Черкащина: по вулицях Шполи проїдуть на велосипедах та мотоциклах

До Дня незалежності України вулицями Шполи проїдуть учасники вело та мотопробігу. Організатором пробігу є місцева організація ВО «Свобода». Як стало відомо кореспонденту «Шпола онлайн», вело та мотопробіг стартує 24 серпня о 08.00 від пам»ятника Тарасові Шевченку. Такі заходи проводяться ВО «Свобода» у Шполі щороку і стали традиційними.

 

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

32 коментарі до Черкащина: по вулицях Шполи проїдуть на велосипедах та мотоциклах

 1. Рембо коментує:

  Згідно останніх подій, які відбуваються на політичному олімпі в районі та політтехнологій, на даному заході основну скрипку повинен грати Ігорьок Кукуруза !
  Виступити основним спонсором, і бути активним учасником ! Вся сім!я повина брати активну участь в заїзді, бажано запросити і сімейство зі Сміли ! Обєднання родин – на сьогодні – об”єднання нації ! Також активними учаснками повиинні бути співробітники, друзі, спільники ” Яйцекиди”, вся шатія організаторів ШОУ – Яйця по міністру, яка на сьогодні під ковпаком у Ігоря. Гляди рух Кукурузи і на бере своєї активності наШполянщині ! Розпочату роботу треба продовжувати для об”єднання Шполян !

  • Троль коментує:

   от і весь твій розум рембо. і шо ти оце верзеш1 при чому тут кукуруза. ти мабуть знов впав у комуномаразм – для тебе ж гришко ідеал то сиди і плач за ссср. може добудуєш будинок культури який гришко з ткаченком затіяли і гроші зп..ли як тепер їх ученики вміють. а ше нам не відомо скільки в тебе жінок і де твої діти. піди краще завтра в церкву і не паскудь нормальні громадські ініціативи. там скрипку гратиме молодь у якої мозок нормально функціонує і не зпорчений комуномаразмом.

   • Рембо коментує:

    Жінок 2, дітей 4, внуків 4, в церкву хожу щонедільно ! Відно громадських ініціатив ніколи не заперчую, проте на сьогодні в Шполі немає ними кому займатися ! Виходячи з цього, і пропоную організацію цього заходу запропонувати Ігорю Кукурузі. На сторінках газети всі його підтримують, його дії одобрюють, він з більшістю знаходить спільну мову, бере на себе відповідальність то нехай буде організатором ! А що може в Шполі Свобода, яка навідь не може помститися за свого однопартійця – міністра, знаючи його кривдника ! Відносно Гришка ти б краще з”ів, щоб не пиз..в, якщо ти його знаєш !

    • Троль коментує:

     та куди там ідола ще мені знайшов. оно дивись на памятник – довгобуд бк і молись на нього. рембо ти бува пишеш правдиві речі а іноді тебе заносить в тундру. називається говорили побалакали та й заплакали. якої ти хотів помсти за міністра – розстрілять кукурузу якого використали як лоха. оце повідомлення про велопробіг до кукурузи аж ніяк не стосується. давай твоє прізвище пропісочим краще як тобі нравиться їздить по тих хто відкрито говорить і не ховається. а то твоя мудрість вся йде коту під хвіст.

     • Рембо коментує:

      Троле, на ситуації яка склалася з Кукурузою, я хочу ВСИМ показати, що в районі щось потрібно робити ! І нікого не потрібно стріляти, потрібен організатор , який зможе організувати людей іншого мислення, зібрати команду !!! однодумців і робити якісь зміни в районі на краще ! Район практично допродують за безцінок, основні засоби в тому числі і земля сконцентрована у десятка багатіів ! Хто тоді всі інші ? Яка їх роль, окрім горбатись на групку вельможів, яким мождиво все, а всим іншим – Соси мішка ЛАПУ ! Ось в чому суть !

   • Ігор Хар...о коментує:

    троль гандон

  • Петро коментує:

   Коментар в саму десятку !

   • Ігор Кукуруза коментує:

    Панове Інтернет координатори…. Дозвольте внести свою поправку і предложеня ……… Завтра після заходів організованих партією СВОБОДА об 10.00 я пропоную зібратись біля районної Ветлікарні , всим учасникам … Яець… І всим учасникам нашої онлаин газети!!!!! При собі мати першим по 5 повітряних кульок у вигляді яець а другим по 5 кульок у вигляді моніторів від комп’ютера чи ноутбука!!!! На відміну від велосипедів і мотоциклів ми проідемо вулицями нашого міста САМОКАТАМИ!!!!! В голові колони поїде колишній головний міліціонер нашого району з красноголубими світловими маячками !!!!! Явка всих обов’язкова ,,, САМОКАТИ я вже закупив…

    • Форт коментує:

     Брат – ти почав на себе багато брати після останніх інтересних статей, які обговорювалися нещодавно. Притормози трішки бо гнеш палицю добряче, дивися щоб вона не тріснула під тобою, і ти знову попав в неопалу до людей.

     • Ігор Кукуруза коментує:

      Пане ФОРТ яж нікого незачіпаю тут,, може вже нехай і мене не зачіпають!!! Мені так як і ВАМ це все набридло.. Але неможна сидіти і дивитись на те що пишуть.. Навіщо знову зачіпати сім’ю??

     • Форт коментує:

      Бо це чмирі і уроди. Родина це св’яте. А коли ще й дружину зачіпають то це просто бики, які в своєму оці доски не бачать. Такі мудаки гадять на всіх. А насправді мабуть сидить якесь недоразвите і шпандьорить на людей. В очі ж не скаже, бо може в рило получить, чи то й взагалі без рила залишиться. Ти почитуй цей сайт, можливо й попередні статті, ти зрозумієш про що я кажу.

    • Рембо коментує:

     Ігоре, без під йо…к, ти на сьогднішній день є рушійною силою в Шполі ! Громадські і народні ради , партії на зразок ” Удару”, “Свободи”, “БЮТ” Комуністів Регіоналів – це просто назва, вони і їхні лідери сируни ! Вони не взмозі організувати та націлити людей на досягнення цілей ! Одна їхня ціль – це особисте благо кормушка ! Окрім приведення до влади алкаша Скорика, та збереження корумпованої верхівки на чолі з Павловим-Гребінюченком, яка забезпечує і сприяє активному збідьшенню статків Ляшенків, Кравченків, Фредеріків, Фоменків, Гончаренків та інших подібних – більше в районі нічого не робиться !

     • Петро коментує:

      Ти Ігорька запитай яка його рушійна сила вивела ? Кого з нормальних людей він в угоду тій силі здавав міліціі прокуратурі в угоду своєму бізнесу Перстюк йому не такий ? Разом іли ср…ли діла з ментами рішали — а потім як зняли —то можна пургу гнати на нього і не тільки. Та сила й пхає і повчає його- щоб потім керувати районом спідтишка далі і розгребти те- що ще не догребли. ТАК що не треба мягко кажучи видавати ніч за день І своє слово ще мабуть скажуть ті яким Ігорьок за нормальні стосунки просто людські моменти– віддячив по повній . Вибори покажуть – як Кукуруза НЕ ХОЧЕ йти у владу.

    • Троль коментує:

     ти ігор кажеш шо простий і необразований а місце вибрав неспроста – саме ветлікарню. шоб мозги деяким тваринам полікувати заодно.

     • Ігор Хар...о коментує:

      в тебе тих озгів давно вже нема

 2. Іван коментує:

  Шановні організатори пробігу, чи запрошували Ви представників влади взяти участь в цій акції? Чи їм не дозволя гординя їхня бути близько коло простого народу. А ГАІ попередили? чи вони так рано не встануть, будуть спать. І чому нема запрошення для всіх бажаючих? Там можуть бути присутні ВСІ, і на автомобілях, на скутерах, мотоциклах, і просто пішки, їх візьмуть ті що на авто. ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНУЙТЕСЬ!, а то організатори щось забули всіх запросить. А о дев’ятій годині відбудеться мітинг присв’ячений до ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, а о десятій годині всі повинні бути на ПЛОЩІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ,

 3. Іван коментує:

  Якби зараз стояло питання кого Ви вибираїте в Народні депутати Кукурузу, Горбача Ляшенка, Гончаренка чи інших сільхоз.виробників, більшість вибралаб КУКУРУЗУ, так що ти Ігор нормально гнеш, нічого там не трісне. Говорили хлопці з Оберіга коли стояв БЛОК-ПОСТ біля Шполи то там стояв бензогенератор і був потрібний бензин, або гроші на бензин то вони просили в двох великих ГОСПІДАРІВ, то вони не дали ні копійки, в Кукурузи ніхто нічого не просив, він їхав з своїм напарніком і мовчки дав, ще поміг їм тоді з бензином Плахотнюк Л.П. так що деяким ГОСПІДАРАМ до КУКУРУЗИ дуже далеко, та і гординя не помішала йому попросить вибачення, він уже готовий депутат районної ради.

  • Вася коментує:

   Понятно легче дать маленькую подачку , чем заплатить налогов на миллионы !!! Так было раньше и уже видно , что будет и сейчас !

  • Петро коментує:

   ДА ДА . Одягни окуляри Іване ! Готовий депутат . Микола Григорович Кукуруза.

 4. Ігор Кукуруза коментує:

  Дякую Вам пане ІВАН за ВАШУ думку про мене!!!! Але мене це нецікавить, я необразований і не політик!!!! Я підприємець , котрий уміе працювати і при потребі допомогати людям і району!!!! ,,,,,,,, досить одного безглуздого вчинку,,,,,, помилки своі треба обдумувати і старатись виправляти !!!!!

 5. Троль коментує:

  вітаю всіх читачів і тих хто пише на онлайні з днем незалежності україни. нехай війна завешиться нашою перемогою. нашою з вами. всіма. бо ми живемо всі на цій землі. ігор – бач тебе вже записали в претендени на балотування в міську раду чи районну. ти кажеш що не претендуєш але як усі вс..лись. так що ти себе зарекомендував. от так то. слава україні1

 6. Влад коментує:

  Ігор нормальний пацан. Ніколи не думав, що буду це говорити. Але за останній час він показав, що вміє визнавати помилки. А це далеко не всі вміють

 7. Ігор Хар...о коментує:

  ЛСД — это один из самых сильных изменяющих сознание препаратов. Он производится из лизергиновой кислоты, которая найдена в спорынье — грибках, образующихся на ржи и других злаковых.

  Он синтезируется в кристаллической форме в подпольных лабораториях, в основном в США. В целях распространения эти кристаллы растворяют. Эта жидкость не имеет цвета и запаха, на вкус немного горьковатая.

  Известный под названием «кислота» и под многими другими названиями, ЛСД продаётся на улицах в виде маленьких таблеток («микродоты» или «микроплёнки»), капсул или желатиновых квадратиков («оконная рама»). Иногда им пропитывают абсорбирующую бумагу с изображением различных мелких картинок, которая потом разделяется на маленькие квадратики с изображением героев мультфильмов («мультики»). Изредка ЛСД продаётся в жидкой форме. Не имеет значения, в каком виде он продаётся, — ЛСД приводит человека в одно и то же состояние — серьёзный разрыв с реальностью.

  Те, кто принимает ЛСД, называют эти ощущения «трипом», который обычно длится около 12 часов. Нередко возникающие негативные реакции называются «бэд-трипом» (от англ. bad — «плохой») — подходящее название для этих адских мучений.

 8. Вільний коментує:

  ЛСД це круто, для місцевої влади!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *