своїми руками. Вам і справді немає що мені закинути, крім Вашої брехні. Мені не соромно дивитись людям в очі, щодня я працюю в своєму рідному місті, бачу і спілкуюсь із багатьма людьми. Тому Вам має бути соромно за свою безвідповідальність.

  • 18.10.2014 о 10:44
   Permalink

   не тринди максімчик шо тільки от зареєструвався! кому ти оце заливаєш? ніхто не сумнівається, що ти дивися на партії як на лохотрон бо ти на них гарно нагрівся! якими ще ти руками заробив – нагла твоя харя! ти хоч знаєш як це – пахать з ранку до ночі! ти зпиздив бабло у нашої україни і єдиного центру і не виправдовуйся – всі це знають у шполі. ти гидотна людинка, яка ходила до тімохи а тепер до скорика бігаєш. власенко тепер твій кумір – яка умора, бля досвід політитчний і управлінський! ким управляєш, коник?

 • 17.10.2014 о 17:43
  Permalink

  Що суддя поступить по закону сумніваюсь. Є прецедент. А чому слово “Традиціі” з великої літери питання???? Це такий великий шанувальник пише. Вони вже як обісрані кругом бігають. Нікого не вражають. П’яниці

 • 17.10.2014 о 23:24
  Permalink

  На запитання кореспондента “Шполяночки” до Коваля чому він вирішив балотуватися в народні депутати, той відповів: “якщо не я, тоді хто?” Із самооцінкою в цього чоловіка все гаразд. ВІН ЄДИНИЙ. Прикметно, що лише “Шполяночка” могла написати марево Коваля про “боротьбу з яничарами”. Це просто жах. Ця людина налаштована на постійну боротьбу. Бог милостивий до шполян, що не дозволив призначити його головою РДА та й відсутність вищої освіти свою справу зробила. Цікаво, якщо без освіти головою РДА бути неможливо, то в народні депутати мабуть можна.

  • 18.10.2014 о 10:48
   Permalink

   не читав шполяночку, але голосувать буду за коваля! ти депутатик його ненавидиш і правильно! якшо ти янучар то коваль твій ворог. і всі нормальні люди – твої вороги.

   • 18.10.2014 о 13:38
    Permalink

    Народним Депутатом від Шполянщини — повинен бути Юрій Дядченко. Досить обирати чужаків, які оббирають народ і живуть Київським життям ! Давайте обирати своїх, яких можна питати за їх дії, дивлячись в очі ! Які разом з нами ходять по наших розбитих вулицях, дивляться на мусорники, бачать в яких умовах навчаються наші діти ! Чужаки разом з Павловами та Гребінюченками та їм подобним «деребанять» бюджетні кошти ! Давайте накінець обирати своїх !

    • 18.10.2014 о 15:09
     Permalink

     та шо ти рембо заладив зі своїм дядченком! Я його особисто дуже поважаю – моя племінниця вчителька і ми знаємо шо цей чоловік школи нормально в районі поставив, а головне – це реальний борець з лазоренком отим гидким чмом, шо людям мозги всім проїв давно. скоро його блять замочать нахер! але ти скажи – якого біса він от того йобаного тігібка балотується!!!! я за дядченка але голосуватиму за коваля.

    • 18.10.2014 о 21:30
     Permalink

     А Вам Юріє Олексійовичу харош уже самого себе піарить. Не годиться. Ви прям ну такий скромний. На “лєвому” шкільному вугіллі бусів накупляв собі, а тепер пора і в нардепи.

 • 18.10.2014 о 17:38
  Permalink

  Ти, Тролику, мабуть себе теж нормальним вважаєш, але більше ніхто з користувачів сайту так не вважає. Краще назвись, щоб я тобі язика вирвав після за нецензурну лексику на сайті. Слабо? Срань ти вонюча.

 • 18.10.2014 о 20:43
  Permalink

  Ну який з Коваля депутат??? Подивіться хоча б на його зовнішність. Самим не смішно??? Сільський голова, то вже і так потолок

 • 18.10.2014 о 21:58
  Permalink

  Прохання до адміністратора сайту хамські і нецензурні висловлювання не публікувати. Не хотілось би, щоб кількість користувачів сайту зменшилась, а аудиторія звузилася до рівня Троля. Бо тоді в коментарях ми не прочитаємо жодної розумної думки.

 • 19.10.2014 о 20:27
  Permalink

  Всі хами і слаборозумні зібрались в Народній Раді. Сто відсотків Троль, Жора входять до цього “непотрібного колективу”.

 • 20.10.2014 о 12:45
  Permalink

  Чтобы реформировать страну, для этого нужно не допустить в Верховную Раду всяких, БЫВШИХ РЕГИОНАЛОВ, (по 196 это Бобов, Власенко, Дядченко- бывшие представители преступного режима Януковича) эти люди не будут жертвовать своим временем, бизнесом, карьерой ради будущего страны. Лично знаю с Народной Рады, троих людей, это смелые и решительные люди. Ковалю Сергею находясь в Верховной Раде не нужно будет проталкивать законопроекты ради личных бизнес -схем, или подрабатывать в качестве тушки, или пиарить популистские законы, он видел кровь, и выносил убитых побратимов, был на горе Карачун вовремя обстрелов ГРАДАМИ, такие люди не подведут в РАДЕ. У ШПОЛЯН есть шанс заполучить собственное эффективное лобби в парламенте. Шполянщина -его родина, здесь живут его родные, здесь его родной дом. За новых людей в парламенте, за очистку власти, за борьбу с коррупцией- первоочередные задачи НОВОГО ПАРЛАМЕНТА. ВМЕСТЕ ПОБЕДИМ! СЛАВА УКРАИНЕ!!!

 • 20.10.2014 о 19:46
  Permalink

  Згоден з Вами, шановний Артур, що владу потрібно очистити від корупціонерів та “казнокрадів”. Всі ми хочемо жити в розвиненій країні, де на першому місці буде людина, а не все за рахунок людини. Всі хочемо жити в гармонійному суспільстві, хочемо мати потужну економіку, правову систему, сильну армію, доступну для людей та ефективну соціальну сферу, екологічно чисте навколишнє середовище та ін. Але давайте ж, нарешті, будемо відповідальними за те, яку країну ми залишимо для своїх дітей. Хіба Ви справді вірите в те, що основними критеріями для представників влади має бути участь на майдані ( який ми всі шануємо ) чи військовий досвід? А освіта, практичний фаховий досвід, необхідний рівень знань? Це що не потрібні речі сьогодні? Хто закони творитиме? Хто економіку підніматиме? Хто забезпечить європейський поступ країни? Хіба достатньо шкільної освіти та водійського стажу? Ну хіба Ви цього не розумієте?

 • 20.10.2014 о 20:56
  Permalink

  Бобов займався газифікацією району, а Ковалю в горах тільки і сидіти, тінь пасти. Рожденный ползать, летать не будет

 • 20.10.2014 о 21:00
  Permalink

  Звичайно Коваль не зможе пропихати свої законопроекти, бо він займається торгівлею самогону. Не пропихати ж йому торгівлю самогоном. Люди в яких близькі п’ють із за таких як Коваль, навряд чи за такого кандидата будуть голосувати. Він продає горе у сім’ї

 • 21.10.2014 о 10:36
  Permalink

  Шановні дописувачі ВАМ НЕ НАДОЇЛО писати всяку муру. Невже немає більш важливіших тем. От наприклад як воїнам АТО сьогодні і Шполі будуть вручати автомобілі…

 • 21.10.2014 о 18:25
  Permalink

  Пиар на войне! Клоунские постановки, и в главных ролях губернатор Ткаченко ПИАРИТ РЕГИОНАЛА ВЛАСЕНКА, и делают с этого ШОУ, для массовки нагнали врачей, учителей, администрацию и ПИАРЯТСЯ. Да помогать армии НАДА, но можна дать и не пиарясь. Нада было еще и командира батальона сюда, можна было и самим отвести этот джип на АТО. ЦИРКАЧИ, И КЛОУНЫ, один яйца жарит перед выборами по всему району, второй ШОУ и пиари на войне устраивает. Где Ваша мораль ГОСПОДА?

 • 21.10.2014 о 21:33
  Permalink

  А мені сьогоднішній захід сподобався. Такі заходи потрібно проводити частіше, вони піднімають патріотичний дух людей. Не кожен сьогодні готовий відірвати гроші від свого карману для потреб АТО. Крім того, шполяни мали можливість почути кандидата Власенка, який справив враження розумної та професійної людини. Тому я це не сприймаю як піар – це перш за все хороший патріотичний захід. Я – за Власенка.

 • 21.10.2014 о 22:27
  Permalink

  ЛУЧШЕ ПИАРИТСЯ НА ЯЙЦАХ ЧЕМ НА ВОЙНЕ………Тот что жарит яйца, купил себе Сыгнаевскую (шполянскую) “патриотку” – “волонтерку”………………… Жадность к деньгам, побеждает многих “патриотов”. Да постигнет Божий гнев предателей!!! СЛАВА УКРАИНЕ!!! СЛАВА ГЕРОЯМ!!! СЛАВА НАСТОЯЩИМ ПАТРИОТАМ!!!

  • 22.10.2014 о 19:15
   Permalink

   Да Артуре ти саме той патріот якого чекала вся країна. Головне, що все це ти сказав на твоїй рідній, державній. “калиновій”, Українській мові. ШАНУЙМОСЯ ПАТРІОТЕ.

  • 22.10.2014 о 19:53
   Permalink

   є у Шполі НАРОДНА ЗРАДА, розкажу вам про її членов: багато сказано про є..ого слюсаря, який любить себе і ненавидить всі національності. є херой кепша-шо заставляв дурників з самооборонм сторожить вже не свого комбайна. є коваль,що кінчив два класи, заробив на самогоні грошей та й подався в депутати, бо на голову рда треба диплом.от придумали! зачем образованиє коли є трохи бабла, точней мозга. зачепа-особенний екземпляр, любить делать вид,шо умний, а насамом ділі-самоуверенний тупак. присяжненко-ученик слюсаря, недаром дружба-навчився хамить всім і кругом. комар-спить і бачить себе мером, нежаліє ні грошей на польшу ні времені шоб виписати і напечатать нам закони, ніби й знає їх, не явився на голосування перейменування вулиці леніна-шо значить-зрадник!. албонушка-його наймичка і вірна слуга. свердел-козачок шандрука. лимар-использував всіх шоб тільки доця осталась держслужбовцем, яка була членихою-регионоквкою. він голосуватиме за люстрацію. футболіст і тато-шо роблять не понятно.любаша-квіточка наша,поимела їх і кинула через х.й! решта-так, іногда являться та й пропадуть.
   є ще цікаві лічності серед екс-членов: славік-свобода, хоче дуже до влади, та мізків не хвата, от і носить його то до народної зради то до лазіка в парк. волонтерка-усічка-втерла носа цим пердунам, тіки появилась, та зробила більше роботи ніж вони за всі года незавісімості. то її бистро давай топить, кому нада така конкурентка? продалась девочка? а де бабки діла? кажуть на курорті зараз? взяла гроші в ригів? маладец-дєвочка. так їм і нада.
   пообщався з всіма члєнами-то всі якісь з виду наче умні, а почнеш говорить-тупі…а шо вони зробили за 10 місяцев? поставили свого голову рда.так само оберуть і свого нардепа.

 • 22.10.2014 о 00:33
  Permalink

  Я дуже сильно “люблю” що Власенка, що Бобова, цих двох членів БАНДИ РЕГІОНІВ але Бобову можна хоть питання задать, а на Вашому заході людям не дали навіть шось запитати у Власенка, зігнали силою людей на площу, і влаштували ШОУ-КЛОУНАДУ, як пише цей Артур, особисто на мене він справив враження не людини, а так НІ РИБА- НІ МЯСО, шось пусте, ніяке, і порожнє, цей Власенко, Стояли зігнані лікарі, та інші держслужбовці і думали, шо ми бідні до зарплати копійки щитаїмо, а ці тут піаряться. Мовчки відвезли б цей автомобіль та і все, побачимо чим ці розумні і профффесійні допоможуть АТО після виборів. ЦІ шо позажирались знову вспомнять про людей перед наступними виборами. Я проти колишніх РИГІОНАЛІВ, ГАНЬБА ЇМ, вони БРЕШУТЬ І КРАДУТЬ, КРАДУТЬ І БРЕШУТЬ. А ЧОМУ на зустрічі з іншими кандидатами не зганяють людей? ГУбернатор піарить регіоналів, дивно… уже кажуть шо і волонтери сигнаївські їм продались і все для їх піару, все для того шоб дорватись до кормушки. Ці тут знову жирують, в них вибори, а патріти на сході ….. ГАНЬБА ПІАРЩИКАМ.

 • 22.10.2014 о 10:55
  Permalink

  Підчас зустрічі голови черкаської держадміністрації Ткаченка Ю.О із шполянами працівники ДАЇ службовим авто перекрили в`їзд у центр міста. На моє запитання до голови: “При Тулубові не пускали водіїв до центру Шполи, але ж нам обіцяли жити по-новому. Чому ДАЇ перекрило рух до центру?».
  Голова облдержадміністрації щиро здивувався та відповів, що наказу не давав, він відкритий до людей та їздить без супроводження.
  Отже висновок Ткаченко Ю.О не потребує і не вітає перекриття вулиць Шполи коли приїжджає зустрічатися із громадою. Це МІСЦЕВЕ начальство ЧЕРЕЗ БАЖАННЯ ДОГОДИТИ голові держадміністрації віддало наказ перекрити вулицю Пролетарську тим самим СТВОРИЛО НЕЗРУЧНОСТІ місцевим водіям .

  • 22.10.2014 о 19:20
   Permalink

   Петя, ти шо геть в дуб вдарився і останній розум вибив? Ти підійшов, ти спитав? У кого? Що? Це ти тут розказуєш людям свої фантазії, а насправді хто зна як було. І вони тобі нада ті машини ДАІ? І якщо Ткаченко відкритий до людей, то чого не розпорядився щоб екіпаж прибрали? Шось тут не чисто. Брешиш ти брат наший менший.

 • 22.10.2014 о 18:51
  Permalink

  Люди не стадо баранів, щоб їх зганяли на площу. Всі були запрошені і кожен має право прийти, а то Народна Зрада вже так залякала держслужбовців, що ті бояться навіть на концерт вийти подивитись. Тому навчіться поважати людей.
  Хай депутат Комар подивиться, як ганяють на скутерах та мотоциклах посеред білого дня через площу, тоді зрозуміє що існують елементарні заходи безпеки на масових міроприємствах. Бо такі депутати не турбуються про дотримання правопорядку в місті, лише дивляться де і що можна прихватизувать.

  • 23.10.2014 о 11:14
   Permalink

   На мою думку працівники ДАЇ заблокувавши рух по вул..Пролетарська порушували правопорядок. Саме тому, захищаючи права громадян вільно та безперешкодно за своїм бажанням переміщатися по території України у будь-якому напрямку, у будь-який спосіб, у будь-який час я і звернувася до голови облдержадміністрації усунити порушення

   • 24.10.2014 о 17:58
    Permalink

    Петро Вікторович – це зараз саме сама важлива тема. Ви як славний політик, я думаю успішно вирішите “архі” важливе “невиконанне” завдання.

  • 23.10.2014 о 12:02
   Permalink

   Якщо Вам відомо, що водії скутерів порушують правила дорожнього руху Ви маєте право звернутися до працівників шполянського ДАЇ. Їхнє завдання профілактика, попередження та припинення правопорушень у сфері дорожнього руху. Не депутати, а даїшніки за це ОТРИМУЮТЬ ЗАРПЛАТУ.
   Маєте факти, що шполянські даїшники погано виконують свої обов’язки, пишіть депутатське звернення про службову відповідність до їхніх керівників, а якщо знаєте про злочинну бездіяльність сміливо звертайтеся до прокуратури.

   Якщо Ви deputat внесете пропозицію на сесії міськради заслухати інформацію керівника міліції, про стан охорони громадського порядку та результати діяльності, депутати від партії «Громадянська позиція» (Анатолія Гриценко) Вас підтримають.

   • 23.10.2014 о 21:38
    Permalink

    Правильно Ви, Комар, перелічили завдання служби ДАІ. А чи чули Ви про такі завдання як забезпечення заходів безпеки під час масових міроприємств? Ні? То прочитайте інструкції працівників ДАІ.
    Правильно Ви пишете: “Не депутати, а даїшніки за це ОТРИМУЮТЬ ЗАРПЛАТУ.” Але депутат, який дбає про громаду, повинен цікавитись усіма проблемами цієї громади, а не вказувати пальцем чия це робота. А де ж Ваша депутатська ініціатива? От такі Ви депутати. Прикро тільки за людей.

   • 23.10.2014 о 22:08
    Permalink

    І в тому, що Ви звернулись до голови ОДА був лише один мотив – виключно політичний, а не як Ви пишете: “захищаючи права громадян вільно та безперешкодно за своїм бажанням переміщатися”. Тому будьте щирими, бо Ваші дешеві піар-маневри ми бачимо як на долоні.

   • 24.10.2014 о 17:59
    Permalink

    Чуєте “Громадянська позиція” – Ви спочатку прозвітуйте, що зробили Ви. А то тільки розказуєте, що кому робить. Ви виконуйте свої безпосередні обов’язки.

 • 22.10.2014 о 19:45
  Permalink

  Після обіду люди не могли потрапити до жодного службовця в адміністраціі. Хоча за день в держземагенстві пообіцяли що будуть приймати. В кінці місяця треба звернутися на гарячу лінію і перевірити скільки годин у табелі відпрацьованого часу поставлять. Є дуже багато свідків, що працівників рда на робочих місцях не було. Їм заробітну плату не за концерти нараховують

  • 24.10.2014 о 18:02
   Permalink

   А Ви ще зверніться до обласної адміністрації та узнайте чому Ткаченка не було на своєму робочому місці 21.10.2014. Загляньте в табель.

 • 22.10.2014 о 21:46
  Permalink

  Велика кількість людей на площі означає, що чим ближче до виборів, тим більший інтерес до кандидатів, а це означає, що суспільство стало небайдужим до свого майбутнього. Люди стали активними і це лише початок на шляху до громадянського суспільства. З іншого боку, чим більший інтерес до кандидата, тим більше людей приходить на зустрічі. Людям вже набридли кандидати-політики, які постійно переливають з пустого в порожнє ( як це було на зустрічі з кандидатами із Громадянської позиції чи свободівцем Сиротюком ). Зустріч із губернатом і Юрієм Власенком й справді була дуже патріотичною, грамотно організованою, більшість людей вигукували “Слава Україні” та всі разом співали гімн. Не пригадую в шполі такої патріотичної обстановки. Юрій Власенко виступив дуже грамотно та предметно, без політичної риторики. Декому здалось, що він ні риба ні м’ясо, але більшість людей позитивно оцінила Юрія Петровича і визначилась із своїм вибором.

 • 22.10.2014 о 21:55
  Permalink

  Всі працівники шполянського РЕМу підтримують Юрія Власенка. Думаєте їх теж заставили? Ні. Вони просто його знають. Знають, що він вивів обласне підприємство із банкрутства, суттєво зросли заробітні плати та соціальне забезпечення. Він не дав Тулубу й Ахметову приватизувати обленерго, тому Тулуб його вигнав. Ви поцікавтесь у працівників шполянського РЕМу про Юрія Власенка, а потім вже робіть якісь висновки, бо привикли балаболити і ні за що не відповідати.

 • 22.10.2014 о 22:00
  Permalink

  Людей запросили…. якби їхні керівники не відпустили , і не наказали іти на площу, то ніхто туди і не прийшов, людям той Власенко нада як собаці пята нога, люди добре памятають таких ПОКРАЩУВАЧІВ, з партії регіонів, вони добре покращують все для себе, а людям їх лапша в же набридла, люди просто готові постоять на площі і подивитись ПІАР-КЛОУНІВ, ніж втратити роботу, чи премію. Кандидати, колишні регіонали порушують закони, один дарить подарунки, інший використовує адмінресурс, маючи гроші які вкрали в людей їм все можна, вчора заїзджав до мене родич з Тальнівського району, питав за кого на виборах віддасть свій голос, за Бобова чи може за Власенка так він каже ХАЙ МЕНЕ БОГ З РОГАТКИ КРАЩЕ ВБ’Є, чим я віддам свій голос за якогось регінала, казав шо пан Бобов з свого сахзаводу шо в Тальному скидає непотріб у річку, масово гине риба, звонили в обласну екологічну інспекцію, то вони бояться трогать його бо він депутат і має впливових друзів, а за що їм тоді держава зарплату дає, хто його тоді повинен трогать якщо ті хто повинен виконувать свої посадові обов’язки бояться РЕГІОНАЛІВ, шоб не полетіть з роботи. Крім простих людей, які люблять природу і не люблять РИГИКІВ, їх трогать нема кому. Сам губернатор їх піарить, цих ригиків недобитих. Мабуть теж їм продався, як і всі інші “ПАТРІОТИ” які мають жадність до грошей.

 • 22.10.2014 о 22:25
  Permalink

  Скажіть мені шановний max чому на зустрічі з Вашим Власенком, люди не змогли задать йому жодного питання? Можливо тому що пан Власенко не знає шо людям відповісти, чи просто боїтся простих людей і починає заїкаця? На зустрічах з Свободівцем Сиротюком, з представниками Громадянської позиції, та навіть з Бобовим, люди задавали безліч питань, на які отримували відповіді, пан Бобов від деяких питань увилював, але люди могли в його шось запитати, а Ваш той шо НІ РИБА НІ М’ЯСО чогось комплексує чи що? Д’якую за відповідь.

 • 22.10.2014 о 22:59
  Permalink

  жора, тоесть зачепа,шо ти ше вмієш робить кроми як брехать на людей і поливать грязью? які ше такі твої родичі? всі знають який ти любітель собирать сплетні. а ше голова народної зради, це тобі не просто члєн!

 • 22.10.2014 о 23:00
  Permalink

  Після офіційної частини всі бажаючі мали можливість поспілкуватись із Юрієм Власенком та губернатором. Так і було. Тому говоріть правду. Можете думати, що Власенко Вас боїться, чи те, що він НІ РИБА НІ М’ЯСО. Я думаю, що він на Вас не образиться.

 • 22.10.2014 о 23:02
  Permalink

  Жора, а в тебе келипу хватить щоб розумне питання задать. Про що Власенко говоритиме з таким телепнем як ти.

 • 22.10.2014 о 23:07
  Permalink

  Голову ОДА купили, сигнаївську волонтерку купили. У Вас якась хвороблива уява. І не шукайте ворогів серед громадян України. Це шлях в нікуди.

 • 22.10.2014 о 23:15
  Permalink

  Шановні sergiy та max не піарте регіонала Власенка, який разом з Тулубом був в одній фракції партії регонів в облраді. Саме в часи правління пана Власенка всі керівники районних РЕМ КРАЛИ БЕЗБОЖНО, і всі вони були в партії регіонів, А чому цього не помічав пан Власенко,? а якщо він про це знав то чому не вживав ніяких заходів? А можливо йому було дуже вигідно це не помічати? Товариш Власенка, Роман Пресліцький як різко почав збагачуватись і все на дружину оформляв, а чому? Навіть в ті часи, слідчим відділом УСБУ в Черкаській обл. порушувались кримінальні справи за фактом розтрати державних коштів, керівниками РЕМ, які завищували вартсть робіт, підготовляли фіктивні документи, і т. д. Чи потрібні зараз в парламенті люди які не будуть боротися з корупцією? Кому там вигідні такі люди? Простим людям такий депутат не потрібний.

 • 23.10.2014 о 11:02
  Permalink

  Жора ( Зачепа ) каже “всі керівники районних РЕМ КРАЛИ БЕЗБОЖНО”. От пустомеля. От нахабне брехло. І де тільки такі балаболи беруться?

 • 23.10.2014 о 22:55
  Permalink

  Просто ЖОРА, якшо Ви хочите шоб я був Зачепою чи Прищепою, то хай буду так. В часи керування пана Власенка Черкасиобленерго, всі керівники РЕМ ніколи не були в ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, всі вони були дуже чесні і порядні люди, як і весь тодішній режим, і ЇХНІ РУКИ НІЧОГО НЕ КРАЛИ. Якщо ти SERGEY не пустомеля, брехло, і балабол то скажи шо тоді проти керівників РЕМ, СБУ кримінальні справи не порушувались по ст.191ККУ та ст.366 ККУ, якшо не знаїш то спитай у Власенка Ю.П. в нього память краща, то він тобі скаже, і тоді буде ясно хто пустомеля, і балабол.

 • 23.10.2014 о 23:29
  Permalink

  Таки пустомеля, бо те що порушувались справи ще не означає вини. Ти краще напиши що справи закриті за відсутністю складу злочину і не підмінять понять.

 • 24.10.2014 о 15:38
  Permalink

  через два дня вибори, а шполяни не знають за кого голосувать. нема за кого. є разні.а чесного нема. каждий рветься до корита аби собі наживиться. хіба нема в районі чесних?є але чесний не найде гроші на реестрацію і агітацію. скіки грошей треба на газети і бензин шоб всі села обїхать? а хто тобі даром рознесе газети в кожний двір? читав чесну газету про чесного коваля. він кричить шо не любить ригів а в його газеті його піарить вовк діма. от вам і дружба з ригами. понятно чого коваль їздив в АТО-для піару. не поставили головою рда то рветься в депутати. думав голосувать за нього а тепер ні. і другим кажу шо він продався і дружить з бившими ригами. а на газєту гроші де взяв. кричав шо ніхто його не фінансірує. от вам і чесний от вам і майдановець.

 • 24.10.2014 о 23:17
  Permalink

  Шановний felix ПТНПНХ Ви пишите шо з усіх майже двох десятків кандидатів, нема жодного чесного, а пан Бобов, чи пан Власенко хіба вони не чесні? Ви їх нещодавно захищали і очистювали, і ми подумали шо вони чесні, Ви то все про всіх знаїте. Навіть сама розумна, ну та младэц-девочка, ну та шо гроші в ригів взяла, як Ви пишите, яку хвалите, і та Бобова підтримує, а Ви взяли оце і всіх кандидатів, “опустили”. То народна рада (зрада) як ви пишите, всі там “не такі”, одна тільки була там розумна, яка розвела всіх, а це у Вас і кандидати ВСІ “не такі, не чесні.” Я впевнений в тому шо всіх кандидатів Ви навіть і не знаїте. А от Коваля Ви боїтеся, тому і стараїтесь його обпаскудить, за остальних не честних Ви то мовчите. Ви знаїте у деяких розумних, чуйка як на бабки, так і на переможців на виборах…То вже Ви здогадались хто в нас буде депутат.

 • 25.10.2014 о 14:01
  Permalink

  де коваль взяв гроші на агітацію?газети?поїздки по районах? в ригів! такшо він продався ше до того як ставти нардепом. і хтозна хто за ним стоїть. гроші то немалі.а насчот волонтеьрки то мені всеравно. просто девочка єдінствена в вашій народній зраді шось робила а непросто язиком ляпала.то ви бистро її обгадили і викинули. испугались шо її волонтерство не вам а їй популярность дає. ось чого ви стали волонтерами через півгода війни. а коваль ваш брехун і друг риги вовка

 • 25.10.2014 о 14:35
  Permalink

  Зрештою хоча б тому, що 4 місяці тому ми обрали Президента. То давайте ж дамо йому можливість реалізувати свою програму реформ 2020. Бо не матимемо морального права говорити, що Президент щось не зміг зробити.

 • 25.10.2014 о 17:01
  Permalink

  Власенко Ю.П. НЕ голосував за диктаторські закони 16 січня, це великий плюс перед Бобовим, але він використовував адмін ресурс який сильно впливає на хід виборчої компанії, і сьогодні по дільницях гроші розвозять , а більшість у нас продажних, за гроші чи за посаду в нас більшість готова зрадити будь що і будь – кого, от як приклад “розумні” волонтери зараз рекламують колишніх регіоналів шо приймали злочинні закони а ше недавно казали шо вони проти банди-регіоналів, хоч би в який колір вони не перекрашувались, але через бабки ці “розумні” міняють свої погляди, і сільським головам коли вибори теж добре, покращують свої статки. Ці розумні приловчились заробляють гроші на виборах, і чуйка їх зажди на гроші.

 • 25.10.2014 о 23:05
  Permalink

  Да, единственная женщина с Народной рады, Лиля Усик (лоцман) мать троих детей которая прославилась на всю Украину тем что возила передачи не только в зону АТО а также НЕОДНОКРАТНО и с зоны АТО, а именно; бронежилеты, каски, гранаты, патроны, и ещё кое что. один и тот же ящик использовался несколько раз, (есть опер.съемка их задержания, и того что они возили) для прикрытия с собой даже священника в рясе возили, но в очередной раз и он им не помог. После такого ЗАЛЁТА чтобы многодетной маме не попасть в тюрьму, пришлось привлекать серьёзных людей, которые помогли уладить вопрос, и им было обещана также помощь и ВСЕСТОРОННЕЁ СОДЕЙСТВИЕ в их делах. Да, такой ПОПУЛЯРНОСТИ не позавидуешь. После её попросили с Народной рады, или она сама с её вышла, и сейчас работает на одного с кандидатов в нардепы, а также “очищает” других замазанных регионами. Вот это Вам Народная ЗРАДА. Такие залёты волонтёров, подрывают доверие людей, и люди уже не верят никому. Есть там ещё одна, которая тоже работает на другого кандидата, бывшего регионала. ОБЕ ОНИ ЖАЖДУЩИЕ ДЕНЕГ, и это “ЗРАДА” Вот такие делишки ГОСПОДА! Завтра передам кому то, или скину сюда инфу о том как волонтёры пиарят Геннадия Бобова.

  • 26.10.2014 о 18:03
   Permalink

   А ти сам за кого проводиш агітацію? Викинь інфо сюда, якщо воно в тебе є!! І звідки в тебе такі дані, коли ти там не був, чи може ти саме і є той хто хоче підставить Лілю для того щоб стати на її місце та прикарманити гроші?

  • 26.10.2014 о 18:19
   Permalink

   Як ти дивишся на те щоб поїхати в АТО та потримати зброю в руках, а не бути волонтером? Чи ти може не мужик? А за малюнки ти відповіси перед дітьми, які на відміну від тебе патріоти своєї держави!!!! Порівняно з тобою, в АТО знаходяться наші хлопці які не пропивають кошти людей котрі зібрані на допомогу ВІЙСЬКОВИМ.

 • 26.10.2014 о 08:46
  Permalink

  уважаємий артур алієв=поперечний всі давно знают шо ви очень сильно ненавидите цю волонтерку. і може ваші слова хтось і сприйняв всерйоз якби не ваше минуле і те як ви запили на два тижні як тільки собрали першу допомогу в АТО! я нічого незнаю про подвиги волонтерки але про ваші подвиги знаю багато. це ви собрали дитячі рисунки і неповезли їх воїнам,десь викинули? це ви їздите до нікому невідомих шполян яких ніхто неможе впізнать з вже надруованим плакатом у криська. це ви її обливаєте гразью бо багато бабла їй дають а вас посилають розкажіть як ви зїздили в АТО і викинули все на першому блокпосту розкажіть скільки ви і чого саме купили для воїнів. і незабувайте шо вже дуже скоро наші хлопці вернуться і правда спливе і про вас і про всіх. і скиньте інфу як ви работаєте на удар і лазіка

  • 26.10.2014 о 18:10
   Permalink

   Якщо ти знаїш хто такий цей Артурчик то дай його координати, щоб він міг пояснити нашим бійцям в АТО чому він така гнида.

 • 26.10.2014 о 12:24
  Permalink

  а де ділись остальні жінки в народній зраді? там була не одна волонтьорка. їх тоже викинули диванна сотня? херої-онлайн? коли вже члєни покажуть свій хероїзм в АТО? ходять і бють себе в грудь шо готові померти раді України. а началась війна-всі під стіл і давай воювать в інтернеті.САЛА ХЕРОЯМ НАРОДНОЇ ЗРАДИ!
  Слава Україні! Героям слава(тим шо в АТО!

 • 26.10.2014 о 18:05
  Permalink

  http://www.odnoklassniki.ru/profile/559012349049/pphoto/588292625017

  Вся Сигнаевка завалена такими листовками, в каждом почтовом ящике она есть, и пиар , пиар на войне, тыкают солдату бутыль сала и давай с салом фотку, а давай ещё с мешком картошки, а возми мы Вас с бутыльком мёда и т. д. Жаль солдат, которые защищают нас, а волонтёрам, которые фотографируются пиарясь на солдатах хотелось бы плюнуть в морду, за то что они потом пиарят тех из за которых сейчас война, из за которых сейчас умирают наши воины. А кто это в Сигнаевке волонтёры? А это Лиля Усик (лоцман) с мамой Галей, пиарят Геннадия Бобова, того самого что ЗА законы диктаторские 16 января. Думали патриотка, а оказалась тварь продажная, где платят там и патриотизм.

  • 26.10.2014 о 19:40
   Permalink

   Артур, а підкажи нам несвідомим скільки ти бутильків меду завіз в АТО або хоч не завіз а передав? Мені і іншим дописувачам було би дуже цікаво. Я вважаю (поправте мене у випадку чого ) що коли звертаєшся до людей по допомогу то тупо питпти про політичні вподобання. Чим бабуся ,котра дає хлопцям мішок з картоплею і теплого светра свого діда не “достойна” надавати допомогу, бо вона все життя голосує за комуністів??? Пошукайте телефони хлопців, що воюють і спитайте в них чи вони воліють згинути від холоду, чи вдягтися в теплий одяг з рук недостойного. Пане Артур, а може ви підкупите сотні дві бушлатів і берців? Може ви дуже хочете вдягти хлопців та соромитесь? Нічого ,не соромтесь, ви можете це зробити інкогніто…. Правда я думаю що ви вдавитесь своєю жовччю швидше ніж вділите 10 гривень, чи той самий бутиль меду чи сала про який ви верещите наче потрпівший. Вам нема чого істи?

 • 26.10.2014 о 18:36
  Permalink

  По – перше вона жінка. Нормальний мужик тварюкою жінку не назве. Хіба що гвалтівник із Товмача. Йому б було не дивно. По – друге які є докази, що Бобов 16 січня був у приміщенні Верховноі Ради України ???? По – третє стаття присвячувалась судовому процесу, від якого плавно відійшли. А не мішало б звернути громадську увагу на методи трактування законів саме даним суддею. Бо його розуміння законів іноді дуже на користь певним людям, не завжди об’єктивно

 • 26.10.2014 о 18:55
  Permalink

  одним словом, ми так зрозуміли, що піаришся ти тут, а не Ліля, думаєш не нагрівши місце попу погріти?! Та фіг ти вгадав…

 • 26.10.2014 о 19:04
  Permalink

  На другой стороне листа есть фото ребят с бутыльком САЛА. ЕСТЬ сомнения спросите в головы села Сигнаевка, он подтвердит, я думаю что у него есть эта листовка.

  • 26.10.2014 о 19:47
   Permalink

   А де кримінал в фото? Волонтери просто роблять свою роботу при чому непогано. Можете зробити краще, робіть вам всі карти в руки але робіть а не поливайте брудом. На сьогоднішній день багато хлопців повертається з відпустки в зону АТО можна взяти іхні координати в військоматі і зробити ім допомогу цигарками, продуктами, одягом та просто теплим словом…. Пане Артур це називається допомога ділом а не бризкання ядом і інтернеті. Візьміть і зробіть буде що розказать за чаркою або дітям.

 • 26.10.2014 о 19:44
  Permalink

  если ти обвіняєш волонтерку шо вона когось піарить то назви хоч одного человека який чув чи бачив шо вона когось за когось агітіровала! артурчик дуже ти борзий чи не боїшся ти шо тебе вичислять і набють морду пацани яким Ліля помогла. мені звонили вже двоє і питали як тебе вичислить. знаєш тобі од них прівєт. і скоро ти почуствуєш як ті пацани-герої ставляться до свого волонтера. кстаті вони казали шо скільки Ліля до них їздить то ніколи не агітіровала за бобова чи коваля. хоч її і питали думку. вона мовчала. артурчик моли пощади привселюдно бо іначе тобу п…ць!
  херойство і ум покажи на війні а не проти жінки, чи ти баба шо боїшся виступить проти мужиків. тобі под силу только жінок обіжать. ти х..ло

 • 26.10.2014 о 19:51
  Permalink

  якшо хтось такий умний-предявіть доказательство де Ліля говорить за когось агітірує. іначе все це просто брехня шоб її унічтожить. шо вона вам зделала? чого ви так боїтесь її?
  артурчики і жори не маєте сил воювать, то це не значить шо треба жінку робить врагом №1. пацани з АТО за Лілю вас порвуть! це вам просили передать настоящі мужики, не то шо ви баби базарні і тряпки