На заводі у Шполі, який працював на Росію, звільнили працівників

З роботи звільнені більшість працівників Шполянського заводу запасних частин (Черкаська область). Про це кореспонденту Інтернет газети «Шпола онлайн» повідомив лідер місцевої організації ВО «Свобода» Вячеслав Кишінько. Завод виконував замовлення партнерів з Росії.

«Від сьогодні працівникам заводу пропонують писати заяву на звільнення «за згодою сторін». Пояснюють, що замовлень від партнерів з Росії більше не буде. Наше завдання – зберегти завод і не допустити його закриття, не допустити, щоби люди опинились без роботи», – каже лідер шполянської районної організації ВО «Свобода».

На заводі планують поетапно звільнити всіх майже 300 працівників підприємства.

44 коментарі до “На заводі у Шполі, який працював на Росію, звільнили працівників

 • 26.08.2014 о 17:32
  Permalink

  За ці всі звільнення заводяни нехай подякують бувшого директора заводу Шандрука та його побічника Свердела В.Г. які писали замовні статті, щодо випуску заводом деталей для БУКів, а також народного депутата Даценка, який надрукувау у газеті “Дзвін” не підтвержену інформацію.

  • 26.08.2014 о 18:05
   Permalink

   Шото ты дяденька начал петь совсем подругому !!! Раньше был активно против того чтобы завод не работал а теперь признал что детали двуичные !!! Жополиз…

 • 26.08.2014 о 19:03
  Permalink

  Шановний “офіцер” не роби будь-ласка когось крайнім, було відповідне розпорядження яке ЗАБОРОНЯЄ ЕКСПОРТ ДО РОСІЇ військової продукції, та продукції подвійного призначення, і не тільки з України, а також з країн Євросоюза. І ти про це добре знаїш, а хочеш людей які в розпачі, і втрачають роботу настроїть проти Шандрука Свердела і Даценка, а твій депутат Ільєнко щось там обіцяв узнать за виготовлення деталей на Київський метрополітен, чи то просто балачки для журналістів були?

  • 26.08.2014 о 20:22
   Permalink

   Народний депутат Іляшенко і зараз цим займається, але пока завод консервують і будуть проходить суди….це вже ніякого значення немає. Тому що Росія розриває контракти. І пока суд не признає право власності тої чи іної сторони, люди роботи не матимуть.

 • 26.08.2014 о 20:29
  Permalink

  а тепер пацюрики подивимося хто скільки витерпить: сидіти без роботи, без газу, без освіти і тд. і тп. піздец….

 • 26.08.2014 о 21:20
  Permalink

  А шо касательно європа нам поможет то хочу сказать следуюющее с переговоров в формате УКРАИНА – ЄВРОСОЮЗ видно что Ангела Меркель скорее всего переговорщик со стороны России чем верховный судья ! Так что сосите и меритесь!

 • 26.08.2014 о 22:05
  Permalink

  Хтов прийняв рішення щодо звільнення працівників ? Які мотиви ? Що роблять профспілки, які повинні відігравати основну роль ! Трудовий колектив, повинен створити разом з профспілками страйковий комітет ! Разом з керівництвом розробити заходи, на запуск заводу ! Включитися повинна народна та громадські ради, не дати повторити долю – цукрового заводу, кондитирської та меблевої фабрик. Все йде до того, що завод викуплять шполянські новозпечені міліонери за копійки ! Завод власність працівників, і вони мають першочергове право на його приватизацію – якщо він іншої держави !

  Звільнення працівника з ініціативи власника (розірвання трудового договору з ініціативи власника чи уповноваженого ним органу або на вимогу профспілкового чи іншого уповноваженого на представництво трудовим колективом органу;)

  Незважаючи на думку більшості, що “власник підприємства може звільнити будь-кого у будь-який час” у законодавстві України про працю визначено вичерпний перелік підстав звільнення із ініціативи власника або уповноваженим ним органом. Як говорили раніше, звільнення з роботи це припинення трудового договору. Так, Трудовий договір може бути розірвані власником або уповноваженим ним органом лише у з таких підстав передбаченні статтею 40 КЗпП України, якими є:
  1) змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників;

  • 26.08.2014 о 23:18
   Permalink

   Ти шо не доганяєш люди залишилися без роботи. Горе таким керівникам держави які не можуть в такий час забезпечити роботу людям тільки на нас а не на Росію. Шо не можна цього зробити? Тільки нікому це не потрібно. Бо прийшли ті які кричали “створимо нові робочі місця”. Людей звільняють і не лише на цьому заводі. До те ж створені робочі місця?
   А ти тут про трудовий колектив… Колектив в даному випадку нічого не вирішить. Це повинна бути заінтересовність у вищих державних мужів.

   • 26.08.2014 о 23:36
    Permalink

    форт а чого ж засунули в пісок свої писки твої братани і керівниці з адміністрації і райради1 вони перші повинні звертатись до києва про порятунок заводу і працівників. це ж проффесіонали твої. оце вони і є горе керівники шо сидять і в носі колупаються їм насрать на людей. до кого йти по допомогу1

    • 27.08.2014 о 10:52
     Permalink

     А що, там ныхто про це не знає? Це питання перебуває на контролі в народних депутатів (це ж попереду писалося) чи читати ми не вміємо? Це питання є не місцевого значення, а державного. Як розказувать шо виготовляють запчастини на заводі на Росію, то кажуть “Як держава може таке допустити”, а як людей звільняють “то де ж ті керівники району”. Будущі керівники району вже людей розігнали ще не прийшовши керувать.

     • 27.08.2014 о 10:54
      Permalink

      YES!!!

   • 26.08.2014 о 23:49
    Permalink

    Форд, з твоїм розумінням ситуації – піти на умови керівника, повторити помилки трудових колективів ліквідованих підприємств району за сприянням органів влади району, віддати майно заводу в руки групки районних новоспечиних міліонерів, поповнити лави безробітніх і зубожілих ! Ганьба !
    Працівники Шполянщини Єднайтеся, не йдіть на забаганки керівництва заводу ! Відстоюйте свої права !

    • 27.08.2014 о 10:56
     Permalink

     Їх повинна підтримувати держава, надавши відповідні повноваження визначеним людям. А то, що працівникам потрібно відстоювати свою права, то це 100%. Але при підтримці наших “кричащих” це марно і пусто.

 • 26.08.2014 о 22:55
  Permalink

  А що можна очікувати від молодога директора ? Він не зацікавлений у збереженні робочих місць, йому просто,вибачте за вираження, посрати на людей. Приїхав не зрозуміло звідки грошенят підзаробить, завод злить…так ще й вистачає совісті змушувати людей писати “за угодою сторін”, щоб люди 3 місяці без копійки сиділи…гейко є гейко…
  Настигне Божа кара і таких як він…

 • 27.08.2014 о 00:03
  Permalink

  Г о р е людям від твоїх ФОРТ (бивших) керівників держави які зараз сидять десь в Ростові і воюють з своїм народом які ОБІКРАЛИ всіх УКРАЇНЦІВ, і саме з цих грошей фінансується війна на сході. Де ти був ФОРТ раніше , і “заінтерисованність твоїх вищих державних мужів” коли в нашому місті розорювали і продавали за копійки сах.завод, мебельну фабрику, кондитерську та інше все те, що було створено людьми Шполянщини, чи ти сам тоді в тому приймав участь, і був в долі? А що стосується заводу запасних частин то наші Шполянські новоявлені міліонери цим заводом уже ПОДАВЛЯТЬСЯ, якщо в їх головах будуть крутитися загарбницькі плани, то в тіх головах будуть ДІРКИ, чи вони можливо думають що ті заводи і фабрики заберуть з собою в МОГИЛИ?

  • 27.08.2014 о 11:01
   Permalink

   Яких моїх? Вася читай уважно, що я писав раніше. Так, що прекращай пустословство. Є підстави говорить – говори. Не має підстав – не нада триндіть.
   А ти чій? Ти чи цих чи яких? Чи ти ні собі ні людям? А так просто умняки кидаєш та учиш туту усіх, правельний ти наш.

 • 27.08.2014 о 19:48
  Permalink

  Как говорили древние “Зри в корень” Шандрук гнида во всем виновата, это он все это дерьмо разколотил!!! Его скота катком переехать, вон сколько на него криминальных дел открыто и как с гуся вода, будет когда нибудь на нашей земле торжество справедливости? Вопрос кстати правохранительным органам!!!

 • 27.08.2014 о 22:12
  Permalink

  На запчастях ще не звільнені робочі вже виточили для шандрука і лазіка дві палі, казали, шо на стоянці перед заводом забетонірують і їх на ті палі посадять, шоб сторожили законсервірований завод, шоб кроми них ніхто його не вкрав, а старого пердуна Свардела між ними на гаку за сраку підвісять, буде верещати вмісто сірєни. А збоку – нарідна рада з німецькою вишиванкою слюсаря і скрізь – бігають багато-багато свободовців з новими ідеями!

 • 27.08.2014 о 23:43
  Permalink

  Та нехай ті робочі не переживають “УДАР” Юра Плосконос, та НАРДЕП ІЛЬЄНКО, вроді вже знайшли заказ для заводу, що вони туди даром приїзджали чи що, будуть МЕТРО будувать від Шполи до Києва.

  • 31.08.2014 о 23:53
   Permalink

   Слухай ти сіробуромаліновий пиздочлен, ШЗЗЧ ніколи не займався будівництвом метро (копанням замельних тунелів) такщо ввій популізм засунь в жіночий орган !

 • 28.08.2014 о 07:07
  Permalink

  Я пропоную створити на заводі ініціативну групу, представники якої змогли займатися і відстояти права працівників, а Шандрука, який призвів до цього всього на центральній площі міста засунуть у бочку з гімном і заставлять нирять через кажді три хвилини, такий атракціон буду, щр в Шполі ще не було)))

  • 28.08.2014 о 13:36
   Permalink

   Лютий це для Шандрука забагато від цього він буде плакати!!!! краще йому удавку на шию щоб сльози непускав а тоді вже вмочувати в гімно!!!

 • 28.08.2014 о 07:58
  Permalink

  ЛСД — это один из самых сильных изменяющих сознание препаратов. Он производится из лизергиновой кислоты, которая найдена в спорынье — грибках, образующихся на ржи и других злаковых.

  Он синтезируется в кристаллической форме в подпольных лабораториях, в основном в США. В целях распространения эти кристаллы растворяют. Эта жидкость не имеет цвета и запаха, на вкус немного горьковатая.

  Известный под названием «кислота» и под многими другими названиями, ЛСД продаётся на улицах в виде маленьких таблеток («микродоты» или «микроплёнки»), капсул или желатиновых квадратиков («оконная рама»). Иногда им пропитывают абсорбирующую бумагу с изображением различных мелких картинок, которая потом разделяется на маленькие квадратики с изображением героев мультфильмов («мультики»). Изредка ЛСД продаётся в жидкой форме. Не имеет значения, в каком виде он продаётся, — ЛСД приводит человека в одно и то же состояние — серьёзный разрыв с реальностью.

  Те, кто принимает ЛСД, называют эти ощущения «трипом», который обычно длится около 12 часов. Нередко возникающие негативные реакции называются «бэд-трипом» (от англ. bad — «плохой») — подходящее название для этих адских мучений.

  • 28.08.2014 о 13:25
   Permalink

   він невжива… він пропонуе нашій місцевій владі замінити цим препаратом тей який вони зараз вживають!! А то вони вже як колорадські жуки адаптивувались !!!!!! Треба іх вже трішки починати пробуджувати!!!!

 • Сповіщення:На заводі у Шполі, який працював на Росію, звільнили працівників | Про Головне

 • 02.09.2014 о 16:30
  Permalink

  Удар допіарився,що через них закрили завод!Ходили там разом з дебілом попєрєчним,морди в телекамери всували,а тепер люди не хай побачать !

 • 13.09.2014 о 00:17
  Permalink

  Для вирішення питання заводу запасних частин, голова райдержадміністрації (виконуючий обов”язки) мав би взяти директора заводу, разом з ним поїхати до голови Кабміну України і там вирішівати. І, напевне, потрібно їхати не раз і не два. Інакше питання не вирішиться. Хто стукає,тому відкривають

 • 22.03.2015 о 07:36
  Permalink

  Хтов прийняв рішення щодо звільнення працівників ? Які мотиви ? Що роблять профспілки, які повинні відігравати основну роль ! Трудовий колектив, повинен створити разом з профспілками страйковий комітет ! Разом з керівництвом розробити заходи, на запуск заводу ! Включитися повинна народна та громадські ради, не дати повторити долю — цукрового заводу, кондитирської та меблевої фабрик. Все йде до того, що завод викуплять шполянські новозпечені міліонери за копійки ! Завод власність працівників, і вони мають першочергове право на його приватизацію — якщо він іншої держави !

  Звільнення працівника з ініціативи власника (розірвання трудового договору з ініціативи власника чи уповноваженого ним органу або на вимогу профспілкового чи іншого уповноваженого на представництво трудовим колективом органу;)

  Незважаючи на думку більшості, що «власник підприємства може звільнити будь-кого у будь-який час» у законодавстві України про працю визначено вичерпний перелік підстав звільнення із ініціативи власника або уповноваженим ним органом. Як говорили раніше, звільнення з роботи це припинення трудового договору. Так, Трудовий договір може бути розірвані власником або уповноваженим ним органом лише у з таких підстав передбаченні статтею 40 КЗпП України, якими є:
  1) змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників;
  Ответить