Завод у Шполі не припинив виробництво запчастин для російських “Буків”

Україна більше не постачає до Росії товари подвійного призначення. У цьому минулої п’ятниці запевняв міністр закордонних справ.

А ось журналістам “Подробностей” вдалося довести зворотне. Шполянський завод запасних частин досі виготовляє для Російської Федерації комплектуючі зенітно-ракетних установок БУК.

Назва цієї ракетної установки в Україні тепер відомо навіть дітям. Саме з такого ЗРК БУК був збитий малайзійський “Боїнг”, саме цією технікою терористи постійно погрожують збивати і наших льотчиків. Але мало кому відомо, що комплектуючі для російських буків роблять у самому центрі України.

11 коментарів до “Завод у Шполі не припинив виробництво запчастин для російських “Буків”

  • 05.08.2014 о 13:13
   Permalink

   Шандрук вирішив повернутись в крісло директора ? Хай не смішить людей – бо всі чудово знають- що на Росію саме він відправляє вантажі. Потрібно ще раз запросити Інтер для інтервю з тими водіями – що возять Шандрукові крам – про який він -ну геть нічого не знає. Один раз він уже намагався влізти в крісло влаштувавши мітинг біля заводу -не вийшло -люди не пустили. Тепер лізе з братвою – яка надала йому для проживання народне приміщення- ПМК знову. ГАНЬБА !

 • 05.08.2014 о 15:08
  Permalink

  А шандрук забув як він порозвішував по всьому заводу і на прохідній російські триколори? а це раптом прозрів. Заводчани! тримайтеся і бережіть свій завод ,він Україні ще пригодиться. Слава Україні!

 • 05.08.2014 о 17:37
  Permalink

  Шандрук больний на голову – видно по його поведінці. Але ним же руководить місцевий крутько – Лазоренко, який хоче всім доказать, що й досі тримає район як всемогущий смотрящий. От оцей ласий шматок якраз він і не роздерибанив до цього часу. В нього вже кришу зносить від того, скільки можна урвать з вирізки заводу!!! Це навіть ніхто й пощитать точно не може.

  • 05.08.2014 о 18:30
   Permalink

   Мабуть не горами той час – коли про діяльність так званого як він сам себе возомнив – буде знятий не один сюжет того самого Інтера і не тільки. > Був Янек всемогущий але -покотився на саме дно – відхекується тепер по ростовських лікарнях -здохне – ніхто і не помяне і гроші не поможуть.

 • 05.08.2014 о 18:14
  Permalink

  Як повідомив працівник заводу Сергій якби не було гідравліки ми не працювали б вже декілька років бо інших замовлень немає.А з’являються колишні яких давно поперли за малим чуть не посадили за контробанду і калатають щоб заводзакрити і на цьому нагріти руки.

 • 05.08.2014 о 21:33
  Permalink

  Ви всі знову починаете тут сваритись!!! Коли працюе завод то на ньому працюють люди нашого міста, завод платить податки до бюджету, висновок — не одна сотня шполянських жителів отримують зарплату і пенсію завдяки заводу!!!! Треба відстоювати завод для того щоб він і далі працював!!! Завод виготовля комплектуючі до гидравлики на трактори!!! А українські і російські чудотворці і умілі руки ставлять ці запчастини куда тільки можуть!!!! Я знаю в Шполі одного чудотворця він на мерседес запчастини від москвичів ставить!!! Завод треба відстоювати а Шандрука гнати!!!!!

  • 06.08.2014 о 07:49
   Permalink

   Актуальність піднятого питання вийшло за нашу з Вами компетентність ! Відповідно – що виготовляє завод, потрібно розібратися СБУ ! А питання власності заводу потрібно вирішувати згідно чинного законодавства України !

   • 06.08.2014 о 10:40
    Permalink

    СБУ і так там розбирається давно, працівники по справі на допити ходять. Із-за того, що нахазяйнував шандрук людям, яких він підставив, коли грабував завод, даже срок світить. Хай розбираються згідно чинного законодавства, тільки без шандрука і лазаренка.

 • 07.08.2014 о 21:59
  Permalink

  Шандрук проросійвська тварюка, відомо здавна, бігала гпотвора з рашистським триколором. а зараз хоче примазатись до Народної Ради, таких мерзотників на палю, або на гиляку.Зарозуміла, пихата гнида, він людей ні во що не ставив, а зараз так одна доброзичливість з нього виходить — але нутро расєйське не зміниш, бо це в крові!!!. Така погань взагалі не має права проживати в нашому місті, Пропоную патріотично настроєній молоді біля ПМК провести мирну доброчинну акцію — Шандрук геть з міста, не паскудь нашу Шполу своєю смердючою присутністю!!!

 • 12.08.2014 о 16:17
  Permalink

  Мабуть для Шандрука багато честі ,що про нього скільки згадуєм!Він з лазіком хоче вирізати завод на металолом,а приміщення продасть ляшенкові,або кравченкові,так як зробили із сахзаводом!!!!