У Шполі сміття не вивозять вчасно навіть біля поліклініки

Тема нездатності комунальників вчасно прибирати сміття набуває особливої гостроти у Шполі. Місцева провладна газета вже встигла проінформувати про знищення сміттєзвалища біля залізничної станції «Шпола». Насправді сміття вивезли не повністю, отож проблему не ліквідовано.

Мешканці житлових будинків в районі вулиці Леніна 56-54 повідомили кореспонденту «Шпола онлайн», що невчасно комунальні служби прибирають сміття і там. Сморід панує вже біля міської поліклініки. З настанням спеки проблема набуває особливої гостроти.

«Що у нас за влада? Невже не можна зробити так, аби чиновники, включно з міським головою, обходили місто, виявляли наявні проблеми і оперативно вирішували їх? Таку ж практику можна було б запровадити у селах», – кажуть мешканці Шполи.

2 коментарі до “У Шполі сміття не вивозять вчасно навіть біля поліклініки

  • 10.07.2014 о 11:32
    Permalink

    Скільки можна писати статей про сміття в місті, а віз і нині там ! Багато є рекомендацій від дописувачів ! Чому бездіяльні депутати на своїх тереторіях, де народна рада, яка могла б заблокувати роботу виконкому і комунальних служб, якщо вона народна і дієва !