Черкащина: у Шполі зникне вулиця Леніна

В приміщенні міської ради проведено громадське слухання, під час яких посадові особи органів місцевого самоврядування зустрілись зі шполянами, і ознайомились з їхніми думками, зауваженнями та пропозиціями з приводу перейменування вулиці Леніна на вулицю Небесної сотні.

В залі були присутні представники Народної ради, районної адміністрації, депутати міської ради та кілька пенсіонерів, які проживають по вул. Леніна. Обговорення було жвавим : депутат з партії «Свобода», Присяжненко О.О., говорив про те, що змінювати потрібно не лише найменування вулиці Леніна, а й багато інших , які також мають комуністичні назви.

А пенсіонери, які проживають на вул. Леніна висловили занепокоєння, що переоформлення документів коштуватиме їм чималих витрат.
Депутат з партії Батьківщина, Нечай В.Л., також виступала проти перейменування вулиці тому, що, на її думку, у керівника партії Горбача на цій вулиці знаходиться кілька аптек та нотаріальна контора. А переоформлення документів для юридичних осіб займе деякий час та кошти.

Щодо звичайних мешканців таке переоформлення є БЕЗКОШТОВНИМ.
Для фізичних осіб згідно з чинним законодавством перейменування вулиці не є підставою для того, щоб переробляти правовстановлюючий документ на нерухоме майно Усі документи, які знаходяться у власників, є чинними і юридичної сили не втрачають. Внесення коректив до правовстановлюючих документів проводиться за необхідності, зокрема, під час купівлі, продажу, відчуження об’єктів нерухомого майна, оформлення спадщини тощо. При цьому, при проведенні технічної інвентаризації та оформленні нових правовстановлюючих документів достатньо додати до документів офіційні дані щодо відповідного рішення органу місцевого самоврядування про зміну найменування вулиці.

Що стосується перереєстрації місця проживання, слід зазначити, що тривалість цієї процедури не обмежена в часі та повністю безкоштовна. Перереєстрацію мешканці перейменованих вулиць можуть проходити під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли у людини виникає потреба звернутись до паспортиста.

Складність перейменування вулиць свідомо перебільшують. Але, лише коли духовне збагачення українців стане первинним лише тоді буде і матеріальне покращення.
Діти та молодь повинні виховуватись не на іменах борців з незалежністю, а вшановувати пам’ять героїв, які полягли за Незалежність нашої країни.

На щастя, більшість жителів Шполи підтримують цю ініціативу щодо зміни найменування вулиці, а особливо молодь та діти! Адже на вулиці Леніна знаходиться 2 школи: це НВК – ЗОШ І_ІІІ №1 та НВК: ЗОШ І-ІІІ- №3-гімназія і коли все ж таки назва зміниться діти та й інші жителі міста пишатимуться цією вулицею.

Але не лише діти, а й люди похилого віку, які жили ще в радянському союзі також за те аби слід тоталітарного режиму назавжди зник з наших земель. Наприклад, житель м. Шполи, Мошенський Петро Михайлович, 1937 року народження також проти комуністичних назв вулиць. Адже не лише вулиця Леніна має комуністичний відгомін, а й багато інших які потрібно перейменовувати.

Можливо люди запитають чому саме таку назву потрібно обрати?

Адже на жаль не всі жителі району знають про Героїв Небесної сотні. Можливо саме ці «НЕЗНАЙКИ» і зрізали Національний Прапор, що майорів на пам’ятній стелі на честь Героїв Небесної сотні!

Жителі похилого віку нашого міста, які не мають Інтернету, а всю інформацію черпають з газети «Шполянські вісті», не знають про події на Майдані та наслідки цих подій, тому що редактор газети, Вікторук А.Ф. жодного разу не написав про ці події, жодного разу не згадав про людей, які полягли за Незалежність, які полягли за свободу, за Європейське майбутнє для кожного з нас і перш за все для наших дітей та онуків.

Зберегти і вшанувати пам’ять про тих людей, які ціною власного життя та здоров’я боролися за нас – це наш святий обов’язок!

Ігор Зачепа, м.Шпола

139 коментарів до “Черкащина: у Шполі зникне вулиця Леніна

  • 16.07.2014 о 21:01
   Permalink

   миколо вулиця буде героїв небесної сотні. а цих п..рів треба розвісить на шполянських стовпах з х…ми лєніна і путлєра в ротяках.

   • 16.07.2014 о 22:52
    Permalink

    Це я так про горбача з лазолваном,обовязково вулиця буде названа іменем Небесної сотні,а кому не подобається,то може прибрати їхні магазини з цеї вулиці,і перенести на Фефера?!

 • 16.07.2014 о 21:45
  Permalink

  Хлопці все це питання часу, буде і вулиця перейменована,і стовпи,і роти…і багато ще цікавого. Бог все бачить, його не підкупиш.

 • 21.07.2014 о 02:01
  Permalink

  Знову бачу симптоми нових віянь.З одних крайнощів в інші.При леніні кричали назвати валицю імені леніна,при сталіні кричали вілицю іменем сталіна зараз небесної сотні.Такими темпами в славному місті шполі зявиця провулок небесної сотні,ставок небесної сотні,магазин небесної сотні,тротуар небесної сотні.Ви панове просто флюгери які ловлять вітер перемін незважаючи на те що казнокради як залишились при владі так і володарюють.Куми як керували так і керують незважаючи нінакого а ви тут воду бовтаєте своею патріотичною шизою.

 • 24.07.2014 о 22:50
  Permalink

  Цей БРЕХЛО і ЗРАДНИК горбач з якого його приватизована партія Батьківщина зробила магната, який не підтримував МАЙДАН і був проти переіменування вулиці в ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, після “уразумительных бесед” і щоб якось виправдаться перед обуреними людьми уже готовий на переіменування шкіл і стадіона на честь Небесної Сотні, тому що вони йому не належать, а от за переімнування вулиці на якій знаходяться його магазини, аптеки, кантори, бари він готовий і надалі удавиться за одну копійку, що зробиш ЖЛОБ Є ЖЛОБ, ти вова не мути з іншими пропозиціями, ця вулиця всеодно буде переіменована. І до речі ти так і не відповів Шполянам , як ти так бистро при регіоналах розбагатів, і за що вони обіцяли процвітання тобі, і коли ти будеш звітувать своїм виборцям про те що ти зробив для них? ми прийдем також з запитаннями, розкажиш нам про свій бізнес і про свої “оборутки” з землею, як голова земельної комісії.

  • 25.07.2014 о 10:21
   Permalink

   Пропозиція Вована горбач переіменувати третю школу на честь Небесної сотні верх цинізму. Як тільки такі “їдеї” приходять у голову? Цеж додумалося до такого, щоб Небесна Сотня знаходилася на вул.Леніна.

  • 25.07.2014 о 18:29
   Permalink

   А там є ,що покопати,нахапав він із соратниками,при янику чимало!Пік розвитку горбача ,чомусь припав на час правління ПР!

 • 25.07.2014 о 16:27
  Permalink

  вова юморист ще той. Насміхається падлюка дивлячись в очі людям. Ну нічого вовику запам’ятай і передай іншим одну мудру істину: “Не завжди так буде”

 • 25.07.2014 о 18:27
  Permalink

  Я пропоную назвати горбачеві аптеки і магазини іменем Леніна!Вони достойні один одного!Наприклад нотаріальна контора Горбача ім.Леніна,звучить!

  • 25.07.2014 о 19:06
   Permalink

   Добра ідея. Бабки оформляючи заповіт, будуть раді Горбачу, що по ленінські у нотаріальній конторі ім.Леніна піклується про них.
   Хто за, голосує і вносить пропозицію як це зробити.

    • 16.10.2014 о 02:43
     Permalink

     А ти звідки так гарно ці радянські пісеньки знаїш?
     Мабуть при комунізмі цілував червоно прапора та співав гімн радянського союзу зранку?
     А тепер настали інші часи і заспівав по-іншому – гімн України? Краще б заткнув свое брехливе хайло! Завдяки таким лицемірам як ти Украіна досі стоіть на колінах! Ганьба брехливим виродкам!!!

 • 25.07.2014 о 21:24
  Permalink

  Пропозиція від ВО Батьківщини про переіменування, школи та стадіону, вова дав ВІкторуку і той надрукував в номері від 25 липня в своїй газеті, і тепер ця вова думає що цією статтею хоч якось підніме рейтинг партії, яку він черговий раз опустив не проголосувавши за переіменування вулиці. Але шполяни люди мудрі і при одному прізвищі ГОРБАЧ уже плюються, так що ти вова знай що ці статті тобі уже не допоможуть, це ще тим бабкам можеш лапші НА ВУХА навішать, а так прості люди добре знають твоє продажне “НУТРО” яке завжди готове зрадить заради грошей. Ой не преведе володя ця любов до грошей тебе до добра, пан Олег ЛЯШКО таким як ти радить сипать голову попілом і іти замолювать гріхи в монастир, то ти з посипаною головою хоть до церкви сходи, і не ЖЛОБСЯ, купи свічку та помолись, може БОГ тебе простить бо від людей тобі уже нема прощення. Що стосується присвоєння імені леніна його аптекам і конторі горбача, то цю ініциативу ледей я підтримую, прохання до депутатів винисти її на сесії і підтримати. Ще його БАР- РИГАЛОВКУ “ВОЛОДИМИР” дописать слово ЛЕНІН, і на джипі іменні номера “володимир” поміняти на ЛЕНІН, він же купляний за чесно заробляні гроші, вова ж чесний!

 • 25.07.2014 о 23:17
  Permalink

  Іване, знаю депутатів міської ради, які можуть внести твою пропозицію, ще й проект рішення підготують, звичайно прихвостні горбачівські там лишилися та й регіонали нікуди не поділися, може й не проголосують, але сорому вова не обереться. Треба запросити тих бабок, які біля нього сиділи , за леніна вони твою пропозицію підтримають. Для них слово горбач і ленін– – святе.

 • 26.07.2014 о 00:27
  Permalink

  Я буду дуже вдячний депутатам які внесуть таку пропозицію, Ви тільки підкажіть що потрібно від нас? можливо пісьмо якесь нам з друзями надіслати в міську раду? чи можливо поговорити з тими бабцями, та взяти з них підписи що вони з горбачом за леніна, сам то горбач буде голосувать”ЗА” він же леніна, і бабушок як Черновецький любить.

 • 28.07.2014 о 07:56
  Permalink

  Як житель вулиці Леніна хочу подякувати міському голові Заскалеті В., депутатам Кисленку С., Волошенюку., Поліщук Л., Ковальчуку М., Горбачу В., Нечай В., Шумейко Л., Коваленку В.,Ласуну В. і подякувати їм за підтримку жителів. Зачепу прошу підтверити чи спростувати, що він підозрюється у скупці краденого і через те йому не вдається пролізти до партії Ляшка в районі, не відбувшогося голову рда бойка прошу написати чи був він притягнутий до кримінальної відповідальності за нецільове використання чорнобильських грошей і у його батька чи не стояла сантехніка на ці гроші куплена. У випадку неправдивих відповідей на цьому сайті будуть опубліковані матеріали цих кримінальних справ, а також матеріали про торгівлю ковалем у товмачі без ліцензій, як “майдановець” людей травив. Все місто проти таких як ви, вас два десятки, переписуєтесь дин з одним і радієте.

  • 29.07.2014 о 12:17
   Permalink

   Ти як житель мавзолею Леніна – Саша, он же Ольга Дмитрівна, он же Юрій Валентинович, он же Іван Іванович!!!!!! Запомни – ти чмирь і смердюче гівно! Хто тут з ким переписується – визначить важко, а от ти шизік переписуєшся сам з собою. Як у Лєніна вже розлади пішли – “тихо сам з собою я веду беседу”!!!

 • 29.07.2014 о 11:24
  Permalink

  Велику подяку від себе .горбач написав всим своїм сраколизам!спитайте горбача,скільки він з лазіком,обікрав дітей в інтернаті!Поставляв дешевий прострочений товар,а писали дорогий!Бізнес у них був спільний з миколою григоровичем,не один міліон відмили!Зачепа,Бойко,Коваль,хто слідуючий!Скільки в володимирі було злочнмнів,і зараз продовжуються!Пьють до ранку,бійки наркоманія,не володимир а алконарко притон,!А заборонити не можуть,він же главний депутат міськради!Завтра собере підписи бабок,де напишуть,як добре що цілу ніч працює ригаловка володимир,де можна в 4 години ранку купити хліба ,і молока!!!

   • 16.10.2014 о 02:49
    Permalink

    А що поганого в цілодобових аптеках? Чи ти може на баму свою точку маеш та продаєш ліки втридорога? Конкурентів позбавляєшся гнида!