Завод у Шполі не припинив виробництво запчастин для російських “Буків”

Україна більше не постачає до Росії товари подвійного призначення. У цьому минулої п’ятниці запевняв міністр закордонних справ.

А ось журналістам “Подробностей” вдалося довести зворотне. Шполянський завод запасних частин досі виготовляє для Російської Федерації комплектуючі зенітно-ракетних установок БУК.

Назва цієї ракетної установки в Україні тепер відомо навіть дітям. Саме з такого ЗРК БУК був збитий малайзійський “Боїнг”, саме цією технікою терористи постійно погрожують збивати і наших льотчиків. Але мало кому відомо, що комплектуючі для російських буків роблять у самому центрі України.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

11 коментарів до Завод у Шполі не припинив виробництво запчастин для російських “Буків”

 1. Special One коментує:

  Ось повний репортаж: http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/08/04/987601.html

  • Петро коментує:

   Шандрук вирішив повернутись в крісло директора ? Хай не смішить людей – бо всі чудово знають- що на Росію саме він відправляє вантажі. Потрібно ще раз запросити Інтер для інтервю з тими водіями – що возять Шандрукові крам – про який він -ну геть нічого не знає. Один раз він уже намагався влізти в крісло влаштувавши мітинг біля заводу -не вийшло -люди не пустили. Тепер лізе з братвою – яка надала йому для проживання народне приміщення- ПМК знову. ГАНЬБА !

 2. Прудкий коментує:

  А шандрук забув як він порозвішував по всьому заводу і на прохідній російські триколори? а це раптом прозрів. Заводчани! тримайтеся і бережіть свій завод ,він Україні ще пригодиться. Слава Україні!

 3. ШПОЛЯНИН коментує:

  Шандрук больний на голову – видно по його поведінці. Але ним же руководить місцевий крутько – Лазоренко, який хоче всім доказать, що й досі тримає район як всемогущий смотрящий. От оцей ласий шматок якраз він і не роздерибанив до цього часу. В нього вже кришу зносить від того, скільки можна урвать з вирізки заводу!!! Це навіть ніхто й пощитать точно не може.

  • Петро коментує:

   Мабуть не горами той час – коли про діяльність так званого як він сам себе возомнив – буде знятий не один сюжет того самого Інтера і не тільки. > Був Янек всемогущий але -покотився на саме дно – відхекується тепер по ростовських лікарнях -здохне – ніхто і не помяне і гроші не поможуть.

 4. Славко коментує:

  Як повідомив працівник заводу Сергій якби не було гідравліки ми не працювали б вже декілька років бо інших замовлень немає.А з’являються колишні яких давно поперли за малим чуть не посадили за контробанду і калатають щоб заводзакрити і на цьому нагріти руки.

 5. Ігор коментує:

  Ви всі знову починаете тут сваритись!!! Коли працюе завод то на ньому працюють люди нашого міста, завод платить податки до бюджету, висновок — не одна сотня шполянських жителів отримують зарплату і пенсію завдяки заводу!!!! Треба відстоювати завод для того щоб він і далі працював!!! Завод виготовля комплектуючі до гидравлики на трактори!!! А українські і російські чудотворці і умілі руки ставлять ці запчастини куда тільки можуть!!!! Я знаю в Шполі одного чудотворця він на мерседес запчастини від москвичів ставить!!! Завод треба відстоювати а Шандрука гнати!!!!!

  • Рембо коментує:

   Актуальність піднятого питання вийшло за нашу з Вами компетентність ! Відповідно – що виготовляє завод, потрібно розібратися СБУ ! А питання власності заводу потрібно вирішувати згідно чинного законодавства України !

   • ШПОЛЯНИН коментує:

    СБУ і так там розбирається давно, працівники по справі на допити ходять. Із-за того, що нахазяйнував шандрук людям, яких він підставив, коли грабував завод, даже срок світить. Хай розбираються згідно чинного законодавства, тільки без шандрука і лазаренка.

 6. Банзай коментує:

  Шандрук проросійвська тварюка, відомо здавна, бігала гпотвора з рашистським триколором. а зараз хоче примазатись до Народної Ради, таких мерзотників на палю, або на гиляку.Зарозуміла, пихата гнида, він людей ні во що не ставив, а зараз так одна доброзичливість з нього виходить — але нутро расєйське не зміниш, бо це в крові!!!. Така погань взагалі не має права проживати в нашому місті, Пропоную патріотично настроєній молоді біля ПМК провести мирну доброчинну акцію — Шандрук геть з міста, не паскудь нашу Шполу своєю смердючою присутністю!!!

 7. вася коментує:

  Мабуть для Шандрука багато честі ,що про нього скільки згадуєм!Він з лазіком хоче вирізати завод на металолом,а приміщення продасть ляшенкові,або кравченкові,так як зробили із сахзаводом!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *