Чим стурбовані вчителі, вихователі дитячих садків та лікарі у Шполі?

До управління Пенсійного фонду в Шполянському районні почали звертатися вчителі, вихователі дитячих садків та лікарі. Їх цікавить стаття, надрукована в газеті «Шполянські вісті» – « 2014 рік – це останній рік, коли жінки можуть скористатися правом дострокової пенсії». Жінки запитують, чи зможуть вони скористатися правом дострокового виходу на пенсію за вислугу років?

Дана стаття стосується лише пенсії за віком для жінок, яким поступово протягом перехідного періоду збільшується пенсійний вік. Також тільки до 31 грудня 2014 року включно право дострокового виходу на пенсію за віком мають жінки, яким виповнилося 55 років, за наявності страхового стажу не менше 30 років та за умови звільнення з роботи. При цьому їх пенсія зменшується на 0,5 відсотка за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію.

Дана стаття не стосується пенсії за вислугу років. Як і раніше вчителі, вихователі дитячих садків та лікарі можуть скористатися правом виходу на пенсію за вислугою років при 25-ти роках стажу на посадах, що дають право на цей вид пенсії. За умови звільнення з таких посад.

Провідний спеціаліст управління Пенсійного фонду
Тетяна Зачепа

sh.ckpfu.gov.ua

Опубліковано у Статті | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

13 коментарів до Чим стурбовані вчителі, вихователі дитячих садків та лікарі у Шполі?

 1. Рембо коментує:

  Всих вчителів, які досягли пенсійного віку на пенсію ! Жодного вчителя пенсіонера, особливо директорів і завучів ! Дорогу молодим вчителям з держаницькою ідеологією нової України ! Вчимо Української державності дітей, міняємо ідеологію в суспільстві, будуємо нову історію, і стара відходить в минуле ! Відпадає потрібна в переконанні зміни назв вулиць ! Слава Україні ! Героям Слава !

  • Мойша коментує:

   Молодой человек, не беспокойтесь о том, что они будут навязывать деткам какую-либо идеологию, у них уже давно склероз…они даже забывают иногда свою подпись, вместо нее крестики ставят в дневниках школьникам. Так что учителя-пенсионеры безопасны, как чистый воздух при диарее

 2. Іван коментує:

  Ще багато працюючих пенсіонерів вважає себе “велікімі і незамінімімі” і такі є в кожній організації міста, а молоді роботи нема, в них є і зарплата і пенсія , а совісті немає, а в молодих спеціалістів є тільки диплом, а то і два, і роботу шукать можна за кордоном. Ще з шкіл повигонить ледачих песіонерів-завхозів, яким не зрозуміло за що держава платить гроші, тому що за будь яку дріб’язкову роботу батьки їм платять гроші, і гроші що здають батьки для школи. витрачають на заправку своїх автомобілів, та на власні потреби.

 3. Анатолій коментує:

  Габелка не трогайте тільки….

  • Петро коментує:

   Дайте можливість бідному Габелку при повному розумі допрацювати до 100 років .

   • Мойша коментує:

    О, этот раритет, принесет много пользы нашей Родине. Книга рекордов Гинесса еще не фиксировала рекордов такого характера, пусть живет и здравствует почтенный долгожитель педагогической нивы ( да не согнется его колос, да не просыплет зерно мудрости )

 4. Анатолій Михайлович коментує:

  Рембо, приходиться постійно тебе поправляти ! Ти прав. Але хто це зробить коли прийшов Вербінський, якого всі влаштовують, і трогати будь-кого просто “НІЗЯ” От і будуть бабушки з дедушками виховувати покоління в дусі комунізму ! А тоді дивуємося чого вулиця Леніна, є монолітом !

 5. Прудкий коментує:

  Так ,цікава тема пенсіонерів в освіті нашого району. хіба вербо павло гребо і т.д. зможуть навести порядок.? Їм же вигідна краска по135 грн банка.Їм треба щоб на сесії пирдуни підгавкували, їх влаштовує старопердунська батарея пенсіонерів які будуть гавкати що їм вигідно ( бо якщо не будуть то вони знають як з ними боротися). Молодий вчитель їм не потрібний він компютером володіє , а пенсіонер вірить що сайт он лайн глючить компютер. Ну прям пенсіонер незаменімий, ну нестане пенсіонера школа закриється. Слухай вербівський ти кінчай дурика валяти розказуй як гроші вкрав (те що вкрав верни остав в чемоданчику на лавочці а тут прибиральниця випадково і знайде) і купите дітям компютери парти іще що необхідно, а далі борись з песіонерами . Хоча який з тебе борець гівно і ху…ло.

 6. Аваст коментує:

  Увага. Від вчителів надійшла інформація, що кожна школа повинна надіслати канцелярські товари для школярів Словянська. Акція непогана і потрібна. Думаю, що фарбу теж треба їм купити…

  • микола коментує:

   Фарбу не хай закупить Вербівський,він знає де найдешевше!

   • Октан коментує:

    Якщо Вербівський не знайде, хай спитає Павлова. Павлов талант. Найшов Вербівському продавця перший раз, виручить і вдруге.

 7. Іван коментує:

  А що Габелок і досі працює? Я закінчував школу 20 років назад то він тоді був років 7 чи 10 на пенсії. я думав що його уже і в живих нема. До 100років йому залишилось не більше 10 років. Хай БОГ йому дає здоров’я, і працює до 100років, адже замінить його всеодно нема ким.”НЕЗАМІНИМИЙ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *