На заводі у Шполі, який працював на Росію, звільнили працівників

З роботи звільнені більшість працівників Шполянського заводу запасних частин (Черкаська область). Про це кореспонденту Інтернет газети «Шпола онлайн» повідомив лідер місцевої організації ВО «Свобода» Вячеслав Кишінько. Завод виконував замовлення партнерів з Росії.

«Від сьогодні працівникам заводу пропонують писати заяву на звільнення «за згодою сторін». Пояснюють, що замовлень від партнерів з Росії більше не буде. Наше завдання – зберегти завод і не допустити його закриття, не допустити, щоби люди опинились без роботи», – каже лідер шполянської районної організації ВО «Свобода».

На заводі планують поетапно звільнити всіх майже 300 працівників підприємства.

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

44 коментарі до На заводі у Шполі, який працював на Росію, звільнили працівників

 1. офицер коментує:

  За ці всі звільнення заводяни нехай подякують бувшого директора заводу Шандрука та його побічника Свердела В.Г. які писали замовні статті, щодо випуску заводом деталей для БУКів, а також народного депутата Даценка, який надрукувау у газеті “Дзвін” не підтвержену інформацію.

 2. Іван Сірко коментує:

  запчастини подвыйного призначення

  • Матьорий коментує:

   Шото ты дяденька начал петь совсем подругому !!! Раньше был активно против того чтобы завод не работал а теперь признал что детали двуичные !!! Жополиз…

 3. google.com Тарас Тарасов коментує:

  тоже тут про це бачив http://www.ipukr.com, тільки там більш розписано було, та й взагалі новини там цікаві

 4. Іван Сірко коментує:

  Шановний “офіцер” не роби будь-ласка когось крайнім, було відповідне розпорядження яке ЗАБОРОНЯЄ ЕКСПОРТ ДО РОСІЇ військової продукції, та продукції подвійного призначення, і не тільки з України, а також з країн Євросоюза. І ти про це добре знаїш, а хочеш людей які в розпачі, і втрачають роботу настроїть проти Шандрука Свердела і Даценка, а твій депутат Ільєнко щось там обіцяв узнать за виготовлення деталей на Київський метрополітен, чи то просто балачки для журналістів були?

  • офицер коментує:

   Народний депутат Іляшенко і зараз цим займається, але пока завод консервують і будуть проходить суди….це вже ніякого значення немає. Тому що Росія розриває контракти. І пока суд не признає право власності тої чи іної сторони, люди роботи не матимуть.

 5. Наталка коментує:

  Невже крім замовлень з РФ нема що робити на заводі? А хіба нашим хлопцям нвчого не треба?

 6. Ігор Хар...о коментує:

  а тепер пацюрики подивимося хто скільки витерпить: сидіти без роботи, без газу, без освіти і тд. і тп. піздец….

  • ВВ коментує:

   А ты уже давно кацапам жопу лизать подвязался, иуда?

   • Ігор Хар...о коментує:

    в жопу цьомати ныкого не цьомав а констатую факт! жопа в Украъны зараз дождись зими…

 7. Niko коментує:

  Ну что, “ВЫЗДОБУЛЫ”, так вы ЗДОБУЛЫ???

 8. Ігор Хар...о коментує:

  А шо касательно європа нам поможет то хочу сказать следуюющее с переговоров в формате УКРАИНА – ЄВРОСОЮЗ видно что Ангела Меркель скорее всего переговорщик со стороны России чем верховный судья ! Так что сосите и меритесь!

 9. Рембо коментує:

  Хтов прийняв рішення щодо звільнення працівників ? Які мотиви ? Що роблять профспілки, які повинні відігравати основну роль ! Трудовий колектив, повинен створити разом з профспілками страйковий комітет ! Разом з керівництвом розробити заходи, на запуск заводу ! Включитися повинна народна та громадські ради, не дати повторити долю – цукрового заводу, кондитирської та меблевої фабрик. Все йде до того, що завод викуплять шполянські новозпечені міліонери за копійки ! Завод власність працівників, і вони мають першочергове право на його приватизацію – якщо він іншої держави !

  Звільнення працівника з ініціативи власника (розірвання трудового договору з ініціативи власника чи уповноваженого ним органу або на вимогу профспілкового чи іншого уповноваженого на представництво трудовим колективом органу;)

  Незважаючи на думку більшості, що “власник підприємства може звільнити будь-кого у будь-який час” у законодавстві України про працю визначено вичерпний перелік підстав звільнення із ініціативи власника або уповноваженим ним органом. Як говорили раніше, звільнення з роботи це припинення трудового договору. Так, Трудовий договір може бути розірвані власником або уповноваженим ним органом лише у з таких підстав передбаченні статтею 40 КЗпП України, якими є:
  1) змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників;

  • Форт коментує:

   Ти шо не доганяєш люди залишилися без роботи. Горе таким керівникам держави які не можуть в такий час забезпечити роботу людям тільки на нас а не на Росію. Шо не можна цього зробити? Тільки нікому це не потрібно. Бо прийшли ті які кричали “створимо нові робочі місця”. Людей звільняють і не лише на цьому заводі. До те ж створені робочі місця?
   А ти тут про трудовий колектив… Колектив в даному випадку нічого не вирішить. Це повинна бути заінтересовність у вищих державних мужів.

   • Троль коментує:

    форт а чого ж засунули в пісок свої писки твої братани і керівниці з адміністрації і райради1 вони перші повинні звертатись до києва про порятунок заводу і працівників. це ж проффесіонали твої. оце вони і є горе керівники шо сидять і в носі колупаються їм насрать на людей. до кого йти по допомогу1

    • Форт коментує:

     А що, там ныхто про це не знає? Це питання перебуває на контролі в народних депутатів (це ж попереду писалося) чи читати ми не вміємо? Це питання є не місцевого значення, а державного. Як розказувать шо виготовляють запчастини на заводі на Росію, то кажуть “Як держава може таке допустити”, а як людей звільняють “то де ж ті керівники району”. Будущі керівники району вже людей розігнали ще не прийшовши керувать.

   • Рембо коментує:

    Форд, з твоїм розумінням ситуації – піти на умови керівника, повторити помилки трудових колективів ліквідованих підприємств району за сприянням органів влади району, віддати майно заводу в руки групки районних новоспечиних міліонерів, поповнити лави безробітніх і зубожілих ! Ганьба !
    Працівники Шполянщини Єднайтеся, не йдіть на забаганки керівництва заводу ! Відстоюйте свої права !

    • Форт коментує:

     Їх повинна підтримувати держава, надавши відповідні повноваження визначеним людям. А то, що працівникам потрібно відстоювати свою права, то це 100%. Але при підтримці наших “кричащих” це марно і пусто.

 10. Sarancha коментує:

  А що можна очікувати від молодога директора ? Він не зацікавлений у збереженні робочих місць, йому просто,вибачте за вираження, посрати на людей. Приїхав не зрозуміло звідки грошенят підзаробить, завод злить…так ще й вистачає совісті змушувати людей писати “за угодою сторін”, щоб люди 3 місяці без копійки сиділи…гейко є гейко…
  Настигне Божа кара і таких як він…

  • Форт коментує:

   А працівники заводу його до речі підтримують. І розуміють що не його тут вина.

 11. Іван Сірко коментує:

  Г о р е людям від твоїх ФОРТ (бивших) керівників держави які зараз сидять десь в Ростові і воюють з своїм народом які ОБІКРАЛИ всіх УКРАЇНЦІВ, і саме з цих грошей фінансується війна на сході. Де ти був ФОРТ раніше , і “заінтерисованність твоїх вищих державних мужів” коли в нашому місті розорювали і продавали за копійки сах.завод, мебельну фабрику, кондитерську та інше все те, що було створено людьми Шполянщини, чи ти сам тоді в тому приймав участь, і був в долі? А що стосується заводу запасних частин то наші Шполянські новоявлені міліонери цим заводом уже ПОДАВЛЯТЬСЯ, якщо в їх головах будуть крутитися загарбницькі плани, то в тіх головах будуть ДІРКИ, чи вони можливо думають що ті заводи і фабрики заберуть з собою в МОГИЛИ?

  • Форт коментує:

   Яких моїх? Вася читай уважно, що я писав раніше. Так, що прекращай пустословство. Є підстави говорить – говори. Не має підстав – не нада триндіть.
   А ти чій? Ти чи цих чи яких? Чи ти ні собі ні людям? А так просто умняки кидаєш та учиш туту усіх, правельний ти наш.

 12. Банзай коментує:

  Как говорили древние “Зри в корень” Шандрук гнида во всем виновата, это он все это дерьмо разколотил!!! Его скота катком переехать, вон сколько на него криминальных дел открыто и как с гуся вода, будет когда нибудь на нашей земле торжество справедливости? Вопрос кстати правохранительным органам!!!

 13. Сергей коментує:

  На запчастях ще не звільнені робочі вже виточили для шандрука і лазіка дві палі, казали, шо на стоянці перед заводом забетонірують і їх на ті палі посадять, шоб сторожили законсервірований завод, шоб кроми них ніхто його не вкрав, а старого пердуна Свардела між ними на гаку за сраку підвісять, буде верещати вмісто сірєни. А збоку – нарідна рада з німецькою вишиванкою слюсаря і скрізь – бігають багато-багато свободовців з новими ідеями!

 14. Іван Сірко коментує:

  Та нехай ті робочі не переживають “УДАР” Юра Плосконос, та НАРДЕП ІЛЬЄНКО, вроді вже знайшли заказ для заводу, що вони туди даром приїзджали чи що, будуть МЕТРО будувать від Шполи до Києва.

  • Ігор Хар...о коментує:

   Слухай ти сіробуромаліновий пиздочлен, ШЗЗЧ ніколи не займався будівництвом метро (копанням замельних тунелів) такщо ввій популізм засунь в жіночий орган !

 15. Лютий коментує:

  Я пропоную створити на заводі ініціативну групу, представники якої змогли займатися і відстояти права працівників, а Шандрука, який призвів до цього всього на центральній площі міста засунуть у бочку з гімном і заставлять нирять через кажді три хвилини, такий атракціон буду, щр в Шполі ще не було)))

  • Крокоділ коментує:

   Лютий це для Шандрука забагато від цього він буде плакати!!!! краще йому удавку на шию щоб сльози непускав а тоді вже вмочувати в гімно!!!

 16. Ігор Хар...о коментує:

  ЛСД — это один из самых сильных изменяющих сознание препаратов. Он производится из лизергиновой кислоты, которая найдена в спорынье — грибках, образующихся на ржи и других злаковых.

  Он синтезируется в кристаллической форме в подпольных лабораториях, в основном в США. В целях распространения эти кристаллы растворяют. Эта жидкость не имеет цвета и запаха, на вкус немного горьковатая.

  Известный под названием «кислота» и под многими другими названиями, ЛСД продаётся на улицах в виде маленьких таблеток («микродоты» или «микроплёнки»), капсул или желатиновых квадратиков («оконная рама»). Иногда им пропитывают абсорбирующую бумагу с изображением различных мелких картинок, которая потом разделяется на маленькие квадратики с изображением героев мультфильмов («мультики»). Изредка ЛСД продаётся в жидкой форме. Не имеет значения, в каком виде он продаётся, — ЛСД приводит человека в одно и то же состояние — серьёзный разрыв с реальностью.

  Те, кто принимает ЛСД, называют эти ощущения «трипом», который обычно длится около 12 часов. Нередко возникающие негативные реакции называются «бэд-трипом» (от англ. bad — «плохой») — подходящее название для этих адских мучений.

 17. Рембо коментує:

  А це до чого ? Навіщо ти друкуїш інструкцію припарату, який вживаїш ?

  • Крокоділ коментує:

   він невжива… він пропонуе нашій місцевій владі замінити цим препаратом тей який вони зараз вживають!! А то вони вже як колорадські жуки адаптивувались !!!!!! Треба іх вже трішки починати пробуджувати!!!!

 18. Пінґбек: На заводі у Шполі, який працював на Росію, звільнили працівників | Про Головне

 19. Ігор Хар...о коментує:

 20. Микола коментує:

  Удар допіарився,що через них закрили завод!Ходили там разом з дебілом попєрєчним,морди в телекамери всували,а тепер люди не хай побачать !

 21. mail.ru Andre Chereda коментує:

  Для вирішення питання заводу запасних частин, голова райдержадміністрації (виконуючий обов”язки) мав би взяти директора заводу, разом з ним поїхати до голови Кабміну України і там вирішівати. І, напевне, потрібно їхати не раз і не два. Інакше питання не вирішиться. Хто стукає,тому відкривають

 22. козак коментує:

  Пропоную дати відсіч міській владуі та взяти підконтроль всі міські справи

 23. Рембо коментує:

  Хтов прийняв рішення щодо звільнення працівників ? Які мотиви ? Що роблять профспілки, які повинні відігравати основну роль ! Трудовий колектив, повинен створити разом з профспілками страйковий комітет ! Разом з керівництвом розробити заходи, на запуск заводу ! Включитися повинна народна та громадські ради, не дати повторити долю — цукрового заводу, кондитирської та меблевої фабрик. Все йде до того, що завод викуплять шполянські новозпечені міліонери за копійки ! Завод власність працівників, і вони мають першочергове право на його приватизацію — якщо він іншої держави !

  Звільнення працівника з ініціативи власника (розірвання трудового договору з ініціативи власника чи уповноваженого ним органу або на вимогу профспілкового чи іншого уповноваженого на представництво трудовим колективом органу;)

  Незважаючи на думку більшості, що «власник підприємства може звільнити будь-кого у будь-який час» у законодавстві України про працю визначено вичерпний перелік підстав звільнення із ініціативи власника або уповноваженим ним органом. Як говорили раніше, звільнення з роботи це припинення трудового договору. Так, Трудовий договір може бути розірвані власником або уповноваженим ним органом лише у з таких підстав передбаченні статтею 40 КЗпП України, якими є:
  1) змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників;
  Ответить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *