Добровольці зі Шполи воюють в місті Волноваха Донецької області: перед ними ворожі війська

Минулого тижня ми побували у нашому Черкаському батальйоні, де несуть службу майже два десятки наших героїчних земляків-шполян. Зараз наші герої перебувають в зоні АТО, в місті Волноваха Донецької області.

Вони виконують важливе завдання-захищають всіх нас, адже перед ними стоять ворожі війська, а за ними-Україна, український народ. Хлопці добре розуміють, що саме від них залежить в якій країні проснемось ми з вами завтра- вільній і незалежній Україні, чи поневоленій і німій-сліпій-глухій Малоросії. Ми повинні пишатися своїми земляками, нашими козаками з Черкаського краю, батьківщини Богдана і Тараса! Коли я спілкувалась з ними, дивилась в їхні ясні очі, я ще раз переконалась, що ніхто і ніколи не переможе нас, адже наші хлопці готові покласти душу й тіло за свободу нашої України!

Якби ви тільки бачили, як наші герої виконували гімн! Здавалось, що кричить кожна частинка їхнього мужнього і міцного тіла! Слава Україні! Героям Слава!

Цього разу ми привезли нашим землякам все те, що було їм вкрай необхідним, а це: біноклі, дощовики, фонарики, войлочні вставки, взуття, сигарети, медикаменти тощо.
Також кожному ми передали передачі від рідних. Особливою серед них була посилка від маленького 9-річного Юри Криницького. Найбільше хлопці раділи дитячим листам, які нам передала Котун Л., і пісням Руслани Лоцман, яка теж поїхала з нами, щоб підтримати хлопців. Пісні в її виконанні викликали на очах мужніх воїнів блиск сльози.
Я вручила хлопцям прапори, які їм передала І.Береза, написавши щирі слова підтримки і віри в те, що вони повернуться живими!

Дорогою ми зустріли величезну колону бойової техніки. Ми з вікон кидали їм сигарети і солодощі, на що вони вигукували ; «Слава Україні!» Героям слава, наші герої!
Від імені всіх наших ГЕРОЇВ Черкаського батальйону, висловлюю подяку всім, хто відгукнувся на моє прохання допомогти зібрати саме найнеобхідніше, надав фінансову допомогу. Варто відзначити невтомні руки майстринь ПП Кисленко, які за один день пошили 500 жовтих стрічок для всього батальйону! Величезне спасибі їм від всіх військових та від комбата БТО «Черкаси»!

Військовим з Києва, що охороняють Маріуполь, ми доставили продукти від небайдужих шполян,а Руслана передала їм подарунки від Народної Філармонії і земляків з-за кордону.

Також минулого тижня було доставлено бронежилети, каски, та інші необхідні речі були доставлені нашим землякам, які не отримали все це при відбутті в військові частини.

Слова вдячності за допомогу линуть:
1. Групі компаній ЛНЗ- значна сума
2. Червоному Хресту-12 590грн.
3. вул..Фурманова: продукти і теплий одяг принесли: Шапочка Р.С.,Ховряк Л.А.+50грн., Скотар Л.О.+50грн.,Музика Є.Д.+50грн., Музика Л.М.+50грн.,Подоляк Л.М., Котун Л.+дитячі малюнки, Буткевич В., Ромодян Л., Врадій Є.С., Яременко
4. вул.Піонерська,59-а: Скляр А.І.-продукти, Миколюк-50, жителі(не назвалися)-продукти+300грн.
5. вул..Піонерська,57-а-Кучеренко-50грн, не назв.-480грн.+продукти
6. вул..Піонерська,55-а: Куниць Р.І.-50грн+продукти, Мірошник-продукти
7. вул..Піонерська,23 і 23-а- кожному військовому зібрали пакети найнеобхіднішого, з турботою і теплом.
8. вул..Леніна,56: Логвінова В.С.-50,Коваленко А.Б.-200, Сінеченко Г.С.-200, Шелепена С.В.-50, Чихачев В.В.-200, Чепурко О.А.-100, Гончаренко Є.Н.-50, Мошенський І.І.-100, Задорожня О.М.-300, Бабій-100, Масляна Л.-20, не назв.-100.
9. вул..Леніна,54: Качан А.-100(учень 8-го класу, наш волонтер!!!),Кузьменко-100,Чернецько-100, Кольцов-50, не назв.-100грн.
10. Юхименко Г.О.-100грн.
11. Васюк В.М.-100грн.
12. Задорожня О.М.-300грн.
13. жителі не назв.(с.Лебедин)-50грн.
14. Поліщук Т.В.-жовта стрічка
15. с.Терешки-продукти+пиріжки
16. Шевченко С.А.-два ящика пиріжків
17. с.Липянка-два ящики пиріжків

Спасибі всім вам за вашу щедрість, доброту і розуміння! Спасибі за те, що ви в будь-який момент готові допомогти. Бажаю всім вам мирного неба над головою!

Шановні шполяни! Запрошуємо вас приєднатись до нашого волонтерського руху! Адже ваша допомога і підтримка дуже потрібна героям АТО. Ми особисто передаємо з рук в руки все нашим хлопцям, не залишаючи нічого на блокпостах. Ніяких передач через третіх осіб. Запрошуємо сміливців до поїздки в зону АТО, щоб переконатись в цьому.

Зараз є потреба в придбанні термоодягу, зимового взуття і верхнього одягу. Тож приєднуйтесь. Робімо спільну справу! Адже разом ми сильніші! Не будьте байдужими! Для того, щоб допомагати військовим багато не треба: лише бажання допомогти і чисті помисли, відсутність жаги наживи.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Лілія Усик, м.Шпола

4 коментарі до “Добровольці зі Шполи воюють в місті Волноваха Донецької області: перед ними ворожі війська

 • 22.09.2014 о 21:54
  Permalink

  Запрошуємо сміливців до поїздки в зону АТО….. чисті помисли, відсутність жаги наживи. Ліля а шо случилось? чому раніш не запрошувала? Ти зробила з себе супер-“волонтера” не тільки на шполянський район, а всписках тільки чомусь люди з нашого району. Шось мені кажеться шо ЖАГА НАЖИВИ є і в тебе, чомусь до недавнього часу все повинно було проходити через тебе, особливо гроші, така жага є і в Поперечного шо з самооборони мебельної фабрики і Плосконоса, та в багатьох інших. така ЖАГА була нач відділа освіти вербівського, який обікрав дітей, на жаль ми маємо дуже багато продажних людей, і перед спокусою грошима мало хто може устоять.

 • 22.09.2014 о 23:49
  Permalink

  zhora у тебе ненависть чи зависть до лілії. вербівський падло – це ясно. а лілю ти впіймав на тому що вона краде1 ти нічого не зробив доброго а тільки поливаєш гряззю людей які справді велику справу роблять. хто тобі заважає організувати волонтерську роботу і допомагати армії1 самооборона тоже тобі не така то покажи як нада. скорик алкодаун з павловим г..ном сидять в теплих кріслах і лопатою народні гроші ні за шо получають жирують суки на крові героїв. а ти по лілі їздиш – як не стидно1 якщо не здатен армії допомогти то організуй баки для сміття та викинемо всю райраду разом з вербівським як сміття й непотріб.

  • 22.10.2014 о 22:23
   Permalink

   Хто каже? Одна бабця? А може не десять? Давай сотню! А ще танка1 а ще БТР переробила на кабріолет…І чого ото триндіть???