Шполянські пенсіонери: «не такий «рай» в Криму, як обіцяла окупаційна влада

Зважаючи на ситуацію, що склалась в Автономній Республіці Крим та необхідність оперативного вирішення пов’язаних з цим проблемних питань, управління Пенсійного фонду в Шполянському районі всебічно підтримує українців, які почуваються в небезпеці на свої рідній кримській землі.

До Шполянського Пенсійного фонду вже звернулися 6 пенсіонерів переселенців з Криму та м. Севастополя. На їх прохання фондом надано оперативну допомогу щодо переведення пенсій з АР Крим за фактичним місцем проживання в Шполянськькому районі. Свою пенсію кримчани почнуть отримувати вже в цьому місяці.

«Не такий «рай» в Криму, як обіцяла окупаційна влада. Найбільше лякали озброєні люди, які поводилися дуже агресивно. Тож не ми одні вирішили покинути свою домівку, нас багато поїхало в різні регіони України. Декому довелося покинути роботу в Криму, в когось не дуже багато грошей на руках. Одним словом, людям, які вимушені були поїхати, зараз справді важко», – зауважив стурбований пенсіонер.

Вперше за 23 роки незалежності державі та суспільству потрібно навчитися надавати допомогу власним вимушеним переселенцям. Настав час, коли ті українці, які зараз у безпеці, мають допомогти тим, хто вимушений тікати від військової окупації Росії.

Прес-служба управління Пенсійного фонду в Шполянському районі

sh.ckpfu.gov.ua

52 коментарі до “Шполянські пенсіонери: «не такий «рай» в Криму, як обіцяла окупаційна влада

 • 17.07.2014 о 16:33
  Permalink

  Випросили Росію, тепер терпіть ! Потрібно було боронити свою землю, а не тікати в інші областя ! Подарили кацапан кримк в чому обіда ?

  • 17.07.2014 о 23:44
   Permalink

   Дурень! Повний дурень, тобі не те що районом управляти буде довірити страшно, бика на прив’язі довірити випасти СТРАШНО !!!

 • 17.07.2014 о 23:42
  Permalink

  Та то не патріоти, то Мученіки, їм би тіки ГАВ… ГАВ, а шо ГАВ … !??? Пробзділи КРИМ доречі подарований УКРАЇНСЬКІЙ СРСР, Хрущовим комуністом! Тепер спробуйте забрати бандьори … то Вам хваста півнячого присмалять швиденько… Україна Велика держава, але історію не перепишеш!

  • 18.07.2014 о 11:12
   Permalink

   Ну що ви тут повідкривали знов свої смердохавала, колорадські прихвостні! Забирайтеся або до Криму або до Московії, ви ж з того роду-племені ординського! Що робите досі в Україні? Ти лєнін історію зібравсь писать? То тобі голодомори і репресії ніхто забувати не збирається, ти кремлівський упирь гориш у пеклі і висовуїш своє гнидло на підтримку путлєра! Ще побачимо, чий буде Крим і Донбас, будеш ти ще переховуватися від бандьор і трясця тебе вічна братиме!

   • 18.07.2014 о 11:16
    Permalink

    Так причому тут переховавитись, в якісь мірі він правий ми не зберегли подарованого, дуже хотілось би щоб крим був Українським.

    • 18.07.2014 о 12:30
     Permalink

     Нехай лєніни дебіли подивляться в якому стані непотрібний на той час москалям Крим був, і яким став у складі України! І тепер яку розруху ця москальська орда принесла на їх землю. Заборонили меджліс – це ж якими треба бути гітлерами, щоб до такого додуматися! Кримські татари вдруге зазнали депортації від “братьної расєї”, яка тільки горе приносить. Крим ніколи не був расєйським, його ці дикарі тільки загарбували в свій час. І знову загарбали нагло і руйнують його. А в нас ще знаходяться іуди, які прислужуються окупантам. Та цих фортів з лєніними люди розтерзали б на вулиці, якби вони призналися, хто вони.

  • 18.07.2014 о 18:55
   Permalink

   Ленін ти дебіл повний,таких як ти уродів треба ізольовувати!при приході москалів ти перший підеш зустрічати їх із хлібом і сіллю!А ти урод бійся Бандер,їх більшість!

  • 18.07.2014 о 23:06
   Permalink

   шо ти мумія триклята там пишеш1 ти бл…дь історія срана1 зараз война в україні. завтра може військовий стан дійти й до нас. я тебе суку вловлю і заставлю гівно жрать. ти під..с не думай і не жди путлєрів. бо перший будеш підвішаний за яйця111

 • 18.07.2014 о 12:21
  Permalink

  Ленін, може ти тузік, собака павлова від тебе чути тільки гав та гав, розумнішого що в голову нічого не приходить

 • 19.07.2014 о 00:52
  Permalink

  Шановна Провінція!

  Звертаюсь до Вас з метою висвітлення подій, які творяться на Шполянщині. В даний час всі засоби масової інформації дещо обережно відносяться до того що друкують, немов після повалення режиму Януковича виникли проблеми з демократією…

  6.04.2014 року в 12.00 на центральній площі міста відбулося віче жителів Шполянського району. Дане віче дещо відрізнялось від всіх інших своєю малочисельністтю, а також проголошенням себе головою Народної ради відразу двома особами. Одночасно головою Шполянської народної ради себе оголосили Кишінько В’ячеслав Леонтійович, голова районної «Свободи», та Слюсар Віктор Леонідович (з його слів, представник Правого сектору). Хоча декілька місяців назад Слюсар склав повноваження на користь голови Комара П.В. та його заступника Кишінька В.Л..

  7.04.2014 року в приміщення Шполянської міської ради відбулося засідання Народної ради. Під час засідання Кишінько В.Л. ударив чолом у щелепу Слюсарю В.Л. Щелепу було зламано. Можливо потрібно було б закрити очі на ці події, якби не той факт, що Кишінько В.Л. майже вдвічі молодший від Слюсаря В.Л. І що це за методи доводів своє правоти? Кому довіряють люди? Адже було вибрано легітимного голову Народної ради Комара П.В., який на відміну від цих двох голів – жодного разу не судимий.

  Люди повірили Народній раді, а от чи всі представники Народної ради достойні цієї довіри? Даний факт не оприлюднюється, але людям просто необхідно його повідомити, щоб вони знали, що відбувається з їх представниками. Така поведінка вимагає виключення обох цих «бойовиків» з рядів Народної ради, оскільки вони дискредитують її своєю поведінкою. Голова такій раді потрібен один!

  З повагою і вдячністю житель міста Шпола, Олег Юрченко

 • 19.07.2014 о 00:53
  Permalink

  11:17 12.04.2014 Svoboda:
  Слюсар Віктор Леонідович 27.03.1954 року народження місце народження: Україна, Луганська область, Ровеньківський район, с. Алмазовка українець, гр-н України
  1)Засуджений 22.06.2006 Шполянським районним судом за ч. 1 ст. 125 КК України – 850 грн. штраф (побив сусіда);
  2)Засуджений 22.09.2003 Шполянським районним судом за ч. 1 ст. 122 КК України – виправні роботи на строк 6 місяців (побив сусіда);
  А ось критерії для голови Народної ради Шполянщини, тільки з урахуванням двох кримінальних судимостей і двох адміністративних, можна пройти на голову, при цьому обов”язкове побиття дружини, сина та сусіда. Без таких показників не пройдеш.
  адмыныстративны судимосты одати пока не можу
  3)07.10.2011 Шполянським РВ за ч. 1, ч. 2 ст. 173-2 КУпАП – штраф 85 грн. (побив дружину Слюсар Єлізавету Петрівну 27.03.1950 року народження);
  Є ще одна адміністративна судимість за насильство в сім”ї

  • 19.07.2014 о 16:52
   Permalink

   Прошу надати інформацію про чесних народних обранців Павлова, Тимошенка, Гребінюченка – які не один рік граблять бюджет району, про великих аграрників – Ляшенка, Кравченка,Гончаренка,- які обібрали селян “як липку” – і стали мільйьонерами, про алкоголіків – Скорика, Вербінського, Білецького – які кончані до краю, але потрібні для відмиття коштів !

   • 19.07.2014 о 19:16
    Permalink

    Так ви і надайте ви ж все знаєте. А чому ж ви не надасте інформацію про того ж Коваля “бідного патріота мученика” який загарбав у селі Товмач (і не тільки) все, що можна, про Слюсара вже сказали. Те, що Кишінько травить людей своїми біляшами, які не відповідають ніяким саніиарним вимогам, ну правельно Свобода ж все таки. Комар також не ликом шитий чувак. Чому ж він разом зі Славком як депутати не добиваються збільшення рикового збору, який доречі є найнижчим в Черкаській області. А чому так? А тому, що вони ж бізнесмени, нафіг воно їм нада. Страшна зі своїм “маленьким” Страшним магазинів нагепали по всій шполі. Мабуть на кровні зароблені. І так далі. То хто ви ж ви “спасители” Шполянської громади. Ганьба перш за все вам. Люстратори херові. Ви тільки можете водку жерти під адміністрацією та на “мнімому” блок-посту, причому на халяву.

    • 19.07.2014 о 20:00
     Permalink

     а ти що хотів. щоб ці люди були ніщі а тільки ти ходив мільйони зшибав з району. люди заробляють на життя як можуть. я також звичайний підприємець і разом з тим громадянин району до якого мені не байдуже. а ти паразит і такі як ти. ви тільки грабить умієте. що про вас писать. всі й так знають хто ви такі і ненавидять вас мерзотників. можеш не старатися і не розпинатися про свою святість. а я був під адміністрацією. коли ти і твої чмирі повтікали. і ніякої водки не було спитай у мальчика який дрова привозив. ти вже труп як і твій мумійо-лєнін. а до влади прийдуть молоді люди з новими силами й поглядами на життя. ваш комуняцький лад вже в агонії.

     • 19.07.2014 о 21:04
      Permalink

      Ти взагалі до кого звертаєшся – бидло. Ти знаєш з ким спілкуєшся? Якщо не знаєш то я тобі тобі скажу. Я не при адміністрації, не підприємець так як ти. А людина в якої в голові є хоч трохи чогось в порівнянні з тобою. Не мозоль очі і явже кажу мабуть в сотий раз “перестань махати проти повітряних млинів, і воображаємих тобою привидів. Якещо ти не бачив водки під адміністрацією то зайти на сторінки в соцсторінках своїх так званих “побратимів” та подивись. Сидять нагло жруть водку. Похизуваться мабуть хотіли. А ти кажеш не було. То може й ше багато чого не було і не має.
      Я тобі скажу так, тут сидить п’ять шість мудаків і ледацюг, які пишуть самі для себе. І самі не можуть собою нарадуватися. Тай і все. І хто там вас підтримує, які люди? Вас підтримують вищеперелічені мною люди в попередньому коментарі, для того щоб ви тут варнягали для них “любимих”. А ти тут для Лазіка та ще для когось. Ти на себе подивися – пропойца, а тоді суди людей. Ви ж тут від заздрощів тухнете, що хтось зміг чогось добитися в цьому житті. Дивіться не лопніть від заздроців. А ви ледацюги тільки гадите, паскудите тих кому заздрите. Що, корита вже холонуть, поїшся на поїзд не попасти. І я вже теж говорив ” гоблін ти примітивний а не троль”.

  • 19.07.2014 о 11:39
   Permalink

   ти чого нервуєш. мумія1 писало всю ніч всяку гнидь. а тепер. будь-ласка. виклади все про членів громадської так званої лазоради1 ану напиши які там всі прдуни чистенькі й святенькі. кулика не трогай. його використали. а про всю ту гоп-компанію давай валяй. скільки вони зробили для шполянщини і яке в них минуле. люди тебе заплюють.

   • 19.07.2014 о 20:02
    Permalink

    чмирота згинь уже. ти нікого не переконав про свою невинність. ти заслуговуєш від народу тільки плювки в мерзенну харю.

     • 19.07.2014 о 21:37
      Permalink

      форт це гівно!

     • 20.07.2014 о 20:00
      Permalink

      ох ти й злий фртяра бачу. зачепив я тебе. правда таки бісить тебе. а мене ти смішиш. який у тебе розум. по чому це видно. шо ти розумний. накрався а тепер трясця тебе бере. шоб не втратити награбляне. і шо чай тобі за водку ввижається видно шо мозги в тебе больні як в путлєра. саркома там сидить не іначе. тих хто тут пише я не знаю але багато людей читають онлайн бо тут спливає вся правда про таких гнид як ти. мені по хер твоя адміністрація і бізнес комаря горбача чи кишінька. ти тварь народ за бидло тримаєш і думаєш всі далі будуть як раби спостерігать як ваша кліка жирує. про верба шо скажеш. тоже не вкрав гроші на фарбі. мені він теж до ср… і хто так буде керувавть глибоко нач..ть тільки шоб людина була чесною і патріотом а не такі падли як ти. чмо. няік не дойде. кажу тобі – твоє время гаспідар хренов. пройшло.

     • 20.07.2014 о 20:36
      Permalink

      Ужас як зацепив, я аж розстроївся. Думаю як же це так. Знаєш як кажуть “нюхай ….. в баби Нюри”. Таких неадекватних людей як ти ще світ не бачив. Оце повезло Шполянській громаді, що ти в них є.

 • 20.07.2014 о 21:34
  Permalink

  Форд і Троль – не робіть сміху ! Ви два опоненти, які не мають цілі ! Один підтримує народну раду, в якій безлад і жодних адекватних дій, другий підтримує громадську раду – керівників, які дорвалися до корита трощать бюджет району , сільгоспкерівників які нечесним шляхом набивають кармани і стають мільйонерами !
  Району потрібна людина, яка об”єднає думки і дії людей, для досягнення цілі – щоб люди жили в достатку, жили в чистому місті, діти мали щасливе дитинство ! Для цього потрібна людина без партійних поглядів – щоб не була керована з верху, людина яка не прагне отримавши посаду – збагатитися ! Людина повинна бути істиним Українцем, істиним Шполянином ! Відповідно і громадській і народній раді необхідно без амбіцій, без образ об”єднати зусилля для досягнення даної цілі !

  • 21.07.2014 о 09:05
   Permalink

   Форд і Троль – це шавки народної і громадської ради. Пишуть рану х….ню, немаючи власної думки. Про яку ти Рембо,ціль говориш ! Вони одним днем живуть. В опоненти взяли ще дебіла Леніна, Нелі і переписуються самі не знають про що ! Нікакой конкретики, один бред !

   • 21.07.2014 о 14:05
    Permalink

    А ти чия шавка, Михайлович? Кому що не ясно? Троль виступає як пересічна людина, яка не вникає в особливості діяльності органів влади. Для нього влада – поняття абстрактне, яке викликає тільки відразу і від тих, хто її уособлює. А форти й нелі – це представники не тільки влади, а й тих, хто й досі пасеться з корита. Для них Майдан – то проплачені наркомани, а війна на Донбасі – то правий сектор тероризує мирних ополченців. От вони між собою й воюють як два різні класи. Один одного ніколи не поймуть. Як то було – низи не хочуть так жити, а верхи не можуть нічого змінити. Та кожну нормальну людину в районі возмущає, що організатори тітушок і яйцекидачі сьогодні керують і гроші на війну збирають. Та ще й тут на сайті розказують, що вони ж розумні, а народ дурний, бидло і мурло.

    • 21.07.2014 о 16:17
     Permalink

     Небесна сотня – по-перше я не шавка, а як ти говориш пересічна людина, яка має за плечима немало життєвого досвіду в тому числі і Афганістан !
     Я підтримую ідеї які можуть дати результат, маючи ціль, наприклад того самого Рембо, якого не знаю ! А просто говорити від народу – це пусте ! Говорити про владу погано, можуть всі тоді, коли вона не дієва, коли вона не слухає і саме основне головне не чує простий народ ! А якщо при владі щей корупцонери, то це повний крах влади ! Через те що, представники народної ради, в тому числі Троль, несуть маразм викликає непорозуміння у людей які в адекваті. Сьогодні потрібні не звинувачення, що влада погана, а заходи щоб вона була дієвою ! Влада – це насилля в любій державі, і насилля мало кому подобається. Щоб влада була дієвою і підконтролдьною необхідно міняти систему, а не людей ! Маразматичними висловленнями дієвої влади не побудуєш ! Потрібні кадри – патріоти держави України, патріоти Шполянського краю, і професіонали які мають як життєвий так і професіональний досвід ! Слава Україні !”

     • 21.07.2014 о 17:27
      Permalink

      Толя ти перший назвав шавками дописувачів, а я спитав, чи ти не є шавкою і все. Бо цілі твої теж видно – хтось у владі в тебе друг, тому й систему треба мінять, а не людей. Поки ця система поміняється, то твої дружбани дограбять район. Троль в непристойні формі обзиває представників влади, я згоден. А ти ніколи не чув, як народ про цю владу відзивається на вулиці, на кухнях? Народна рада теж не ідеал, бо якби в них були мозги, то давно спрацювали так, щоб тих генералів і полковників тітушок не було біля корита. У мене досвіду може менше, ніж у тебе набагато, та це не значить, що не треба враховувати й мою думку, як жителя району. Я за те, щоб ті прості виконавці-службовці працювали й далі, в них же сім’ї, і вони не заправляли при янеку-тулубу, тихо робили все, що прикажуть. А одіозних – на фіг на біржу, якщо не на Донбас в АТО. Хай там докажуть свій патріотизм, може зітруть позор з себе.

     • 21.07.2014 о 17:53
      Permalink

      Небесна сотня – ще раз повторюся , що зміна тільки людей не дасть результату, їх у Шполі міняють наверно найчастіше в області за останні роки ! Були комуністи, були кучмісти, були бютівці, були ющенківці,були януківці, прийшли народники – і у всих була є і буде одна мета – добратися до корита і “поіметь” народ ! Причина – дозволяє система в якій вони працюють ! Безконтрольність – яку повинен забезпечувати народ , через вибори, через громадські організації ! Відносно того чи є в мене друзі у владі, є починаючи від адміністрації Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів закінчуючи Шполянською адміністрацією – і всі вони люди, які живуть і виконують вказівку зверху ! По іншому вони не зможуть працювати ! Потрібно міняти повністю систему з верху до низу, ставити до влади дійсно патріотів України, перекривши канали корупції. І все це можливо зробити тільки народом, який бажає змін, не маразматичними висловленями, а діями !

     • 23.07.2014 о 14:55
      Permalink

      Анатолій Михайлович ! Виникає цікаве запитання ” А судьї хто? ” Систему міняють люди. Але ті люди що у нас у владі (місцеві) не змінять ні системи ні себе. Вони деградовані , у них фактор наживи забиває всі інші людські почуття. Нові люди які повинні прийти , вони повинні міняти систему на всих рівнях. Поки що ми не бачимо з тих хто прийшов (я про район) що вони спроможні щось міняти.Але ви праві в тому що на шполянщині є люди які можуть працювати без корупції, які вміють керувати людьми і які мають Українське сердце. Читаючи коментарі чути крик душ людей де вони говорять про буття. І не треба їх у чомусь звинувачувати як уміють так і пишуть. Дуже багато цікавого.

 • 21.07.2014 о 22:34
  Permalink

  наприклад. які дії пропонуєш. я тебе підтримаю повністю. якщо ти кажеш. що я шавка народної ради. то помиляєшся. я до них діла не маю. я кажу те. що думаю. як житель шполи. а форт – це представник влади до того ж колорад і сепараст. який отгавкується. бо люди його звинувачують в кражі грошей і організації тітушок. скажи ще шо це не так. його збісило. бо я сам по своїм звязкам помагаю армії а не через його червоний хрест. тому й називає мене всякими негарними словами бо нервується. та мені жто до ср… а так як я думають тисячі. тільки ж народ це тупе бидло нічого понімає в таких профі як оцей шо не в адміністрації і не бізнесмен. пахан мабуть по понятіям.

  • 22.07.2014 о 09:36
   Permalink

   Красава, моя хата скраю. Типовий хохляцький фрукт. Ти і ні там і ні сям. Ні ніщо. Ти почитай сам свої коментарі, що ти мелеш. Ні культури, ні грамоти, ні смислу. Тупо проплачений гоблін, який відмазується як може від всих ярликів. Простий ти спостерігач, а розказуєш, як знаючий багато чого, того чого не знають пересічні люди. Так, що не нада тут розповідть, який ти тут за людей “простих”. Ти сів тут просто потриндіть, а реально окрім, як до клавіатури в тебе руки не стоять ні до чого. Правельно балакать не мішки носить. А язик в тебе реально довгий і безтолковий.

   • 22.07.2014 о 17:10
    Permalink

    Дражнить видно найбільше тебе цей троль. І що ж він такого написав з неправди? Все ж правда. Але що ж він таке особливе знає, що всі не знали? Інші ж ще гірше про тебе пишуть. А ти хто? Лазаренко, Павлов чи Тимошенко? Хтось один з цеї кліки, однозначно. Бо кого ж це так іще б розлючувало, не простих же людей.

    • 23.07.2014 о 11:54
     Permalink

     Він мене дразнить своєю тупістю і безпідставністю. Якщо шось є то пред’являє нехай. А так просто балакать, заробляючи комусь піар, просто це безглуздо. А воно сидить на заказ, полюбому за гроші, пише отут про всіх без виключення, поливаючи всіх без виключення брудом, ну це просто не коректно, якщо дивиться з тієї сторони, що цей товариш за правду і за демократію. А те що він знає, то це складається враження знає не він, а це йому підносять, а він бездумно, в брутальній формі це пише. Це говорить про некомпетентність, невихованість та неадекватність людини.

     • 23.07.2014 о 12:06
      Permalink

      Фордику, сонечко – а ти йо. твою мат. , в якій пишеш формі, ти себе чуєш ? Кого ти захищаєш і підтримуєш? Бабину Нюрину будеш нюхати ти, Зрозумів !

   • 22.07.2014 о 18:25
    Permalink

    ти чудово бачиш смисл у моїх словах. тому й відповідаєш тк активно іменно мені. тільки ж як різниця грамотний я чи ні і чи вмію на компютері клацать. я не рвуся ні в які ради ні в депутати. воно мені не треба. але знаю багато чого бо живу ж тут і податки плачу. а ти їх тупо дерибаниш – от в чому біда. тебе злить що я знаю багато. бо тобі завжди добре було що ніхто не спитає з тебе. шо народ темний і полусонний не зверта увагу на твої злочини. а тут усе вилізло на світ божий. який ти толковий всі бачать.

    • 23.07.2014 о 12:13
     Permalink

     Да ти мене розкусив, я ж тобі писав я і Лазік і Павлов і Гребінюченко (і ще про кого ти там пишеш) разом взяті. А смислу в твоїх словах не має просто ніякого. Це не твої слова і не твоя думка, це думка інших людей, а ти просто безобразно все це пишеш. А пишу саме тобі, бо жоден хто пише тут свої коментарі, мабуть не є такою нікчемною людиною як ти. В ради ти може і не рвешся, але “рвеш” когось, той хто тобі підкидає матеріал для писанини і замилювання очей всім хто це читає. Звичайно (мабуть)в “бєлому домі” керівники не ангели сидять”. Але треба реально дивитися на речі, а не поливати всіх кого треба і не треба. Це просто не красиво.

     • 23.07.2014 о 14:22
      Permalink

      Форт, а ти кого маєш на увазі, кого це брудом полили? Може й є в троля шпійони в “бєлом домє”, то ж не так важливо. Ти скажи, яких це троль і всі інші порядних людей обідили? Сашу Черевка дауна? Тимошенка старого ПРдуна подлого маразматика? Може Павлова-аферюгу й пройдисвіта чи його сателіта Вербівського, який без стида й совісті грабить народну казну? Чи лаза – чорта на понтах, про цього чм… за словами в окремий словник треба залізти. Може малий тімоха теж янголочок з крилишками, який закупив відеокамери так як і фарбу Вербівський? І ти їх всіх захищаєш і хочеш, щоб їх перестали полоскать? Наївний дурень. Твої коменти постійно змахують на оправдання. Та вони не сприймаються ніким.

     • 23.07.2014 о 15:05
      Permalink

      Дружище, не реагуй, заспокійся, розійшовся. Ти видно читаєш тільки те, що бачить твій глаз. Ти почитай уважніше. Чи на цьому твій скудний список обгажених на цьому сайті людей Тролем закінчився. Тоді ти тоже не так просто тут сидиш. Чи ти думаєш, що тебе тут боготворять. Ну може ви з тролем і поважаєте друг з другом. Ну це таке.

 • 23.07.2014 о 15:59
  Permalink

  Та багато про кого ще писали, але ж ти саме цю братву захищаєш. А з тролем я заодно, хочу знати хто він, всім, до речі, цікаво. І нічого він такого дурного не написав, а тільки правда тобі очі ріже.

 • 23.07.2014 о 17:26
  Permalink

  Багато про кого. Тільки не всіх про кого писали обгадили. А ти подумай кого ще можна було обгадить. І здається мені, чи не ти захистився за тими кого я маю на увазі.

 • 23.07.2014 о 19:50
  Permalink

  Фортику сонечко перечитай ще раз коментар Анатолія Михайловича, ну дуже вдало написано. Все як ти любиш.