У Шполі від влади вимагають завіту про допомогу військовим в зоні АТО

Багато шполян через волонтерів допомагають військовим матеріально та коштами. Нещодавно районна рада також вирішила долучитися до збору коштів. Заступник голови шполянської райради О. Павлов є найдосвідченішим серед військових у районі. Саме тому він керує процесом збору коштів. Районна рада підготовила до директорів підприємств та підприємців району звернення про надання коштів.

Керувати районом повинні найкращі представники шполянської громади. Адже це лідери які на власному прикладі показують як повинні вчиняти громадяни, щоб майбутнє району було кращим.

Павлову, як людині військовій, повинен бути відомий армійський принцип «Роби як я». Саме тому я очікував, що він перший здасть кошти на допомогу військовим і опублікує квитанцію. Тим більше річна зарплата у розмірі близько 160тис. грн. дозволяє йому бути найбільш високооплачуваним чиновником Шполянського району. Офіційний сайт Шполянської районної адміністрації та газета «Шполянські Вісті» друкують список тих хто перерахував кошти на потреби військових. На жаль прізвище заступника голови райради я там не знайшов. Можливо через те, що у списках громадян які допомагають військовим важко знайти заступника голови райради Павлова, шполяни не так часто відгукуються на звернення райради, а продовжують надавати допомогу через волонтерів.

Звіти райради свідчать, якщо за перших десять днів після звернення було зібрано 50тис, то протягом наступних двадцяти днів 29тис. Такий темп надходження коштів викликає сумнів, що районна рада очолювана нинішнім керівництвом здатна зібрати заявлений мільйон гривень. Тим часом колектив (17чоловік) яким керує заступник голови райради зміг перерахувати військовим 730 грн, хоча це і є меншим ніж Лип’янська с/рада 800грн та колектив Сигнаївської школи 3290грн, але все ж таки це також допомога військам.

Керівництво райради прислухалося до побажань друкувати розходи. Прозоріше було б писати не тільки суму яку витратили, а робити скан-копії накладних та акти на передачу матеріалів солдатам. Це технічно не складно зробити. Копії документів дають змогу перевірити чи не по космічних цінах купується необхідне та чи не розікрали поки везли до військових частин.

Припускаю, Павлов та інші керівники району скромні люди і не хочуть заявляти про свою допомогу. Разом із тим ми всі знаємо, що він працював у старій владі яка вихвалялася: «Оцените красоту игры. Мы их развели, как котят».

Сьогодні керівники району-ініціатори збору коштів, повинні бути у перших радах оборонців України. Це той випадок де скромність не доречна. Тому я впевнений, що Павлов та інші керівники району доведуть шполянській громаді, що вони здатні не тільки закликати робити добро людей, а й самі активно здаватимуть кошти на потреби військових.

Я бажаю, щоб районом керували люди які кожен раз на власному прикладі підтверджуватимуть, що вони справжні лідери і гідні нами управляти. Адже лідерство це вміння і право вести групу людей до поставленої цілі.

З повагою — голова районної організації політичної партії «Громадяська позиція»
П.В. Комар

Запись опубликована в рубрике Новини, Статті с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

67 комментариев: У Шполі від влади вимагають завіту про допомогу військовим в зоні АТО

 1. Special One говорит:

  Я Павлова не захищаю, навіть не знайомий з ним, але шановний авторе, хто вам дав право зазирати в чужі кишені? Допомога на армію є справою добровільною, тому кожен сам вирішує, чи давати гроші, чи ні. Не вам судити інших. Невже гідність управляти районом вимірюється в тому, чи пожертвував ти кошти армії. Я от хочу, щоб нашим краєм керували насамперед компетентні люди, які знають проблеми Шполянщини і можуть їх вирішить. А ви та ваші ідейні побратими вже он привели до влади «справжніх лідерів», а насправді балбесів, які здали Крим, гроблять сотні молодих хлопців на землях ЛуганДонії і відчитуються німцям та американцям про кожен крок. І пофіг, що вони нічого не тямлять, зате ж гідні які!
  Сам збір грошей — хороша ініціатива, але не піартесь на ній, паскудячи людей, а робіть те, що вмієте, якщо претендуєте на роль описаного вами лідера.

  • Небесна сотня говорит:

   І я Павлова не захищаю. І я хочу, щоб у владі працювали компетентні люди, чесні, порядні, яким довіряє громада. Не думаю, що Комар претендує на роль заступника голови райради, він пише справедливі речі, які зводяться до одного — ОТАРУ ОВЕЦЬ ДОРУЧЕНО ПАСТИ ВОВЧІЙ ЗГРАЇ. Цим все сказано. А зазирати в кишені чиновникам якраз не тільки МОЖНА, а й треба. Причому постійно проливати світло на їх статки. Ми ж боремося з корупцією, чи не так?

 2. микола говорит:

  Павлову головне організувати так,щоб з відти можна було вкрасти!коли ви бачили щоб Павлов дав хоть копійку?І гроші ,що ідуть через Тимошенковий Червоний Хрест,ніхто,і ніколи не зможе проконтролювати!Даже воєнком не може випросити ці кошти!Кому війна,а павлову мать родна!

  • Богдан говорит:

   Пам ятка для адекватних
   1.Люба війна закінчиться.
   2.Політики домовляться, а ти залишишся з тим гамном яким ти поливаєш «Своїх ідеологічних супротивників»
   3.Під час війни брешуть всі. Не розповсюджуй анонімну інформацію і ту в правдивості якої не впевнений на 101%.
   4.Хочеш виказати своє відношення до політики — викажи, при цьому не обов язково когось ображати.
   5.Не подобається думка іншої людини, і пориваєшся виказатися — викажи свою думку, а не про людину, адже найчастіше ви з нею не знайомі.
   6. Знай, що ненавидіти незнайомих тобі людей — це захворювання.
   7.Взаємовідносини між людьми складні, а між державами ще складніші, Все просто і зрозуміло лише дуракам. Не поспішай робити висновки — не будь дураком.

 3. ШПОЛЯНИН говорит:

  Якби Павлов віддав хоч 10 тисяч на армію, він би себе всеодно не реабілітував. Усі знають, що він один з старих відкатщиків, який знає і вміє красиво тирить гроші з бюджету при цьому бить себе в груди, що все хороше в районі зроблено ним, а погане — винні демократи і помаранчеві. Був у партії регіонів, людей напрягав цею дебільною партією, а тепер згадав, що він народник — литвин його патрон, а не янукович чи тулуб. А коли вибирали депутати Павлова заступником, то вибору в них не було, бо Тимошенко встав і сказав: «Цю кандидатуру погодив сам Тулуб і обговоренню не підлягає». Це означало, хто не проголосує, тому хана. Але по закону він буде сидіть в кріслі до нових виборів, то який смисл його тягать за шкірки, якщо він заяви сам не напише, а Скорика він повністю влаштовує. Готуйтесь краще до нових виборів, надіємось оберемо якісно нову раду без злісних сепаратистів.

  • Рембо говорит:

   А який закон гарантує крісло Павлову до нових виборів ! Тоді потрібно вернути і Тимошенка ! Скорика влаштовує, тому що Павлов підписав йому добру зарплату , а депутати проковтнули ! Шполянським депутатам і народній раді потрібно вчитися у громади Чигирина ! Жодне питання не розглядалося на сесії поки голова і заступник рад невідмовилися від надбавок ! Військовий в АТО отримує 3-3,5 тисячі грн, під кулями, а Скорику встановили надбавку 5 тисяч, за що ? Яка інтенсивність ? Мабуть за те, що навів порядок у Терешках ? Всих їх потрібно, викидати з крісел !

 4. Ігор говорит:

  Будь який чиновник живе за рахунок народу, і будь хто з народу не тільки має право заглянути в карман чиновнику, а і ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ запитати його, де ти взяв гроші на відкриття цього магазина? за які гроші ти будуєш власний будинок? де взяв гроші на новий автомобіль? на поїздку на відпочинок за кордон? і так далі, вони повинні контролюватись народом, і бути підзвітними народу, тоді в них буде менша спокуса обкрадати свій народ. Люди не повинні терпіти ніяку владу яка їх буде обкрадати, і пам’ятайте тих хто загинув на Майдані, і за що вони загинули, чи остались інвалідами. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

  • ShpolaNews говорит:

   Повністю підтримую. Тим паче що вже є одна цікава статейка http://shpolanews.at.ua/news/obov_jazok_kozhnogo_deputat_prozvituvatisja_pered_viborcjami_minimum_raz_na_rik/2014-07-16-9 , яку не наважаться викласти на цьому сайті. Нехай КОЖЕН депутат прозвітує про свої діяння. Тим паче шо це не прохання, це ЗАКОННА ВИМОГА!!! І одразу стане видно хто щось робив а хто ПРОТИРАВ ШТАНИ весь час перебування при владі.ГЕРОЯМ СЛАВА.

   • ШПОЛЯНИН говорит:

    І правда, ця каденція місцевих рад й раз ніде ні перед ким не звітувала. А тімоха як звітував, то ніс бред, який всі депутатики покірно погодили. Можна вимагати, щоб Павлов прозвітував, але трусливі депутатики знов впіс…ться і проголосують за те, він такий незамінний професіонал, що без нього всі кити під Шполою здохнуть.

    • Форт говорит:

     Там написано й про місцеві ради а не про лише районну. А конкретно в статті написано про депутатів Шполянської міської ради. Так що нехай Комар, Кишінько та Присяжненко прозвітуються а потім пишуть отакі статті. Чи можливо їх це не касається? Вони окрема каста депутаів, тіх які є правельними? Але фактично виходить, що вони не дотримуються вимог закону, и не так?

     • микола говорит:

      Депутати не отримують зарплат,так як павлові та скорики,по 6 тисяч.та плюс пенсія,вони ж усі там інваліди,НА ГОЛОВУ!

     • ШПОЛЯНИН говорит:

      Да, і Горбач, Тимошенко з Мірошником, Карапіді й Чапльою і решта ригів ваших хай теж розкажуть народу, як вони душу рвали заради нього!

     • форт говорит:

      А шо, як ти писав, зацепило? Чи так хочеться бути білим і пушистим на фоні «регіонів». Чуєте!!! Не рвіть жопу (так як ти чіпляєш ярлики, не розібравшись, а так просто мелячи язиком) і вашим останеться. І вони потікають на Ростов. Всім хватить. Тепер люди не попустять нікого ні тих, що були ні цих що прийшли, ні тих що будуть.

 5. ШПОЛЯНИН говорит:

  І що ж мене зацепило інтересно? Хай всі звітують, ніхто ж проти. Тільки твої риги опозорились і взагалі вони янукотулубовський відпрацьований матеріал. Ти тут так доказукєш, які вони чисті, а всім просто СМІШНО!!!! Форт, перші претенденти на Ростов — це ти і твої підзахисні.

 6. Октан говорит:

  Цікава ідея. Пропоную всім висловитися і проголосувати
  1. Павлов не перерахує кошти на потреби військовослужбовців.
  2. Перерахує від 0 до 1тисячі гривень
  3. Перерахує більше 1 тисячі

 7. Октан говорит:

  Цікава ідея. Пропоную всім висловитися і проголосувати
  1. Павлов не перерахує кошти на потреби військовослужбовців.
  2. Перерахує від 1гривні до 1тисячі гривень.
  3. Перерахує більше 1 тисячі

 8. Анатолій Михайлович говорит:

  Чому тільки Павлов повинен перерахувати ! Таких як Павлов в районні маса — Скорик, що пропився та немає чим допомогти армії, що Гребінюченко неможе виділити суму продавши машину зерна з незаконно орендованої Водянської землі, що сімейці Гончаренків (Микольці і Валерику) слабо на потреби армії дати машину зерна, можуть зменшити свої особисті міліоні статки керівники сільгосптоваровиробники в період жнив — і легко назбирати 1 млн. який задекларували ! Все звезти на Шполянський елеватор, і під контролем народу — направити кошти на потреби війська ! Народна милостення не спасе армію, а якщо недоотримують з свого бізнесу міліонери, які наживаються на людських паях, обдираючи їх як липку — то можна підтримати армію ! РДА повинно виступити організатором залучення коштів, а контроль за використанням за участю народної і громадської рад !

 9. Форт говорит:

  Оце логічно. І ніхто нікого не захищає Читай уважніше. А не смисл тільки з однієї сторони виглядать.

 10. Троль говорит:

  павлов самий главний перерахуй.

  • Октан говорит:

   Більшість людей знають хто незамінний при будь-які владі і хто самий Главний перерахуй.
   Щоб визначити хто кращий після нього, у районі буде створено комісію. Честь очолити комісію випадає самому Главному. Комісія визначає кому вручати нову районну почесну грамоту «Кращий перерахуй району».
   Почесна грамота «Кращий перерахуй району» дає дозвіл на безкоштовну поїздку в зону АТО або в інші зони та право називатися старанний учень павлова
   Вручати почесну грамоту «Кращий перерахуй району» у сесійній залі перед початком засідання райради має право тільки самий Главний перерахуй.
   Перший претендент на отримання грамоти найталановитіший із усіх освітян обрахуй-Вербівський. Хто наступний?

 11. Андрій говорит:

  павлов, да, він вміє ПРахувати, тільки до своєї кишені, то ще той колорад.

 12. Іван БОГУН говорит:

  Мерзенна влада, яка повністю себе дискредитувала! Ми без них об’єднуємося і допомагаємо і армії, і змінити систему в суспільстві, і перешкодити старим хапугам красти народні гроші! Не поможе нічого цим тітушкінцям — їм один вихід — застрелитися як Гітлеру!

  • микола говорит:

   повністю Іван тебе підтримую,якщо вони самі не підуть,то після АТО,ми їм бистро допоможем піти,і далеко!

   • Анатолій Михайлович говорит:

    Ти Миколо спочатку піди в АТО, а потом розпускай пірья ! А то Вас багато язиками мете, а толку нікакого !

  • Рембо говорит:

   Ваня, а куди і що ми об»єдуємося ? Може я чогось не знаю ? Може якісь об»днання появились, гукайте ! Окрім народної ради, яка привела алкоголіка Скорика до влади, більше ніхрена ! А бюджет як розкрадали так і розкрадають ! Поїдьте повчіться у Чигиринців, як протистояти злочиному режиму в районі ! А тут тільки балачки !

 13. Рембо говорит:

  Якщо потрібно втілимо, прийде час ! А пока ждемо дій Скорика, якого ви так всі вихваляли і перли на престол ! Але без тебе Фордику, тому що з тебе революціонер, як з гівна пуля ! Вибачайте, за нетактовність, але по іншому твої дії не назвеш ! А в Чигирин поїдь, нехай повчать прості люди тебе ума, розуму !

  • Форт говорит:

   Давай не будемо тут про простих людей, оскільки ти ж не з їх числа- це раз. А то давиш тут на жалость.
   По-друге — не Фордику, а Фортику, ну читайте ж уважніше, Ви ж людина освіти (педагог как никак).
   А по-третя кажеться мені дорогий чоловічок — що Ви вже як мінімум на 3 революціях стояли, і кожен раз за різних. Так, що на рахунок «революціонерів» давайте помовчимо. Чи не так?
   Ви там в Терешках собі розвийте спочатку нормально, а тоді учіть інших.

   • Рембо говорит:

    Слухай Хвортику. По перше ти помиляєся, хто я за освітую, я ніколи не працював в освітянській галузі. В Терешках не проживаю. Дійсно пережив не 3, а більше революцій. Дуже добре знаю всих можновладців району починаючи від партійного вождя Івана Івановича Гугленка , закінчуючи Лебединським бовсунон Сашком, керівників підприємств району, сільгосппідприємств, знаю як вони з Лозоватських поварів поставали міліонерами, знаю шполянських бандюків які з нікого, попавши в депутати стали чутлі не богами ! Не путай мене з Дядченком Юрієм Олександровичем, який на відміну від інших зміг навести лад в освіті, при любій владі !

    • форт говорит:

     Ну да звичайно. Помилився мабуть. Да він зміг навести лад (для себе). Поїдьте по школах району та попитайте людей, як він наводив той лад. Особливо зазирніть в с. Товмач. А саме проще спитайте в Коваля — він розповість. А щодо «попутав» то я не попутав — а кажу прямо.

     • ШПОЛЯНИН говорит:

      Знов сліди Павлова — ха-ха! Чого ж іменно в Товмач? Бо ти Коваля використовував, як дурненького революціонера, борця з несправедливістю та возив його по всяким УБОЗам, щоб знайти на Дядченка компру за вугілля, яке купувалось за державним тендером? І що, знайшли? Придурок! Тільки б людям очі замилити! Думаєш, що всі тупі й не розбираються!

    • Кум Сірка говорит:

     Хто дядченко Казнокрад !??? Навів Лад??? Що ти мелеш ЛЮДИНО! Діти в холодних школах сиділи! Так КРУ виявила махінації на мільони гривень!

    • Кум Сірка говорит:

     Нехай Дядченко скаже дякую за те що його не посадили !!!!!! Лад він навів, ще він легенько відлетів, від того ладу !

     • Троль говорит:

      а ти ж так мріяв дядченка убрать. так уже хотілось до грошей народної освіти добраться. тільки ніхто дядченка не посадив. бо не було за шо. ні в яких холодних школах діти не сиділи. це ти шакал — черевко. тимошенко чи лаз з павловим — всі ви суки скрипіли зубами. бо не нажилися. ніякі ваші перевірки не помогли даже при тулубу і янеку на нього щось найти. заткнулися б уже. поставили свого верба — і зразу на очах красти почали. ще побачим. хто сидіть буде1 гнидота1

     • Рембо говорит:

      Кум слухай, я вже неодноразово писав за Дядченка — що він робив у ті часи, коли при Тулубу садили даже невиних, а якби він украв міліон і не поділився, то не тільки б посадили а й позабирали все , що є ! А подруге, скільки треба украсти на міліон вугілмай ля, щоб ще було і в котел щось кидати ? А де ж ті директори шкіл, які приймали вугіля, які підписували акти — вони що також в долі, в тому числі і Товмацький ! Думай, кум що пишеш , повина бути логіка, а не пиз….Ш !

     • Форт говорит:

      Чого іменно в Товмач? Тому, що в Товмач, не такі там сцикуни як ти. Ти бачу знаєш за, що «компра»? То може ти придурок? Якщо за такі речі Дядченка захищаєш. Шо ділився?

 14. Андрій говорит:

  Народна рада скорика не приводила на престол, його привів горбач з павловим.
  А тепер скорик за чаркою світу не бачить, а ті керують від його імені.

 15. Рембо говорит:

  Чим більше ми пишемо про Горбача,тим більше ми його обожнюємо.
  Собаці, собача Смерть !

 16. Іван Сірко говорит:

  Від такого обожнювання нормальна людина уже давно б повісилась, але вова не повіситься, він багато добра надепутатствував, і йому шкода це все добро оставлять на цьому світі. Я не згідний з тим що він заслуговує на собачу СМЕРТЬ, за зраду БАТЬКІВЩИНИ в козацькі часи садили на ПАЛЮ ( кіл). Зрада на користь ворога і грошей передбачає тіільки КІЛ. Він заслуговує тільки КІЛ!!!

 17. Ігор говорит:

  Добрий день учасникам форуму!! Я прочитав ваші думки і з вашого дозволу напишу свою!!!! Мені цікаво а що сам Петро Вікторович Комар зробив для Шполи і для України ????? Скільки він перерахував грошей і чим ще допоміг Українській армії ??? Я знаю що він депутат міської ради від декількох вулиць в Шполі… Що він зробив для громади цих вулиць?? Цікаво він кроми того щоб говорити ще щось вміе??? А тепер про головне!! Прочитавши ваші всі думки я задаюсь одним питанням що змінилося у владі України ???? Я думаю у Киеві може і змінилося а в області і в других областях нічого не змінилось!! Всі ті що були при владі всі залишились всі ті хто були в правоохоронних органах всі на місці , в податкові теж в МЧС теж в прокуратурі теж!!! То шож на справді помінялося ??? Керують тією самі люди і всюди теж саме тільки дорожче стало!!!! Маючи в нашій державі 360 тисяч міліціонерів 150 тисяч солдатів і генералів ще біля 200 тисяч МЧС.. СБУ… ПРОКУРОРІВ і ще різних Спецпризначенців котрим наша держава платить зарплату із наших податків ..военкомати мобілізують молодих хлопців із сільської місцевості на АТО… Зараз повістки розносять майже кожному простому громадянину!!! А деж ті майже 700 тисяч??? Навіщо ж ми іх содержим на посадах??? Щоб вони боролися??? З ким??? Щоб вони дивилися за порядком?? Де??? Щоб вони порушували на нас кримінальні справи щоб вони саджали нас по тюрьмам, щоб вони дивилися де і із кого здерти грошей бо «»" Я ПРИ ВЛАДІ і Я ПАН»"» а ти холоп і бидло!!! Люди відкрийте своі очі.. Щось не те робиця в нашій державі!!! Нічого не помінялося і не міняеця!! Все тільки в гіршу сторону стае!! Треба просити наших патріотів і героїв України щоб вони верталися в Київ і в обласні центри і вистрілювали всю цю нечистоту яка живе за народні кошти і щоб гнали цю нечистоту туда в Донецьк і Луганськ !!! Нехай вона воює!! Український уряд інформує що на АТО тратить 1.5 мільярда в місяць . Це 50 міліонів в день!!! А наші солдати і патріоти там голодують і сплять на холодній землі !!! То деж діваюця гроші?? Куди вони тратятся??? Давайте всі неговорити і нелаяця, не обзивати один одного в форумі !!! А краще почнемо об’єднуватись і всі разом один одному допомогати боротися з корупцією і владою!! Щоб вона дійсно почула людей і як вони відразу після революції говорили «»" що влада з народом»" так і робили

  • Петро Комар говорит:

   Шановний Ігоре!
   Уважно прочитав Ваш коментар. Ви прекрасно знаєте статистику силових органів України та задаєте актуальні питання. Погоджуюся з Вами, що щось не те робиться в нашій державі.
   Ви запитуєте, що робить депутат Комар. Це добре. Добре, що питаєте, бо сотні шполян не питають.
   Зміни у владі України і Шполи відбудуться тоді коли зміниться ставлення Громадян до себе та до місцевих депутатів, голів. Повірте мені, багато теперішніх депутатів не захочуть, щоб їх постійно тикали носом. Вони, або змушені будуть змінюватися і виконувати те, що вимагають виборці, або тихо піти і не робити шкоди. Вам відомо, що шполян нагинали не Янукович із Тулубом, а конкретні районні депутати які і далі плюють в душу. Місцеві депутати, міський голова проживають серед нас, вони поряд, їх найлегше найти і запитати. Угорським колега підчас нашої зустрічі відповів: «Я кожен день «на власній шкірі» відчуваю контроль виборців, адже я живу серед них».
   Ви, Ігоре, почали запитувати з депутата Комара, нормально. Міський голова і решта 29 міських та 56 районних депутатів сподіваюся на підході? Можу підказати як краще питати, щоб гарантовано отримати відповідь. Пишіть звернення , організовуйтеся із сусідами і запрошуйте на зустріч, приходьте на засідання депутатської комісії та сесії.
   Відповідаючи на Ваші запитання заявляю: «Я сумлінно виконую депутатські обов’язки». Чи допоміг Українській армії запитайте у волонтерів.
   Бажаю, Вам Ігоре, і всім нам знаходити відповіді на поставлені запитання.

   • вася говорит:

    Я думаю,Петро Вікторович,що це на вас сердиться ,із кабінету,Павлов,про якого ви правильно написали!Але він то Форт,то Ігор,боїться підписатись власним прізвищем!

    • Ігор говорит:

     Ага !!!!! А ще він і ВАСЯ !!!!!! Просто ВАСЯ!!! Такий як ти!!! Ти теж мабуть з переляку чуже ім’я написав бо свое трохи страшнувато!!!

    • Ігор говорит:

     Ну да!!! А ще частенько і ВАСЕЮ підписуеться!!!!

    • Форт говорит:

     Вася не трої. Якщо доведеш, що це одна й та сама людина, тобі повага. А якщо не знаєш то тризвонь. Іздите тут правельні по вухам усім.

   • ШПОЛЯНИН говорит:

    Правильно, Петро Комар, йдіть вперед по наміченим цілям. Вас не люблять тільки януковицькі прислужники, а громада Вас поважає і підтримує. Так що не звертайте увагу на безсмислові образи нікчемних контрів і колорадів.

   • Анонім говорит:

    Шановний Петре! Коли кидаєте в людей брудом, пам ятайте: до них він може не долетіти, а ось на Ваших руках залишиться.

    • Петро Комар говорит:

     Якщо ви хочете, щоб життя вам посміхалося,
     подаруйте йому спочатку гарний настрій.
     Б. Спіноза

     • Анонім говорит:

      Легко піднятися з бруду в князі, але повинен пам ятати кожен князь, що князь не вічний,- вічний бруд.

   • Ігор говорит:

    Спасибі вам Петро Вікторович за Вашу відповідь!! Прочитавши іі можу сказати одне , що підтримую Вас

   • Анонім говорит:

    А це питання до депутата м.Шпола Петра Комара: «Це Ваша тактика ховатися за чужими спинами?» Звичайно ж , попереду Вас 29 міських та 56 районних депутатів, а раптом не підійде Ваша черга звітуватися. А про надутий патріотизм, що виражається в зазиранні до чужої кишені і амбітні плани на майбутнє, теж будете заперечувати? Проявіть шановний депутат силу волі і станьте ПРИКЛАДОМ для таких патріотів, як Ви самі: захищайте Україну, не з роздутими щоками в Шполі Он-лайн, а поруч зі справжніми чоловіками!

   • Форт говорит:

    Петро Вікторович не люди повинні збиратися і кудись приходити щоб почути Ваші правдиві розповіді про те який Ви Робін Гуд, а Ви повинні йти до людей і розказувати їм, що зробили. А так звичайно легше, не питають той не кажу. А якщо Ви сумлінно виконуєте свої депутатські обов’язки то перечитайте уважно докумет, яким Ви керуєтеся при виконанні своїх обов’язків, і грантую Вам, що Ви там найдете для себе ще багато чого нового. Оскільки у Вас є не лише права (махать своїм посвідченням та ЗУ які визначають Ваші права), а ще є і обов’язки, які Ви виконуєте тільки згідно Ваших слів.

 18. Іван говорит:

  Цей Петро Комар ( знаю точно) допомагав армії, і навіть Івану Григоровичу, другій школі краску давав, бо та що купив нач. відділу освіти Вербівський, сильно дорога і бистро випарувалась.За це тобі Петре велике Д’ЯКУЄМО. Але Петра чомусь не було на сесії коли голосували за переіменування вулиці. Цікаво чому не прийшов? Ви краще запитайте в бідного депутата міської ради гОРБАЧА, чим він допоміг, чи армії, чи школам, чи будь-кому, він тільки наживається на хворих, споює молодь, і оббріхує людей і грозиться що в нього на всіх є компромати які він надрукує, але чомусь не друкує, мабуть СЦИТЬ, як завжди.

 19. Кум Сірка говорит:

  Борщ — одна з найпопулярніших українських страв. На Україні існувало три різновиди борщу.

  Перший, червоний, найулюбленіший, готували з капустою, буряком, морквою, петрушкою (пастернаком), пізніше — з картоплею. У святкові чи недільні дні борщ варили на м’ясній юшці (із свининою чи птицею), в будень — затовкували або засмажували салом із часником та цибулею. Для бощу звичайно заквашували червоний городній буряк і використовували як його, так і квас. Для смаку додавали сироватку чи маслянку (рідину, яка залишалася після виготовлення сиру й масла), а в особливо урочисті дні забілювали сметаною. Гостроти борщу додавав червоний стручковий перець, особливо поширений на Півдні України. Борщ готували з квасолею (Середнє Подніпров’я, Полтавщина, Поділля), на Півдні додавали злегка підсмажене борошно, пшоняну або гречану кашу (затирали борщ), а на Полтавщині — галушки. На Поділлі для закваски борща готували спеціальний квас із запарених житніх висівок — грис. На крайньому заході борщ варили дуже рідкий, лише з буряками, заправляючи засмажкою, а для кисло-солодкого смаку додавали сік свіжих вишень або яблук. У піст борщ варили без сала та м’яса, лише на олії, проте намагалися додати до овочевої юшки гриби, в’ялену, сушену або смажену рибу. Червоний борщ широко вживали не лише як повсякденну обідню страву, але й на Різдво, весілля, хрестини, поминки.

 20. Ігор говорит:

  Шановний КУМ СІРКА я попрошу ВАС перед тим як йти на сторінки газети ,,, добре снідати, обідати, вечеряти, ато ви приходите сюда голодним і всім мішаете своїм апетитом

  • Троль говорит:

   у обкуряних апетит загострюється. цікаво чи в шполі таких забирають в усмірітєльних рубашах туди. де їх треба лічити.

   • Ігор говорит:

    Ні .. Іх просто некормлять і вони голодні і злі як собаки!!! Недаром же КУМ СІРКА!!!!! А СІРКО СОБАКА СІРА !!!!! Значить і він такий

    • Троль говорит:

     ну правильно. у сірка кум голодний вовк з лісу. треба сірка попросить щоб запросив його на якусь пянку чи весілля та покормив його під столом. але ж нажреться та завиє про борщ і войну то всі гості у вікно повилітають.

 21. Іван Сірко говорит:

  Люди, не звертайте уваги на цього хворого що підписується моїм кумом, цей КУМ СІРКА, просто богом обіжане,завжди голодне, і сильно любить борщ.

  • ШПОЛЯНИН говорит:

   Іване, ніхто на нього не звертає. Так, посміятися з дебіла! Ти бач, що каже: життя не дасть, як же страшно всім стало! Ти кумсірко пиши чим побільше, ми анекдоти любим і прикалуваться з дебілкуватих ДНР-ПР-путіноїдів особливо!

 22. Кум Сірка говорит:

  ))))) ХА ХА ХА ХА ХА ХА як же я вас всих побісив, виродки я ВАМ ЩЕ ЖИТТЯ НЕ ДАМ ГИ ГИ ГИ ГИ ГИ, а з приводу того чи накормить мене чи ні приходь та я тобі краще в рота насру !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>