У Шполі активіста майдану закидали «коктейлями Молотова»

Сьогодні вночі хату і автомобіль шполянського активіста Революції Гідності Сергія Коваля закидали коктейлями молотова. Про це пише видання “Дзвін”. “Чотири коктейлі кинули під хату, ще два – в автомобіль, розбивши скло. Однак вони не загорілись, бо, на щастя, ті, хто кидав, виявились повними дилетантами”, – розповів Коваль у коментарі виданню. Активіст знає нападників. До цього випадку, за його словами, причетні “лжесамооборонці”.

“На моєму дворі кілька днів стояв поламаний комбайн керівника нашої шполянської самооборони Сергія Кепші. Його вже не один раз намагались відібрати представники одного відомого черкаського “козака і патріота”, нам вже доводилось захищати майно від цих бандитських нападів.

А вчора вранці до мене додому приїхали молодики, одягнені як самооборона, і питали, де комбайн зараз. Я сказав, що його забрав власник. Незадоволені лжесамооборонці поїхали. А вночі напали на хату”, – розповів майданівець.

Чоловік звернувся до прокуратури і міліції із відповідними заявами.

dzvin.org

171 коментар до “У Шполі активіста майдану закидали «коктейлями Молотова»

 • 05.09.2014 о 23:22
  Permalink

  Звертаюсь до пана Коваля. Скажу зразу що такі люди як ти, в багатьох визивають повагу, і в мене також. Ти підписався своїм прізвищем, і говориш ПРАВДУ в очі, хоч знаїш що вона не подобаїться тим кому ти її говориш. Ти відвіз допомогу прямо до хлопців, саме до тих кому вона і адресувалась, а деякі викидають її за 100-200км, бояться щоб їх часом не заципило, а піару роблять, наче вони в космос літали. Дай відповідь, після подій що відбулись в ніч на перше вересня з тобою і твоїми рідними, хтось з керівництва району цікавився в тебе твоїм становищем, співчуття висловлював ( тиж держслужбовець) можливо пан Скорик як голова райради, чи заступник Павлов, адже все могло закінчитись трагічно. Можливо ти знаїш ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ В РОБОТІ Скорика і.і. за які на сьогоднішній сесії йому було нараховано 50 відсотків надбавки,тому що 29 депутатів цієї РАДИ ІНВАЛІДІВ-пенсіонерів проголосували за надбавку, шість нормальних було проти, а двадцять один депутат вообще положили шось велике з трьох букв на сесію і на людей які їх туди обрали. В двох ТУПИХ депутатів мій товариш який був на цій сесії запитував ,які в Скорика досягнення? то вони не знають, але голосували “ЗА” Шановний народ Шполящини ! Запитайте в своїх ТУПОРИЛИХ ДЕПУТАТІВ яких ВИ собі обрали, ЯКІ ВОНИ БАЧАТЬ ДОСЯГНЕННЯ?????? ЯК боротися з тупістю в тій раді, ЯК??? особисто я в Шполі проживаю менше як рік, тому в виборі цієї тупості, і сцикливості участі не приймав.(дай СЕРГІЮ коментар) У твого колеги в ЛЕБЕДИНІ пана РУДАСА на столі лежить інструкція як закосить від АРМІЇ, і як результат з Лебедина нікого не можна призвать, всі отмазуються, цікава твоя думка. д’якую за відповіді.

  • 06.09.2014 о 16:47
   Permalink

   Шановний Іван,що тут не зрозуміло!Скорик ішов туди виключно за гроші!В райраді він нічого не вирішує,і не буде вирішувати!Там рішають ті ,які його туди поставили!Пока Скорику хватало грошей,а потім він зрозумів,що можна урвати ще,начав морочить,і його братва підтримала,як би тільки не мішав їм робити свої справи!Після виступу Пірогова,я думав,що Скорик відмовиться від надбавок,але деякі депутати із зали сказали,що він так тяжко працює,то Скорик аж сам повірив!Наша робота,це зараз вибрати нормальних депутатів,дійсно Патріотів України,а потім будувати разом ,спільними зусиллями ,Європейську Країну!Слава Україні!

 • 06.09.2014 о 21:23
  Permalink

  Шановний пане Коваль, по-перше, я не знаю того, хто пише під ім*ям Оксана. І пише вона про Одесу, то це про сім*ю Тітових, які тут втратили все через борги та невдалий бізнес. І Ви тут ні до чого, не бійтеся. По-друге, хто з нас хворий — визначати не Вам і не мені. І я вже писав, якщо людині не має що заперечити на написану правду, то він начинає хамити і ображати. І перестаньте з Іваном (Зачепою) хвалити одне одного, вже гидко читати. А про міліцію — то пошліть туди свого нового друга і захисника — пришелепкуватого Шандрука, хай ще дасть нові свідчення, який Ви герой і як Вам всі тут погрожують. Гроші йому хто вже платить — Ви чи ще Лазікові на кінчились?

 • 07.09.2014 о 17:29
  Permalink

  Доки вибиратимуть депутатами горбачів, лазіків, скориків, ляшенків і т.д., доти і рада, й інша влада існуватиме лише для задоволення потреб та інтриг влади і наближених до неї. Треба в першу чергу люструвати самі партії, завдяки яким жирують вибрані за партійними списками депутати.

 • 07.09.2014 о 19:58
  Permalink

  Я хочу сказати,що Шандрука,я бачу другий раз в житті!Перший раз ,як він зустрічав тулуба,а другий раз після 1 вересня!Я ніколи не збираюсь підігрувати Шандруку,а тим більше якось його використовувати!Після того як він повісив російські триколори в Межигірці,бажання спілкуватись із ним не має,а не то що його фінансувати,і за які шиші!Простий шполянин ,чомусь мені кажеться,це є простий редактор,простої газети!!!!

 • 09.09.2014 о 23:57
  Permalink

  “Простий шполянин” коли можна прийти в гості до самооборони мебельної фабрики? Чи коньячок в них є всегда? Ти сильно “умний” все знаїш то напиши! Спасібо!

 • 10.09.2014 о 20:02
  Permalink

  Коваля традиціі підтримують , а підтримка алкашів і двох шарлатанок багато коштує. От Коваль і відпрацьовує. Припхалися київські заробітчани. По інших областях прославились, тепер до Шполи дійшла черга. І такі бізнесмени як Кепша і Коваль вирішили їх підтримати для власної наживи