Черкащина: у Шполі збирають допомогу для армії та назвали жертводавців

Продовжується третя хвиля часткової мобілізації в нашій країні. Хлопці, які більше п’яти місяців воюють на Сході, з нетерпінням чекають на підкріплення та ротацію. Шполянський район за останні кілька тижнів відправив до навчальних центрів, на полігони більше трьох десятків наших героїчних земляків. З гордістю можемо повідомити, що наш район чи не єдиний в Черкаській області, який повністю забезпечив кожного мобілізованого бронежилетами, кевларовими шоломами і захисними окулярами, та іншим найнеобхіднішим.

Таким чином, кожна сім»я може бути впевнена, що їх син, батько чи брат не вирушить в зону АТО без необхідної амуніції. І це найголовніше. Забезпечення проводиться спільно з військоматом і керівництвом РДА, всіма жителями району, що перераховують кошти на рахунок Червоного Хреста чи надають фінансову допомогу волонтеру Лілії Усик, яка і організовує забезпечення мобілізованих. На сьогоднішній день, придбано захисну амуніцію, каремати і сідушки, ліхтарі та інше на суму більш ніж 260,000гривень!!!

Дякуємо всім небайдужим, що долучились до цієї доброї справи, а саме:

 • Рахунок Червоного Хреста-46,000грн.(10 бронежилетів, 10 захисних окулярів та балаклав)
 • П.П.Мальчик-10,000грн
 • Ляшенко Ю.В.-10,000грн.
 • О.Ржевський СТОВ «Насіння»-10,000грн.
 • Колектив працівників П.П.Мальчика-8,000 грн.+товар на 1,700грн.
 • П.П. «Хутір»-5,000грн.
 • Данілов С.О.-5,000 грн.
 • СТОВ «Агро-Спілка»-4,000грн.
 • Група компаній ЛНЗ та їх партнери-більше 160,000грн.!!!

Для закупівлі 30 розгрузок кошти надали:

 • ПП «Нік»-3,300грн.
 • В.Нечай-3,300грн.
 • ЛНЗ та С.М.Плахотнюк-пальне

Звертаємо вашу увагу, що з початком дощів чи не найнеобхіднішими речами стають дощовики, клейонки та теплий одяг. Тому було придбано на суму 7,200грн. камуфляжні дощовики. Шукаємо кошти для закупівлі теплих речей , клейонки, тощо.

Дякуємо водіям ЛНЗ, ПП «Юпітер» В.Павлову та волонтеру С.Мельнику за швидке доставлення необхідного.

Просимо всіх жителів району долучитись до нас, адже зараз найголовнішим є підтримка і допомога хлопцям, які забезпечують для всіх нас спокійний сон і можливість не чути вибухів і пострілів. Наші хлопці святкують кожного дня свій новий і черговий день народження, тому ми не маємо права бути байдужими, робити вигляд,що війна нас не стосується, адже всього за якихось 700-1000 км гинуть наші земляки. Коли ми дивимось з вікна на дощ, наші хлопці мокнуть в окопах і воюють!!! Коли ми святкуємо в кафе чи ресторанах, вони голодні і холодні, стоять за нас з вами!!! Ми повинні нарешті зрозуміти, що лише ми з вами, об’єднавши свої зусилля, можемо допомогти хлопцям вистояти! Не варто всю відповідальність перекладати на державу і президента! Давайте брати відповідальність на себе і діяти!

Не варто шукати серед нас ворогів, і ділити на правих і лівих! Ми єдині! І тільки в єдності наша сила! В нашій країні йде війна, і кожен з нас має думати і переживати і допомагати щодня, щогодини, щохвилини, щосекунди!

Чекаю допомоги від всіх вас! Вкрай необхідно закупити генератори, помпи, рації, болгарки і дрелі (можна б/у, робочі), моб.тел.(старі, без прошивки) та багато іншого. Необхідні водії з власним транспортом, які готові їхати в будь-яку точку країни.
Чекаю на вашу допомогу! НА ВАШУ ДОПОМОГУ ЧЕКАЮТЬ НАШІ ХЛОПЦІ!!! Мобілізація продовжується, і щотижня ми потребуємо все більше і більше!!!

Лілія Усик, моб.0982257512

Людей, що рекомендують чекати допомоги від держави, і які не бажають допомогти на ділі, а лише на словах, прошу не турбувати!!!

30 коментарів до “Черкащина: у Шполі збирають допомогу для армії та назвали жертводавців

 • 25.08.2014 о 23:21
  Permalink

  Нашим військовим, в зоні АТО, катастрофічно не вистачає бронетехніки. Пропоную шполянській громаді дати дозвіл відремонтувати БРДМ і направити в зону АТО, а після війни повернути на місце.
  ФОРУМЧАН ПРОШУ ПРИЄДНАТИСЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ МОЄЇ ПРОПОЗИЦІЇ.
  Анатолій Козленко

 • 25.08.2014 о 23:39
  Permalink

  Додам. 23.08 нашим хлопцям ( і їхнім побратимам), що захищають країну на сході, доставлено обмундирування та продукти. Допомогу профінансували Д.В.Кравченко та В.О Колотило.

 • 26.08.2014 о 10:29
  Permalink

  А деж Натаха Сторчак шось давно її не видко тута !? мо в загульбень пішла га ??? Кажуть в Крим собіралась їхать )?

 • 27.08.2014 о 16:35
  Permalink

  Не собіралась, а поїхала і вода там нормальна купайся скільки влізе, а ви бачу хлопці бувалі наступного разу, як всеретесь, то хоч холодною водою гімно з себе витріть. Мабуть Натаха добряче вам хвоста прищемила. Мо не зачіпайте жінки, бо вона вам відповість не гірше за мужика, а як покажете свої писки, то ще й начистить. Вона може.

 • 27.08.2014 о 16:44
  Permalink

  Ми ” ЗА ” !!! Можна віддати і БРДМ для АТО і навіть наш ТАНК що стоїть біля красного ставка а то він стоїть і заважає пану МАЛЬЧИКУ розширити своє будівництво, ШАНОВНИЙ пан МАЛЬЧИК скажіть будь-ласка чи не порушуїте Ви ВОДНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ? чи Вам ніхто не говорив в скількох метрах від водного об’єкта дозволено будівництво? Чи депутатам районної ради можна ВСЕ?

  • 27.08.2014 о 17:38
   Permalink

   В мене вона відсутня, фізично не передбачено, та і я якби не тієї орієнтації! А якщо тебе цікавить кусають чи нє то є така Кобила Натаха в неї і спитай. А вобше іди кобилі в трещину там і зазимуй!

 • 27.08.2014 о 17:42
  Permalink

  Хто така кобила Натаха не знаю, а от що у тебе таракани в голові на ПМЖ заселились фізіологічно може і не передбачено ну ти вундеркінд ще той.

  • 27.08.2014 о 18:15
   Permalink

   Я тобі підкину двойню тараканів Братів мозгойо..ів, спіцяльно їх каструю шоб не розмножувались. Будуть тобі мозги пой..вать. Бо начнуть плодиця то твоє тіло і плоть може не витримать напруги. А такого собісідніка жалько !

 • 27.08.2014 о 20:44
  Permalink

  Підтримую пропозицію Анатолія. БРДМ після відповідного ремонту відправити в зону АТО, на допомогу нашим ГЕРОЯМ. Також туди відправити наш ШПОЛЯНСЬКИЙ РЕАНІМАЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ, який пан Бобов під час виборів подарив нашій лікарні, яка чомусь його зовсім не використовує. Ще “ПОПРОСИТИ” наших шановних підприємців які своїм працівникам видають зарплату в конвертах не порушувать законодавство, при таких зарплатах бюджет втрачає чималі кошти несплачених податків, а також не платиться “податок на війну,” 1,5 відсотка з заробітної плати кожного працюючого. Про таких підприємців буде повідомлено відповідні служби, а їх список буде опублікований в ЗМІ.

 • 27.08.2014 о 22:17
  Permalink

  Ліля знову в дорозі ! Давайте побажаемо щасливоі дороги і повернення . А ми допоможемо зібрати наступний вантаж. правда ж ! Диванна сотня, вперед!

 • 28.08.2014 о 00:02
  Permalink

  Може ЗЬЯТЬ а може НЕ ЗЬЯТЬ, а поперек горла всеодно стану, дехто всеодно подавиться. В нас є такі патріоти що дуже сильно на людях переживають за державу і за людей, а поза очі стараються надурить що державу що людей. ГАНЬБА таким хитрим патріотам, люди їх повинні знати.

 • 28.08.2014 о 01:25
  Permalink

  Багато хто з підприємців готові й так удавитись, за одну копійку, то хвастують один поперед одним наскільки хто КРУТИЙ, то жаліються що бідні і нещасні, нема чим податок заплатить. Але є серед них і нормальні люди, більш менш порядні. А говорити про тих хто живе за рахунок простих людей і обманює їх, не сплачує податків, бере хабарі, і думає що він самий розумний,- ПОТРІБНО! їх прізвища і фотографії повинна друкувать прокуратура, податкова, міліція в районній газеті а вони цього не хочуть робити ( БОЯГУЗИ) то окремі люди самі починають боротися з такими тіпами, і за це їх стараються обгадить, як приклад Зачепа, чи та Наташа, вона щось написала не побоялась , і зразу на неї льють бруд, а от пан Вікторук боїться таке писать, він годить всім, і будь- якій владі, і ще буде сидіть до самої смерті в своїй приватизованій газеті. Підписатись якимсь ідіотом і обгадить ВСІХ, чи потрібно багато розуму для цього?

 • 29.08.2014 о 07:53
  Permalink

  Кокаи́н — метиловый сложный эфир бензоилэкгонина, алкалоид тропанового ряда, обладает местноанестезирующим и психостимулирующим действием. Наряду с другими алкалоидами содержится в растениях рода Эритроксилум (Erythroxylum), в частности: Кокаиновый куст (Erythroxylum coca), Erythroxylum laetevirens, Erythroxylum novogranatense, Erythroxylum recurrens, Erythroxylum steyermarkii и др., распространённых в тропической зоне Южной Америки[1][2].

  Благодаря своему тонизирующему и наркотическому действию листья коки (Erythroxylum coca var. coca) длительное время употреблялись коренным населением Южной Америки; выделенный в середине XIX века из листьев коки чистый кокаин распространился в Европе и США. Изначально он широко применялся в медицинских целях, но к началу XX века был почти полностью вытеснен из медицинской практики более совершенными препаратами.

  Кокаин является вторым, после опиатов, «проблемным наркотиком» (наркотическим веществом, злоупотребление которым представляет собой значительную социально-экономическую проблему). В связи с географической близостью районов культивирования куста коки и производства химически чистого кокаина, употребление данного вещества преимущественно распространено в Северной и Южной Америке, на долю которых приходится 70 % мирового потребления кокаина, на долю Западной Европы — 22 %[3]. В России данный наркотический препарат употребляется значительно реже из-за высокой цены[4].

 • 29.08.2014 о 07:54
  Permalink

  Метамфетами́н (сокр. от N-метил-альфаметилфенилэтиламин) — производное амфетамина, белое кристаллическое вещество. Метамфетамин является психостимулятором с чрезвычайно высоким потенциалом к формированию зависимости, в связи с чем отнесён к наркотическим веществам.

  Содержание [убрать]
  1 История
  1.1 В СССР
  2 Действие
  2.1 Периферическое
  2.2 Центральное
  2.2.1 Механизм воздействия
  2.3 Основные эффекты
  3 Последствия злоупотребления
  4 Медицинское применение
  5 Синтез
  6 В культуре
  7 См. также
  8 Примечания
  История[править | править вики-текст]
  Впервые синтезирован из эфедрина в 1893 году японским химиком Нагаи Нагаёси (англ.)русск.[1]. В 1919 году японским химиком Акирой Огатой (яп.)русск. был впервые синтезирован кристаллический метамфетамин[2].

  В 1930-е годы фармацевты фирмы Temmler Werke в Берлине использовали его как стимулирующее средство, первитин (pervitin). Начиная с 1938 года вещество применяли систематически и в больших дозах, как в армии, так и в оборонной промышленности (таблетки первитина официально входили в «боевой рацион» летчиков и танкистов)[источник не указан 446 дней].

  Популярностью первитин пользовался и среди вождей Третьего рейха, наряду с кокаином. В частности, Гитлер получал инъекции первитина от своего личного врача Теодора Морелля начиная с 1936 года, а после 1943 — по нескольку раз в день[3]. Попутно ему делались иньекции юкодала.

  После Второй мировой войны производители первитина были вывезены в США, где создавали «таблетки бодрости» для войск в Корее и Вьетнаме. В 1966—1969 годах армия США использовала 225 миллионов таблеток декстроамфетамина и первитина. В американской армии его употребление официально отменили в 1973 году[источник не указан 446 дней].