У Шполі вимагають відставки головного лікаря районної лікарні

Хочу надати офіційну відповідь форумчанам інтернет – видання «Шпола –онлайн» щодо проведення перевірки діяльності головноного лікаря Шполянської ЦРЛ Уманця Василя Петровича помічником народного депутата від ПП «УДАР В.Кличка» Ірини Геращенко Плосконосом Юрієм Миколайовичем.

В Шполянську громадську приймальню народного депутата від ПП «УДАР В.Кличка» Ірини Геращенко, яка є куратором Черкаської обл., звернулись громадяни з питань зловживань керівництвом Шполянської ЦРЛ, а саме, списання та закупівля дизель – генератора, списання токарного станка та проведення поточного ремонту в травмтологічному відділенні при фактах, що виділення коштів на ремонт в ЦРЛ не виділялися. Була подана офіційна заява в Шполянську районну прокуратуру за данними фактам.

Копію заяви додається. Прокуратурою заява була передана до Шполянського відділення міліції. Де фактично було дано відписку. Копію надається. Мною, Плосконосом Ю.М. повторно була написана заява в Шполянську районну прокуратуру з проханням вказати акти експертної оцінки, акти прийому –передачі, договору купівлі-продажу, податкові та видаткові накладні, прибуткові касові ордери та виписки по рахунку по даним технічним засобам. На що надаю копію звернення.
І тепер від себе особисто хочу спростувати те, що ніхто з членів ПП «УДАР В.Кличка» та членів ГО «Шполянської районної «Самооборони Майдану» не навідувався до головного лікаря шполянської ЦРЛ.

В.П.Уманець особисто наніс візит в Шполянську громадську приймальню народного депутата від ПП «УДАР В.Кличка» Ірини Геращенко, де відбулася розмова один на один, в якій торкнулися теми реорганізації лікарні, де він був основним фігурантом іі розвалу. Підтвердженням цього факту є відеозаписи сесій та попередні статті в Шпола он –лайн, змушення робітників ЦРЛ під моральним тиском вступати до лав Партії Регіонів, що показує його активну участь у розбудові даної партії, і ще досить багато аргументів, які підтверджуються фактами і будуть розкриті під час проведення розслідування. Також було запропоновано написати заяву на звільнення з посади головного лікаря, нащо Уманець дав згоду на те, що прийме рішення протягом двох днів.

Але, бажання піти з посади він не підтвердив.
Щодо люстрації: Своїми діями політична партія «УДАР В.Кличка» надає рішучий супротив преславутої ригіоналівської “стабільності”. Чи не з цією мрією про скинення режиму Януковича та його системи піднялася вся Україна!

Слава Україні! Героям Слава!

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

28 коментарів до У Шполі вимагають відставки головного лікаря районної лікарні

 1. Іван коментує:

  Скажіть пане Плосконос, якщо я раніше був в двох БЛОКАХ, і в трьох партіях, а зараз хочу сильно бути в Вашій партії “КЛИЧКА” які до мене вимоги?

  • Наталка коментує:

   У ввс таке бурхливу політичне життя…. Думаю ви вже пройшли кастинг геть і в Верховну Зраду.

  • марта коментує:

   lдумаю що треба політичних проституток гнать сраним віником не посаді керівника повинна бути людина яка турбувалась про заклад співробітників а не власну шкуру

  • офицер коментує:

   Нашу партію більше цікавить громадська позиція людини , її стан душі та співрозмова. Людям які були ригами і комуняками зразу кажемо -ні!!!!

 2. простий шполянин коментує:

  Іване, для початку підписуйся своїм ім*ям – Ігорьок буде краще!

 3. Сергій коментує:

  Такі безглузді коментарі. Ви шановні взагалі розумієте що відбувається? Мишина возня плосконоса то фігня. Шарапа рветься до влади, от що головне,чого допустити ні в якому разі не можна. А що до партій то це теж все велика фігня подивіться тільки на нашу шполянську батьківщину, чи то на ригів чи то на свободу ну одне ху…ло.

 4. Сергій коментує:

  Юра Плосконос не тупи і не танцюй під дудку сам знаєш кого будь мужиком і до тебе потянуться люди а будиш так робити і надалі обернешся х………м

 5. Влад коментує:

  Шарапу не можна допускати.і що це його рук робота не має сумніву.

 6. Рембо коментує:

  Плосконос – шавка , який працює на міліонерів і бандюків-крутиків Шполянщини, і думає що вони посадять в крісло голови РДА. Проте, що міняти Уманця потрібно – однозначно так ! Але на кого , на бандюка – хапугу Шарапу ? Щоб повністю приватизував лікарню, як роддом сьогдні з Галочкою ? За Уманцем є більші гріхи, ніж станки, генератори і ремонт ! Але поки він буде депутатом обласної ради, все йому буде прощено, у державі а особливо в області, а тим більше в районах нічого не помінялося ! Як давали, так і дають інвалідність всим можновладцям, з вказівки Уманця. Самий свіжий приклад – голова сільської ради села Терешки, кончений алкоголік отримав 2 групу інвалідності (постійну) отримує 3 тисячі пенсії, відкрив у селі супермаркет, і мав він усих у виду ! А алкаш Скорик, хапуги Павлов, Гребінюченко посприяли цьому, замість того щоб за порушення притягти до відповідальності ! Порушені проти Білецького кримінальні справи лягли під сукно, не без вказівок керівництва району та покровителів ти Миколки Гончаренка, який купив міліцію і прокуратуру з патрохами ! А ми говоремо про Васю Уманця ! Я ще раз повторююся на сайті, Шполянським районом керуюють міліонери і бандюки, які скупили землю, і майно району, яке дбали наші батьки і ми з Вами ! Наступним тловаром – є узаконена скупка рабів, !

  • Сергій коментує:

   Вцілому з вами Рембо погоджуюсь, але на даний час пан Уманець не несе такої загрози яка стоїть у нас за спинами. Думаю що прийде час він піде а хто прийме справи шарапа? Він думає що примазався до удару і буде герой, дзюзьки. У Шполі є молоді нормальні лікарі які можуть працювати і повинні, а Уманець також повинен працювати і лікувати людей, він нормальний мужик. А вся та мразь за яку ми говоримо і надаємо їм дуже багато честі, говорячи про них, повинні піти геть. Ще раз до Юри Плосконоса . Юра не ведись на шарапину щирість він позорить ваш удар повір люди знають більше.

  • Форт коментує:

   Юра – а ти далеко відкотився про кого пишеш. Тебе взагалі нада було б десь в ссилку відправити. І ти шо такий крутий “мен” шо до людей звертаєшся як до “бидла”. Якщо вони “бидло”, то ти “бидло” не менше. Починай з себе координатор ти наш.

 7. Влад коментує:

  Хай Тупоту у рабство куплять. Уявляю таку картину, сидить Тупота в центрі Шполи і натирає людям взуття кремом.у нього якраз морда від вояки чорна як у негра

  • dred коментує:

   Владику в тебе дії випереджують думки. Дивись Владику букварик та вчися грамоті а то сядиш разом з Терешковою, рівень розвитку у Вас приблизно однаковий.

 8. Влад коментує:

  Від горілки морда чорна у Тупоти

 9. Іван коментує:

  Шановний Рембо ! Що Ви таке говорите, Скорик Павлов Гребеніченко та інші приближені до них, дуже тяжко “працюють”, на них держиться весь район, і вони мають ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ, і ВИСОКІ результати роботи. Ці досягнення бачать три десятка районних депутатів, які на сесії проголосували за щомісячну надбавку в розмірі 50 відсотків до посадового окладу цим ТРУДЯГАМ. Але крім депутатів цих Досягнень ніхто не бачить. Депутат Лазаренко МГ дуже добре бачив досягнення Скорика, і закликав всіх підтримати це рішення. Всі депутати (за виключенням шістьох) як ТУПЕ СТАДО баранів проголосувало за це підвищення. Адже Скорик це член приватизованої партії Горбача, Батьківщини, через якого Горбач впливає на райраду, а Лазаренко з Горбачом куми-партнери, і мета в них одна. Що стосується Білецького та багатьох інших сільських голів, то за багатьма тюрма плаче, тільки хто ж їх туди посадить? народ рота відкрить боїться, навіть прокурор дав статтю в газеті , і то не написав прізвище голови-злодія, і люди гадали хто це? Білецький з Терешок чи Прус з Надточаївки. В Миколи Гончаренка тільки на бумазі, і вже не один рік, є громадська організація по боротьбі з корупцією, хотілося б запитать цього пана відколи в нього ця організація , він хоть одного бачив корупціонера? Чи Ви самі цю корупцію пан Гончаренко і очолюїте? Звертаюсь до Плосконоса Юри, придивіться краще до своїх “приближених” до Вашого УДАРУ Шарапи, Поперечного, та інших , та зробіть висновки. Бажаю всім успіхів!

 10. офицер коментує:

  Відповім усім! ПП “УДАР” не висуває кандидатуру Шарапи Ю.В. на посаду головного лікаря Шполянської ЦРЛ. Це має зробити персонал лікарні. По- друге, скажу всім, Шарапа Ю.В. боєць. Тільки він в той час прямо зі сцени заявити янико-тулубівським плебеям, що несе реорганізація медицини, тільки він міг з мед. персоналу боротися проти реорганізацію лікарні до кінця, тільки він міг на акції протесту, коли обкидали Швайку (теперішнього міністра АПК) яйцями, сказати в лице Лазаренку все те про що він думає про нього. Зараз час змінився, і всі можуть писати все про що думає. А підніміть старі випуски Шпола -онлайн. Подивіться в коментарях хто сміло тоді писав про владу . Де були ці диванні революціонери, які так “сміливо” дають коментарі. Під псавдонімами ховаються прихильники тої влади, які так хочуть розкачати і так хитку ситуацію в країні. Об*єднуємося та працюємо а не пишемо всяку “хреновину”. І будь -ласка викиньте панове російський матюкливий лексикон з свого мовного запасу. Українця це не красить. Слава Україні!

  • Прудкий коментує:

   Офіцер, шарапа не боєць бо він до ранку нашим дітям продає горілку в всяке лайно . так боєць не поступає. це перше. без бабла на хворого не подивиться це друге. а трете хороший артист розігрувати з лазіком сценки для лохів. Шановний офіцер , якщо ти офіцер, розберись якщо зможеш а якщо ні то не влазь обсеруть і зіллють в унітаз. вибач реальність.

  • Tany коментує:

   Хочу зазначити, що в бары “Лотос” шановного пана Шарапи, продають наркотики шановного пана Лазаренка. Сказати в очі на людях можна що хочеш, а за дверима ділити зароблені грошики на дитячих зламаних життях. А діти чужими, як відомо не бувають. Шановна міліція і прокуратура куди ви дивитесь. Зберіть краплини своєї совісті і покінчіть з цим.!!!!!

 11. Corrado коментує:

  Да, Шарапу – головлікарем, Шандрука головою держадміністрації, Шурубалка головою райради. Хто там у нас ще на “Ш” чесний, незаплямований? Поміняємо шило на мило!

 12. Пінґбек: У Шполі вимагають відставки головного лікаря районної лікарні (документ) | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської обл

 13. Андрій коментує:

  Не роби офіцере із шарапи героя, за медицину виступав і молодий лікар Домчук і Пірогов і Жук, а шарапа твій тільки мріяв про крісло головного лікаря думав Кличко буде Президентом та й переметнувся бігенько до Кличка та трохи напрямок вітру не вгадав. Тож з шарапи боєць, як з поперечного офіцер, а плосконоса юрика голова РДА.

 14. Андрій коментує:

  Ви ударовці за правду і чесність спочатку себе пролюструйте, а тоді будете Уманця зачіпать, бо Уманець врятував не одне життя, а що зробили ви? Юрі плосконосу не мішало б борг за землю віддати до місцевого бюджету у сумі 4,4тис грн., а тоді бігати по кабінетах та вимагати люстрації. поперечний герой контужений нехай розкаже за що його з Умані поперли та як військову частину роздеребанив,та як до Коваля коктейлі молотова у двір серед ночі кидав, як хотів Кепшу скинути та очолити громадське фрмування “Оберіг”, не вийшло тепер мстить йому бігає попереду комбайна та не дає чоловікові працювать, такого офіцера-сепаратиста нам на Шполянщині не треба, ганьба. Щей хватає совісті називати себе “Самообороною майдану” і офіцером. А в тім що можна взяти з хворої людини ще можна плосконоса юрика зрозуміти там ні ума ні фантазії, а Влад Плосконос задумайся, ти ж нормальний мужик, що ти робиш у цій зграї шакалят?

 15. Шпола онлайн коментує:

  Змушені банити непорядних, які матюкаються.
  Тепер коментарі через реєстрацію.

 16. Tany коментує:

  Люструвати потрібно не лікаря від Бога,а Плосконоса представника Гени Бобова (Партія регіонів) – хапугу, та зрадника, який переметнувся в “Удар” (політична повія), а також Шарапу, який хоче підмяти під себе лікарню. Та перевірити Шарапу по питаннях хабарництва. Я вважаю, що потрібно задіювати засоби масової інформації, та підняти питання по люстрації Плосконоса Юрія, а саме не допущення його більше ні до яких партій та державних органів. Нехай іде на ринок торгувати свининкою. В нього це добре получається… 🙂

 17. Patriot коментує:

  Я теж за Уманця виступаю! Ця людина, як ви кажете від ПР, а подивіться і згадайте як при правлінні ПР заставляли всіх керівників добровільно-примусово вступати в лави ПР, навіть держслужбовців!?! Але всі чомусь дивляться на все погане. А що він (Уманець) зробив мало добра? Ремонти робилися при ньому -зараз в лікарню і поліклініку зайти любо. А що Ваш Шарапа і його дружина? Ви запитайте наших земляків – Шполян скільки Шарапи зробили добра? У мене таке відчуття, що тут йдеться не про люстрацію, а про політичне замовлення! І, нажаль, в цьому приймає участь “Удар”. Цікаво, а Кличко в курсі як використовують його ім’я в нас в Шполі і з якою ціллю?!? Я не проти змін, але змінювати треба на краще і я думаю пан Уманець і сам вступить місце дійсно гідній людині! Ви своїм пресом замордували Уманця морально. І недай Бог нам втратити одного із небагатьох спеціалістів нашого району. Я не заядлий політик і не рвусь щось доказувати, так як деякі з наших осіб, але скажу одне, що із-за таких “гарячих голів” ми втрачаємо спеціалістів, ми втрачаємо нашу країну, ми втрачаємо самі себе! Я одне розумію, для того, щоб в нашій країні був порядок – треба починати з самого себе. Я почитав коментарії на цьому сайті і мені справді стало стидно за нас – і за вас і за себе, що ми є такі! Ми своїм прикладом навчаємо наших нащадків і потім дивуємся чому в нас таке суспільство. Я розумію, що зараз на мою адресу буде багато критики, що я тут такий ледь не святий – ні я не святий, можливо за декого навіть ще гірший – бо я людина. Але я вірю в те, що кожен із нас може багато чому навчити один одного! Слава Україні!

 18. IGOR KUKURUZA коментує:

  Шанові Шполяни читаючи ваші думки я дивуюся,,,, Ви виганяете з лікарні ПАРТІЮ РЕГІОНІВ чи ХОРОШОГО ЛІКАРЯ ЯКИЙ ДОПОМОГАЕ МАЙЖЕ КОЖНОМУ ХВОРОМУ КОТРИЙ ЗВЕРТАЕЦЯ ДО НЬОГО!! Задумайтесь над цим!!! Кому Уманець відмовив чи недопоміг??? Ви замість того щоб дякувати людині за його роботу ПАСКУДЕТЕ його тут!!! Виженіть його з ціеі партіі і нехай людина далі працюе!! Або давайте повиганяемо з Шполи всих хороших лікарів і будем один одного лікувать або іздити на Черкаси… Василь Петрович Я сам колись до нього звертався він вилікував мою ДОНЬКУ ,,, він міг сказати що він не дитячий лікар і відмовитись допомогти але ДОПОМІГ…. Я думаю багато з вас теж звертались до нього АЛЕ ЗАМІСТЬ ДЯКУЮ ВИ ЗА СПИНИ ПАСКУДЕТЕ ЙОГО а ми неможем інакше,,,,, МИ Ж УКРАІНЦІ І ОДИН ОДНОГО НАМ ОБПАСКУДИТИ ЦЕ ЗА СВЯТЕ І НАМ ВІД ЦЬОГО КРАЩЕ СТАНЕ!!! От через це ми так і живемо в Украіні

 19. IRISKA коментує:

  Я погоджуюся з Вами IGOR KUKURUZA, дійсно Уманець В.П. лікарь від Бога, мою родину спідкало велике горе коли моя мама у молодому віці потрапила у ДТП і Уманець на той час тільки прийшов до лікарні працювати молодим лікарем врятував мамі ногу коли інший лікарь, був такий Юраш сказав ампутувати ногу нехотів возитися з нею, один Уманець сказав будемо боротися, невже люди на Шполянщині не розуміють, що його хотять прибрати тому що на його місце мітить Шарапа який калічить людей, нехай краще розкаже про випадок як чоловіка дві собаки його пошматували, він хоча б людині допоміг? або його дружина Галина Панченко за 50 гривень людину чуть не вбила робила аборт, а там ніякого аборту не потрібно було робити та в Києві рятували тому що зараження пішло, оце так лікарі!!! так давайте їх залишемо і через місяць половина Шполянського району завернеться, а те що Уманець в партії Регіонів ви дорогенькі не знаєте як при Янику заставляли туди вступать, мені здається що не головне в якій партії а головне яка людина а саме головніше який лікарь, лікарь з великої букви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *