Провладна газета у Шполі порівняла незалежне інтернет видання з небезпечними хакерами

Провладна газета «Шполянські вісті» лякає мешканців району тим, що відвідування інтернет видання «Шпола онлайн» може призвести до ушкодження комп”ютерів користувачів (хакерських атак). Відверто брехливу замітку на цю тему вирішив написати особисто редактор Анатолій Вікторук. Його не злякало навіть те, що викладена на сторінках «Шполянських вістей» редакційна представила знаного в районі редактора посміховиськом, який нічого крім праць Леніна не читав, а тому не знає елементарних речей.

Вперше з редактором газети «Шполянські вісті» нашому виданню довелося познайомитися після гнівного листа з погрозами звернутися до суду. Товаришу Вікторуку не подобалося, що «Шпола онлайн» передруковує деякі замітки з його газети. Ми не змінювали жодного слова в замітках провладної газети надаючи їм лише інші, на нашу думку, більш привабливі заголовки. Посилання на джерело при передруку ми теж робили. Ми звичайно прислухалися до вимог редактора і жодної замітки зі «Шполянських вістей» більше не передрукували. Хоча, кому від того стало краще так і не зрозуміло, адже інтернет версія газети «Шполянські вісті», у порівнянні зі «Шпола онлайн» (за кількістю читачів та коментарів до новин) є, м’яко кажучи, аутсайдером.

Ще більше наше видання розсмішила остання редакційна Анатолія Вікторука. Ну звідки йому знати, що власник домену, як власне і дизайнер, веб-майстер можуть бути і не мешканцями Шполи? Вони, або надають майданчик для розташування сайту, або забезпечують його технічну роботу, а це цілком можливо робити в умовах коли ти не прив”язаний географічно до Шполи. Власник домену може надавати майданчик під інтернет видання як зі Шполи, так і з Одеси, та навіть з Мадагаскару чи з острова Слонової кістки одночасно. Авторам зі Шполи (в даному випадку) залишається лише наповнювати майданчик своїми творчими роботами – цікавими новинами.

Заяви про те, що «Шпола онлайн» пошкоджує комп”ютери та з з її сторінок відбуваються хакерські атаки ми розцінюємо не інакше як брехливі. Правда тут зовсім у іншому. Високим чиновникам у Шполі зовсім не до вподоби непідконтрольне їм інтернет видання, яке показує на цілу Україну їх нездатність ремонтувати дороги, прибирати сміття, допомагати інвалідам та ветеранам, чути протилежну точку зору. От і вдаються вони до чорних технологій брехні, від якої навіть не червоніють.

Наша інтернет газета ушкоджує не комп»ютери, а подекуди непробивні стіни чиновників різного рівня. Наша газета надає майданчик для висловлення думок всім без виключення політичним силам, депутатам, звичайним мешканцям Шполи, які потребують допомоги журналістів. І ми не змінимо власної позиції, – незважаючи на тиск, погрози та брехливі статті деяких провладних видань (які служили режиму Януковича, замовчували правду про Небесну сотню, а нині є авторами недолугих горе-розслідувань).

«Шпола онлайн» існує завдяки творчим доробкам місцевих волонтерів, на підтримку яких ми розраховуємо і надалі. Саме вони порушують болючі для Шполи і району проблеми. Особлива подяка читачам нашої інтернет газети. Саме ваша активність найбільше лякає чиновників, яких ви змушуєте працювати на користь рідного міста.

Редакція «Шпола онлайн»

25 коментарів до “Провладна газета у Шполі порівняла незалежне інтернет видання з небезпечними хакерами

 • 04.07.2014 о 21:08
  Permalink

  вікторук, а Небесна сотня ще не приходила? Тільки молодий чоловік, не п’ятачок часом? То на цьому тижні жди, прийде.
  Ти ж прихвостень, кого жителями району називаєш? Кого ж це безпідставно звинуватили? павлова тітушкінця чи скорика-алконавта. чи може вербівського який разом із ними в дітей гроші поцупив, бо Пасєка безсовісний фарби не дав?
  Гнидяра ти брехлива аля-гурманівська, що правда очі коле? Хоча звідки тобі знати що таке правда. У тебе одна правда що наказали тітушкінці те й мараєш.

  • 07.07.2014 о 22:33
   Permalink

   Вікторук параноїк, і показав себе взагалі некомпетентним у всесвітній павутині під назвою інтернет. На пенсію таким прихвосням пора.
   Потрібно пролюструвати цього недолугого телепня, і зробити конкурсний відбір на посаду головного редактора, тому що вона випускається за наші з вами кошти, і там повинен бути справжній, незалежний незаангажований і справедливий професіонал. Вікторук ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла.

 • 04.07.2014 о 21:21
  Permalink

  Ці Шполянські вісті з цим Вікторуком пишуть тільки про високі досягнення місцевих госПІДАРІВ, та вихваляють тих хто при владі розкрадає бюджет району, мабуть він також “В ДОЛІ”, Вікторук разом з Павловим зробили такий статут що тільки сам Вікторук сам себе може зняти з редакторів, ні колектив редакції, ні міська рада, ні районна рада, не можуть нічого зробити. Так воно ще і має знайомих журналістів, якщо таке г а м н о тронуть вонять буде сильно. Ще питання до міської ради; навіщо Ви виділяїте кошти з бюджету на цю “частну лавочку” Вікторука? ,по неперевіреній інформації близько 100тисяч гривен на рік. В Шполян є тільки один добре перевірений метод прибрати цю “частну лавочку” і зробити газету дійсно громадсько-політичним виданням, це спалити кабінет редактора, бажано з редактором, або ще може дати шанс редактору щоб висвітлював всі теми життя ШПОЛЯНЩИНИ, а не тільки ті що подобаються владі.

 • 04.07.2014 о 22:08
  Permalink

  Який йому паскуді шанс. Він же пише що в поклонах лоба готовий побити, аби втриматися в кріслі. В такий час живе. вікторук твій

 • 04.07.2014 о 22:11
  Permalink

  віукторук твій час минув і твоїх царьків місцевих. Пакуйте чемодани.
  Шпола онлайн, молдці пакуйте їх гадів і посилкою до пахана в Ростов.

 • 04.07.2014 о 23:33
  Permalink

  Вітаю Шпола онлайн, молодці так тримати. Як кажуть на ворові і шапка горить. От на ньому і вона загорілась. Той бред який вікторук ніс в статті ще раз підтверджує що він дійсно тупа і обмежена людина але постійно намагається казатись розумним . Не вийшло. вікторук майте гідність підіть геть і цим ви зробите велику послугу колективу і всій громадськості. Слава Шпола онлайн ! Слава Україні !

 • 04.07.2014 о 23:41
  Permalink

  Опана!!! От і реакція вам довбоянуків! Я цю газету рідко бачу, такий шедевральний твір! Онлайн, ти просто молодець, відтепер тебе піарить газета “Шполянські вісті”, вони так вс…ся, шо вже й комп’ютери у них горять! Так і нада, хай горять, а ми всі давайте поржемо з їх тупості!!!!!

 • 05.07.2014 о 10:12
  Permalink

  А може давай не поржемо , а підемо до депутатів райради та змусимо щоб вони внесли зміни до статуту газети “Шполянські вісті” і тоді вікторука під зад поганою мітлою.

 • 05.07.2014 о 12:23
  Permalink

  Зрозуміло одне. Зараз “вікторуки ” будуть всима силами покузувати які в Шпола -онлайн недолугі коментатори- то погрожують – то вживають нецензурну лексику – то оббріхують добропорядну владу. Все це націлене лише на одне — закрити будь яким способом інтернет видання .

  • 05.07.2014 о 14:22
   Permalink

   Скоріше в штани накладуть, не сміши! Якшо воно пише таку єрунду, не розбираючись в системі, приплів і батюшку якогось, який тим самим хостінгом користується (хоча нє, якби цей батюшка був московським то він би його не зачіпав), одним словом тупий бик вирішив настрахать народ, хай він мене в с.. поцілує, а об онлайн скришить свої гнилі зуби.

 • 05.07.2014 о 16:11
  Permalink

  вікторук на відміну від Шполяночки+, чомусь не написав про вкрадену фарбу вербівським та його кланом, про правдиві події на останній сесії райради,проте, як скорик – алкаш крім слів я вибачаюсь або пробачте, нічого путнього не міг вимовити(мабуть п’яна морда знав за що вибачався) в долі відкату був.
  Тож закликаю всіх не підписуватися на видання “Шполянські (віктуровські)вісті”
  Люди не витрачайте свої гроші на а-ля гурманівське видання.
  Пропоную бойкот вікторуку та його банді, які нас грабують, брешуть, а ми їм ще й платимо.

 • 06.07.2014 о 18:59
  Permalink

  Шановний пане Вікторук. Якщо проаналізувати зміст твоєї Анатоліє статті, то ти чітко підтримуєш прихвостнів якуковича сімейство Гончаренків ! Якщо той молодий чоловік Валерик Гончаренко, прибіг шукати в тебе захисту, прочитавши на сторінках газети шпола онлайн багато правдивої про себе інформації, так спростуй її. Напиши статтю в своїй газеті про Валеру Гончаренка, яка його місія в товаристві, що він зробив для села Терешки, про його папіка Миколку який привласнив господарство для сім”і, з усим майном, яке дбали роками селяни, обібравши їх до нитки ! Напиши про Терешківського алкоголіка голову села Білецького, чому він ховається від селян в лікарні. От тоді ти будеш народною газетою, а не газетою під заказ ! І перекажи Валерику, що я йому не телефонував , тому що він просто ніхто, щоб з ним про щось говорити, а що він видумав, то це методика роботи Гончаренків ! Пане вікторук, заслужений ти наш, іди на пенсію, поки і звання не забрали, і без куска хліба оставили, і бубни не дали ! А газеті і її редактоу та колетиву здоров”я, добра, злагоди та процвітання ! Слава Україні ! Слава незалежним виданням ! Ганьба халуям януковича по типу Павлових, Гончаренків, Вікторуків, алкоголікам Скорикам, Вербівським, Білецьким !!!

 • 09.07.2014 о 00:10
  Permalink

  Шановний Рембо не напише Вікторук про Гончаренка бо статут за яким його
  звільнити не можна підписав Гончаренко.

 • 10.07.2014 о 23:19
  Permalink

  Не компютер заклинило у вікторука,а мозги!!Хотя їх у нього не має.і не було,холуй!йому Он лайн замовив його пахан МГ,а він виконує,гроші треба відпрацьовувати,а то поставлять на лічильник!!

  • 15.07.2014 о 19:53
   Permalink

   а було це миколо насправді так – приходить в редакцію немолодий бородатий чоловік в шотрах і розпальцовкою. і каже. толя ти шо треба цих бандер причмирить пишуть на мене таку гадость а я ж такий патріот все віддаю на благо україни. давай їх прилякай гарненько шоб аж уссалися. толя за голову взявся думає шо ж його придумать. і тут така ідея – налякати всіх шо компи позриває а вдруг хось і повірить та й не откриватиме онлайну. а тут ше може трохи з будуна та як увльокся получилась ось така статейка забойна просто бомба. треба на першу сторінку. це ж найважливіша новина. а тут на тобі на онлайні всі потухли зі сміху замість полякати розважив аудиторію. ждем може ще шось видасть посміятися дуже корисно для здоровя.

   • 16.07.2014 о 22:58
    Permalink

    Ну з мужиком в шортах все ясно,після біти з головою не все в нормі,а вікторук воно при любі владі жопу вилиже!

    • 17.07.2014 о 00:42
     Permalink

     невже. як я буду при владі то видам указ про заборону лизать. і відпаде потреба в таких спеціалістах. жартую. хай не лякаються сепарасти. до влади я не йду бо нема такої мети. але до влади прийдуть патріоти бандерівці тоді цій поліцайщині прийде п..ц. вони ше не можуть цього понять думають шо янек живий як ленін і медведук тоже. та як можна буть такми тупими ідіотами і не бачити шо український дух не перемогти. тягнуть до останнього коли вже від ганьби не зможуть відмитися.