Черкащина: у Шполі міністр розповів, що дозволить не залежати від російського ринку

15 серпня Міністр аграрної політики та продовольства України від ВО «Свобода» перебував з візитом у місті Шпола де проходив Національний день ферми. Так, Міністр нагадав, що напередодні Верховною Радою України ухвалено епохальний, в якійсь мірі, законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин».

Ігор Швайка наголосив, що даний законопроект дозволить українській продукції вийти на 100 світових ринків.»В умовах сьогодення, коли ми бачимо агресію сусідньої держави, підтримання цього законопроекту дає альтернативу та відкриває для нас не тільки ринки ЄС. Європейський сертифікат визнається ще 100 країнами світу.

На сьогодні ця перспектива для нас — ринки Китаю, ПАР, ОАЕ. Це той самий законодавчий поштовх, який допоможе вам стабільно працювати на міжнародній арені та не залежати від «вулканічних» настроїв російського ринку», — зазначив Ігор Швайка.

 

Запись опубликована в рубрике Новини с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

23 комментария: Черкащина: у Шполі міністр розповів, що дозволить не залежати від російського ринку

 1. Данило говорит:

  Швайка приїхав до Ляшенка!!!Швайка приїхав до активного антимайданівця і тулуб,югента Ляшенка!!!Швайка приїхав до злодія Ляшенка!!!Перед цим Швайка вже прїзжав у Шполу,його тоді закидали яйцями!Де був Ляшенко коли Швайка приїзжав перший раз?Ляшенко в той час коли приїзжав Швайка перший раз відправляв тітушок на антимайдан!!!Що об,єднало сьогодні майданівця Швайку і антимайданівця Ляшенка???ГРОШІ!ГРОШІ!ГРОШІ!

 2. Рембо говорит:

  Обєднала регіоналка доця , яку треба спасати, вона і організувала зустріч свободівця з соціалістом ! А ми говоримо і приїмаємо закони про люстрацію ! Повний маразм !!!!! Ганьба !!!!!!

  • Форт говорит:

   Шось слабенько сьогодні коментарів. Мабуть Народна Рада водку жре по поводу …. А взагалі то нічого не змінилося. Хоча чому? змінилося. Навіть коли до Шполи приїздив Ющенко та навіть Тулуб машин супроводження було менше. То що ж змінилося, де ж та економна та чесна влада.
   Ну то все піеа, це й так було зрозуміло. А от Ви Народна Рада, Вам не соромно? Націоналісти Ви наші!!! Вам не соромно, що ці всі транспорти роз’їжджали по площі нашого міста? Та навіть і не в цьому справа, а справа в тому, що площа іменована (я так розумію) в честь «небесної сотні». Це Міністр случайно не по пам’яті про хлопців проїзджав, не по їх померлих душах. До де ж Ви всі сраколизи сьогодні були? Чому не сказали Міністру: «Не можна тут їздити, це прсото негарно». Чи шо? Цей приклад підтверджує те, що всі ці Комарі, Слюсарі, Свердели, Зачепи — прагнуть лише одного влади та грошей. То хто Ви вибачте після цього, після того, що Ви тут вимальовуєте в коментарях? А ці коментарі явно розходяться з Вашими так би мовити справами та такими ж вже доболі патріотичними настроями. Це Вам ганьба, ще більшя ганьба чим Янику.

 3. Лена говорит:

  А у Кішкатири шось вишиванка замала чи то циці завеликі!??

 4. Данило говорит:

  Та то кішкатира грудняк висолопив в перед ,він завжди так робить коли на публіці,а на публіці він любить посвітитись.Одного разу він так надувся,що організм не витримав і випустив гази,здається він тоді біля Тягнибока терся,після цього ганебного вчинку кішкатира довго не підпускали до себе впливові свободівці!

 5. Влад говорит:

  А хто особисто бачив що Ляшенко давав гроші на антимайдан???? З Черевком він був не в найкращих відносинах. З Черевком дружила сильно Ліна Борисівна, і зараз з остальними зависниками продовжує обливати брудом. Працюйте над собою , може і вас замітять

 6. Лена говорит:

  Швайка приїзджав не до Ляшенка, а до колективу найкращого господарства. А ви Ліна Борисівна хоча б повиводьте бур’яни.до речі це стосується і решти . Соромно за посадки і бур’яни над дорогою.господарники засрані. Набить кармани є кому, а навести порядок немає. Зато закордон їздять і бачать як цивілізовані люди ведуть бізнес, а тут одні хапуги

 7. Grom говорит:

  Ти і є Ліна Борисівна. Якій Шпола не по зубам. Професіоналом назвати не можна. Халтурщиця. А Тупоту судять за те що стріляв у людину. Хороша компашка.

 8. вася говорит:

  Ляшенко загріб людське майно,а тепер водить показує ,який він хазяїн!він робочих називає тільки рабами,або бидлом!А Кишінці дали три гривні,і він бігає кругом ляха ,з лазіком,лиже сраку,а потім в імперіїї Лазаренка облизував тарілки!!!Скоро його з рук будуть кормити!

 9. Влад говорит:

  Він не Василь, но точно гімносос . А краде і дурить людей Ліна Борисівна, і всяким способом старається обгадити Ляшенка, бо він піздюлєй їй добре всипав. От вони з тупотою втіхаря і квакають

 10. Лена говорит:

  Шановна Ліна Борисівна облизуєте тарілки Лазіка ви. І не тільки тарілки. А заздрість дуже погана штука. Спочатку печінка виділяє яд, яки вас і отруює. Так що перестаньте заздрити Ляшенку, закачайте рукава і працюйте. Бо на своїх махінаціях далеко не заїдеш і ти це вже зрозуміла. Так за рік обісратись тільки ти могла. При цьому що тебе такі поважні люди Шполянщини підтримали . Все на смарку. От і логічний кінець . Ти обісрана і твої прибічники. А результат роботи ноль. Хоч тупота водки на халяву напився

 11. Влад говорит:

  Ноль без палочки

 12. Влад говорит:

  Групу крові я її не знаю

 13. Влад говорит:

  У Лазіка запитайте він краще її за всіх знає

 14. Іван Сірко говорит:

  Особисто знайомий з Ляшенком Ю.В. і був про нього не поганої думки, але випадково довелось поспілкуватись з його працівниками в полі, частина з яких була з іншого району, і люди (прості роботяги), були обурені відношенням до них, і тею мізерною платою що їм платять. І це не один такий Ляшенко, ці сільгоспвиробники, майже всі використовують людей, тому що бідним селянам нема де заробить кусок хліба, а ці пани їх мають за рабів, наживаються на їх праці, а зернові продають по світовим цінам, і мають гарні прибутки. Земля, — це наше богатство, і вона повинна збагачувать весь народ України, а не кілька людей в районі, і пів сотні людей в Україні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>