У Шполі сталося раніше не бачене: оприлюднені проекти рішень

Вперше в історії шполянського самоврядування всі проекти рішень районної ради винесені на розгляд чергової сесії, яка відбудеться 5 вересня, опубліковані на веб-сторінці Шполянської райдержадміністрації : http://shpola.gov.ua. Тепер кожен житель району зможе: бачити, які питання будуть вирішувати депутати, вносити свої пропозиції, блокувати рішення шкідливі для громади.

Про це повідомив депутат районної Ради Петро Комар.

За його словами, завдяки наполегливості активістів Народної ради, через звернення до
прокуратури, вдалося примусити заступника голови райради Олександра Павлова виконувати закони. Як то кажуть, вода і камінь точить.

Але з арифметикою таки в районній раді не все гаразд, бо по деяким
питанням все-одно не витримується 20 денний термін обговорення проектів громадою. Тож перше вересня — День знань, актуальний не лише для школярів, а й для деяких чиновників районної ради, яким таки не завадить підтягнути знання. Бо знову доведеться йти з поясненнями до прокурора.

Жителям району важливо читати проекти рішень і пам’ятати – ЯКІ ДЕПУТАТИ, ТАКІ Й ЗАКОНИ, ЯКІ ЗАКОНИ -ТАКЕ Й ЖИТТЯ!

Опубліковано у Новини, Статті. Додати до закладок постійне посилання.

37 коментарів до У Шполі сталося раніше не бачене: оприлюднені проекти рішень

 1. Іван коментує:

  Петро Комар депутат не районної ради а міської ради, і член Народної ради, ще нам (громаді Шполи) цікаво булоб дуже побачити десь ДОХОДИ І ВИДАТКИ депутатів рай ради, та тих хто при владі, і також чим вони володіють (їхне майно, рухоме і нерухоме) Д’ЯКУЮ Вам Петре,Вам як депутату і члену Народної ради є над чим працювати. Бажаємо успіхів.

  • Ігор Хар...о коментує:

   Слухай VANIA а не сосав би ти хуяку довшу ніж ГЕЛЯКУ ?

  • Ігор Хар...о коментує:

   Я тебе буду називать Харченко Іван проститутка яка їбеця в сраку!

  • Форт коментує:

   Ваня а шо таке? Свого немає то хочеться посчитать чуже. А взавтра ти захочеш посчитать доходи врачів (бо роблять операції за проплату), вчителів (бо займаються репетиторством). Бо люди не сидять на місці а шорхаються. А якщо ти нероба та ледацюга, то тебе й цікавить все шо в когось, а не в себе. На себе дивись ледащо.

 2. Іван коментує:

  Ти Ігор Хар…о, захищаїш людей які “розвили людей Шполянщини як котят” і вони не зможуть пояснити звідки в них взялося те майно, і ті землі, ти і сам мабуть до них відносишся тому ти і переживаєш за себе і собі подібних. Особисто для мене що Аграрні традиції, що пан Ляшенко ОДНАКОВІ, що багато інших “землевласників” ВСІ вони хочуть “розвести” простих селян, А чого ці традиції не ідуть до тих хто платить за паї нормально? а крутяться коло тих хто дуже мало платить селянам. Ти чуїш свою скору СМЕРТЬ, і неможливість красти це тебе виводить із себе, і ти матюкаїшся, ти сходи “ІГОР ХАР…О” до лікаря хай він провірить твій психічний стан, можливо тобі потрібно лягти в Шевченково в лікарню, підлічитись а то ти зовсім хворий, а можливо тебе, і тобі подібних тільки МОГИЛА виправить.

  • Ігор Хар...о коментує:

   ІДИ НАХУЙ МЕНІ ТВОЇ КОМНТИ АБСОЛЮТНО ПЕНІСЮАРНІ !!!

   • Анонім коментує:

    А чи зможе тепер кожен житель міста Шпола бачити, всі і які питання будуть вирішувати депутати міської ради, вносити свої пропозиції, блокувати рішення шкідливі для громади?

    • Петро Комар коментує:

     Так зможе.
     20 серпня підчас засідання бюджетної комісії керуюча справами міськвиконкому Кулішова М.В запевнила депутатів, що всі проекти рішень на чергову сесію будуть опубліковані. Сесія відбудеться орієнтовно у кінці вересня. Депутати міської ради від партії «Громадянська позиція (Анатолія Гриценка) голосуватимуть лише за ті проекти рішень, які пройшли громадське обговорення не менше як 20 днів.

     • Форт коментує:

      Це якого Гриценка? Не того нашого земляка, при якому й почалося скорочення озброєння та скорочення військовослужбовців регулярної армії держави? Ну-ну хлопці – голосуйте. Побачимо до чого Ви доголусуєтесь. Ви проголосуйте шавновний Петро Вікторовичу за підвищення ринкового збору в місті. Це є однією з підстав збільшення надходжень до місцевого бюджету, а це і надасть змогу фінансувати соціальні проекти в районі, а не ви гроші по карманам продовжуєте розпихать. А тут всім розповідаєте, які ви чесні та порядні.

  • Шнуров коментує:

   Слухай ти представник племені ковтнувших лома, Я тебе пару раз по спині уїбу виправишся і вирівняїшся. В могилу підеш струнким.

  • Шнуров коментує:

   Слухай Ваня іди НАХУЙ ЩЕ РАЗ !!! Ти блять оприділись несостоявшийся ти ідіот (а може ти жінка яку не їбуть годами!?? то це все пояснює), є така підозра що проживаєш ти в районі Лотоса !!! Ти блядь Кравченку оди виспівуєш потом хуями його обкладуєш, що землевласники не такі ти оприділись може і життя в тебе налагодиться.

 3. Анонім коментує:

  Нові впровадження наполегливих активістів Народної ради, через звернення до
  прокуратури, стосовно проектів рішень районної ради, що будуть виноситися на розгляд чергових сесій та опублікованих на веб-сторінці Шполянської райдержадміністрації, схвально підтримають всі жителі району і запропонують надалі ПОСТІЙНО проводити цю роботу з відповідним контролем, незалежно від політичної сили, яка займатиме відповідні крісла. Жителям району важливо читати проекти рішень і пам’ятати — ЯКІ ДЕПУТАТИ, ТАКІ Й ЗАКОНИ, ЯКІ ЗАКОНИ -ТАКЕ Й ЖИТТЯ!

 4. ізя коментує:

  А Ваня вирішив за Кравченка сховатися???????? не вийде. за свої слова буде сам відповідати, хі ба що з Ліною борисівною в парі

 5. Пінґбек: У Шполі сталося раніше не бачене | Про Головне

 6. Сергій коментує:

  А Петик засраний в мери мітить. Часто писати статті почав, став активним. А що зробив для міста за 5 років свого продажного депутатства? Нічого. Тільки язиком ляпає як проститутка. Крісло мера йому треба для збагачення за рахунок бюджету і майна громади. Та тільки хрен його хто вибире – люди його вже знають балакуна бездієвого.

 7. Микола коментує:

  Правильно робить Комар із Народною Радою.Трохи засовають сраками в райраді,і адміністрації!Пвлову тепер урветься,то вони крали через Вербівського,а тепер ще і контролювати їх будуть!

 8. Андрій коментує:

  Мова зараз не про Комара, а про Павлова і роботу апарату райради, які отримують на зарплату,премію та інші виплати гроші з бюджету, який наповнює громада. І те що цих ледацюг і алкашів заставили працювати то це дуже добре. А депутати зарплати не отримують, а працюють на громадських засадах.

 9. Рембо коментує:

  Що окрім балачок Комара та народної ради, змінилося в районі після майдану ? Всі як косили так і косять бабло, як рахували народ за рабів так і рахують !

 10. Ігор Хар...о коментує:

  Рембо з попередніх твоїх коментарів ти був СІРОЖА так от ти ще перейменуйся і подумай чого такі наслідки ХАМЕЛЕОН ХУЄВ!!!!!

  • Рембо коментує:

   Слухай , ти дебіл , необтесаний ! Навчися спілкуватися з людьми, людською мовою! Розкидатися х..ми може кожен дурак, дивис бо викрутять разом, з яйцями, небуде чим і постять ! А Сірожою я ніколи не був, не путай х.. з льохками, маразматико-дебіл !

   • Ігор Хар...о коментує:

    4 комментария: Черкащина: на заводі у Шполі будують барикади, щоби не допустити рейдерів
    Скорик говорит:
    27.03.2014 в 10:15 пп
    Скорик не голова райради!
    Ответить
    Сергей говорит:
    29.03.2014 в 10:04 пп
    хазяїн Шполи Бандит Лазік Ганьба
    Ответить
    Скорик говорит:
    29.03.2014 в 10:25 пп
    Треба ще завезти коктель молотова,і бруковку!
    Ответить
    патріот говорит:
    31.03.2014 в 10:08 дп
    лазік тільки так думає, що хазяїн. часи міняються.
    Ответить
    Добавить комментарий

    Вы можете войти через социальные сети
    Вход через социальные сети
    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    Имя *

 11. Ігор Хар...о коментує:

 12. Микола коментує:

  Ігор ХАРКО підлічи голову!

 13. Corrado коментує:

  Адміністратор сайту не хоче заблокувати цих матюкальників?

 14. Шпола онлайн коментує:

  ПОПЕРЕДЖАЄМО.
  Ще одне нецензурне слово і бан Вам забезпечений.
  Тут не сортир, а поважний сайт..

  • Рембо коментує:

   Не попереджати потрібно а діяти ! На сайті одні матюччя ! Сайт відвідують цивілізовані жителі Шполянщини ! Дебілам та ізвращенцам відкртйте інший сайт і нехай там спілкуються хто, кого і куди !

  • Наталка коментує:

   Реально що модератори роблять? Крім матів і непристойностей нема що сказати? Мовчіть.

 15. Микола коментує:

  Що із них візьмеш?Вони ж казаки,безкультурні і безмозглі!Що вони зробили,крім того що навидавали посвідчень?:Посвідчення отримали,хто хотів,даже ті ,що були в партіїї регіонів!От вам і козачество!

 16. Іван коментує:

  Шановний Петро Комар, (ти шо, нас дуриш) ти написав про порядок денний цієї сесії, а чому ти не написав що є рішення про надбавки голові районної ради, за високі досягнення, на 50 відсотків, а також преміювання остального того всього ЗБРОДУ? Можливо ти знаїш які в них є досягнення? Мій товариш питав в двох депутатів які голосували за надбавку за високі досягнення, які саме досягнення то вони самі не знають, але голосують бо Лазаренко М.Г. сказав що так нада. Якщо не знаїш, то підіть туди з всією вашою народною радою та запитайте в Скорика, Павлова, Гребініченка та інших, може вони знають свої досягнення. Також запитайте чому зарплата в першого заступника Берези, набагато менша, як в Скорика і Павлова які валяють ДУРАКА. Якби люди раніше знали що ці “РОБОТЯГИ” будуть самі собі піднімать зарплати і преміювать себе то вони прийшли б на цю сесію і сказали що вони думають про ціх покращувачів, з їх досягненнями.

  • facebook.com Петро Комар коментує:

   Питання про надбавку Скорика покрито мрякою. На президії райради питання не голосувалося, це підтверджують 2 депутати, хоча керівники райради говорять інше. Скорик це знав і не повинен був ставити проект на голосування. Проект рішення про встановлення Скорику надбавки не був опублікований за 20робочих днів як того вимагає закон. Незважаючи на це депутати райради (яких обрали ми, ви, ваші родичі і сусіди) включили у порядок денний і проголосували.
   Якщо депутати вважають, що Скорик заробив надбавку то звичайно треба дати, але зробити це треба не соромлячись і не ховаючись.
   Вчинок керівника райради нагадую тварину яка хапнула їжу і в нору. Він поступає так як його виховали батьки та життя, і в такому віці навряд чи зміниться.
   Коли порушується закон, то прокуратура, як компетентний орган повинна вжити заходів до усунення порушень закону, від кого б вони не виходили. На сесії був співробітник шполянської прокуратури, який, я думаю, усе доповів прокурору району.
   Саме тому, з метою забезпечення прозорості та відкритості Шполянської райради, захисту прав громадян на інформацію я звертаюся до прокуратури із депутатським звернення. У зверненні прошу прокурора винести подання щодо скасування рішення про встановлення І.Скорику надбавки за високі досягнення у праці.
   Закликаю всіх долучитися і направите зверненя до прокурора та до депутатів.

 17. Сергій коментує:

  Хочу запитати у народної ради, свободи, удару самооборони, оберігу, ви вже армія, але вас дерибанять та ще й насміхаються , коли ви покажите що ви хоть мужики. Скільки ви будите ходити і жувати соплі вас тільки вистачає для шпола он лайн щоб тут щось написати і все. Я думав що тви хоть прийдете на учительську конференцію і виженете вербівського але духу вистачило тільки в одного Вибачте зачепа але один в полі не воїн. а вас би освітяни підтримали за виключенням декількох прихвостнів у них зараз вуха горять. Хлопці та робіть же щось.

 18. Аваст коментує:

  У порядку денному немає 15-го пункту ” Про надбавкуголові районної ради….”
  Вже й рішення готове було:
  1.Встановити Скорику І.І., голові районної ради, на час виконання повноважень голови, щомісячну надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсоткового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в межах наявного фонду оплати праці працівників апарату районної ради.
  2. На час виконання повноважень голови районної ради проводити преміювання Скорика І.І. за особистий вклад в загальні результати роботи, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат, в межах фонду преміювання та економії коштів на оплату праці відповідно до Положення про преміювання працівників районної ради, виплату матеріальних допомог на оздоровлення та лдя вирішення соціально-побутових питань в межах наявного фонду оплати праці.

 19. Іван коментує:

  А чому тільки на 50 відсотків? Можливо було б на 100, ДОСЯГНЕННЯ то дуже ВИСОКІ, нас всіх очікує ПОКРАЩЕННЯ вже сьогодні.

  • Рембо коментує:

   Це плата яка встановлена бандотою Шполянщини алкашу Скорику, щоб він мовчав, і сприяв деребану району !!!

   • Прудкий коментує:

    Та не в скорику тут проблема . це 0 без палички. В рай раді працюють як в забої з такою шаленою інтенсивністю що без надбавки інтенсивності не буде. Маразм ганьба вам гребопавло і т. д. вони ху..ло.

 20. Vlad коментує:

  Скорик випадкова людина. Нема про кого говорити. Але що говорити про Шполу, якщо в Донецьку на державні посади призначено людей, які агітували за Росію. Зрадник на зрадникові.одно кармани набивають. Так і живемо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *