Шполянська райдержадміністрація втратила інтернет представництво

23.09.2014

Інтернет сайт Шполянської районної державної адміністрації не працює. Спроби користувачів, ще тиждень тому, відкрити сайт закінчувалися отримуванням попереджень про вірус. Нині сайт взагалі не працює.

За даними, які стали відомі кореспонденту «Шпола онлайн», – інтернет сайт райдержадміністрації «раніше було зламано, а нині взагалі відключено. Спроби поновити його роботу поки невдалі».

Таким чином, інтернет – користувачі тепер позбавлені можливості отримувати оперативні новини про роботу органів влади Шполянського району. Інтернет сайтів Шполянської райради та міськради, які б постійно оновлювались, наразі взагалі немає.

5 Comments

 • Артур Алієв 23.09.2014 at 15:26

  Там не сайт “не працює” там вобще никто не работает. Иногда они делают вид что работают. А вирусы там у многих в головах, там же многие инвалиды второй группы, там все члены старой рыгаловской команды, а как инвалиды могут работать? и зачем? платят пенсию по инвалидности, плюс зарплата, плюс всякие надбавки, и т. д. Работы в местных служителей народа нет никакой, то и о какой работе писать? То и сайт им не нужен. Не назначен уже пол года голова РГА, этой сельхоз “элите” бардак нравится, то для яныка бабки собирали а это никто не требует ничего, ЛЕПОТА ТО КАКАЯ!!!

 • troll 23.09.2014 at 20:39

  яке ж горе сталося. як ми тепер будем жить1

 • Igor Ilchenko 25.09.2014 at 01:02

  Мені от дуже цікаво звідки вам відомо невдалі спроби. Що за відкрита брехня. Для тролів які зараз понабігають і почнуть кусати зразу скажу що я не представник адміністрації але знаю що насправді сталось з сайтом. Ви ж не жовте видання що пишете про все підряд.

 • Артур Алієв 25.09.2014 at 15:22

  То напиши что случилось с сайтом администрации, а то мы думаем что они там не работают, и сайт им вообще не нужен, а окажется что они там пашут день и ночь и все для “блага людей”, а мы этого и не знаем.