У Шполі вимагають відставки найманця тітушок

Ніяк не приходить той день, коли Шполянський район облетить добра звістка: заступник голови районної ради Олександр Павлов, організатор «тітушок» на антимайдан і до печінок вірний колишньому режиму Януковича, — добровільно написав заяву на звільнення й пішов назавжди з очей громади. Як він і сам обіцяв ще тоді, коли не було голови райради. Крім того, ще й люди на площі публічно висловили йому недовіру. Та що там ті обіцянки чи якісь люди для такої породи старих загартованих совків! Такі як Павлов добре знають і вміють красти бюджетні гроші, як ніхто розбираються у корупційних схемах.

Людей приймають за бидло і тупих лохів, які не вникнуть, не розкопають, не доведуть і не знайдуть сліди їх підлих загребущих рук. Отримавши торік із районного бюджету зарплатню у сумі 160 тис. грн. (за що!!!), він ще мріє отримати не менше й в цьому році, бо треба ще хати добудувати і пенсію нагнати більшу. Та нехай би людина і отримувала зарплату, аби тільки було за що. А так цей бувалий нахаба лише протирає стілець в кабінеті й підказує начальнику відділу освіти, як правильно відмити гроші на фарбі. Це стало зрозуміло, коли Вербівський, оправдовуючись з трибуни на сесії райради, звернувсь до Павлова, щоб спитати, до кого там ще ми могли звертатись, крім Пасєки, щоб купити фарбу, а нам відмовили. Павлов погорів на цьому, але сподівався, що лохи в залі нічого не почули і не зрозуміли! Помиляється, одначе! Дограється з народом от-от. Пасєку ж публічно оббрехали, не стидаючись!

Незважаючи на те, що всі злодіяння стають явними, Павлов далі крокує і цинізму його немає межі. Об’явив на сесії райради, що збирає гроші військовим на допомогу. Не менше мільйона задумав здерти з небайдужих підприємців. Рахуночок склепали бігом. Перечислюйте всі на Товариство Червоного Хреста, лохи! А там керівниця якраз своя — Тимошенко, з клану колишнього кліща. Підприємцям грошей для воїнів не жаль віддати. Але ж зачекайте! КОМУ здавати гроші? Це все одно що поставити вовка отару пасти! Тому й більшість підприємців не довіряють цій банді і шукають інші канали, щоб реально допомогти АТО ліквідувати терористів-окупантів — «тітушок», який постачав у листопаді-лютому Павлов разом з Тимошенком на підтримку свого пахана — Януковича.

А ще ж прокуратура розбирається, як так могло статися, що депутати 21 березня на сесії райради не голосували за призначення надбавки голові ради у 50% (За високі досягнення в роботі. Скорику, який тоді ще ні дня не працював на цій посаді. Без слів.), а рішення проведено в апараті як прийняте! Подивіться — ось воно перед вами в оригіналі! Ще подаємо штатний розпис Шполянської райради і зарплати для посадовців.

Порахувати не важко, що заступник голови райради, отримуючи 2700 в місяць, не міг заробити аж 160 тис. у рік (подивіться його декларацію). Звідки ж накрутили ці надбавки та премії? За які, питається заслуги? Жодної відповідальності — тільки доступ їх довгих рук до бюджетних коштів. На освіту ж знов виділено гроші — аж 600 тис., від такої спокуси гріх таким бувалим як Павлов з Вербівським відмовитися. То щоб ви, панове, не згрішили лишній раз, пропонуємо вам добровільно здатись (написати заяви і піти), бо пізніше це для вас завершиться не зовсім добре, підете з такою ганьбою, що не раді вже будете тим заманливим кругленьким сумам. То як, прощавайте, панове, чи — ганьба банді на кожному стовпі?

Антикримінальний сектор

21 коментар до “У Шполі вимагають відставки найманця тітушок

 • 04.07.2014 о 18:03
  Permalink

  Тим хто використовував свої посади для збагачення, потрібно буде відповідати не тільки перед БОГОМ, а і перед людьми, вони порушували закон, відповідно до них можна поступати також не по закону, можливо відрубати руку, а можливо щось підпалити, щоб другим була наука що красти не можна, боротьба з корупцією у владі такими методами буде ефективна, і неважливо чи цей чиновник зараз при владі, чи крав ще два роки назад, а зараз живе за рахунок того що накрав ще тоді. Злодії повинні бути наказані тими методами якими захоче сам народ, а не продажний суд. У владі не повинно бути пенсіонерів , і тих хто купив собі інвалідність,

 • 04.07.2014 о 23:50
  Permalink

  Треба ще спитать Кутового, а як же там розслідування історії з фоменківськими яйцями які кидали тітушки за приказом черевка на нардепа Швайку!!! Лазік там уже друг Кутовому і друзіків своїх відмазує – не пропустіть, там цікаво!

 • 04.07.2014 о 23:50
  Permalink

  Да , цю бандлоту треба гнати чим раніш тим краще. А скорик, до тебе звертаюсь, ти зганьбив себе і свою сімю(нажаль так виходить) разом із своєю командою (теперішньою) у якої нічого святого немає . Якби ви знали які ви уроди кончені. Це не погроза а порада пишіть заяви і пи -е чим скоріш, а то наступить час коли вже буде для вас пізно.

 • 05.07.2014 о 12:22
  Permalink

  А Лазік! Во гамно непотопне, віздє вспливає! Уже й Кутового обробив? Бачу все остається на своїх містах! Здвигів немає!

 • 05.07.2014 о 16:23
  Permalink

  павлову генералу тітушок на Народному віче люди висловили недовіру і воно пообіцяло, якщо скорик алконавт посадить свій зад у крісло голови райради, то він свій підніме і піде на пенсію(по інвалідності) до речі куплену. А воно ж брехло і досі сидить ще й гроші краде. Правильно про нього друг вікторук написав,
  що він і лоба готовий побити аби в кріслі втриматись.

 • 05.07.2014 о 21:06
  Permalink

  Доки надумають садить треба гнать сверделівською ковінькою щоб аж павло+гребо+скоровербіловське п’яне інвалідівське пір’я летіло.
  тимоху шизіка до речі вигнали оце аж на останню сесію притягнув свої тельбухи свинячі.
  павлова інваліда геть з влади доки його інвалідські мозги не придумали як знов украсти народні гроші.

  • 06.07.2014 о 11:10
   Permalink

   Шо ви їх піарите, пройшло 4 місяці а їм як з гуся вода. Пи…ять гроші, виділяють ще і так далі, на армію збирають, скоро вікторук їм орден імені шполянських вістей вручить за любов до батьківщини.

 • 05.07.2014 о 23:47
  Permalink

  Я вибачаюсь пане ТРОЛЬ …. Але з Фоменівськими яйцями набагато цікавіше ніж Ви всі думаете і знаете!!!! Там замішаний не тільки Черевко І Фоменко там приймали участь ще понад 8 людей з керівного складу Шполи які і на сьогоднішній день займають керівні посади в Адміністраціі Шполянщини….!!!!! Але на сьогоднішній день вони всі з переляку піджали всі свої хвости забились під столи і твердять тільки одне…. Що ми нічого не знаемо нічого не бачили і нічого не чули!!!!! Ніби ті люди самі надумали кинути яйця… І їм ніхто не наказував і не примушував ……… Так що Лазік там ні до чого .. Всі ті пани поступили як справжні Українці …… МОЯ ХАТА З КРАЮ Я НІЧОГО НЕЗНАЮ МЕНІ ДУЖЕ СТРАШНО І СВОЯ СОРОЧКА БЛИЖЧЕ ДО ТІЛА……

 • 06.07.2014 о 00:05
  Permalink

  Пане Петровичу…… А як воно може щось по мінятись ?????? Коли всі ті що були при владі залишилися на своїх місцях!!!!

 • 07.07.2014 о 00:31
  Permalink

  пора Павлова вивести на чисту воду з відомчою квартирою Гребінюченка яку
  останній без голосування на сесії безкоштовно приватизував.
  Братва шанс не впустила.Слава Україні! Робота прокурору.

  • 07.07.2014 о 10:34
   Permalink

   Гребінюченко, за плечима п”яних керівників, робить що хоче! Приймає рішення, самостійно приймає і проводить без сесії, а сам в стороні!

   • 09.07.2014 о 13:43
    Permalink

    Не вірю, ви такого вже з Гребенюченка царя зробили! Нічого він там не рішає, і ніхто там нічого не рішає, їх дуже легко видворить звідти, просто всі щолкають.

    • 10.07.2014 о 00:08
     Permalink

     Та ти шо! Коли йдем видворяти? я ж перший! и тільки оголосіть так, щоб люди з периферії про це чули, бо я весь в роботі, а ще й хочу в якійсь масовці поспряти отих зажерливих кліщів повикурювати з насиджених місць. на онлайні, будьте добрі робіть оголошення про такі зібрання.

 • 10.07.2014 о 23:28
  Permalink

  Коли вже вонни понажираються,може подавляться!Павлов говорив ,що напише заяву в любий час.як тільки йому скажуть!Валіть на хер товарищ павлов,і заберм з собою банду,яка грабить народ!Ідіть з богом ,бо ми вас з відти винесемо,разом з кріслами!!!