Шполянська районна рада ухвалила цинічне рішення

У Шполі відбулась чергова сесії районної ради, де було розглянуто п’ятнадцять питань. Ухвалені відповідні рішення. Наприкінці засідання сесія вирішила: встановити Скорику І. І. голові районної ради, щомісячну надбавку ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислуги років. Проводити преміювання за… особистий вклад в загальні результати роботи, а також до державних та професійних св’ят та ювілейних дат.

Під час обговорення депутат Лазаренко М.Г. закликав усіх підтримати це рішення, що і було депутатами зроблено. Після сесії я поцікавився у кількох депутатів, які голосували за це рішення, чи їм відомі ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ?

На це вони відповіли, що вони про такі не знають.

В час коли потрібні кошти для зміцнення армії, і прем’єр-міністр А. Яценюк закликає до економії коштів у всіх галузях державного господарства, рішення районної ради про встановлення надбавок, за високі досягнення у праці голові районної ради викликає подив,і виглядає цинічно.

Так, всі державні службовці мають багато різних надбавок; Надбавка за ранг, надбавка за вислугу років, надбавка за виконання особливо важливої роботи, надбавка за роботу з документами що мають ступінь секретності «таємно», ще вони отримують надбавки за те що мають будь-які пільгові категорії, як наприклад, чорнобелець, ще у багатьох держслужбовців є (сумнівна) інвалідність.

Також їм здійснюється щомісячне преміювання, вони отримують допомогу для вирішення своїх соціально-побутових питань, і це все далеко не все що вони отримують. Але, є і держслужбовці і нижчого рангу, які не мають багатьох надбавок…

Наша країна переживає зараз складні часи, сподівання людей не виправдовуються, немає люстрації і повного перезавантаження влади, трапляються випадки корупції, не здійснено реформи місцевого самоврядування, немає змін в виборчому законодавстві, та в системі управління. І коли в цей час представники влади пишуть що в них є високі ДОСЯГНЕННЯ, і роблять собі надбавки, то це обурює громаду, яка разом з представниками Народної ради, принесла і вручила владі саме ту надбавку, яку вона і заслуговує.

В цьому бідоні дійсно було те що на ньому і написано. Які досягнення така і надбавка. Прийшли подивитись (випадково ) на 50% надбавку і представники партії «Удар», також ще була зроблена пропозиція Івану Івановичу поділитись «надбавкою» з бетона зі своїми колегами, а надбавку з бюджета віддати на допомогу на АТО.

Всі чиновники є найманими працівниками громади, відтак люди мають знати скільки вони платять своїм «робітникам», розмір їх надбавок і премій.

Голова Народної ради Зачепа Ігор

Запись опубликована в рубрике Новини, Статті, у місті. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

7 комментариев: Шполянська районна рада ухвалила цинічне рішення

 1. Артур Алієв говорит:

  Вот это пацаны молодцы! Было бы еще лучше чтобы приехать туда на этом гамновозе и каждому «служителю народа» по два ведра в каждый кабинет, и желательно на голову. А то они привыкли за счет народа себе премию, и надбавки всякие, за то что ничего не делают. Такую «надбавку» заслуживают там многие, а не только один Скорык, в многих там зарплата как будто они работают в ЗАБОЕ, за какие ДОСТИЖЕНИЯ такие надбавки? Это ТРУТНИ, для простого народа. Эту всю районную администрацию, с этой радой разогнать, и ничего не случится. Каждому з бетона сделать «надбавку» на 50 килограмм, чтоб они носили ее с работы, и на работу, может тогда некоторые поймут, как простому народу «носить» на своей шее таких » трудяг-служителей».

 2. OpenID عبدالله ليبرمان говорит:

  ох і хитра жопа…

 3. troll говорит:

  І що ж вам цей недоумок розповів про надбавки? Ґоре та й більш нічого не буде з цього району. принесли лайно в надбавку до лайна. а депутати — гниль-параша. стидно за те що ці сцикуни злякались лазіка і тупо проголосували за те щоб наші народні гроші віддать оцьому чучалу. за що питається1 хтось питав на сесії — за які подвиги це чмо повинно отримувати велику зарплату. скорик — ти лайно. пиши заяву про звільнення бо прийдеться з позором тебе виганять як тімоху — на сесії. ці вівці проголосують як тільки хтось серйозний візьметься організувати тобі імпічмент. і павлову передай що на цей раз йому не поможуть хитрі трюки. 14 тисяч матеріалки — це він оборзєл полностю. на лікарства їх хай побереже. від стресу і поносу.

 4. zhora говорит:

  Зарплата в Павлова, Крушинского та багатьох інших більша чим в Скорика, а вони однаково разом ще з Гребенеченком дурака валяють. А деяким таким як Кожукало і без зарплати можна, вони хабарі беруть, то нада ставить мусорні баки перед адміністрацією і встрічать коли йдуть на роботу і ВИКИДАТЬ СМІТТЯ В СМІТНИК, чорний вход закрить а то вони через нього тікають, отделів там в адміністрації повно, і МАЙЖЕ всі дурака валяють, і у всіх є купляна інвалідність та ще і не третьої групи, встраюється вроді туди до Скорика і Влад Плосконос, то оказується в нього вже є друга група інвалідності, ще купив після податкової, це оказується не адміністрація, чи райрада а общество інвалідів, нормальним там роботи нема. І перед освітою для Вербівського поставить бак, бабки разом з сотоваріщами в ДІТЕЙ ВКРАВ, а вчителі і директори шкіл вчать дітей що нада буть чесними , справедливими хоробрими, патріотами а самі зайці трусливі, бояться спитать ШО ЦЕ ВИ ПАНЕ ВЕРБІВСЬКИЙ В ДІТЕЙ ГРОШІ ВКРАЛИ? чи накладних на краску не бачили ? чи інваліди на очі? Багато хто з директорів шкіл, разом з Пашою, і головами сіл заробив на виборах Яника, як приклад директор самої кращої школи село Сигнаївки, а відкати на харчування дітей може Паша не брав? ще тоді. Можна тільки говорити, а хто злодіїв хабарників на місце буде ставить? А нема храбрих, є тільки на язик. ось скоро вибори і до влади знову рвуться РИГИКИ і їх товаріщі, знову буде покращення, якщо будуть кандидати з бивших ригів, їх також потрібно в мусорні баки, два покращення то вже забагато. Одна печалька, нема просвітлення. Ганьба хабарникам, боягузам, бившим і настоящим ригаловським злочинцям, та тим хто жирує за рахунок простих людей.

  • Форт говорит:

   Ти Порошенку напиши, чи поїдь до нього скажи. Чи шановному Прем’єру. Спитай куди діваються гроші на армію, які люди збирають. Я вже не говорю про бюджетні гроші. А то тут такий розумний. Срать тільки не просишся.

 5. Артур Алієв говорит:

  В Одессе в.о. главы фонда соцстрахования Олег Руденко который получал откаты, и воровал пол лимона в детей беженцов, так его бросили в мусорный бак, и закрыли там, сказали что это твое новое место работы. Также подобный случай был с «колорадским» атаманом войска Запорожского Александром Панченко, другом Яныка был, тоже сидел в зоне, сильно партию рыгов любил, также сидел в мусорном баке, были и подобные случаи и в других городах, на Черкащине вроде пока нет. Смотрим это в интернете, и применяем в своих городах. А то на продажный суд надежды никакой, система то старая осталась, судьи то все привыкли работать по старому, а за ментов то и речи нет. Кто замазан рыгаловской партией, тем место в мусорных баках.

  • troll говорит:

   правильно — скорика павлова гребіня шпицю вовка вербівського і всіх хамелеонів — в бак для сміття. запрягти лазіка і хай їх як бурлака на волзі відтягне до сміттєзвалища.

Добавить комментарий