У Шполі підтримують ідею проведення дострокових виборів

Шполянська районна організація “УДАР В.Кличка” виступає за дострокові вибори до парламенту. Верховна Рада давно не відповідає суспільним очікуванням, але продовжує блокувати перезавантаження влади у країні. Її нинішній склад уже давно не відображає суспільних настроїв. Свідченням цього є і опитування гомадян, і результати президентських виборів, які показали вкрай низьку підтримку, зокрема ПР та КПУ.

При цьому в парламенті чимало людей , які несуть персональну відповідальність за трагічне вбивство людей на Майдані взимку, саботаж необхідних заходів для проведення антитерористичної операції, а також тих, які публічно підтримували або й пропагували сепаратизм.

В критичній ситуації, що склалася в країні, потрібен новий законодавчий орган. Він має отримати від суспільства мандат довіри для проведення необхідних реформ та зміцнення національної безпеки держави. Нинішній склад парламенту на це не здатний. Тому народні депутати повинні наважитися на відповідальний крок та призначити дострокові вибори до парламенту. Таке політичне рішення стане поштовхом для того , аби був ухвалений новий закон про вибори та активізувалася робота над змінами до Конституції.

Рішення про проведення позачергових виборів не означатиме, що чинний склад парламенту одразу розійдеться – він працюватиме до обрання нового парламенту, і у депутатів буде вдосталь часу, аби ухвалити закони, неохідні зараз для країни. Перевибори допоможуть провести люстрацію політиків та політичних сил, які не достатньо ефективно працювали на інтереси країни у минулому або й відверто працювали проти неї. Такої думки дотримуються активісти партії «УДАР» у Шполі та їхній лідер Юрій Плосконос.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

14 коментарів до У Шполі підтримують ідею проведення дострокових виборів

 1. Рембо коментує:

  Плосконоса в нардепи ! Головою адміністрації вже набув, давай в депутати !
  А в Ярославку до Потапенка телят пасти , слабо ?! Там і екологія хороша, і є в кого господарювати навчитися !

  • Форт коментує:

   Ти в Терешках пасеш корів?

  • Миколай коментує:

   А уявіть Юрика головою РДА і сміх і гріх, і курям насміх.
   Балатуйся Юрико в мери от тоді і буде видно кредит народної довіри до твоєї особи, а так ти Юрику нуль без палочки зі своїми дешевими понтами.
   Да і Лазік учора, в годин 14-14.30 коло ідеала Юрикового стояв мабуть джинси купити хотів.

 2. Андрій коментує:

  Плосконос, ти не до Верховної ради берись, а на місці щось зроби, наприклад викинь павлова з кабінету або скорика алкаша на пару з вербівським, люди тобі подякують, ну не тошни народ дешевим піаром, тобі до Веховної ради, як свині до сонця.

 3. петрович коментує:

  Скжіть мені всі ви разом взяті с партіями разом, що ви зробили за 4місяці після революціїї. тільки грязю друг друга поливаєте і роботою перекидаєтесь. Закачуйте рукава і вперед! Блядь, революціонери компютерні! Наркоту блядь найшли! А то що оптовики в Шполі таряться, то цього ніхто не бачить.Піарщики дешеві. Я в революціїї не граюсь як ви, але багато що бачу!

  • Северин холодноярець коментує:

   Іван Сірко досвідчений спостерігач. Давай підключайся до діла!

 4. Іван Сірко коментує:

  Шановний Петрович зателефонуйте будь- ласка по тел. 0938806711. Дякую.

 5. Sp@rt@nez коментує:

  🙂

 6. Sp@rt@nez коментує:

  Плосконосу. Не бери так високо. Розберись з партією в районі . Візьми таких партійців ,щоб були незалежні від мафії і за ними прості люди пішли.
  Сьогодні твоя партія в районі лише на папері як і всі інші. Відхрестись від
  “жіночого майстра” на користь партії. В іншому разі тебе і партію в районі не
  сприймуть. Реально оціни свої сили .

  • Миколай коментує:

   так унього партія Плосконосів – Влад там є тоже плосконос в податковій під патронатом лазіка ходив, борги з бітою вибивав.
   Потім у партії Удар є ще чесний піхвознавець Шарапов, кафе бар Лотос унього він за роди гроші небере, нашо у є кабак з парашою при вході . входиш і вже ригати хочеться.

   • Троль коментує:

    бл… Миколай, по-твоєму ці плосконоси мудаки! Та я їх нікого не знаю, скажи тільки, хто в нас класний, на кого ставлять? Ясно шо не на прихвостнів лаза. Але хто?

 7. микола коментує:

  99 процентів жителів району ,не знає хто такий плосконос!Що він зробив для Шполи??Хоче сильно влади!!Якшо дати цим архарам владу,то вони бистро понабивають кармани баблом!Хто бачив цих горе ударівців де не буть???Не бачили?І не побачите,це діванна сотня сцикунів!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *