До Шполи повертається скандальне звалище

Не встигли представники влади прибрати скандальне звалище біля місцевого залізничного вокзалу, – його територія знов наповнюється сміттям. Про це повідомляє кореспондент «Шпола онлайн». Схоже, влада змогла прибрати сміття, але проконтролювати збереження чистоти виявилася нездатною.

«Тут поруч є ринок. Схоже сміття потрапляє сюди саме з ринку. Смітять люди, які не люблять рідне місто і не дбають про чистоту. Владі варто було поставити камери відеоспостереження і за фактами фіксації жорстко штрафувати тих хто викидає сміття в районі вокзалу», – вважає мешканець Шполи Андрій.

Мешканці Шполи проігнорували і заклик не смітити, який залишили після прибирання комунальники…

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

7 коментарів до До Шполи повертається скандальне звалище

 1. Максим коментує:

  Як говорив Іван Плющ: не впихайте невпихуєме.

  • Ігор Хар...о коментує:

   Блядь а нахуя Вам народна рада шо день другий не можете там подіжурить та штраф накласти на порушника, один штраф другий третій і гроші на прибирання смітника вже є, а народна рада це тупо орган мудаків НАХеРА ВИ ТАМ НАХЕРА !???????????????

 2. Іван коментує:

  Згідний там нада діжурить, і самооборону Уманську Поперечного поставить, і хоть одного мента туди, а то їм нема що робить, а так Скрягі будуть мойку охранять, можна коло стоматолога і гроші зароблять, ганять мух щоб в рот клієнтам не лізли. Нашо Вам та свалка? Скряга і стоматолог не проти щоб коло них було камазів пятнадцять мусора, вони вже привикли до мух і воні і їм і так харашо. Миж не в Європі то можна СВИНЯЧИТЬ.

 3. ізя коментує:

  ))))))))))

 4. Ігор Хар...о коментує:

  Впервые Шпола упоминается в документах 1594 года. Во второй половине XVII века Шпола разрушена татаро-турецкими войсками и во второе возродилось в начале XVIII века. Как село Звенигородского староства Польши упоминается в XVIII веке.

  В 1768 году жители Шполы и ее окрестностей под руководством главарей Степана Главацкого и Савки Плиханенка активно участвовали в антифеодальном восстании — Колиивщины.

  С 1797 года Шпола входит в Звенигородский уезд Киевской губернии. В 1851 году в Шполе И. М. Бродский построил сахарный завод, который в 2011 году был ликвидирован[источник не указан 918 дней].

  В 1923 году становится районным центром.

 5. СМІТТЯ ЗАЛИШАЮТЬ БАЗАРНИКИ, це й коню понятно, як на мене проблему можна вирішити просто: 1. відвести на території ж/д ринку місце для сміття
  2. встановити контейнери для сміття
  3. організувати СВОЄЧАСНЕ вивезення відходів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *