Депутат зі Шполи розповів, хто замовив скандал із запчастинами для російських установок «Бук»

Шполянський завод запасних частин виробляє запчастини до гідравліки. Ці деталі можна використовувати на будь-яких тягачах , а не тільки перевозити “буки”. Про це в коментарі для Інтернет газети «Шпола онлайн» заявив депутат Шполянської міської Ради Петро Комар. На його думку, всю цю історію із  “запчастинами” для Росії штовхає колишній директор заводу Шандрук.

Він мріє повернутися у крісло. Йому допомагають місцеві “рішали”. Близько 1-2місяців назад у міській раді були збори працівників заводу і Народної ради де Шандрук вимагав і показував документи, що завод можна і потрібно забрати у власність України. Працівники заводу відстоювали теперішній стан заводу, бо мають добру зарплату і готові відстоювати завод від зазіхань.

Як раніше повідомляв телеканал “Інтер”, – Шполянський завод запасних частин досі виготовляє для Російської Федерації комплектуючі зенітно-ракетних установок БУК.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

61 коментар до Депутат зі Шполи розповів, хто замовив скандал із запчастинами для російських установок «Бук»

 1. ШПОЛЯНИН коментує:

  Шандрук і Лазоренко давно хотять завод вирізать і продать. Це всім ясно як Божий день. Треба, щоб сам колектив не допустив цього, якщо хочуть мати роботу.

  • Петро коментує:

   НЕ виріжуть- виперли Шандрука раз випруть і вдруге. Хай спробує на Тернопільщині зі своіми братанами щось вирізать – там його швидко повернуть до тями . Не дарма ж з тих краів втік ще родину притягнув щоб допомагала шполян обдирать.

 2. Кум Сірка коментує:

  Ну да нехай ракети клепають!!! От коли перестануть клепать от тоді і залишаться без роботи …

  • Ігор коментує:

   КУМ СІРКА а може нехай вони склепають ракету на заводі і ми всі разом тебе причепимо за шию до неї і відправимо до Путіна в Росію ???? Бо ти тут всих дістав Собака Сіра!!!!!

   • Кум Сірка коментує:

    НА х..уй солі собі насип ! Ти придурок ти хоча б, проникаєшся проблемою !??? “Патріот” ти сука !

 3. Кум Сірка коментує:

  Україна більше не постачає до Росії товари подвійного призначення. У цьому минулої п’ятниці запевняв міністр закордонних справ. А ось журналістам Інтера вдалося довести зворотне. Шполянський завод запасних частин і доь нині виробляє для Російської Федерації комплектуючі зенітно-ракетних установок БУК.

  Назва цієї ракетної установки в Україні тепер відома навіть дітям. Саме з такого ЗРК БУК був збитий малайзійський “Боїнг”, саме цією технікою терористи постійно погрожують збивати і наших льотчиків. Але мало кому відомо, що комплектуючі для російських буків роблять у самому центрі України.

  – Це трансмісія, будемо говорити із запасними частинами, які випускаються на Шполянському заводі запасних частин для військової техніки, так званої БУК, виготовляється і до сьогоднішній день.

  Колишній директор Шполянського заводу запасних частин Михайло Шандрук показує фотографії, зроблені на Митищенському “​​Метровагонмаші”, де і випускають ті самі ЗРК.

  Його звільнили три роки тому, коли почав цікавитися, чому українське підприємство працює на оборону чужої держави. Чоловік розповідає, військовими замовленнями у них займалась окрема людина. Сторонніх туди не підпускали навіть на гарматний постріл, аж надто відповідальне завдання дала Москва.

  Михайло Шандрук, колишній директор заводу запасних частин:

  – Фактично контролює цей завод Росія. Російська федерація не має і не може виготовити ці запасні частини десь в іншому місць. Знаю, що виготовляють їх за заощадженням, щоб на майбутнє хватило от, щоб усякі каверзи наші пройти, яким чином перевозиться і передається, я не знаю.

  Шполянський завод відкрили в 1967 році, як філія “Метровагонмашу” розташованого в Митищах Московської області. Після розпаду союзу ШЗЧ так і залишився філією. Виробляли комплектуючі до вагонів метро, а заодно і “воєнку” для Росії.

  І як не дивно, дозвіл на це видало вітчизняне міністерство промисловості. Чому українські робітники зараз постачають армію країни-агресора, виразно нам пояснити так і не змогли. Офіційно коментувати ситуацію, теж відмовилися. Мовляв, директор у відпустці.

  – Ми взагалі на воєнку нічого не готуємо, так, ми виготовляємо гідравліку безпосередньо до силового тягачу гусеничного, який поставляється безпосередньо на Челябінський тракторний завод.

  – Але це підприємство російське?

  – Так!

  З власником заводу і зовсім історія детективна. У фонді держмайна сьогодні нас запевняли, що підприємство належить Російській Федерації. Правда офіційного підтвердження не надали.

  А ось документи які потрапили до нас в руки, свідчать про зворотне. На кінець 2012 року фонд держмайна не підтвердив права власності Росії на “Шполянський завод”.

  Про те ж саме, вже в квітні 14 року, доповіло головне управління контррозвідки СБУ. Але розплутати цю складну історію, в телефонному режимі допоміг нинішній директор заводу. Той самий, який у відпустці.

  Андрій Москва, директор шполяского заводу запасних частин:

  – Є два підприємства: є українське підприємство, де люди у нас знаходяться – це українське підприємство. А є філія російського Метровагонмашу, завод який займається виготовленням вагоном і рейкового транспорту.

  – А хто власник? Хтось з Росії?

  – Російська Федерація, юрособа Російська Федерація.

  Про те, що них “під носом” працює російське підприємство, у черкаській обладміністрації навіть не знали. Поки не розберуться в ситуації, чиновники коментувати не поспішають. Тим часом завод працює і постачає Росію комплектуючими для ракетних комплексів.

 4. Петро коментує:

  Людино добра прокинся- Шандрука зняли за махінаціі державного значення. І не хто небуть а при допозі Служби Безпеки. І продовження цій історіі ми будемо свідками. Журналісти окрім вагонів і запчастин до них не показали більше нічого- бо не ма що показати -є лише неперевірене ніким інтервю Шандрука. А молотити язиком всяку х…….ню він вміє І де взяв фото Шандрук ? Звідки воно ? І чому раніше мовчав ?

 5. Форт коментує:

  І тут ше хтось пише “прості люди”. Та прості люди скільки не знають скільки видаєте тут такі як (які називають себе) Шполянин. Це відать якась придворна завистлива криса, яка постійно шось розказує і на все жаліється.

  • Петро коментує:

   Мудрості, розуму, спостережливості ,честі ,совісті і справедливості – це ті якості яких якраз в простих людей не відбереш ,не зазіхнеш ,і не оббрешеш. Але для тебе ці поняття не зрозумілі– ти за гроші батька та матір продаси не те що по совісті чужим допоможеш.

   • Форт коментує:

    Чуєш Петро. За які гроші ти балакаєш? Я вже задрався Вам – патріотам нашої Держави писати, Факти давай а потом тріпай. Троль це ясно шо гниль. І якщо він так базікає то скажу йому особисто Лазік і Шандрук – бики питань не має. А тапер хай піде Троль з радості десь поганяє кулачка в вуголку та кончить з радості. Я бачу тут шось кому пояснити свою думку не реально. Тут єдино правельна думка лише на емоціях та пережитках режиму Януковича від таких писак як Троль і проча нечисть. Які себе чомусь вибрали головними писаками й гавкають на всіх хто не Троль, Рембо. Навіть Ваш авторитет – пані Лілія якій Ви так співали оди сказала фактично шо Ви просто жополизи тих хто щось робить корисного. Так, що не сильно тут понтуйтесь, а робіть реальні речі, якщо Ви вже такі патріоти та навішали на себе ярликів спасителів національних(як Ви з себе їх строїте). Як кажуть п…ть не мішки носить.

    • Петро коментує:

     Людино добра – озирнись навколо. Люди змінились і висловлює кожен своє. Прийшов кінець Янеку- прийде кінець і місцевим крутькам-які думають що вічні як Кощеі Безсметрні. Всьому є початок і всьому є кінець.І того що робиться в районі не приховаєш ні від кого. Та й до району давно вже прикута увага. Скоро пір.я ( в кращому випадку )- багато з кого полетить не будеш встигати ті факти рахувать.

  • Троль коментує:

   та тут тільки ти не простий а хитро в.. зроблений. і шо ж цей шполянин такого нового розказав1 а ти тварь на шандрука з лазіком не поженеш. бо видно один із них. ти трохи піди скупнися чучало. ці секрети давно вже повилазили. тайно агенто грьобаний.

   • Петро коментує:

    А ніхто ні на кого не жене. Самі собі могилу риють.

   • Сергій коментує:

    Так хамити, як це робить Троль може тільки депутат Лєна…

    • Форт коментує:

     А я про шо кажу. Тільки ж тут глухо, стукать не має куди, тільки пустота.

     • ШПОЛЯНИН коментує:

      Куди ж стукать до тебе, як ти пустий повітряний млин! Великого вчителя тут вдаєш з себе. Всі тобі повинні відчитуваться, що хто робить доброго. А ТИ ЩО РОБИШ ДЛЯ УКРАЇНИ, ОКРІМ ЯК ТУТ УМНІЧАТЬ? Ти з кумом сірка давно патріотами стали, завод у нас поганий? То ти пропонуєш людей додому відправити? Ти спочатку розберись, які там саме деталі виготовляють, а тоді про зрк кричи. Теж мені борець за справедливість – шандрук!!! Це тобі форт і твоєму куму сірка – він же на відміну від троля пише дуже коректно і грамотно, як і ти!

     • Форт коментує:

      Яких людей додому – втрачений ти. А ти розібрався які деталі? Чи ти їх виробляєш та на Росію трамбуєш. Все то ти знаєш. Умніка більшого чим ти не має. Тобі авторитетна людина в лиці Лілії (обожнгюваної Вами) сказала, що Ви лохи. Тільки тут язиком патякаєте. Жополиз.

    • Троль коментує:

     а кум сірка гарно пише1 ти серьожа мабуть вчитель літератури. то навчи як треба писать. тобі ж головне як написано. а не про суть. а урок краще своєму куму сірку проведи. він набагато хамовитіший.

 6. Ігор коментує:

  Ви всі знову починаете тут сваритись!!! Коли працюе завод то на ньому працюють люди нашого міста, завод платить податки до бюджету, висновок – не одна сотня шполянських жителів отримують зарплату і пенсію завдяки заводу!!!! Треба відстоювати завод для того щоб він і далі працював!!! Завод виготовля комплектуючі до гидравлики на трактори!!! А українські і російські чудотворці і умілі руки ставлять ці запчастини куда тільки можуть!!!! Я знаю в Шполі одного чудотворця він на мерседес запчастини від москвичів ставить!!! Завод треба відстоювати а Шандрука гнати!!!!!

  • Петро коментує:

   Підтримую!

  • Кум Сірка коментує:

   Ідіот умілі руки при заводі і залишаться а завод зараз по факту на Росію працює на Українській землі, ОЦЕ ТИ БЛ…ДЬ ПАТРІОТ !!!!!

   • ШПОЛЯНИН коментує:

    А хто ж тут патріот, ти чи що? Не чіпай завод, це твоїх мізків справа, іди погуляй далеко разом з своїми друзями-патріотами – шандруком і лазіком.

   • Петро коментує:

    По факту ти зараз працюєш всім зрозуміло на кого. І не чіпляй своіх діагнозів на людей. Не прилипають

   • Ігор коментує:

    Пане ШПОЛЯНИН краще нехай пан КУМ СІРКА піде і повішаеться!!! Бо всі працівники заводу як впіймають його і будуть гнати як скажену собаку!!! А завод на сьогодні працюе для України

  • Ірка коментує:

   Точно!!! Скільки можна закривати: цукровий завод, швейн фабрика, скоро зроблять з нас село і будем тут сидіть.

 7. Максим коментує:

  Історія навколо заводу запчастин дуже нагадує рейдерське захоплення. Інтер за гроші зробив “правильний” репортаж, далі за гроші приїде пікетувати завод праворадикальна організація на кшталт Ляшка чи Правого Сектора. Схоже коло учасників захоплення підприємства виходить за межі Шполи. Не думаю, що після зміни власника завод продовжить працювати. А шполянам потрібно, щоб підприємство працювало!

  • ШПОЛЯНИН коментує:

   Кишінька і “Свободу” вже раз хотіли використать, то йому прийшлося оправдовуватись перед колективом, що ніяка “Свобода” не збиралася захоплювати завод. Якщо ці бики, як каже на них форт, зможуть Правий сектор купити, то може й буде якась драка, але це їм не вдасться. Завод треба захистити, а шандрука зачмирить!!!!

   • Форт коментує:

    О!!! Нарешті в тебе десь там проскочила розумна думка. А так все по-старому.

    • Троль коментує:

     ой експерт. заткнись уже. чмо затюкане. хто ти в біса такий щоб тут оцінювать думки. на лілю тільки не опирайся. вона знає. з ким має справу. про завод у шполі знають багато людей. не вчи нікого. бо ти наче путін розказуєш яка в нас погода насправді.

     • Форт коментує:

      Ти шо геть дурак? Чи ящо патякаєш ти, то це добре? Шо ж тут добро ти “стіхопльот”

 8. Андрій коментує:

  2011рік.
  “Російська федерація постійно хотіла для нас добра. Он, навіть Шевченка з кріпацтва росіяни викупили.”, – Михайло Шандрук, керівник Шполянського заводу запчастин.
  На Черкащині розвісили прапори “доброзичливої” Росії
  http://gazeta.ua/articles/life/_na-cerkaschini-rozvisili-prapori-dobrozichlivoyi-rosiyi/376523
  Російський прапор півроку висів над селом
  http://gazeta.ua/articles/politics-newspaper/_rosijskij-prapor-pivroku-visiv-nad-selom/376872

 9. Сергей коментує:

  А шо його чмирить, вже вчора і Ляшенко Шандрука вигнав з мебельної. Кажуть, якісь вооружонні люди чи то з Києва чи з Черкас приїзжали розбиратись за запчасті, хто бреше, чи Шандрук, чи нове начальство заводу. То Шандрук тіки кліпав стояв, а потом якогось чужого чоловіка у формі тягав по Шполі, шось доказував, і машина Лазіка коло 3 школи стояла. Мабуть, привіз в багажніку “Буки” показувать.

 10. Ігор коментує:

  Замовлення Російської федерації що виготовляється на заводі зап. частин, поки ще знаходиться на території України. По даному факту проводиться відповідне розслідування відповідними службами. Яке буде принято рішення? – закриття заводу, чи продовження його роботи, і яка надалі буде “доля” цього замовлення,- то це не нам з Вами вирішувать.

  • Троль коментує:

   а ніхто вирішувать і не збирається. крім шандрука і лазаренка. вони найбільші патріоти – інтер найняли. щоб україну спасти. а самим тим часом лапу на майно накласти. хай інтер ще окремо про цих уродів новини покаже. хто вони такі і який у них діагноз.

 11. ліля коментує:

  Шановні!!!!!!!!!!!!!!!!! Будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Про все я маю свою особисту думку.
  Не перекручуйте мої слова, не шукайте щось між рядками.
  І чому це я “авторитет”?

 12. вася коментує:

  треба зробити ракету,і увалити нею по хаті шполянського рішалова,і тоді в Шполі настане спокій!

 13. Банзай коментує:

  А чому керівництво заводу не висловило своєї офіційної позиції щодо відвідин Інтером?

 14. Банзай коментує:

  Шандрук проросійвська тварюка, відомо здавна, бігала гпотвора з рашистським триколором. а зараз хоче примазатись до Народної Ради, таких мерзотників на палю, або на гиляку.Зарозуміла, пихата гнида, він людей ні во що не ставив, а зараз так одна доброзичливість з нього виходить – але нутро расєйське не зміниш, бо це в крові!!!. Така погань взагалі не має права проживати в нашому місті, Пропоную патріотично настроєній молоді біля ПМК провести мирну доброчинну акцію – Шандрук геть з міста, не паскудь нашу Шполу своєю смердючою присутністю!!!

  • Кум Сірка коментує:

   Шандрук щоб ти хотів знати Бандерівського роду, Двоюродний внук того самого Бандери! Як він може бути російською тварюкою!???
   Адміни ви перестаньте видаляти коментарі ті які по Ваших поглядах не ідуть в ногу з Вашими партійними думками. бо доведеться Вас трох изаспамити!!!

   • Петро коментує:

    То таку шановану людину і не цінують на Західній Украіні ? Чого раптом опинився в Шполі ще й родину перетяг ? Відповідь одна – не дали себе люди в оману вводити і обкрадати як він це зробив зі шполянами . Майно заводське нагріб а відповідають інші. Він такий двоюрідній онук Бандери як я Папа Римський .

 15. Сергій коментує:

  А Петик Комар все знає… Коментарі почав багато робити… Мабуть спить і вже бачить себе мером…

 16. Сергій коментує:

  Ну чого ж, буде класним мером, якщо візьме першим замом депутата Лєну. Ту що не вмивається і не знає азбуки.

 17. Альона коментує:

  Випадково потрапила на цей сайт і не повірила своїм очам.
  Петро і твої підгавкувачі, народні (з)радники, патріоти ви вошиві! Ти ба, як вам сраку рве від прізвища “Шандрук”. Це, мабуть, тому, що ця людина значно більше за вас зробила для міста. Щоб обливати його брудом, оперуйте фактами, а не чутками. Інакше ви просто пустобрехи (якщо не сказати лайливіше). Або ж куплені нинішнім керівництвом заводу (чи просто в шахи з ким треба пограли).

  При Шандруку на запчастинах працювало понад 500 людей і отримували гідну зарплату, планували якесь майбутнє. Зараз що? На заводі залишилось біля 100 працівників. За 2 роки чотири сотні людей залишились без роботи з веління нинішніх директорів. Ви попитайте цих людей, як було при Шандруку і як стало після нього.

  Поцікавтесь, звідки у молодого нового директора новенький лексус за 100 тисяч зелених, а в його зама шевроле ще за 40 кусків. Чи не тому, що вже півзаводу вони здали на металобрухт, в тому числі техніку на ходу.

  Спитайте, звідки у одного дуже чесного шполянського слідчого виросла нова хатинка. Чи не тому, що він закрив очі на дерибан заводу і закрив кримінальну справу щодо двох вищезгаданих персонажів.

  А ще, так звані патріоти, перевірте, чому керівництво заводу прямо агітує своїх підлеглих підтримувати ДНР і ЛНР. Чи це теж Шандрук влаштував? Тоді у вас шандрукофобія якась.

  Потім, звідки інформація, що Інтер викликав Шандрук (та ще й пролатив їм)? Це аби ляпнуть чи у вас є конкретні докази? От я, наприклад, знаю, що журналістів викликала одна з колишніх працівниць заводу і для Шандрука це було несподіванкою.

  До речі, речник РНБО визнав, що замовлення для Росії на заводі виконуються. Ви хочте сказати, що Шандрук з Лазіком наскільки круті, що і РНБО купили? Оце вони запишаються, як дізнаються про свою крутість.

  Впевнена, що за оцим фарсом стоїть одна особа з керівництва заводу. Знайте, що набагато більше людей поважають Шандрука, а не безпідставно ллють на нього брудом.

 18. Петро коментує:

  Шановна Альона з непорваною сракою а може і порваною кимось . Вибачте шановні форумчани – цитую іі ж слова. Конкретно що зробив Шандрук для Шполи – будь ласка перелічіть І що зробив для Тернопільщині– що на старості літ аж у Шполі опинився. Він не викликав Інтер ? А інтерв,ю хто давав — ТИ ? Чи людям в усій краіні очі повилазили хто обливає брудом Шполянщину ? А тих кого ти називаєш крутими – круті тільки як зварені в кострюлі яйця в окропі. Ось де іх зараз крутизна .Хай не грабують людське зароблене не одним поколінням наших батьків та дідів. В роки війни не дали вирізати ні цукровий завод ні закрити підприємства. А цим все мало і мало-коли вже наідяться щоб і вдавило раз і назавжди.

  • Форт коментує:

   П поводу Шандрука повністю погоджуюся. Ну а Ви от балакаєте за нього та за Лазіка лише тут на сайті? Т візьми вже під руку Троля та Рембо (бачу Лазік з усіх людей Шполянщини Вам найбільше насолив) та підіть скажіть це йому особисто. Чи слаба кишка? А то тут такі розумні. А реально сказануть отак то слабо?

   • Рембо коментує:

    Слухай шнурок Форд, перестань ображати людей. Якщо потрібно переговорити з Миколю Григоровичем Лазаренком ( по клікухі Лазік ) без проблем, даже шоб набив тобі їб…ло, шоб ти не умнічав. З ним спілкуюся, як що потрібно його номер 0679996509. ! Якщо потрібна допомога, дай свій номер, допоможимо, тільки перестань умнічать, вичислю буде зле !

    • Форт коментує:

     По-перше: ображати яких людей? Таких як ти, чи яких? По-друге: ти вичисли, а потім будеш вонять. Ти до Лазаренка скільки вже йдеш? А по-третє: Лазаренка не так важко зустріти в Шполі, то при нагоді можна й телефончик в нього взяти. Чи цей телефон є тільки в тебе? Я поняв таємний зв’язок. То ти може йому прислуговуєш, а тут телефони його роздаєш та гониш на нього? Ото Дядя Коля розстроїться коли дізнається, що його друг Рембо таке коїть. Хоча, чому розстроїться, дасть просто по морді ще раз. Перший же раз не довів він свою справу до кінця.

     • Рембо коментує:

      Що я тобі Форде скажу, ти просто шнурок, дибіл і пиз…к ! Але повірь Шпола, не така і велика, і якщо поставити завдання дяді Колі то він таких як ти дов…в виставить на раз !

     • Петро коментує:

      От друзі по нещастю. Номер телефона Вашого дяді Колі в будь- якому номері Пропозиціі по продажу в ПМК квартир. Розігрують тут непримерених ворогів . Морди якоби б.ють. Дешева гра дешевих акторів.

     • Форт коментує:

      Ну постав Дяді Колі завдання, побачим, що вийде. А якщо вийде, то коли ти будеш іти (як ти кажеш) по маленькій Шполі з розбитою рожою, то я пойму шо ти таки ходив.

 19. Петро коментує:

  Під руку візьмем ще й тебе – щоб освітлював та показував дорогу- гляди ще не туди потрапим. А опудалом – яке стоіть в городі для відлякування горобців – не лякають . Так що – не та вода — не та гребля — не ті дівки ……. не та погода.

 20. микола коментує:

  шандрука гнати зі Шполи,в Донецьк,чи давно він вивішував російські прапори,на заводи,і Межирічці?цілувався з тулубом в дьосна!хай їде на хрен!

 21. Банзай коментує:

  Повністю підтримую Миколу, гнати Шандрука зі Шполи!!! Ця потвора не має права жити в нашому міст!!!

 22. Банзай коментує:

  Миша Шандрук, ти ж читаєш всі коменти щодо себе, вйобуй сука вонюча з міста. щоб тебе випадково не знайшли десь в ярку з обезображеною пикою і без ознак життя. тебе ж совість замучить і вчиниш собі жахливе самогубство !!! на кого свого виблядка залишиш?? Вйобуй скотина,поки жива, вйобуй!!!

 23. Сивий Орел коментує:

  Бугага! До будь-якого тягача? Що це за експерт з військової техніки?
  Депутат – прєкраті! Іди постав ці вузли до себе на трактор! А потім будеш такі заяви робити. Баран. За таких як ти, в першу чергу і гинуть мирні люди…

 24. вася коментує:

  орел хоть ти і сивий,але в тебе не всі вдома!!

 25. Lovie коментує:

  That’s a shrewd answer to a tricky quesoitn

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *