Черкащина: у Шполі зникне вулиця Леніна

В приміщенні міської ради проведено громадське слухання, під час яких посадові особи органів місцевого самоврядування зустрілись зі шполянами, і ознайомились з їхніми думками, зауваженнями та пропозиціями з приводу перейменування вулиці Леніна на вулицю Небесної сотні.

В залі були присутні представники Народної ради, районної адміністрації, депутати міської ради та кілька пенсіонерів, які проживають по вул. Леніна. Обговорення було жвавим : депутат з партії «Свобода», Присяжненко О.О., говорив про те, що змінювати потрібно не лише найменування вулиці Леніна, а й багато інших , які також мають комуністичні назви.

А пенсіонери, які проживають на вул. Леніна висловили занепокоєння, що переоформлення документів коштуватиме їм чималих витрат.
Депутат з партії Батьківщина, Нечай В.Л., також виступала проти перейменування вулиці тому, що, на її думку, у керівника партії Горбача на цій вулиці знаходиться кілька аптек та нотаріальна контора. А переоформлення документів для юридичних осіб займе деякий час та кошти.

Щодо звичайних мешканців таке переоформлення є БЕЗКОШТОВНИМ.
Для фізичних осіб згідно з чинним законодавством перейменування вулиці не є підставою для того, щоб переробляти правовстановлюючий документ на нерухоме майно Усі документи, які знаходяться у власників, є чинними і юридичної сили не втрачають. Внесення коректив до правовстановлюючих документів проводиться за необхідності, зокрема, під час купівлі, продажу, відчуження об’єктів нерухомого майна, оформлення спадщини тощо. При цьому, при проведенні технічної інвентаризації та оформленні нових правовстановлюючих документів достатньо додати до документів офіційні дані щодо відповідного рішення органу місцевого самоврядування про зміну найменування вулиці.

Що стосується перереєстрації місця проживання, слід зазначити, що тривалість цієї процедури не обмежена в часі та повністю безкоштовна. Перереєстрацію мешканці перейменованих вулиць можуть проходити під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли у людини виникає потреба звернутись до паспортиста.

Складність перейменування вулиць свідомо перебільшують. Але, лише коли духовне збагачення українців стане первинним лише тоді буде і матеріальне покращення.
Діти та молодь повинні виховуватись не на іменах борців з незалежністю, а вшановувати пам’ять героїв, які полягли за Незалежність нашої країни.

На щастя, більшість жителів Шполи підтримують цю ініціативу щодо зміни найменування вулиці, а особливо молодь та діти! Адже на вулиці Леніна знаходиться 2 школи: це НВК – ЗОШ І_ІІІ №1 та НВК: ЗОШ І-ІІІ- №3-гімназія і коли все ж таки назва зміниться діти та й інші жителі міста пишатимуться цією вулицею.

Але не лише діти, а й люди похилого віку, які жили ще в радянському союзі також за те аби слід тоталітарного режиму назавжди зник з наших земель. Наприклад, житель м. Шполи, Мошенський Петро Михайлович, 1937 року народження також проти комуністичних назв вулиць. Адже не лише вулиця Леніна має комуністичний відгомін, а й багато інших які потрібно перейменовувати.

Можливо люди запитають чому саме таку назву потрібно обрати?

Адже на жаль не всі жителі району знають про Героїв Небесної сотні. Можливо саме ці «НЕЗНАЙКИ» і зрізали Національний Прапор, що майорів на пам’ятній стелі на честь Героїв Небесної сотні!

Жителі похилого віку нашого міста, які не мають Інтернету, а всю інформацію черпають з газети «Шполянські вісті», не знають про події на Майдані та наслідки цих подій, тому що редактор газети, Вікторук А.Ф. жодного разу не написав про ці події, жодного разу не згадав про людей, які полягли за Незалежність, які полягли за свободу, за Європейське майбутнє для кожного з нас і перш за все для наших дітей та онуків.

Зберегти і вшанувати пам’ять про тих людей, які ціною власного життя та здоров’я боролися за нас – це наш святий обов’язок!

Ігор Зачепа, м.Шпола

139 коментарів до “Черкащина: у Шполі зникне вулиця Леніна

 • 09.07.2014 о 22:32
  Permalink

  Нечайка і сюди своє рило бородавчасте всунула. А недавно була майже главна на площі як Тімоху з Черевком виганяли. Ти ба, за Горбача розпереживалась. Якби не вона, то і не знав би чоловік, що робить!

 • 09.07.2014 о 22:56
  Permalink

  Депутат з партії Батьківщина,Нечай В.Л. виступила проти переіменування вулиці тому, що, на думку автора статті, у керівника партії…(Вибачте, технічна помилка). Президент України Петро Порошенко під час першої своєї інавгураційної промови на якій були присутні і глави інших держав сказав наступне:- За нашу незалежність, самостійність боролися цілі покоління українських патріотів. За неї полягли ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. За неї гинуть українські воїни та мирні громадяни. Прошу вшанувати всіх, хто поліг за волю і незалежність України. 01.07.2014. Верховна Рада заснувала орден ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, запропонований президентом Петром Порошенком. Слава ГЕРОЯМ! ….

 • 10.07.2014 о 00:01
  Permalink

  Якщо депутати міської ради не проголосують за перейменування вулиці леніна на Героїв Небесної сотні, то вони в моїх очах зганьбляться настільки, що я це сприйму, як ворожу снайперську кулю у моє серце! Які гроші, люди? Ви при пам’яті? Чи усвідомлює хтось із вас, наскільки серйозним буде це голосування? Наші герої-сучасники свідомо пішли на смерть заради того, щоб повалити монстра-антихриста на нашій законній корінній землі, де ми, і тільки ми є господарями. Нас гнобили більше 350 літ, які це рефлексії можуть управляти людьми, щоб гратися зі священним??? Я прийду на цю сесію, я побачу, хто буде відстоювати якісь свої жалюгідні гроші, хто прийде захищати якісь примарні ГРОШІ замість того, щоб освітити шлях до очищення!!!!!!! Я подискутую з вами, шановні захисники грошей з трибуни! Який сором, яка наруга з національних святинь, з пам’яті полеглих Героїв! Вони вмерли, щоб ви жили спокійно далі і могли заробляти ті самі гроші, а у вас ще язик повернувся заперечити ініціативу, яку, до речі, внесли наші діти!!!!!!!! Яка ганьба, я не бачу взагалі предмету для обговорення! Депутати, я знаю кожного з вас особисто, ми поважаємо один одного. Я подивлюся в очі кожному з вас у цей вирішальний момент. Якщо вашими голосами переможуть на цій сесії гроші, то Герої Небесної сотні з неба пошлють на вас дощ своїх сліз, цей дощ поселить у ваші душі довічну тривогу і неспокій. І ще. Квартира моєї мами знаходиться саме по цій вулиці. Ми з мамою “за”, ми не боїмося втратити якісь там гроші. Ми не підприємці і не маємо великих статків, але переймнування сприймемо за радість, за честь і перемогу національних святинь над домінуванням заброд і окупантів різних мастей. Слава Україні! Слава нації! Україна понад усе!!!

 • 10.07.2014 о 01:22
  Permalink

  Підтримую 100000000раз за переіменування! Ці діти з третьої школи молодці! І назви вулиць в них патріотичні; – Героїв Крут, Героїв Небесної сотні, Незалжності України, Героїв Майдану. На цих вулицях виростуть майбутні патріоти. А як можна виховувати в дітей патріотичні почуття до УКРАЇНСЬКОГО народу на вулиці Леніна? А потім дивуємось чому в нас так багато продажних генералів, та і просто зрадників. Проти переіменування буде “бідний” завод продтоварів, Горбач з своїми аптеками, який вдавиться за одну копійку, ще та бабця на фото, я її знаю, гегельська ольга дмитрівна, вона за путіна і леніна в неї діти в Росії, вона заслужений вчитель, ще ми знаїмо одного заслуженого діму вовка, він організатором тітушок був, а зараз він уже за народ. А ще є один заслужений редактор газети Шполянські вісті, йому Порошенко не президент, в нього янукович президент, ще він тулуба сильно любить, товариш в нього лазаренко м.г. А так всі за, і рано чи пізно переіменовувать потрібно. Шполяни повинні пишатися своїми назвами вулиць. Слово за депутатами міської ради. Слава Україні! Слава Героям! Слава Нації! Смерть ворогам!

 • 10.07.2014 о 10:45
  Permalink

  Я теж підтримую перейменування. Який може бути Ленін у вільній незалежній Україні та ще й у такий час, коли ми метемо останніх комуняк-москаляк-бандюковичів з нашого життя! Для мене УЖЕ центральна шполянська вулиця є вулицею Героїв Небесної Сотні, бо після їх подвигу розпочалося велике перезавантаження не лише в державі, а й в наших мозгах. СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ОКУПАНТАМ!

 • 10.07.2014 о 11:12
  Permalink

  Повністю підтримую перейменування вулиць. Але на які імена ? Дійсно вулиця Героїв Небесної Сотні, повина бути в Шполі – це св”яте ! А хіба в нас на Шполянщині немає традицій , видатних людей, героїв, людей які внесли значний вклад в розвиток Шполянщини ? Щоб покоління пам”ятало про них ! Не про леніна,сталіна, калініна, а про наших , вирощених на нашій Шполянській землі ! Пройде час і покоління буде в смутку пам”ятати історію, а традиції Шполянщини повинні залишатися на завжди !

  • 10.07.2014 о 11:58
   Permalink

   Питань немає. У нас у Шполі вистачає ще крім леніна всяких крупських, пролетарських, червоноармійських, кірова, чапаєва, петровського та інших огидних назв. Є в нас видатний земляк Іван Гончар, іменем якого можна назвати вулицю, а ще ж можна вшанувати пам’ять українських героїв, яких комуняки оббрехали — Герої Холодного Яру (Лебедин, Товмач), а також Герої Крут, гетьмани України Мазепа, Виговський, Дорошенко, репресовані поети і т. д. Треба виступати з ініціативою.

 • 10.07.2014 о 19:19
  Permalink

  І Архімед, і Галілей
  Вина й не бачили. Єлей
  Потік у черево чернече!
  А ви, святиє предотечі,
  По всьому світу розійшлись
  І крихту хліба понесли
  Царям убогим. Буде бите
  Царями сіянеє жито!
  А люди виростуть. Умруть
  Ще незачатиє царята…

  І на оновленій землі
  Врага не буде, супостата,
  А буде син, і буде мати,
  І будуть люди на землі.

  Тож оновлювлюватимемо свою Батьківщину!
  І почнемо з рідного міста)

  Змінювати потрібно все!

 • 10.07.2014 о 20:09
  Permalink

  Згоден з Анатолієм Михайловичем ! Але чи час сьогодні говорити про перейменування вулиць, коли економіка стоїть. Яка різниця на якій вулиці знаходиться завод продтоварів, головне, щоб він працював так, як при комуністах !
  А для дітей головне виховання з пилюшок в ідеології Української державності.
  Потрібно уроки розпочинати з гімну України, знання історії держави, і нікуди ми не зможемо викинути 80років нашої історії !

  • 11.07.2014 о 16:08
   Permalink

   Рембо, ти ж наче нормальний паря, а тут таке погнав! Чого це ми повинні у назвах вулиць берегти імена наших поневолювачів? Комуняки розгромили наші церкви, знищили середній клас на селі, принизили нашу культуру, репресували і заморили голодом мільйони українців, а ти, мать твою, ковбасу захищаєш, що комуністи робили! Та її робив наш народ, який з трудоднів аж у 70-х виліз із злиднів, пахав на твоїх комуняк і залишився ні зчим, бо вони ж і ограбили їх збереження в ощадбанку. Оті 80 років – то ганьба і приниження для нашого народу!!!!!!!!!!!! Матюків не вистачає на тих тварюк, які захищають леніна, гроші і ковбасу!!!!!!!!!!!!

 • 10.07.2014 о 23:05
  Permalink

  горбач не хоче перейменування,бо йому байдуже до тих Героїв ,що загинули!!!Він заробляв бабло коли гинули патріоти!На Майдані він не був ,і не збирався туди їхати,а зараз ще хватає совісті,щось говорити?????Вулиці бути,і ні які горбачі нечаї ні чого не зроблять!!!Вони ж з Батьківщини,як це розцінювати????Давайте скинемся грошима горбачу.щоб йому було за що переробити документи,він же найбідніший!!

 • 10.07.2014 о 23:16
  Permalink

  Підтримую перейменування, адже це перший крок до перезавантаження. Досить совкові назви мусолити. Увіковічнемо справжніх Героїв України. Слава Україні! Героям Слава!

 • 11.07.2014 о 08:35
  Permalink

  В даній статті написано неправду про те що жителі вулиці Леніна підтримують перейменування. Майже всі проти цього. На зібранні предстивники від багатоквартирних будинків та привтного сектора чітко висловилися проти цього. Люди вважають наругою над загиблими насильницьке перейменування вулиці. Це є дешевим піаром Кишінька, Присяжненка та Комара (депутатів міської ради).

  • 11.07.2014 о 16:11
   Permalink

   ольга дмитрівна а не пора вам заткнутися з такими коментарями? враховуючи ваш поважний вік і життевий досвід я дивуюсь що у вас мозг працює тільки в одному напрямку. Будьте ласкаві , якщо по справі то пишіть, а якщо не знаєте і не орієнтуєтесь що відбувається то замовкніть. Вибачте якщо щось не так.

  • 11.07.2014 о 16:17
   Permalink

   Не правда! У мене є квартира по леніна і я “за” прейменування її на Героїв Небесної Сотні!!! І в мене ще є дуже багато однодумців з цієї вулиці. Не ганьбіться зі своїм леніним, як хочете, то повісьте його портрет у своїй квартирі, а моїм дітям неможливо пояснити, чого цей ваш ленін звучить у нашому повсякденні. У Німеччині чомусь нема назв Гітлера, то чому ви так ревно відстоюєте цього упиря-окупанта? Бачу, що не в грошах суть, а антиукраїнських позиціях небагатьох наших земляків, які вносять сумбур, щоб завадити очищенню Шполи від тоталітарної спадщини.

 • 11.07.2014 о 14:25
  Permalink

  У Комара І Кишінька на цій вулиці магазини, але вони “не дохнуть” так як Горбач який удаветься за копійку, та “бідний” завод продтоварів, а Ви ольга дмитрівна не обманюйте , що це буде коштувать для простих людей кучу грошей, Вам нема що робить то Ви за пайок продтоварівської ковбаси, ходите і людей вводите в оману, ця ковбаса Вам поперек горла стане, якщо Ваші діти в Росії, і підтримують там політику путіна-леніна то Ви живете в Україні, і повинні шанувать наших Українських ГЕРОЇВ, і якщо ваших дітей та онуків в Україні нема,то нашим дітям є велика різниця як називається вулиця на якій знаходяться їхні школи. І майже всі жителі міста проти комуністичних назв вулиць, і похорони радянських назв не за горами. Стат.дані:-Назва Незалежності зустрічається в адресах владних структур 219 разів, Грушевського 101 раз, леніна 4463 разів, робіть висновки. СЛАВА ПАТРІОТАМ ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ!!!

 • 11.07.2014 о 17:53
  Permalink

  Ваші коментарі наводять на думку, що ви є невиховані та обмежені люди, які нікого не поважають та не здатні сприймати іншу точку зору, відмінну від своєї. Затямте, патріотизм це не хамство, а вміння любити, поважати свою землю і людей. З такими як ви навіть соромно стояти поруч….ГАНЬБА….

  • 11.07.2014 о 21:15
   Permalink

   Це ви собі напевно ганьбу оголосили. Якщо ви вважаєте проросійську точку зору другою то напевно ви помиляєтесь і не треба тут взивати до такого на вашу думку патріотизму. говорити про обмежених напевно це ви така оскільки мало в чому орієнтуєтесь. Шановна прислухайтесь до думки молоді яким жити далі у вільній, незалежній, справедливій країні. Слава Україні!!!

  • 13.07.2014 о 07:49
   Permalink

   Перечитайте свої ж сказані слова “вміння любити, поважати свою землю і людей.” Що ви вкладаєте в цей зміст. Дискусію з вами проводить марно, на жаль таких “совкових патріотів” ще багато, але ваш час пройшов і реанімувати срср не вийде. Дайте молодим пожити без вашої комуністичної ідеології. Пропоную дискусію проводити не за можливість перейменування, а за назви вулиць. А те що перейменуванню бути – то факт. Ніхто нікого на запитував коли називав вулиці комуністичними назвами. Історія показує, що нова влада першим рухом валить памятники попередньої, переназиває вулиці, паскудить місцевих патріотів. Згадайте розгром римлянами грецьких Сіракуз, де в перший день були повалені всі памятники, і недавню історію – коли німці також змінювали комуністичні назви на свої. З ідеологічних міркувань це правильно і це є потужним пропагандистським важелем. Комуняки в цьому питанні були профі.

 • 11.07.2014 о 19:52
  Permalink

  Ганьба це ВАМ, тим що зняли прапор України з памятного знаку героям Небесної Сотні на площі, ганьба тим для кого гроші понад усе, ганьба тим що ненавидять український народ, і замість того щоб бавиться з внуками ходять і агітують за леніна який приніс стільки горя Україні. Ганьба тим хто не хоче вшанувати память молодих хлопців, героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за майбутне без януковичів і їм подібним. Але Вам уже цього не зрозуміти. І оце такі люди ще щось говорять про патріотизм, і поважать таких людей нема за що.ГАНЬБА ВАМ. Слава УКРАЇНІ! Героям Слава! Слава НАЦІЇ! СМЕРТЬ всім ворогам УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!!!

 • 11.07.2014 о 20:27
  Permalink

  На прохання товариша , попросив дописати Вам таке:- Якщо Вам соромно тіки стояти з нами, то ми з Вами на одному полі і какать не сіли б. У нас сонце світить так як у Вас, так цілуйте в с..ку нас. Я думаю ВИ знаїте ці знамениті слова, і звідки вони. Слава всім ГЕТЬМАНАМ, КОШОВИМ ОТАМАНАМ, ТА ПОЛКОВНИКАМ, ВСІМ КОЗАКАМ ЗАПОРІЗЬКОЇ СІЧІ, ЩО БОРОЛИСЯ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ, СЛАВА УКРАЇНІ!!! Згинуть наші вороженьки як роса на сонці….

 • 11.07.2014 о 21:58
  Permalink

  Хлопці сьогодні чув таку хохму, все що стосується козаків мене цікавить, може це брехня хто зна, той скаже. Сьогодні якийсь “козак” в чині полковника чи то з Тального чи з Умані приїхав захищати поля панів з громадської ради, приїхав а люди його питають хто ти такий, він каже що я самооборона майдану, а що ж ти робиш в Шполянському районі, (а воно бідне хворе на голову) каже що я зараз в Вашому районі самий главний і показує посвідчення козацького полковника, я знаю що в Діми Вовка є таке посвідчення, думаю в Діми криша поїхала, питаю з вусами чи ні, кажуть без вус, прізвище вроді Перечний чі що, кажуть що він без ока одного, дивлюсь хлопці вроді розповідають серйозно, а сам думаю коли це нормальний козак панам зади заносив? Кажу Ви мені це все брешите, а вони мені як не віриш то поїдь на скотарівську дорогу там де поле Ляшенка, може ще там той нещасний і досі стоїть. Ми тоже замітили що воно якесь неадекватне, кажуть хлопці, і давай його питать з чого ти взяв що ти полковник? А він каже зараз я позвоню до губернатора Ткаченка він Вам підтвердить мої повноваження. Позвонив, ми так поняли що там хтось його послав далеко, бачимо що дурачок то ми і поїхали. От я і думаю навіщо цій громадській раді цей хворий? і який дурак дав йому те посвідчення полковніка? як він сліпий буде охоронять поля? А може мене “розвели”? може хто що зна, то скажіть, а то мені в голову всякі дурниці лізуть, цеж нада так, щоб дуракам чин полковніка давать.

 • 12.07.2014 о 10:49
  Permalink

  О так, читаю і прото таки вражена текстами! Шановні Сірки, Прудки, Шполяни, Ремби (загалом шановні колхозніки) і як Вас там ще біс Вас забирай! Про яке перейменування вулиці Ви пишете і обговорюєте, якщо це в першу чергу Ваше місто і Ваша історія яка має місце бути.
  Складається враження, що вищевказані персонажі є якимись недолугими, зграя персонажів яка травить суспільство інформацією неправди та різними політичними збоченнями! Вам би шановні в дурдомі людей дурити і ними ж командувати.
  Ви мабуть забули видатних шполян які були партійними, підтримували комуністичні напрямки Ткаченко Олександр Миколайович (Партія Комуністів) який свого часу чимало зробив для Шполи та шполянського району, та й зокрема для шполян.
  Де були Ваші погані язики та пальці якими ви друкуєте, коли Ткаченко був ще при роботі (хвости піджали, боялися, сцикуни)! Вам жилося погоно при комуністах !????????? Та Ваші Хати і вся інфраструктура Шполи будувалася при Комуністах, а що зроблено при демократах розікрали, розгребли!
  Кишінько, Присяжненко та Комар золота трійця !!!!
  Перший Кишінько Слава (Серед друзів просто Кєша)! Шкільні роки атестат “зрілості” вражає, жодної четвірки немає все 3 та 2 + куплений диплом (заочніка юрист). На шполянському автополігоні нерідко любив випити самогону з друзями (в шкільні роки), викурити косячок. А зараз в цього ідейника процвітає незаконна торгівля.
  Комар!!! вайлуватий чоловяга, двох слів звязати не може! А в крісло влізти хоче )))) бо руки памятають як з підприємства несуном можна пристроїтись і додому щось винести! Єдине що може зробити це в польоті перевзутися, (тобто швиденько змінити свою думку!).
  Присяжненко!!! Ще не затих по памяті скандал повязаний з вкраденими досками з меблевої фабрики!!!
  От такі люди сьогодні рвуться в крісла! Схаменіться шполяни

   • 12.07.2014 о 22:43
    Permalink

    А Ви шановний вчитуйтесь краще і наслідкову послідовність думки сприймайте!! Бо коли Ви сядете в крісло управлінця то Шполянський район з першого місця соц розвитку (2 роки назад доречі), буде також на першому але з кінця !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Для особливо талановитих тобто таких як Ви ми обговорюємо тему щодо прейменування вулиці а не роботи заводу “Продтоварів”. Ганьба РЕМБО!!!!

    • 13.07.2014 о 06:40
     Permalink

     НЕля чому ви так сприймаєте коментарі Рембо і за що ганьба ? За те що, висловлюю справедливу думку про стан справ та керівництво району ? Відносно крісла управлінця – то я вже там був, і більше не бажаю. Але як би сів у крісло, то в першу чергу, навів порядок з мусором у місті, і з таким мусором як ти НЕЛІ , тому що знаю як це робити ! Відносно перейменувяння вулиць ми повиині дати відповідь на запитання : А чи на часі, сьогодні дане питання – коли в країні війна і гинуть наші діти ? Що змінить, якщо перейменуємо вулицю сьогодні – підніметься економіка району, і зменшаться комунальні послуги і Шполяни стануть жити заможніше ? Про історію держави і героїв, які її творили потрібно пам”ятати завжди, і не кидатися з однієї крайності в іншу ! Вчора всі неходили в церкву і жили комуністиною ідеологією, при якій виросло не одне покоління і побудовано економіка держави, сьогодні всі побігли до церкви, і забули про економіку, бажаючи щось міняти незнаючи як ! На Шполянщині є свої традиції, свої видатні земляки, які внесли вклад в розвиток держави, і незалежно від змін вони повинні залишатися героями своєї рідної землі ! Нехай влада міста проведе соцопитування громадян, що вони бажають на сьогодні змінити назву вулиці, чи жити заможніше ! Над ідеологією державності потрібно працювати не один рік. Події які відбулися і відбуваються в державі, які змінюють вектр розвитку країни повинні бути направленні на покращення життєвого рівня життя дюдей ! Якщо люди житимуть заможніше, (розвиток китаю), то їм ідеологія нідочого ! Історію держави творили наші діти і батьки творимо і ми з Вами, і не потрібно її рушити ! А робити краще, щоб жилося краще нам і майбутньому поколінню !

    • 13.07.2014 о 08:09
     Permalink

     Перше місце соцрозвитку…… Вийдіть на вулицю і подивіться на Ваше перше місце… а Ткаченкові – да спасибі, Спромігся побудувати капличку. Нам це було ну вкрай потрібно. А скільки вивіз на Київ зі шполянщини…. а про наслідкову послідовність – грамотно сказано. Сьгоднішіні події – це і є наслідкова послідовність “райського” життя, шо будували ткаченки, мишалови і ко… Подивіться на їхні халупки, трудовими мозолями вибудувані? Чи можливо за рахунок колгоспів ваших обожнюваних? Якщо вас даавить ностальгія по совку – то викиньте мобільний, продайте машину, повикидайте всю апаратуру з хати, знайдіть телевізор “Весна306” і дивіться 2 канали у чорнобілому зображенні. А на роботу поїдьте св село на буряки, там вас чекають 5 гектар, їх потрібно у спеку 30градусів просапати, а потім простоїте в черзі за туалетною бумагою і можливо (якщо вистачить) купите. Будьте здорові.

  • 14.07.2014 о 11:06
   Permalink

   Cлиш Нелі , ти городянка х….ва ! Ти шо ображаєш народ “колхозніками” ! А ти з якого хутора сама вилізла ! Ти хто по жизні в Шполі , щоб аналізувати хто є ким? Ткаченка Олександра Миколайовича, ми знаємо давно і знаємо його вклад в Шполянщину, для того, щоб бути депутатом Верховної Ради ! Депутатські обов”язки він виконував на відміно, але й був у долі ! Особливо як керував фірмою Земля і люди, обідрав селян і державу як липку ! Хати будували самі, побираючись , сутками стоячи в черзі у Василькові на кірпічному заводі, та в очередях до планової комісії шоб взяти 80 листів шиферу 100 кг цементу ! Так шо Нелі закрий своє ї….ло і мовчи !

 • 12.07.2014 о 13:04
  Permalink

  Запрошую всіх ГРОМАДЯН, що проживають на вулиці Леніна, що в місті Шпола на сесію міської ради 14.07.2014 року в понеділок на 14 годину дати відповідь Сіркам, Прудким ,Зачепам, Сторчкак по питанню Їх адекватнорсті і всіх небайдужих також запрошую покати, що назватись “народна рада” не значить представляти людей!

 • 12.07.2014 о 16:46
  Permalink

  Окреме запрошення “патріоткі” Наталії Сторчак,відділ внутрішньої політики РДА так підсавляв… плече Струкові, що останній вилетів з роботи, не перестарайся знову Наташа!!!

  • 13.07.2014 о 14:49
   Permalink

   Струк вилетів з роботи, бо його вигнав Тулуб. Ну не тямив хлопець красти з району гроші і привозити йому на стіл мішки дань. А тебе суку викинули люди з палицями і ти біг як останнє сцикло, а тепер тут ще смердиш погань. Наталко, так тримати, мочи цю гниль, за тебе багато хто стане, а ця гнидь хай лютує. Слава Україні!

   • 21.07.2014 о 09:55
    Permalink

    Струк, не тільки не вмів красти гроші, а він не вмів і управляти, який з нього в х.. управлінець. Мама стручиха, та б вставила всим піз…..у. Держись, а Сирожка просто Сирожка, не на того поставили Лебединці !

  • 13.07.2014 о 13:42
   Permalink

   Мені за честь спостерігати злобу і ненависть таких “патріотів-лєнінців” як Ю.В. і І.І. – бачу по смайлику, що написала одна й та ж людина. Але мені байдуже, хто це. Очевидним є те, що це представник антиукраїнських сил нашого району. Лякати мене не треба, знаю я вас усіх з нутра, можете обзивати мене скільки завгодно, цим доказуєте свою ницість. Я не боюся, тому пишу під справжнім іменем на відміну від вас. За запрошення дякую, прийду, скажете все мені у вічі.

  • 13.07.2014 о 21:07
   Permalink

   Ти мабуть всих жінок по своій судиш. Маєш досвід носіння оленячих ріг тому і вважаєш всіх жінок що мають свою позицію супернепорядими. Жаль тебе жаль…

 • 12.07.2014 о 19:49
  Permalink

  Ви Ольга Дмитрівна, Неля і ще кілька осіб подібних до Вас, настальгуїте за радянським минулим, за комуністичною ідеологією основою якої є вчення Маркса-Енгельса- Леніна, яким було обгрунтоване насильнецьке захоплення влади, та придушення прихильників усіх інших ідеологій, пропоганда ідей у програмі комуністичної партії- є пропогандою насильства. Злочини комуністичного режиму в Україні є наслідком втілення комунстичної ідеології під час окупації України “большевицькою Росією” в 1918-1991 роках. Жертвами цих злочинів стали понад двадцять мільйонів українців, яких заморили голодом, замордували в тюрмах, які загинули в імперіалістичних війнах, розв’язаних “Совецким Союзом”, які померли під час департацій, та на засланні, послідовники леніна знищували українську мову, культуру, Церкву; переслідували за національною та релігійною ознаками, проводили тотальну русифікацію. В результаті злочинної політики комуністичного режиму, десятки мільйонів українців були залякані, принижені за свою національність, та знищені морально, та розсіяні по “ударно- комсомольських” будовах. Тому враховуючи все вище сказане потрібно докорінно очистити від наслідків комуністичної окупації назви вулиць, площ, парків, і т. д. які присвячені діячам комуністичного руху. В УКРАЇНІ НЕ ПОВИННО БУТИ НАЗВ ПОВ’ЯЗАНИХ З КОМУНІСТИЧНИМ МИНУЛИМ. СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОМ! СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

  • 12.07.2014 о 22:30
   Permalink

   Ось посилання, звідки скопійовано “ВАШУ ТАК ЗВАНУ ВЛАСНУ ДУМКУ”!!! http://www.svoboda.org.ua/dokumenty/zakony/043777/
   Копіювати може кожен, а от свою думку мати і висловити особисті побажання ні. За які ідеали ви боретесь, що Ви хочете зробити для власного міста крім того що ви копіюєте бандерівські посилання з сайту!!! З ким воювали Ваші діди з фашистами які катували людей. Бандер прирівнюют до катів з якими боротись необхідно. Ви гнобите память своїх близьких !!!! В памяті спілкування з євреєм який виїхва з м. Шполи в Ізраїль, так ось основною причиною переїзду було власне показник рівня життя в Україні і в Ізраїлі. При советах він проживав в м. Шполі (яке вважалось єврейським містом). Ви геноцидний прихвостень!!!!!

  • 12.07.2014 о 23:08
   Permalink

   ДОРОГОЙ МОЙ МАРКСИЗМ ДО СИХ ПОР ИСПОЛЬЗУЕТСЯ В ЕВРОПЕ КАК ОСНОВА, знаете сколько Вам нужно гавна вісрать сесть а потом опять вісрать и сьесть чтобі понять єто все!???

   • 13.07.2014 о 08:22
    Permalink

    Все правильно, в Європі впроваджується ідеологія Маркса. І якби Ви хоч одне слово прочитали з “Капіталу” то не несли б таку нісенітницю. Особисто для Вас – лікбез: за теорією Маркса суспільний розвиток повинен відбуватись еволюційно,сам по собі. І за цією еволюційною шкалою на зміну капіталізму приходить соціалізм. Повторюю…. ЕВОЛЮЦІЙНО. Суспільство саме в своєму розвитку досягає того рівня, що ми і бачимо в Європі. Так, і там не все гладко, але то зовсім інші проблеми, чим у нас. На превеликий жаль революціонери 20х років вирішили прискорити прихід соціалізму РЕВОЛЮЦІЙНИМ методом. Отримали те, що отримав професор Преображенський в повісті М.Булгакова “Собаче серце” Якщо мої вислови вас не переконали – прошу до дискусії на цю тему…

   • 14.07.2014 о 10:07
    Permalink

    Ну ты блин и совок неля. Вы себя пожалейте . небось пользуетесь всеми благами эвропейцев. А за колхозников зря ты , тыже сама от туда. вы говорите не пора улицу переименовывать, ошибаетесь как раз то время . вопрос не в деньгах а в вашей сущности.

 • 13.07.2014 о 00:29
  Permalink

  В мого брата квартира на леніна , він ЗА переіменування вулиці, але він працює, і говорить що по тих сесіях мені нема коли ходить, ті пенсіонери з розуму вже вижили, з них порох сипеться, а вони ще по сесіях лазять, там є депутати і вони повинні прийняти правильне рішення, таке яке задовольнить всіх шполян, і слухать депутатам маразматіків, їх “комуністіческий старческий бред” не потрібно, якщо хочете знать думку шполян пройдіть по цій вулиці і по центру міста, і кожний кого ви запитаїте скаже що він ЗА ПЕРЕІМЕНУВАННЯ. Це така думка брата. А моя думка така що в Україні багато своїх патріотів, героїв, гетьманів, і ми повинні їх шанувати. А комуністичним назвам місце тільки в музеях. Слава УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ! Слава героям що боролися за незалежність України! Слава воїнам -патріотам що захищають Україну від російських окупантів!

  • 13.07.2014 о 00:57
   Permalink

   Хто б сомннівався, що брат за!!! Пістоль до височка і що брате Ви за чи проти… Конечно да конечно да конечно да … А твій брат не ельдерхан Ісмула норкоман КОНЧЕНИЙ !???

 • 13.07.2014 о 01:09
  Permalink

  Бачу що Неля тільки що з Європи, а може з Ізраїля, і їла в основному тільки гамно, заскліть леніна з марксом, повісьте замість ікони і моліться до нього. Ваш марксизм -ленінізм приніс горе не тільки українському народу, запитайте в кримських татар що вони думають про ваших комуністів, запитайте в поляків, що думають про комуняків і леніна ЧЕХИ І СЛОВАКИ. коли вони повстали проти комуністично- ленінської окупації, коли їх давили танками (1968 рік) і що вони думають про національних героїв України.

 • 13.07.2014 о 03:32
  Permalink

  Геноцид це те що застосовув Ваш ленінський комуністичний режим до інших народів. 1932-1933рік геноцид українського народу, майже вісім мільйонів жертв голодомору. Геноцид кримських татар (травень 1944рік) майже половина загинула по дорозі в Узбекістан і в перші місяції їх переселення. Геноцид казахського народу 1337-1939 рік, знищено майже сімдесят відсотків казахів, цей список народів можна продовжувати, це все справа Вашого ленінсько- комунстичного режиму, то хто є кат? і з ким потрібно боротись Неля? Що стосується євреїв то я також знаю одну сім’ю євреїв яка продала в Києві квартиру і виїхала в Ізраїль, а через півтора року повернулись назад в Україну, тому що там війна, і відкупили назад свою квартиру в Києві в три рази дорожче ніж продавали. Я мене колись товариш був Броня (Броніслав) то я євреїв знаю. Ваш МАРКС сказав що євреї це не нація взагалі…Почитайте В.В.Энгель. Курс Лекций по Истории Євреев в России. Тема 12. Марксистско-ленинская идеология и євреи, а то скажите що я слова Маркса видаю за свою власну думку. Моя думка така що вам, і таким як ви, путін разом з сімоненком доплачує до зарплати за те що ви не любите Україну, і захищаїте проросійські інтереси. Любіть свою землю, і поважайте своїх героїв. Слава Україні!!!

 • 13.07.2014 о 06:30
  Permalink

  А партійний квиток регіоналів не заважає Сторчак боротись з комуністичнім минулим чи вже забула парасольку з емблемою регіоналів, яку носила, але Черевко не оцінив, не вийшло підставити…плече?

 • 13.07.2014 о 11:01
  Permalink

  Вулицю леніна перейменують не на цій сесії, то на наступній, молодь потрібно підтримувать і дивитись в майбутнє, а не страдать за комуністичним минулим і вихвалять ткаченка, він шкільну перейменував на свою ткаченка, хотів себе увіковічнити, причому без згоди жителів вулиці. І чим це закінчилося? жителі Шкільної навіть не знали про це, а коли дізнались то ткаченку і його прихвостням мало не показалось.
  Вулиця Героїв Небесної Сотні буде в нашому місті, бо цього вимагають наші діти!

 • 13.07.2014 о 14:54
  Permalink

  Ну й бісиво тут створили, повилазило комуняцьке гнильйо. Жаль не зможу бути на сесії та надіюсь на всіх нормальних людей і депутатів що назвуть вулицю Героїв Небесної Сотні і не заглядатимуть цим падлам у смердючі чорні роти. Банду геть і лєніна в пекло!

 • 13.07.2014 о 15:15
  Permalink

  Такі як поперечний,слабий на голову і контужений,якраз і підходять куликовські громадські ради!Там в ті раді таких більшість,які повилазили після Майдану з нор!я думаю ,що Народна Рада патріотів розбереться з усіма контуженими попєрєчними!

  • 13.07.2014 о 18:20
   Permalink

   А шо ж твоя кончена народна рада зробила за 5 місяців. Не можете захватити крісло голови РДА, бо не має ні освіти, ні мозгів? Чи Слюсару може купили б якусь майку, а то надів розпашонку із свастикою і всім розказує, що язичник. А днд “Оберіг” тільки дітей по Шполі за воротніки тягає, бо взрослі можуть ще й піздюлєй дати, страшно.

   • 13.07.2014 о 23:06
    Permalink

    Товарищ сер гей ,ви скажіть що зробила громадська рада лазіка,крім організації тітушок та кришування ігрового бізнесу і наркоманії!!

 • 13.07.2014 о 20:50
  Permalink

  Я не знаю який там квиток у Сторчак, але з мерзотою і бандою яка займає зараз посадові крісла вона бореться відважно і нікого не боїться, а що зробили ви крім паскудства писати на жінку гидоту ще й під вигаданими іменами.
  Молодець Наталко, дай їм перцю, прослав цю бикоту не тільки в Шполяночці+,
  Не звертай уваги на полудурків.
  Слава Україні!

  • 13.07.2014 о 22:44
   Permalink

   Ой, та не мені радити, на кого увагу звертати! Я чудово знаю, хто це так злиться на мене. Коли став до влади Янукович, я працювала до тих пір, поки могла без принижень виконувати всі завдання, прописані в положенні про відділ, і не зважати на маразми Тимошенка. Він же три роки не міг мене вкусити, аж поки він не поїв усіх нормальних людей і не з’явився Черевко. От при такому тандемі я вирішила завершити свою кар’єру державного службовця на керівній посаді. Повірте, я не пожалкувала про це, бо отримала нагоду далі розвивати свій творчий потенціал. Моїх особистих ворогів не так і багато, бо від Тимошенка страждали навіть переконані регіонали. А про мою партійність можуть вам правду розповісти Страшна Л. М. і Мірошник В. Цікаво? Рийте, панове, шукайте компромати, якщо що, питайте, уточняйте. Тільки брехня, образи і злоба не врятує тих, хто зганьбився і тих, хто продовжує ненавидіти українство.

   • 14.07.2014 о 06:40
    Permalink

    А ці колоради ненавидять, аж шиплять як ті гади кодло комуняцьке. Всі хто прийде за лєніна в міськраду – будемо вважати сепарастами і колорадськими жуками! Перепишемо їх всіх на список і зробимо стенди в місті!

  • 14.07.2014 о 01:53
   Permalink

   ГГГГГГГГГГГ Сторчак (майже стояк!!!) а бабця хоче на два стільчики горішком присісти, а рибку їй ще не зжарити для наїдку. Перебіжчиця тупоголова.

   • 14.07.2014 о 17:19
    Permalink

    Лєнін, ти мумія смердюча, ляж в мавзолей і лежи там, не гніви небо. Тебе треба відспівати, щоб ти знайшов нарешті якийсь хоч покій і не чіпав нормальних людей! Прокляття мільйонів не дають тобі спокою, бідолаха.

 • 14.07.2014 о 00:16
  Permalink

  Ця Наталія Сторчак молодець, що не побоялась підписуватись своїм настоящим прізвищем. А ще вона пише ті статті що деякі “заслуженні” журналісти бояться писать, і за це її “комуняцьке гнильйо” обливає брудом. Але Вас Наталіє всі нормальні люди підтримують, і д’якуємо що Ви захищаїте і відстоюїте інтереси Шполян. Так тримати! Слава Україні! Слава ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!!!

 • 14.07.2014 о 12:00
  Permalink

  Перейменуванню не бути!!! Оскілки багато людей проти, Ви Бандери ще додумайтесь Парк “Слави” перейменувати, монумент знести. Як гармонічно буде виглядати “Небесна Сотня” та Парк слави. Назвіть краще якусь нову вулицю або перейменуйте стару, тай пересиляйтесь на вулицю нову та гарну !!! Гармонійно живіть всі хто за перейменування показуйте приклад як необхідно жити та процвітати.

  • 15.07.2014 о 12:37
   Permalink

   Ти падло колорадське, тебе ніхто не питатиме про перейменування, буде вулиця Героїв Небесної сотні хоч повішайся візьми, іди до своїх чорноротих старих відьм і з ними читай праці лєніна, у нашій Шполі не без уродів!

 • 14.07.2014 о 18:20
  Permalink

  Ольга Дмитрівна, вона же Юрій Валентинович, вона же Іван Іванович, вас в школі не вчили, що обманювати негарно? Все, що ви пропагуєте повне лицемірства, як і ви сама,триголовий дракончик ви наш шполянський . При вході на сайт є пояснення, що при зміні імені смайл всерівно не міняється і викаже того хто пише. На брехні їдете і брехнею поганяєте.

 • 14.07.2014 о 19:30
  Permalink

  ФУ!- Фу!- ФУ!!! Таке г.мно мені кумом бути не може.( КУМ Сірка) Проти переіменування тільки комуністичні маразматіки, та ті депутати які за часи свого депутатства, різними шахрайськими методами, зробили бізнес на цій вулиці, І їм плювать на думку дітей, молоді, та простих шполян, на яких вони наживаються кожний день, (продаючи їм ліки, хліб, краски, препарати захисту рослин, та нотаріальні послуги) Ганьба таким депутатам! Слава патріотам України! Слава Героям Небесної сотні!

 • 14.07.2014 о 23:51
  Permalink

  Інформація про хворого козацького полковника підтвердилась, дійсно такий випадок мав місце, особу його встановлено, це Сергій Поперечний, житель міста Умань, родом з м.Шполи, колишній військовий, створює в районі ще одну самооборону. Мета створення це збір коштів начебто для допомоги армії, а насправді для своїх потреб. Співпрацює з громадською радою Кулика-Мишалова та збирається захищати крупних землевласників (панів) , які жирують за рахунок простих людей, від цих же людей. В подальшому планує перебрати на себе всі охоронні функції в районі, в тому числі і ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ ОХОРОНИ. На даний момент товаришує з двома “афганцями”, та вступив в Лебединське “мировое козачество” які не перевіряючи його психічний стан, видали йому посвідчення на цілого полковніка. Якщо першого разу він представився що він є самообороною майдану, хоч він на майдані і не був, то 13.07.2014. він уже представлявся Правим Сектором, але в цій організації про такого дурака ніхто не зна, можливо наступного разу буде казати що він НАПОЛЕОН. Прохання і побажання до козаків з Лебедина перед тим як виписувать комусь посвідчення, та ще і полковника думайте кому Ви його даєте. Слава УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ!

  • 15.07.2014 о 09:45
   Permalink

   У нас уже два козаки полковники,це контужений поперечний,і організатор тітушок вовк!Я прошу козаків заберіть у них посвідчення,вони позорять наш козацький рід!!

 • 15.07.2014 о 01:16
  Permalink

  Наташа залишайся такою якою ти є .В тебе є багато друзів які тебе підтримують.
  Послухай чергову пораду . Обмени всяке …. щоб не смерділо. В регіонали тулобовці записували , давали білєти ,парасольки непитаючи ,а ставили перед фактом . В РДА воювали тоді з владою одиниці . Ті хто з тулобовщиною воював
  сьгодні там не працює. Хто прислужував , як холуй втратив людську гідність ,
  мораль, совість, порушував закон організовував поїздки тітушок ,сам був тітушкою
  і досі працюють .Вони працюють по принципу розділяй і володарюй, а люди ведуться на це . На посади поставили людей ні нащо нездатних ,щоб незаважали робити чорні справи. Сьогодні РДА і раду потрібно гарно вимести .
  Змінити систему управління. Сьогодні повинні керувати в районі люди які в своєму житті щось зробили ,а не балакуни.Після того що наробили в Україні знесення совкових лідерів ,перейменування вулиць , заборона антиукраїнських партій не повинно обговорюватись. Слава Україн ! Смерть ворогам !
  З повагою ” Спартанець “.

 • 15.07.2014 о 02:35
  Permalink

  Ленін, у тебе що із стояком проблеми, звернись до сексопатологога , може щось порадить, а горбач у своїй аптеці знижку зробить, хоча куди вже нижче.

 • 15.07.2014 о 10:26
  Permalink

  Не перейменували лєніна? Уроди ті хто провалив – народ заклює цих хероїв! Жуки ви колорадські та ви ще не поняли, як попали – народ не прощає!!!!!!!!!!!!!!!

 • 15.07.2014 о 11:15
  Permalink

  Ці херої партія батьківщина на чолі з горбачом і його молодою командою, сидів між бабками, як черновецький тільки крупу не роздавав, начебто відстоював думку людей, а насправді кришував свій бізнес. лазіковий ленінець, Ганьба!

   • 15.07.2014 о 15:37
    Permalink

    Батьківщина ніколи й не була патріотичною, ці лєві, хужі за комуняк, бо ті не ховають свою ненависть до України, а ця ворожа клоака зпід тишка робить гадості. Зрадники! Люди бойкотуте ті аптєки комунорига.

 • 15.07.2014 о 12:47
  Permalink

  Цей керівник БАТЬКІВЩИНИ захищав своїх ТРИ магазина, Дві АПТЕКИ, БАР- РИГАЛОВКУ, та НОТ. кантору які знаходяться на цій вулиці, цікаво скільки цей жлоб платить податку в місцевий бюджет? Ті самі питання і до остальних депутатів що мають бізнес на цій вулиці. ВОНИ плюють на людей і захищають свої гроші, Ви хлопці подавитесь грошима. СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГАНЬБА (партії) БАТЬКІВЩИНІ. ДЕ ця партія набрала в свої члени таких ЖЛОБІВ?

 • 15.07.2014 о 16:51
  Permalink

  Да, перейменування не відбулося!!! Голосування показало, що не всі депутати входять в народну раду, ще залишились які про народ думають. Адже зберегли людям їх заощаджження, прислухались до їхньої думки і не злякались зграї самодурів. ВЕЛИКЕ ВАМ ЗА ЦЕ СПАСИБІ!!!! А Горбачу окреме спасибі!

  • 15.07.2014 о 17:40
   Permalink

   Голосування ще раз довело, що депутати шполянські віддадуть перевагу власному шлунку, а не націонал-патріотичній свідомості. Браво – ЦЕНТР УКРАЇНИ. Кажете Юговосток за Росію??? Ось вам нате своїх “героїв”. А шполянській “Батьківщині” потрібно тихесенько розчиниться в натовпі і не нагадувати про себе нічим. Такої ганьби напевне жоден район не знає. Тепер обертайтесь частіше, чи не плює вам у спину молодь, яка є ініціатором перейменування.

 • 15.07.2014 о 17:54
  Permalink

  Депутати думають не про народ, а про свій бізнес, а на дітей, і людей вони плюють, і особисто мені всеодно хто куди входить, Комар входить в Народну раду але на сесії не був і не голосував, мабуть переживав за АПТЕКИ ГОРБАЧА і ПРОДТОВАРОВСЬКУ ковбасу. А партія БАТЬКІВЩИНА зробила з горбача МАГНАТА, а цей АФЕРИСТ плює і на партію ( вона йому вже до одного місця) і на ШПОЛЯН. Він уже собі “НАЦАРЮВАВ І НАДЕПУТАТСТВУВАВ” Ганьба! Прийде час що хлопці з НЕБЕСНОЇ СОТНІ кожу ніч в снах будуть приходить до цих ГОРЕ-депутатів, до тих пір коли для них магазини і бабло будуть на першому місці. ДЯКУЮ тим депутатам що голосували ЗА переіменування. СЛАВА УКРАЇНІ!!! СМЕРТЬ ленінсько -комуністичному , регіонало – путінському ЗЛОЧИННОМУ режимам.

 • 15.07.2014 о 18:07
  Permalink

  Читаю оці коментарі і диву даюсь, невже люди можуть бути такими недолугими.
  Під час обговорення було зібрано в 3-4 рази більше підписів проти зміни назви вулиці, жителі проти того щоб назву змінювали, а горе політики даже не намагаються їх слухати. Економічний стан країни в занепаді, люди в злиднях, а вам «при чому тут гроші?» Ви хоч задумувались про економічні наслідки зміни назви вулиці? Не менше 2-х мільйонів гривнів і це тільки для юридичних осіб, тих які платять податки. Спробуйте винайти вулиці менші, наприклад: Гагаріна, Ломоносова, Колгоспна, Енгельса, які відносять так чи інакше до комуністичного режиму, що правда на цих вулицях проживають ряд депутатів підтримуючих перейменування тільки вулиці Леніна, адже там сусіди будуть дивитись вовками (що найменше).
  Пан Сірко, перед тим як дивитись на чиюсь сплату податків, подивіться на сплату податків членами народної ради, наприклад крикливої жіночки з вавкою (прогресуючою на обличчя), скільки за неї сплачено податків, коли вона весь день працює на вулиці Леніна, чи сплачуються хоч якісь податки за продане морозиво на вул..Леніна.
  Якщо ви називаєтесь Народною радою то чому ви не можете почути думку народу, спробуйте спочатку до неї прислухатись і поважати її. Можу зробити висновок, що вам це не потрібно.

  • 15.07.2014 о 18:59
   Permalink

   і знову ти брехлива правда розводиш тут свої прориговські аргументи. людей ти поважаєш країна твоя в занепаді а хто ж її ще з початку приходу лєнінців валив не такі хіба як ти тварі гроші ти зберіг людям який молодець а совість не допоможеш зберегти тим придуркам хто за лєніна кричить брехлива ти правда – ніяких втрат грошей для простих людей не відбудеться такі гнидяки продажні як ти видумують і колотять народ. для таких як ти биків і старих маразматіків-комуняк нічого святого нема ви ж усі лєнінського виховання бездушні суки бережуть назву чмиря який нищив мільйони людей і церкви палив отож і нема чому дивуваться шо ви його гімно давитесь тепер за гроші а небесна сотня для вас не герої вам пох… їх смерть. а мені начхать хто там в народній раді і хто морозиво продає мені діла нема до твого бізнесу і скільки ти платиш я своїм займаюсь. тільки гидко шо живу в одному місті з такими мразями як оця гнила пролачена правда. поки не буде вулиці небесної сотні і не згине ваш лєнін будете голотою. грошей у вас не буде можете не радіти і не дякувати горбачам.

   • 15.07.2014 о 19:35
    Permalink

    Шо ти оце морозиш, людино добра ? Почуй себе !
    А тепер котлети окремо , а мухи окремо. Я в своїх коментарях неодноразово писав, проте що не настав час говорити про перейменування вулиць, коли в країні війна, і більшість людей живуть за межею бідності ! Що змінеться в житті людей і підприємців коли вони будуть жити на іншій вулиці що збільшаться соціальні виплати, чи запрацюють заводи і фабрики, чи наповниться шкільний бюджет ! Докорінно потрібно змінювати систему, змінювати ідеологію сьогодення, а не історію ! Історію змінити неможливо, тому що вона виховала не одне покоління людей, які хоч і на своему горбу але побудували фабрики, заводи, колгоспи, економіку держави ! А що змінилося в районі за роки незалежності, окрім того що появилися князі – Ляшенки, Лазаренки, Кравченки, Гончаренки, Хоменки,Мальчики,Горбачі ! Влада яка керувала районом особливо останні роки сприяла цьому, тому що жила від цих князків, від їх подачок ! Відповідно потрібно змінювати систему управління в державі, в області,районі селі, потрібно змінювати ідеологію починаючи дитсадка, школи, а стара ідеологія і вожді самі по собі відійдуть в минуле, і саме життя заставить змінити ржаві таблички на нові ! Слава Україні ! Героям Слава !

    • 15.07.2014 о 19:44
     Permalink

     бл… рембо ти мене бісиш шо ти верзеш ти комуняка чи шо а я вважав тебе нормальним дядьком слава україні і ленінська ідеологія речі не сумісні твій лєнін нищив україну якби вулиця називалася гітлєра то ж тоже наша історія піднімалися б соціальні стандарти чи ні. україна повинна повністю очиститися від окупантів шоб їх і духу ніде не звучало. а фабриками ти мене не задрачуй. там працювали наші батьки а не лєнін. і твої оті кого назвав виростила та радянська безбожницька система. бо церкви твій лєнін палив і привчив сонця людям не потребувати а тільки роботу давай. і шо. і шо питаю. де збереження на книжках ділися. котрі заробляли десятиліттями. вкрало спритне комсомольське отроддя. рембо ти ж бореся з падлами разом зі мною. забудь про лєніна все одно вулицю перейменують.

     • 15.07.2014 о 20:16
      Permalink

      Троль ! Знову ж таки, я за перейменування і очищення, але для цього повинен настати час. На сьодні наші побратими зробили і роблять багато для державності. Але без системних змін в державному управлінні і в ідеології ми не побудуємо європейську державу ! Чому ми сьогодні взялися за перейменування вулиць, коли районом керують курупціонери, які обкрадають саме св”яте – дітей !” При владі залишилися ті, хто роками обкрадали район Павлови, Гребінюченки ! До влади привели алкаша з якого сміється вся область, після візиту на Шполянщину голови обласної ради ! Ми сьогодні говоримо про зміну назв вулиць, систему і владу потрібно міняти новими молодими, енергійними, некорумпованими керівниками, тоді буде результат ! Слава Україні ! Слава Героям !

     • 16.07.2014 о 14:42
      Permalink

      Погоджуюсь і з рембо і з тролем. але рембо шановний іде мова не про ваші гроші Ті хто сьогодні на вулиці леніна заробляє гроші і платить податки нехай не плачуть, подумаєш при перейменуванні вулиці витратяться і не поїдуть цього року в Єгипет чи ще куди і не оновлять свій автопарк новим авто на півмільйона гривень Поїздять бідні на стареньких двохрічних машинках. А пересічному шполянину взагалі витрат при перейменуванні ніяких. Отже рембо ти хороший хлопець іде мова про дух українців ане про ковбасу. А буде дух буде і ковбаса повір мені. і ці безглузді сперечання висохнуть як роса на сонці. Слава Україні! Слава Нації! Смерть ворогам!

  • 16.07.2014 о 15:49
   Permalink

   Чого ж ти так звана правда не слухаєш молодь, інших жителів вулиці, які “за”? Ти чуєш їх думку, чи вони для тебе не люди? Бо від них тобі проку ніякого, а злобні бабці думаєш тебе знов винесуть у народні обранці? Думка тих, кому наплювати на Україну, тобі дуже дорога, але нас теж багато, іще позмагаємось за правду.

 • 15.07.2014 о 18:27
  Permalink

  колян , скільки ж тобі горбач заплатив, що ти йому так дякуєш?
  для вас немає ніяких святинь і цінностей окрім бабла. Не за людей він думав і їхні заощадження, а за себе і лазіка і свій бізнес. А ти колян, прихвостень.

 • 15.07.2014 о 20:36
  Permalink

  Щось мені оце “за правду” напоминає пана Вікторука , в четвер вийде його “правдива” газета Шполянські вісті в якій він обовязково набреше що це коштує мільйони, Ви пане Вікторук як будете друкувать дані скільки мешканців вулиці проти переіменування, то обовязково і надрукуйте скільки всього мешканців проживає на вулиці НЕБЕСНОЇ СОТНІ. Тому що скільки ЗА ще ніхто підписи не збирав, а ті що є,то їх збирали прихильники злочинного ленісько-комуністичного режиму, за продтоварівську ковбасу, яку виготовляють на вул. леніна. Ваша правда завжди однобока, Вам її на вухо нашептують прихильники регіонало- путінського режиму, та ваші друзі з якими Ви “в долі” За таку брехню ВАМ ГАНЬБА!

  • 15.07.2014 о 21:25
   Permalink

   це нічого не коштує для людей в хатах а підприємствам треба міняти якісь там печатки а якшо не поміняють документи то вони все одно дійсні. не хочуть падли морочиться. піднять зади і хоч таким образом зробити особистий вклад у те. за шо загинули хлопці на майдані і за шо гинуть сьогодні на сході. москальня нас знов хоче знищить і вигнать з законної землі а ми за лєніна і за гроші. чмирі всі горбачі і старі тупі баби-відьми комуняцькі. суки розстрілять нах. шоб земля стала чистішою від цеї паскуді.

 • 15.07.2014 о 22:09
  Permalink

  Рембо трішки занесло не туди, але він в одному має рацію. Прийде нормальний керівник-патріот і все перейменується за годину. І всі магнати будуть перші у списку активівстів. Їм не привикать перевертать пілотку в потрібний бік. До речі, хочу запитати ревних прихильників ленінізму…. Де ваші язики були коли місто-герой Ленінград перетворили на Санкт-Петербург.

  • 16.07.2014 о 09:19
   Permalink

   Рембо ти правий, що потрібно міняти систему, і тих горе руководітелей, які її творять ! Майдан відбувся загинули наші хлопці, а що ми маємо ? Розворушили війну, на яку йдуть тільки патріоти, або ті кого туди запихають насильно ! На Шполянському майдані, спромоглися вибити одне місце в раді і то для алкоголіка ! Всі інші сидять в кабінетах, наче нічого і не відбулося ! Розграблюють районний бюджет, обкрадають дітей. А ми говоримо про зміну назв вулиць ! Треба міняти гнеле керівництво, гонити нахрен депутатів, Юліних прихвостнів, які на хвилі БЮТ повилазили з нір і стали в Шполі большіми політіками і царьками ! Треба громити разом з ними їх бізнес, щоб тікали з Шполянської землі ! Тоді щось буде !

 • 15.07.2014 о 22:32
  Permalink

  Що Ви шановний ТРОЛЬ таке говорите, розстрілять-це сильно гуманно. В КОЗАЦЬКІ ЧАСИ зрада БАТЬКІВЩИНИ відносилась до особливо тяжких злочинів, за цей злочин садили НА ПАЛЮ (кіл),вістря палі входило в тіло знизу, через анус. А нашим зрадникам можна дати ще кілька днів пожити, для цього кіл трохи потрібно заокруглити, щоб він не відразу пронизував життєві важливі органи, також ще можна встановити поперечину,яка не буде давати тілу сповзати занадто низько і гарантує що кіл не дійде до серця. При цьому зрадник буде вмирати на протязі кількох днів. Зрадника Батьківщини повинні бачити всі, тому його потрібно встановити в людному місці. (наприклад на площі перед рай.адміністрацією) Це буде справедливо. Це зрада на користь ворога і грошей. Ця зрада передбачає тільки КІЛ.

 • 16.07.2014 о 00:42
  Permalink

  Пропоную перейменувати вулицю начесть пана Присяжненка, або навіть Присажненка-Кишінка.
  Адже вулиця ім. Присяжненка-Кишінька звучить немов Нечуй-Левицький, що дуже пестить слух.

  • 16.07.2014 о 09:48
   Permalink

   Ти не санаторій, ти психушка для всіх шполянських зрадників прдунів і комуняк!!! Колоради прокляті! Путінські ср…колизи! Заберайтесь в рашу, щоб вами не смерділо в нашій незалежній державі.