У Шполі створено районний координаційний центр із забезпечення бійців, які несуть службу в зоні АТО

Відповідно до розпорядження Шполянської райдержадміністрації №287 від 14.08. 2014 року, в районі утворено координаційний центр із забезпечення бійців,які несуть службу в зоні антитерористичної операції, необхідним обладнанням, засобами індивідуального захисту,особистої гігієни,одягом, продуктами харчування,соціальним супроводом їх родин та координації дій, пов’язаних із вирішенням зазначених питань,який очолює перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Береза.

Приємно відзначити, що патріотизм та прагнення допомогти українським військовим в нашому районі набирає обертів. Допомагають всі, хто небайдужий до долі України. На благодійний фонд надходять кошти від громадян Шполянщини, керівників підприємств, представників бізнесу.

Інформація про надходження та витрати коштів постійно висвітлюється на сайті в розділі «Благодійність». Так, днями надійшла допомога від депутата обласної ради, голови обласного споживчого товариства Віктора Боїна в розмірі 10 тисяч грн. Ці кошти були використані на придбання бронижелетів бійцям, які були відправлені 21 серпня.

Координаційний центр спрямовує свою роботу так, щоб мобілізовані військовозобов’язані юнаки Шполянщини вирушили на службу повністю забезпечені необхідною амуніцією. Придбання необхідного спорядження здійснюється за допомогою волонтерів, зокрема Лілії Усик. На сьогоднішній день всі бійці Шполянщини забезпечені всим необхідним завдяки патріотизму волонтерів, небайдужості людей та скоординованих дій центру.

Детально див. за цим посиланням.

Опубліковано у Новини, Статті. Додати до закладок постійне посилання.

78 коментарів до У Шполі створено районний координаційний центр із забезпечення бійців, які несуть службу в зоні АТО

 1. Матоьрий коментує:

  Яка новость і шо!???

  • Рак коментує:

   ?

  • Крокоділ коментує:

   це МАТЬОРИЙ не для таких людей як ти тут цю новину написали… Тобі ніколи цього непоняти. це для нормальних розумовоздібних людей написанно щоб вони могли допомогти кожний по змозі нашим солдатам які зараз в АТО

   • Рак коментує:

    Да тільки ми шось гроші туда вливаєм вливаєм, а броніжілєтів як нема так і небуло вони шо ними там топлять чи шо ??? Каски тоже де діваюця!??

    • Наталка коментує:

     По моему у наших хлопців з району у всіх і броніки і каски присутні. Зараз вже час думати про теплий одяг поки не пізно.

    • Галина коментує:

     Щановний,др Вашого відома.На сьогоднійшній день всі ,хто призваний да армії через Щполянсий військомат забезпечений бронежилетами,касками,тактичним окулярами і т.п.Про кожного бійця турбуються конкретно.Припиніть нести людям неправдиві коментарії! Слава Україні!!!

 2. Крокоділ коментує:

  А ВИ ЦЕ ХТО::??? ти на словах вливаеш а на ділі скільки влив:??

  • Рак коментує:

   А ти я так дивлюся народу любиш рота позакривать, звіт будь-ласка куди пішли гроші я не вірю шо всі використані за призначенням!

   • Галина коментує:

    Не віриш? Збирайся зі мною,поїдемо в АТО! Побачиш хлоаців! ЗапитаєШ!

 3. Рак коментує:

  1000.00 грн.

  • Галина коментує:

   Може розповісти! Приїждай,розкажу що і скільки коштує!Або подивися в інтернеті,скільки коштує каска,бронежилет,форма,берці,спальний мішок,окуляриЮ,наколінники,іт.п.помнож на кількість мобілізованих,доплюсуй вартість пального на Київ і Запоріжжя,і Черкаси,де купляються ці речі…Рлвір,сума набагато більша…

 4. Іван Сірко коментує:

  Пропоную пока не введеницй воєнний стан і можна вільно ” передвигатися” поїздити і познищувати слуг злочинного режиму януковича, ( можна повісить або розстрілять) які сильно збагатились грабуючи УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД, а то вони вже печуть короваї і готові зустрічати окупантів з хлібом сілью. Починать пропоную з Лебедина. Форумчан пропоную приєднатись до обговорення моєї пропозиції. ВІЙНА ТАК ВІЙНА.

  • Рак коментує:

   Дивись бо ти з Лебедина виїдеш не тільки з хлібом а і з сілью в сраці. Повісять тебе на вітряку як знак Лебединської гостинності!

  • Анонім коментує:

   Як розуміти Ваше «Де взяти людей, які здатні на будь-які вчинки?» ?

 5. Іван Сірко коментує:

  Ти ДУРІК ти ще недавно РАКом не був, міняїш для конспірації чи що? Нема там кому зустрічати з гостинністю, бивші служителі РЕГАЛОВСЬКОЇ БАНДИ сидять в штани наложили, і пошевелиця бояться, але кари їм не уникнути.
  ,

  • Лебединець коментує:

   “Ласкаво” просимо! Приїдь Сірко ми тобі чуба рубанем і сокирою яйця вибриємо.

 6. Українець коментує:

  Привіт всим

 7. Українець коментує:

  Іван Сірко ти правду говориш!!! Приєднуюсь до твоїх предложень

 8. Іван Сірко коментує:

  Я ПРИЇДУ до пана черевка, тімоху ще б побачить, хто ще “сучуствующий” ригаловській місцевій банді з’їзджайтесь до нього щоб не шукать вас всіх по погрібах, тих хто останні роки обкрадав людей Шполянщини. Рано чи пізно за свої злочини прийдеться відповідати. А Ви Лебединці, нащадки славних ГАЙДАМАКІВ, чи Ви забули що потрібно робить з тими хто зухвало поводиться на УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЛЯХ, згадайте 1768 рік, славного Максима Залізняка, і його славну КОЛІЇВЩИНУ, його гайдамаки калічили панів і палили їх маєтки, а серед Вас знаходиться РИГОВСЬКА банда, яка накрала в свій час, і насміхається над Вами, простими людьми, а Ви сидите і боїтеся. Мабуть перевелися сміливці, зарубать курку в багатьох рука не піднімається, а бандюгану відрубать голову,- що СЛАБО? Перед тим як їхать на схід потрібно трохи тут пустить КРОВ, а то з сходу можна і не повернутися то ці ГНИДИ і дальші будуть тут ГАСПІДАРЮВАТЬ і знущатися з людей.

  • Ігор Хар...о коментує:

   А ти я бачу популярний он яка юрба за тобою біжить !!))))) їдь а АТО може одним дебілом стане меньше.

   • Вільний коментує:

    Ігоре Хар…о , прочитавши тут декілька новин і коментарів до них я зробив висновок . Ти поначалу писав розумні коментарі, а зараз тебе наче хто підмінив??? Що сталось??? Чого ти поміняв правильну думку?? Іван Сірко дійсно пише те що наболіло всим!!!! Просто дійсно багато хто бачучи це мовчить а він говорить не боїться !!! Його треба підтримати і тоді ми всі разом переможем!!!!

 9. Іван Сірко коментує:

  Вдповідь шановному Аноніму: – людей здатних на будь-які вчинки. Це люди в яких майже нема почуття страху, які мають сміливість говорити і робити,те що інші про це бояться і думати, це люди готові зірватися з місця в щитані минути і їхати на виконання будь-якого завдання, не питаючи дозволу на те в своєї дружини та родичів, їх нічого не повинно тримать (хазяйство і т. д.) люди які здатні на СПРОТИВ суспільству в якому панує корупція, та брехливість тих, хто знаходиться при владі.

  • Анонім коментує:

   Карл Маркс поділив людей на дві економічні групи – тих, хто експлуатує, і тих, кого експлуатують. Американець Роберт Кіосакі деталізував поділ – у нього 4 групи економічно-активного населення, однак поділ суспільства має бути вичерпним, тож додамо 5-ту групу «не видимих» (в англомовних країнах їх ще називають «ніндзя») для економіки, але дуже численних безробітних.

   Отож хто є хто в економічній моделі суспільства?

   Усім відома приказка «Час – гроші». Вислів – влучний, саме він лежить в основі розподілу суспільства – у когось є гроші, але немає часу, у когось є час, але немає грошей, у когось є й однe, й друге, а у когось – нічого. Пригляньмося детальніше.

   Отож вже згадані «невидимі» – не мають грошей, натомість весь астрономічний час – їх і тільки їх. Можна сказати, що вони бідні, але вільні.

   Робітники, або ж наймані працівники. Продають свої працю, талант, здібності, а фактично – міняють свій час на гроші. Отримана заробітна платня залежить від двох питань – що? де? Розшифровка: яким фахом володіє робітник і в якій країні (бідній чи багатій) він продає свою працю. Коли емігранти виїжджають за кордон в пошуках кращої долі, більшість з них прирікає себе все життя працювати по найму, маючи для свого використання обмежений час і обмежені кошти.

   Однак і заняття власною справою часто-густо – ілюзія свободи та забезпеченості. Зверну увагу, що підприємець і бізнесмен – не одне й те ж.

   Підприємець створив робоче місце для себе. Він сам себе найняв і сам собі платить, маючи, як правило, більше грошей, аніж найманий працівник, однак менше часу. Так само, як і робітник, підприємець не може відійти від справ – грошовий потік одразу висохне. Так само, як над працівниками висить загроза звільнення, підприємцям загрожує банкрутство.

   На відміну від підприємців, бізнесмени вимислили роботу не лише для себе, а й для інших, – саме вони наймають робітників, купуючи їхній час. Самі ж займаються організацією процесів, їх контролем, використовують свої зв’язки, проводять переговори. Собі на поміч вони можуть найняти висококваліфікованих управлінців, котрі уможливлять їм відхід від справ на кілька тижнів, а може, й місяців, щоб пожити із задоволенням. Отож здебільшого бізнесмени мають значно більше часу і грошей, аніж підприємці і, звісно, робітники. Золоте правило бізнесмена: «Гроші мають бути у мене, а робота – у когось іншого».

   Очолюють економічну ієрархію інвестори – рантьє. Як в Середньовіччя сільськогосподарська модель суспільства спиралася на землю, котрою володіли феодали, так в сучасності економіка спирається на капітал, на гроші. Ними і володіють інвестори: позичаючи його бізнесменам і підприємцям, вони мають значні доходи і купу часу. Головний герой роману «Підліток» Федора Достоєвського мріяв стати багатим, і не просто багатим, а як Ротшильд. Своєї мети він хотів досягти завдяки безперервному накопиченню, обмеженню споживання (аскетизмові), розумному використанню заощаджень. Це справді можливий варіант переходу в категорію інвесторів, однак маючи зарплату 4 – 10 тис. грн. Ахметовим не станеш, скільки не заощаджуй. Отож тих, хто своєю працею та аскезою зробив з себе справжнього рантьє, а не просто власника кількох депозитів, – дуже мало. Значно численніші дві інші групи. Перші – ті, що отримали багатство у спадок, з покоління в покоління добробут родів зростав, «міцнів» (ось і відображення старозавітних понять благословенного і неблагословенного роду – помилка одного в ланцюжку – і його нащадки залишаться без напрацювань предків). Другі – ті, що попросту скористалися випадком – щось, десь, у когось погано лежало (згадаймо класика: «Первинний капітал завжди награбований»). І це гірка правда життя: одні працюють (робітники, підприємці, частково бізнесмени), щоб відпочинок інших (деякі бізнесмени та інвестори) не закінчувався ніколи. Робота у одних, гроші – в інших.

   І держава, котра, за словами Теодора Рузвельта, «має захищати громадян як від зовнішньої небезпеки, так і від внутрішнього гноблення», не виступає захисником працівників і бідних – в більшості країн вони платять податків значно більше, аніж багаті «трикотажники» (люди, що мають можливість не працювати). Не віриться?

   З робітників стягують не лише дохідний податок, а й внески до різних фондів, в той час, як бізнес сплачує лише податок на прибуток, інколи ще на дивіденди, для інвесторів взагалі ж існують неоподатковувані депозити і офшорні схеми. Так, в Україні працівник, крім 15% податку, має сплатити ще й 3,6% єдиного соціального внеску, а ще від 36,76% до 49,7% ховаються в нарахуваннях на оплату праці. Отож в загальному з праці робітника стягується понад 50% зарплати. Соціальний внесок стягується максимум з 17 прожиткових мінімумів, тобто 17 629 грн. – далі лише податок на доходи за підвищеною ставкою 17%. Прогресивне оподаткування? Ні! Порівняймо: 15% й 3,6% з одного боку та 17% з іншого – де більше? В Україні регресивне оподаткування – більше отримуєш, менше сплатиш!

   Сьогодні бізнес сплачує податок на прибуток – 21%, а з 2014 року він становитиме лише 16%, додатково власники сплачують 5% податку на дивіденди. Той самий п’ятак державі віддадуть учасники інвестиційних фондів, а власники депозитів та ощадних сертифікатів взагалі нічого не заплатять. Зауважу, праця в Україні ціниться дуже дешево, капітал – дорого. Сидячи з ранку до ночі в офісі, юрист отримує близько 3000 грн., поклавши на депозит 144 000 грн. під 25% річних, дрібний рантьє матиме той самий місячний дохід, нічого не роблячи.

   Так само, як наймані працівники віддають свій час, працю та ідеї для збагачення бізнесменів, так ті організовують і управляють своїми підприємствами для збагачення інвесторів. Частка потужних інвесторів в населенні Землі – мізерна, приголомшлива більшість – наймані працівники. Така ж диспропорція спостерігається і в їхніх доходах та розподілі вільного часу. А значить, як і в ХІХ столітті усі люди розподіляються на тих, кого експлуатують, і тих, хто експлуатує інших.

   Такий висновок очевидний і, погодьтеся, сумний. Майже 150 років тому прибічникам новостворених політичних ідей вдалося знайти підхід до основної частини тодішніх найманих працівників – пролетаріату – робітників фабрик та шахт. Їхня згуртована боротьба за свої права і справедливий розподіл доходів пішла на користь цілому суспільству Європи та Північної Америки. Сучасний пролетаріат цих частин світу (та й Львова теж) – офісні клерки. Соціальні зміни зможуть початися лише тоді, коли хтось знайде правильний підхід до них.

   Віто Надашкевич – Економіст, докторант Варшавського університету

 10. Іван Сірко коментує:

  Хар…о, мені юрба не потрібна, то за тобою юрба БАРАНІВ ходе, а щоб знищити кількох ГНИД ригаловської банди, щоб не “ПАРАТИЗУВАЛИ” на Шполянській землі достатньо одного чи двох чоловіків.

  • Вільний коментує:

   І один БТР

  • Ігор Хар...о коментує:

   Нет, ребята, я не гордый.
   Не загадывая вдаль,
   Так скажу: зачем мне орден?
   Я согласен на медаль.

   • Ігор Хар...о коментує:

    Сірко бий дирку в голові, будем тобі її вручать!

    • Вільний коментує:

     Ти за те щоб і надалі з людей знущалися і кривдили??? Чи ти не Українець??? Ігоре Хар…о ти за справедливість??

     • Анонім коментує:

      На Україні мають запрацювати закони, причому однаково для всіх. А як відомо – риба гниє з голови.

 11. Тарасів коментує:

  В районі ніхто так не працює як Ірина Береза. Створила координаційний центр, назначила себе головою і давай вихвалятися . Не стидно казати , що всі бійці Шполянщини забезпечені всім необхідним ЗАВДЯКИ СКООРДИНОВАНИМ ДІЯМ ЦЕНТРУ. Які конкретні дії зробив центр під Вашим керівництво, га Ірина батьківна? Приписує собі заслуги волонтерів.
  Глянеш на сайт райдержадміністрації, вся адміністрація майже нічого не робить. Тільки наша Іра! Красується в різних позах наче на фото сесії.
  Ірочка ми Вас і так знаємо, любимо і будемо любити!
  Пора забувати, що вас вчив «великий, мудрий» Черевко. Він замість своєї роботи показував свою фізіономію. А Ірина як найкраща його учениця пішла туди ж .
  Ірина Анатоліївна хватить вихвалятися і пишатися собою. Покажіть роботу своє адміністрації, сфотографуйте простих працівників, які допомагають вам скрізь і щодня виблискувати, покажіть як від ваших засідань та скоординованих дій покращилося життя простих людей.

 12. Іван Сірко коментує:

  Ще можна надрукувати тут ще одного економіста Адама Сміта, ” Причини багатства народів” Маркса, Кейнса та інших, але чи з’являться від цього в Україні ті закони і ХТО їх буде впроваджувать? Не порядні депутати, чи не порядні сільгосп виробники які збагатились обкрадаючи селян, і хочуть бути депутатами, будуть впроваджувать закони які будуть однакові для всіх, вони можуть приймати закони тільки для себе, для свого збагачення, і лобіювати тільки свої інтереси.

 13. Іван Сірко коментує:

  Так! В районі жирують з десяток багатіїв, а всі остальні ОБІЖЕНІ цими КРОВОСІСЯМИ, і їхнім відношенням до простих людей… Що стосується роботи КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ то він працює і допомагає армії, і на їхній сторінці вони вказують що є робота волонтерів Л. Усик. Але є ще робота і інших які не пишуть про це. Тільки я не маю на увагі хлопців що знаходяться на території Ляшенкової мебельної фабрики, так званої самооборони. Що стосується Берези то її можна тільки поспівчувати, тому що проблем багато, а виконувать їх нема належного фінансування.

  • Андрій коментує:

   По гроші до Павлова. Він знає як бюджет чистити.

   • Рембо коментує:

    По гроші не до Павлова, по гроші на виробництво ! Базарами та горіхами економіку району не побудуїш ! Земелька кормить та наповнює кармани групкі новозпечених міліонерів ! Економіка району лежить, ніхто про неї не говорить ! На старих руїнах економіки (залишки фабрик, заводів) наживаються ті самі новозпечені міліонери, які мають кошти, скуповують все майно району ! Настає час коли почнуть скупляти рабів, при такій ситуації він не за горами ! Павлова і тих хто при владі, треба брати за яйця щоб, не питали за виконання бюджету, а разом з товаровиробниками думати як його наповнеювати, як відновлювати економіку, як залучати в район інвестиції, для запуску розрушених підприємств та будівництва нових, створення нових робочих місць для молоді району !

 14. Лебединець коментує:

  Шось затихло все ! Мабуть Іван Сірко з Запепою десь дрочать поза вуглами.

  • Відвідувач коментує:

   Та того Зачепу треба було ще вчора набить коли він у вчителів чуть конференцію не зірвав. Вийшов попи…дів про корупцію в освіті а потім сказав що росія оголосила нам війну. Освітяни в шоці. А де ж ти був шановний коли вирішувалось питання про освітянське керівництво? кого поставили керувать? доки ж в освіту будуть лізти всякі б..ді які невідомо де і як вчились і за які заслуги їх туди поставили? Дайош люстрацію освітянському керівництву! бо дітей страшно в школу віддавать коли подивишсь хто їх там навчає.

   • Ігор Хар...о коментує:

    Так ти шо не знаэш Зачепа алкоголік голова хворіє в нього! Він вже й Дядченка захищати почав в долі мабуть був 2 800 000,00 грн вкрав.

 15. Влад коментує:

  Маркса читають. Ерудити

 16. Іван Сірко коментує:

  То він щось напутав, війна з росією ведеться вже кілька місяців, а не вчора .Зачепа хоть п…дить про корупцію, а дехто і рота відкрить боїться, ти шановний відвідувач пишеш про освітянське керівництво, кого маєш на увазі, чи не знаїш прізвищ чи боїшся? Якщо пана Вербівського то його призначав черевко, а почитай шполянські вісті, (останній номер) то там Павлу Євгенійовичу потрібно як мінімум ОРДЕН на перше вересня вручить, але оскільки він начальник то при зустрічі з ним всі скалять зуби, а поза очі паскудять, такі в нас люди. Ти Відвідувач напиши кого ти в освіті вважаєш б…и які не видимо де і як вчилось, як ти пишеш, а ти цим словом всіх освітян обідив, ти пиши конкретно прізвища, тай своє напиши . Я особисто чув і позитивні відгуки про пана Вербівського. По люстрації нема закону щоб її проводить, а такі як тут зібрались що бояться прізвище навіть написать, її не проведуть.

  • Ігор Хар...о коментує:

   ніхуя собі напутав в запої був

  • Відвідувач коментує:

   А ви поїдьте в Матусів, там вам багато цікавого розкажуть про освітянські діла, яким чином там вибирається керівництво і хто на нього претендує.І я не про Вербівського писав. Почитайте статтю Ігоря Зачепи про зловживання в освіті та коментарі до неї, все зрозумієте.

  • Анонім коментує:

   Так Ви почніть із себе, і напишіть своє прізвище.

 17. Крокоділ коментує:

  Зачепу тут всі обсуждають бо він говоре правду в глаза! а ти відвідувач попробуй щось в глаза комусь сказать. а от Вербівському дійсно треба яйця до лоба причепити.. тільки ж його яйця! тоді коли вчетелі по Шполі ходять побираюця на ремонти грошей у людей просять .він краде на краскі чималі гроші і саме головне що всим на сесіі розказуе що інакше б неполучилось купити краску! ..

 18. Ігор Зачепа. коментує:

  Подобається це комусь чи ні, але питання зловживання владою, або службовим становищем, також зловживання в бюджетній сфері ( випадки зловживань бюджетними коштами) і надалі будуть підніматися і доводитись до відома громади. Хочу повідомити що 28.08.2014. в бою з російськими окупантами отримав поранення наш земляк, наш відважний воїн, член Народної ради, шполянин Віктор Савчук, який раніше приймав участь в боях на горі Карачун, і визволення Слов’янска, зараз він знаходиться в госпіталі. Ми всі йому бажаємо якнайшвидшого одуження, і повернення додому де його з нетерпінням чекають двоє маленьких синочків. Слава нашим воїнам- патріотам! СЛАВА УКРАЇНІ!

 19. Ігор Хар...о коментує:

  Слухай ти блядь зловживаний пацани ті шо воюють полюбе молодці і їх зустрінуть як героїв! А тепр парочку цифр як для тебе і твоєї напарниці Лілі як служителям феміди з запитаннячками. В недавньому минулому Верховна рада прийняла закон з подачки Яценюка про відрахування 1,5 % з доходів фізичних осіб на фінансування війни на сході країни. В Україні працюючих по приблизним даним 9 500 000 громадян арифметика проста в середньому заробітня плата в цілому по країні 2200,00 грн. отже 9 500 000 * 2 200,00 грн. = 20900000000 грн. * 1,5% = 313 500 000,00 грн. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! в місяць на фінансування військових це тільки офіційні відрахування + неофіційно приблизно 50 000 000,00 грн. маємо цифру 353 500 000,00 грн. на місяць + громадяни допомагають продуктами харчування так що в цю сумму левова частка затрат вже не входить, так куди ж все таки йдуть ці кошти Українців сума не мала. Чи може грає правило кому війна кому мати рідна?

  • Ігор Хар...о коментує:

   і щось не віриться мені що тут невистачає на заправку БТР зброї і тд.

  • Ігор Кукуруза коментує:

   Добрий вечір тобі Ігоре Хар…о, ти трошки неправильно рахуеш, якщо з 100 грн 1.5 процента то це 1 гривня 50 копійок то із тисячі це 15 гривень , а із зарплати в 3000 тисячі це 45 гривень,,, В середньому в Україні десь така зарплата і Е!!! А от якби прості люди України дійсно не збирали з кожного двору по ниткі, то наші хлопці дійсно Булиб і голодні і холодні!! Мабудь все таки зараз в Україні діе те правило що ти написав в кінці!! Доречі я сьогодні був свідком того що ЛІЛЯ збирала знову допомогу , і сам на своі очі бачив як з военкомату в мікроавтобус грузили бронежилети … А громада с. Терешки продукти.. А тепер назви мені хочаби одну державу в світі в якій солдату люди за своі гроші скидаються і купляють бронежилети і одежу, воду та продукти харчування!!! Мені сподобалось те що призначили день виборів на 26 жовтня а 28 числа центральний Офіс по виборах повідомив що на вибори потрібно біля одного мільярда гривень, і що ці гроші вже повині зайти на рахунок!!!! А в АТО коли люди насобирали 120 чи 140 міліонів грн то багато днів немогли понятть що і як з цими грошима зробить? Як іх зняти?? Бо небуло відповідного закону!!! Перші гроші це для панів а другі гроші це для простих людей!!! От і маемо те що маемо!!! А ми от тут на сторінках ціеі газети показуємо один одному хто з нас розумніший і сміливіший, у кого який словарний запас і хто як уміе відгавкуваця!!!! От доки ми так робити будем доти на нас будуть всі їздити!!!!! ОБЕДНУВАТИСЬ ТРЕБА!!!!!! І кожен раз старатись один одному допомогать і підтримувати!!!

   • Ігор Хар...о коментує:

    Обєднуватись буду тільки з чесними людьми, по твоїм підрахункам сума повинна бути ще більшою ! Так я Ігор за що тобі і кажу шо люди допомагають самотушки їжею одягом і тд. Але ж навіщо нам тоді такий уряд від чого втікали до того й прийшли як крали так і крадуть, тільки збагачуються на смертях!
    От нехай тепер зачепа і команда захищають своїх чи спростують цифри…

    • Ігор Кукуруза коментує:

     Зачепа голова громадської ради а не голова держадміністрації !!! Він від громади а не від уряду!!! Він один з тих хто підписуеться тут своїм ім’ям, і не боїться .. І він говорить правду!!! Він і його команда стараеця боротися за правду і справедливість, але іх небагато і самі вони невзмозі перемогти!!! Допомогати їм треба а не гнобити!!!! Підтримувати за вірну думку і ОБЕДНУВАТИСЬ !!!! А ще ніколи не забувати ,,,, що разом нас багато в нас не подолати!!!

     • Ігор Хар...о коментує:

      зазначу самопроголошений голова! він для мене не голова так сміття !

     • Ігор Хар...о коментує:

      А голова держадміністрації в Шполі взагалі є!!! Зачепа зараз на кшталк Турчинова коли Яника погнали … а ніхуя толкового нявкнути не може. Куди ти лізеш косорилий ???

   • Ігор Хар...о коментує:

    Ігор а шо я неправильно порахував помнож 45 на 9 500 000,00 отримаєш ще більшу цифру страх більший бере!?

    • Ігор Хар...о коментує:

     Доречі Зачепа я шось статі на бачу про підприємців які приховують робочих не оформлених офіційно !!! То я викладу дані щоб тебе робочі трохи з гіменцем пожували ! Ти ж не проти ? Чи Харчиха відмовилась в “Шполяночку” статью давать?

    • Ігор Кукуруза коментує:

     Все правильно ти порахував але це коли дійсно працюють всі підприємства і всі люди!!! Але на сьогодні більша половина непрацюе, і через це набагато менше податків! Аще я думаю що пока верховна рада це прийняла пока президент це підписав пока цей закон вступить чи вступив в дію то пройде не один день і не один тиждень а може і місяць!!! Це тільки для виборів і для нашого керівництва все бистро відбуваеця !!! А для остальний ні!!!! Це така моя думка!! Я незнаю на справді чи це так чи ні!!!

     • Ігор Хар...о коментує:

      Ігор вже прийняли вже діє і вже почали списувать! В Україні проживає приблизно 43 мільони населення 20 мільонів працездатного населення 23 мільони це діти та пенсіонери ! безробіття 50 % тож цифра в 9 500 000 є реальною

     • Ігор Хар...о коментує:

      а ти думаєш для кого цей закон прийняли 1,5 відсотки яж писав кому війна а кому …

     • Ігор Кукуруза коментує:

      Доречі з самого початку спілкування з тобою було видно що ти дуже розумна людина!!! Тільки я неможу поняти навіщо ти тут пишеш багато гадостей на других?? Дякую тобі за мою підтримку і я думаю що якби ти поспілкувався побільше із Зачепою то ти теж би прийняв його сторону і підтримав його!!!

     • Ігор Хар...о коментує:

      З тобою Ігор ми знайомі Зачепу ненавиджу ))))))))))

     • Ігор Хар...о коментує:

      а хто тут гадостєй не пише !???

 20. Рембо коментує:

  По гроші не до Павлова, по гроші на виробництво ! Базарами та горіхами економіку району не побудуїш ! Земелька кормить та наповнює кармани групкі новозпечених міліонерів ! Економіка району лежить, ніхто про неї не говорить ! На старих руїнах економіки (залишки фабрик, заводів) наживаються ті самі новозпечені міліонери, які мають кошти, скуповують все майно району ! Настає час коли почнуть скупляти рабів, при такій ситуації він не за горами ! Павлова і тих хто при владі, треба брати за яйця щоб, не питали за виконання бюджету, а разом з товаровиробниками думати як його наповнеювати, як відновлювати економіку, як залучати в район інвестиції, для запуску розрушених підприємств та будівництва нових, створення нових робочих місць для молоді району !

 21. Ігор Хар...о коментує:

  • Ігор Кукуруза коментує:

   Тут правильно Лукашенко сказав!!! Крим просто віддали

   • Ігор Хар...о коментує:

    так і є і нехер себе в груди калатать шо ми Крим заберем, Луганськ Донецьк скоро вже півроку буде як забирають.

    • Ігор Кукуруза коментує:

     Все одно перемога за Україною !!!!!

     • Форт коментує:

      Ти ще заплач. Бажано на центральный площі міста.
      Ігоре ти хоч в штунди не пішов?

 22. Іван Сірко коментує:

  Зараз наші хлопці покидають Луганский аеропорт, його штурмують російські окупанти. Багатомісячна війна, яка почалась з захвату Криму, і про яку намагаються не говорити (говорять що це АТО) фінансово знекровила Україну, не вистачає важкого озброєння нашим патріотам, європа також не спішить нам допомагати, в керівництві працюють люди які не люблять Україну, іде злиття інформації противнику… Але ми обов’язково переможемо і в Донецьку і в Луганску. КРИМ БУВ, Є І БУДЕ ОБОВ’ЯЗКОВО УКРАЇНСЬКИМ, росії не вийде знову зробити “совецкий союз”…”Перемагає не сила чи зброя, а дух і правда. “Агресія – це ЗЛО” Бог не може бути зі злом. Перемога буде за Україною бо з нами правда і БОГ” (Філарет). Д’якую Вам Ігорю за те що Ви вірите в перемогу України, займаїте свою чітку позицію і говорите про те, що інші бояться. Багатьом це не подобається, але пішли вони всі … Україна переможе! СЛАВА УКРАЇНІ!

 23. Іван Сірко коментує:

  Шановний “Ігор Хар…о” ти, і такі подобні до тебе, Ви тут всіх обгадюїте, і робите вигляд що Ви “розумні” і великі СТРАТЕГИ, Що Ви тут робите? таким розумним як Ви місце як мінімум в міністерстві, з портфелем міністра, а Ви тут обгадюїте всіх. Чому б таким розумним обгадювачам, не вийти до людей на віче, щоб вони всі побачили Ваш розум, і зайняти вокантне місце голови РДА, і показати всім як треба працювати, Ви обгадюїте і освітян, і тих хто говорить про корупцію, і тих хто займає проукраїнську позицію, короче всіх. Складається враження що Ви прибічники яників які проти змін в суспільстві. Якщо когось критикуїте, то взамін пропонуйте щось інше, і краще і самі впроваджуйте його в життя, а то тільки тут свою дурь разом з матюками показуїте.

  • Рембо коментує:

   Базарами та горіхами економіку району не побудуїш ! Земелька кормить та наповнює кармани групкі новозпечених міліонерів ! Економіка району лежить, ніхто про неї не говорить ! На старих руїнах економіки (залишки фабрик, заводів) наживаються ті самі новозпечені міліонери, які мають кошти, скуповують все майно району ! Настає час коли почнуть скупляти рабів, при такій ситуації він не за горами ! Павлова і тих хто при владі, треба брати за яйця щоб, не питали за виконання бюджету, а разом з товаровиробниками думати як його наповнеювати, як відновлювати економіку, як залучати в район інвестиції, для запуску розрушених підприємств та будівництва нових, створення нових робочих місць для молоді району !

   • Анонім коментує:

    Respect! І припинити популізм та політиканство в усіх ешалонах влади! Задіювати в роботі талановиту, освічену і перспективну молодь, цінувати професіоналізм, мудрість і досвід наставників. Можливо тоді зникне корупція, яка і призвела до розвалу економіки країни.

    • Форт коментує:

     Корупція – це явище породжується не від того, щол беруть, а від того, що дають. Наш національний мінталитет (історичний, побутовий, реальний) не зміниться ніколи. Наших людей нічим не візьмеш, так прийнято, що по іншому, окрім, як дати хабара- наші просто (навіть не невміють) не хочуть. Євреї в порівняни з українцями “хохлами” просто відпочивають.
     Самі таке явище породили – може колись і поховаємо його самі.

  • Ігор Хар...о коментує:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *