Шполянщина вже надала прихисток 72 особам, що приїхали з Криму та Сходу країни

Всього до району з Автономної республіки Крим, Донецької та Луганської областей прибуло 72 особи. Станом на 8 липня 2014 року на території району проживає 65 осіб (з Автономної Республіки Крим – 7 осіб, Донецької та Луганської областей – 58 осіб). З них: чоловіків – 14, жінок – 30, дітей – 21, пенсіонерів – 15. 7 осіб вибуло.

Робота щодо соціального захисту проводиться індивідуально з кожною особою.
На даний час забезпечено житлом 23 особи, виділено матеріальну допомогу по програмі «Турбота» – 26 особам, надано продукти харчування -19 особам, працевлаштовано 9 осіб, перебувають у центрі зайнятості – 7 осіб, надано адресну матеріальну допомогу керівниками сільськогосподарських підприємств – 10 особам, перераховано пенсій – 8 особам.

shpola.gov.ua

22 коментарі до “Шполянщина вже надала прихисток 72 особам, що приїхали з Криму та Сходу країни

 • 10.07.2014 о 11:19
  Permalink

  Всих приїзжих направляти тільки в сільську місцевість, з місячним терміном працевлаштування, щоб не пішли по людських городах. Роботи на селі в цей період дуже багато – жнива ! Токи практично в кожному селі ! Великого розуму не треба, лопату в руки і в перед ! Хто не згідний департації на свою рідну землю боронити від ворогів !

  • 12.07.2014 о 11:33
   Permalink

   Бик ти Анатолій Михайлович. Сюда приїхали не бійці, а жінки з дітьми. Вони залишилися без домівок. Дай людям відійти від шоку. А чого ж сам не їдеш бороноти від ворогів? Мабуть є причини. То не тріпайся. На сході не всі бики, в залежності від тебе.

 • 12.07.2014 о 11:09
  Permalink

  Шановні патріоти Сірки і тд … Скільком людям Ви надали прихисток (обігріли накормили і тд.)! Бо ви ж патріоти!!! ???

   • 12.07.2014 о 23:13
    Permalink

    Так я не рву горло!!!! Що я та я, що пливе з Ваших коментів, а от ви всі тут як тут гаразд ми, ми … тільки що ми …….!!??????? патріоти з хатою яка з краю !!! Так цей притулок їм надає рай держ адміністрація!

    • 14.07.2014 о 07:20
     Permalink

     То біженці в райадміністрації живуть? Як мило. То може скинемося їм на квитки до раші, вони ж сильно хотіли в расєю, от вона й прийшла до них, натворила такого, що тепер знатимуть, хто брати, а хто вороги. А ти, Неля, з адміністрації, значить. Бачимо, бачимо як адміністрація вболіває за Україну. Якщо такі Нелі нами керують, то й окупантів не треба.

 • 12.07.2014 о 16:31
  Permalink

  А за 5 місяців побудували памятник Небесній сотні чи ждите подачок? Чи ви патріоти за чужі гроші?

 • 24.07.2014 о 20:31
  Permalink

  Шановні, який ви бред несети ! Повний маразм ! І що ви своїми діями змінете ! Всі ті хто при памяті ті при владі ! А ті хто не в адекваті ті на сторінках ! Побійтеся Бога, який ви бред несете один на одного ! Якщо ви переживаєте за долю країни, на сьогодні як ніколи випала нагода проявити любов до батьківщини, боронити неньку матір , в реальності, а не словесно ! Підіть в церкву і краще поставте свічку, за тих хто сьогодні на передовій ! А ви достаєте леніна, кому він нужен ! Живіть сьогоденням, реальністю, а не надуманим ! На все Божа Воля !