Черкащина: у Шполі обіцяють допомогу родичам учасників антитерористичної операції на сході

Влада у Шполі обіцяє допомогу родичам мешканців району, які нині воюють з бандитськими угрупованнями на сході України. Відповідне оголошення оприлюднене сьогодні на інтернет сайті Шполянської районної державної адміністрації. «Шполянська районна рада за телефоном 5-25-91 (з 8 до 17 години) приймає запити, скарги, заяви, повідомлення від родичів учасників антитерористичної операції для сприяння в наданні допомоги та вирішенні проблемних питань», – йдеться у повідомленні, яке підписав Голова Шполянської районної ради Іван Скорик.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

11 коментарів до Черкащина: у Шполі обіцяють допомогу родичам учасників антитерористичної операції на сході

 1. Миколай коментує:

  цитата:
  яке підписав Голова Шполянської районної ради Іван Скорик (газовий завгар : відкладена в архів кримінальна справа по списанню ГСМ, і інших ТМЦ по газовому господарстві – мутюга ще той , ригоанальний ставленик + допомога Лазіка і Горбача) ,
  ПРАВДА – який також підписував призначення обкрадача наших дітей Вербівського за перший місяць роботи вкрав приблизно 50-60 тис. грн. із 100 тис і розпиляв із скориком, павловим, гребінюченком, лазаренком і т. д. і т.п.
  Документально про закупівлю золотої фарби читати Шпола онлайн в червні місяці.

 2. Аваст коментує:

  “Вирішення проблемних питань”. Голосно сказано… Напевне завезуть дров, чи посприяють у переоформленні землі, а можливо оформлять якусь пільгу…. А як на мене, то черговий фейк про “плідну” турботу влади. Ось побачите – пуста болтовня.

 3. Сергій коментує:

  Із Скорика такий голова як із х…я молоток.

 4. Андрій коментує:

  скорик алкаш тільки й зробив, що підписав, а допомагати людям буде генерал павлов, той знає як допомогти щоб і в його карман гроші потрапили, фарбу з вербівським вони вже закупили і грошики поділили.

 5. Рембо коментує:

  З якої статті бюджету буде надавитися допомога ? Чи може знову волонтери будуть рятувати ситуацію ? Чому на сьогодні рада і РДА не допомагають учасникам АТО як в інших районах, а все скинули на активістку волонтерку Ліілі ! Хіба ця молода девушка, сильніша за БУГАЇВ Скорика, Павлова, Гребінюченко ! Лебединець Гребінюченко мутки знає, як заробити бабло на людському горі, а алкаш Скорик підпише все, щоб утриматися біля корита !

 6. Максим коментує:

  А Скорику однаково. Йому достатньо ходити пішки після роботи додому і насолоджуватись своєю величчю. Досягати позитивних зрушень в районі він не збирається. Та й не спроможний.

 7. вася коментує:

  Скорик ставленник лазіка і горбача.які відстоювали інтереси партії регіонів!

 8. вася коментує:

  Ніколи Скорик ні кому не допоможе,хіба що горбачу він допоміг через обман ,стати головою партії Батьківщина!І тоді начався підйом горбача,за даром повикупляв приміщення по шполі,він же голова земельної комісії в міськраді!!Аптеки,магазини,ноткантори,земельні обородку!!Все було добре,Скорика віфн викинув і забувся про нього,пристроївши в місьраду своїх шістьорок!А скорик бив горіхи,пив горілку,жалівся що йому горпбач не дав роботи!о і туту нависла загроза,і вова згадав за алкоголіка скорика,яким можна керувати!!Ідуть же вибори,а вова боїться випасти з обойми!!Думаємо Шполяни хто є хто!!!

 9. Світлана коментує:

  Завтра у Матусові ховатимуть учасника АТО Сергія Лифаря. Подивимось, як влада “допомагатиме” родині загиблого. Швидше прості люди скинуться грошима, ніж ці владні проститутки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *