Сьогодні Пустовар навідається у Шполу

10 липня відбудеться особистий прийом громадян начальником УМВС України в Черкаській області полковником міліції Пустоваром Владиславом Володимировичем. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області. Згідно запланованого графіку, прийом громадян відбудеться в місті Шпола з 10.00 до 12.00 години в приміщенні Шполянського райвідділу міліції за адресою: м.Шпола, вул.Комсомольська, 24

22 коментарі до “Сьогодні Пустовар навідається у Шполу

 • 10.07.2014 о 12:38
  Permalink

  Раніше до нас в Шполу такі великі і поважні люди не приіжали!!!! З цього треба робити висновок……. Все таки недарма помінялася влада і новий президент!!! Можливо дійсно буде порядок в Україні

  • 10.07.2014 о 12:51
   Permalink

   Приїзд добре, аби толк був ! От на даний прийом повінні і прийти шполяни, із своїми бідами і проблемами – і разом з владою і керівником структури вирішити проблеми і наркоманії і бандитизму і корупції !

 • 10.07.2014 о 12:47
  Permalink

  Раніше навіть з Києва зам. міністра був, а толку?! Пустовар приїхав, щоб галочку поставити, нібито працює в районах. І йому начхати на Шполу. Ну, може Кутовий якого конвертика вже надбав та передасть з поклоном за подаровану вотчину. Зато народна рада вже вистроїлась біля кабінету. Як самі нічого не роблять і другим заважають, то хай хоч наскавучать на когось із їм неугодних.

 • 10.07.2014 о 14:44
  Permalink

  Шановна редакція “Шполи-онлайн”, дотримуйтесь авторських прав, підписуйте фото фотографа сайту Про Все Маріанни Немченко, а також переробляйте заголовок, якщо не посилаєтесь на наше видання! Дякую за розуміння!
  Редактор новинної стрічки сайту Про Все Алла Мороз

 • 10.07.2014 о 14:44
  Permalink

  А чому не підписали автора фото?Вчора бачив цю інфу на сайті Про все (черкаси).Підпишіть автора фото.Фото з Про все або фото Маріанни Немченко

 • 12.07.2014 о 13:46
  Permalink

  Так а я вже не в перше чую про порушення авторських прав даним виданням! Дане інтернет видання любить вкрасти тихенько! Наче у вас немає свого глузду! Видаєте чуже за свое, ФУУУУ ганьба.

 • 12.07.2014 о 15:57
  Permalink

  Може Пустовар скаже коли дорослідують справу про ігрові автомати!Чи лазік проплатив ,щоб спустити на гальмах?

  • 14.07.2014 о 01:46
   Permalink

   Пустовару мабуть буде цікаво дізнатись хто такий Микола який там частенько грав на автоматах, програв половину батьківскої хати, тай схаменувшись звинуватив у всьому ігровий заклад, Микола тебе лікувати треба від ігорманіїї.

     • 17.07.2014 о 23:50
      Permalink

      З привітом з того світу я тут на тебе чекаю ))))

   • 15.07.2014 о 10:32
    Permalink

    Шо за нах! лєнін!!!! ти бл. хто такий клоун! Рано вирішив шо крутий, світить тобі таке страшне, шо 1924-й для тебе покажеться медовим місяцем!

   • 15.07.2014 о 11:33
    Permalink

    Лазік, у тебе вже шиза вилазить якось по збоченськи – який такий твій ігровий заклад? Не той притон на піонерській случайно? Конь ти! Які ж тільки люди без совісті! набрехали на такий чудовий ігровий заклад!

    • 16.07.2014 о 03:23
     Permalink

     “Небесна Сотня”, Троль, микола та інші – хоч людей не смішіть, “деятелі велікіє”. Подивився я коментарі в різних темах… Самі собі вигадали, що з ними тут Лазік спілкується і переписуються з ним)) Великої ж, однак, ви тут всі про себе думки. Та з вами, генетичним мусором, немає про що взагалі говорити, не те що на якомусь маловідомому сайті переписуватися. Нічого не досягли в житті, навіть писати без помилок не вміють (просто жах, як читаєш – самому соромно за вас), а на форумі згрупувалися і заочно всіх ображають. Шайка тупоголових сцикунів, більше нічого сказати. Та й конкретики у ваших повідомленнях просто 0. Образливо за тих, на кого ви тут тявкаєте, а вони навіть не знають про це, хоча при зустрічі з ними й 2-х слів не зможете зв’язати, а коліна почнуть підкошуватися. Холуї, й порода у вас холуйська. Те, що ви тут пишете – тому підтвердження.

     • 16.07.2014 о 09:26
      Permalink

      Слиш Українець, а ти хто такий розсудливий та сміливий у Шполі. Чому так захищаєш Миколу Григоровича Лазаренка,та Шполянське кодло, яке ніхто не боїться, ти їх друг чи що ? Братва дійсно брава, того що править Шполою не один рік, і ніхто їм в цьому не заважає ! Хлопці просто косять бабло привівши і посадивши в крісла дебілів і алкоголіків !

     • 16.07.2014 о 11:46
      Permalink

      Так хочеться дізнатись , що ж досяг твій лазік в житті – що за 3 копійки , ти так його захищаєш. Що зробив для Шполи , для громади ? Чи побудував щось , чи допоміг в людському горі комусь ? Та ні – він сам це горе людям і несе- бо прокляли ще навіть і ненароджених його нащадків ті холуі чи як ти там людей називаєш. Та й ти сам чи сама навряд чи маєш дворянський титул спустившись до коментарів по твоіх словах мало кому відомого сайту . Коментуй своі теми в Ньюйорк Таймс чи не беруть ?

     • 17.07.2014 о 21:46
      Permalink

      то чого ж ти чмо так розпинаїся за лазіка і всіх хероїв які поки що правлять в районі1 якщо ми такі погані то чого тобі нервувати. іди й облизуй своїх паханів. лазік – образ який всіх вас під…в характеризує і не називайся українцем бо ти продажний сепараст. тещо тут пишеться – правда яка вас напрягає уродів. це така розмова на вулиці чи в громадському транспорті. хіба ти можеш закрить людям рот1 время тулуба пройшло так шо нема вже твого чорта яким ви так всіх лякали він втік і ти забіжи далеко й не воняй

 • 15.07.2014 о 02:55
  Permalink

  Пустовару до Миколиної хати ніякого діла немає, а от чого ти лежиж в мавзолеї та податки за оренду приміщення не платиш буде цікавіше. Народ не любить, як умре й дивиться. Лежи й не гавкай.