Шполянські наркомани віддають перевагу маку

Наркоманія та пияцтво – гостра соціально – культурна проблема України. Найчастіше наркотик пробують із-за цікавості, а іноді до вживання наркотиків привчають більш «досвідчені друзі». Є і інші причини збільшення кількості наркоманів, а саме: економічна криза, проблеми в особистому житті та безробіття.

Хворий на наркоманію притягує все нових і нових людей. Хто вживає наркотики, без них уже обійтись не можуть, і дози вживання збільшуються з кожним днем, спочатку розповсюджувачі пропонують безкоштовно, дотих пір поки людина не стає залежною, потім починають у неї брати гроші, а потім відсутність грошей штовхає на злочин «наркозалежних».

Наркоманія в Україні, на думку спеціалістів, давно набула вигляду епідемії. Наше місто Шпола не є винятком, чого-чого, а алкоголіків і наркоманів у нас, на жаль, вистачає. Працівники міліції по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та члени громадського формування з охорони громадського порядку «Оберіг» вживають всі заходи протидії цим ганебним явищам.

На даний час в нашому районі проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК», спрямованих на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів. Проведення цих заходів триває з 20.05.2014. до 26.09.2014. Так за червень місяць по статті 310 ККУ (посів, або вирощування снотворного маку чи конопель) притягнуто трьох чоловік. Виявляється в Лебедині вирощують не тільки малину, а й коноплю також добре доглядають.

Шпола більше віддає перевагу маку, так 26.06.2014. на одному подвір’ї було вилучено 800 одиниць маку. Також перевіряються місця, де можуть знаходитись наркомани, при перевірці такого помешкання було виявлено приготування (варіння) опіума. Але не дивлячись на те, що боротьба з наркоманією триває, кількість залежних від наркотиків не зменшується, торгівля наркотиками дає величезні прибутки, хоча і карається законом, тому з наркоманією потрібно боротися усим.

Наркоманія в Україні – це цілий механізм, спрямований на знищення суспільства, який ставить під питання саме існування нації, тому не будемо байдужими до глобальних проблем суспільства і всі разом ми подолаєму цю проблему! Тому у разі виявлення незаконного вирощування нарковмісних рослин чи посівів на присадибних ділянках дикоростучих кущів конопель просимо Вас телефонувати за телефоном +380938806711.

ЗАЧЕПА ІГОР
член громадського формування
з охорони громадського порядку «ОБЕРІГ»

49 коментарів до “Шполянські наркомани віддають перевагу маку

 • 02.07.2014 о 17:58
  Permalink

  Шановний “ГІСТЬ” хочу Вам повідомити що в ніч з 27 на 28 червня в парку біля школи № 1, членами громадського формування “Оберіг” “на гарячому” було затримано семеро молодих людей, які вживали наркотичні засоби, приїхали вони автомобілем ВАЗ 09 та мікроавтобусом “ПЕЖО”, потім вони були доставлені в районну лікарню де здавали відповідні тести. Шполянським РВ УМВС дана подія була внесена до єдиного реєстра досудових розслідувань, і розпочате кримінальне провадження.

 • 03.07.2014 о 09:15
  Permalink

  Багато поданих кримінальних впроваджень і по стрілянині, і казіно, і Вербівському, і наркоті , а результат ! Все прикрито мафією ! Мафія всесильна !

 • 03.07.2014 о 22:29
  Permalink

  Стаття 307 ККУ незаконне виробництво, ВИГОТОВЛЕННЯ, ПРИДБАННЯ, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів,- від трьох до восьми років. Стаття 309 ККУ те саме тільки без мети збуту,- до трьох років позбавлення волі. Для того щоб вживати наркотик, наркоман повинен десь його взяти, або ВИГОТОВИТИ, або ПРИДБАТИ а це вже стаття. Ті хто є на “фотках” це дуже дрібна “мелочь”, хотілось би побажати нашій міліції щоб найближчим часом поряд з цими наркоманами були фотографії тих, хто уже не один рік в нашому районі займається наркоторгівлею, і має від такої торгівлі великі прибутки.

 • 04.07.2014 о 13:11
  Permalink

  Представники Народної Ради кілька місяців назад були на двох засіданнях суда по жителю села Лебедин Поліщука, в якого дома була здійснена контрольна закупка “наркоти” (суддя Красюк) але Поліщук продовжує гуляти по селі, і продовжує свою діяльність. Нема кому судить , ждуть коли суддя вийде з відпустки і тоді може прийме якесь рішення, якщо ніхто не “незабашляє”. Вся судова та правоохоронна система корумпована, тому з такими явищами боротися простим людям чи якомусь одному громадському формуванню дуже важко, але якщо боротися усим, то це зло буде знищено.

 • 04.07.2014 о 15:51
  Permalink

  Всі судді які сьогодні працюють без виключення повинні пройти люстрацію разом з правоохоронцями. Але є питання. Порядку люстрації сьогодні ще немає от головний стримуючий фактор. А вони цим і користуються і ложили вони на всіх нас .

  • 04.07.2014 о 17:17
   Permalink

   Ложили не на людей, а такі “секретні комітети” як ваші. Простим людям не має коли бухать на блокпостах, чи під адмінприміщеннями (причому на халяву, тобто не за свій кошт), чи може не так? Прості люди пашуть на заводах, фабриках і на землі. А ті хто хочуть побачити себе, наприклад на місці Павлова, тільки ходять та гавкають кругом. А в поле, а на Донецьк, це ж ваща заслуга, так-так ота сама війна. Тільки чомусь ви не там відвойовуєте, а гавкаєте із за вугла як згая шавок. Краще б вас привозили в цинку, а не молодих хлопців таких як з В. Кута наприклад. Натворили то йдіть докажіть шо ви мужики і патріоти а не тряпло.

   • 05.07.2014 о 12:28
    Permalink

    Чуєш, Григорович! Ти б заткнув своє гнидло, бо хлопці прийдуть з війни, з тобою вже по-іншому поговорять, ти не думай шо ти й далі паразитуватимеш та простих людях шо на фабриках трудяться, ти диви який людський адвокат найшовся! Ти блять ган..н штопаний ще смердюче хавало тут розкриваєш хто шо натворив! Якшо твого янека убрали і його бандюги тепер Україну заливають кров’ю, то це патріоти винні? Шо з-під ярма людей визволили таких упирів як ти? Доп..ся ти поліцай й…й, твої спокійні дні пощитані так і знай тварь.

    • 05.07.2014 о 16:33
     Permalink

     А чому ж ти бидло не там. А хлопцями прикриваєшся тільки та патякаєш. Ти піди спочатку навчися писати і рахувати, а тоді виступай ледацюго.

    • 09.07.2014 о 23:00
     Permalink

     Я про те що пора вже діяти !!!! Хватить сидіти і ховатися за спинами пора вставати виходити і говорити що досить!!! Досить дурити людей!!!! І красти в держави!!!

 • 04.07.2014 о 19:43
  Permalink

  А ти що знаєш про війну, придурок, там хлопці з Народної ради під Слов’янськом воюють і в Придністров’ї ті що на блок посту чергували, і твого татка шизика з адміністрації викидали, а тебе паскудо, з міської ради. Так що стули своє поросяче рило і точно писав Троль не доводь нікого до гріха.

 • 04.07.2014 о 20:20
  Permalink

  Двоє членів Народної Ради зараз знаходяться на горі Карачун біля Слов’янска, ще двоє членів зараз знаходяться в Одеській обл. на блок-постах на кордоні з Приддністров’ям, дійде черга і до остальних, що стосується якихось комітетів, я таких не знаю, а всяке падло що жирує за рахунок простих людей, треба судить народом, а не судом, хто обкрадав людей, хто попривласнював заводи і фабрики, повинні гойдатися на гиляках з вірьовками на шиї, перед районною адміністрацією поставити вісильницю і повісити двох казнокрадів, та ще одного з “розумних” що живе за рахунок простих людей, то буде боротьба з корупцією, і другим потім перехочеться щось красти, для колекції можна ще і одного госПІДОРА повісити. Всьому свій час.

  • 05.07.2014 о 00:03
   Permalink

   Ну Іване вішати ми ж не будемо але вербівський вже повиненн парашу нюхати. В час коли ми збираємо гроші на бронежилети та інше приладдя він тупо краде гроші платників податків. Прокуроре та знайдіть всетаки можливість організувати вербівському відпочинок під наглядом, всеж таки украв 50 000 грн.

    • 05.07.2014 о 16:36
     Permalink

     Яке коло друзів зібрало, просто “жесть”. Ви в одному лиці тільки під різними ніками пишитесь, чи у вас такий вузький кружок сепаратистів. Ви створили війну а тепер гавкаєте одне з поперед одного

     • 06.07.2014 о 00:19
      Permalink

      А ти падло ждеш, що путяра виграє? Не вийде в тебе прислужитися. Ти вже служив з папіком-шизіком тулубу, то він вас злив і злиняв, як кіт драний, а вас оставив злидоту жлобську на помийниці. А над Слов’янськом вже висить український прапор і вашому кланові з дня на день – хана!!!

 • 05.07.2014 о 21:35
  Permalink

  В Придністров’ї все добре, а в Слов’янську ще краще, бо там наші хлопці. Приїдуть і твою свинячу харю порвуть, як тузік грєлку, якщо я перший не впораюсь. Спіть спокійно, ми прийдемо.

  • 06.07.2014 о 10:29
   Permalink

   Ох і фантазери. Дивлюся я шо тут собі маленький клуб “шпіонажу”. Якісь уявні вітряні млини у людей. Шо вони мелють, шось таке воображають. Ти Андрюша не спіши сам, не дай бог десь “трісочку” в пальчик зажинеш. Ти хлопців почекай, бо хто ж ви без них. Ви ними собі прикриїтесь та й і все. А самі сядите в крісла та й будете править, смітники по місту ходить прибирати, руйнуватимите корупційні схеми, краску будете купувати по нижчій

  • 07.07.2014 о 11:35
   Permalink

   Да форт, вас попробуй викоренить, за ці роки міцно прирослись до державного корита. Тільки ти хочеш показать, що не боїшся і не трясешся, що ви такі всесильні. Та ваш день наближається, ніякого сумніву, ти лазяра бігай, роби вид, що щось вирішуєш, уладжуєш, а насправді ти вже ніхто. Твій Медведчук тобі не поможе, бо його самого посадять агента кремлівського і всім вам таке світить, це питання часу.

 • 07.07.2014 о 13:56
  Permalink

  Аякже будемо корупційні схеми руйнувать і смітники прибирать, і фарбу по нижчих цінах куплять все що треба робитемимо. І таке шизануте бидло як ти і тобі подібних алконавтів-інвалідів (скориків,павлових вербівських,шпицю) викинемо на смітник історії.
  І за трісочку в моєму пальчику не переживай, у тебе он ціла дровиняка замість мозгів ,лікуйся полудурок.

   • 09.07.2014 о 14:13
    Permalink

    Ти за свою голову пробиту подумай, бидло смердюче, ти вже всім остогид, зрадник України! Згинь пока не пізно!

    • 10.07.2014 о 00:17
     Permalink

     Шполянин, ти шо з лазом тихо розмову ведеш? п…ць! а він точно лютує не на жарт, яке ж воно зараз люте, бігає кричить всяку муть. люди шарахаються, наче й справді він і далі думає понтами дебелими всіх страхать. Опозориься і він іше, тімоха з нашим лебединським черевом ще дуже гуманно відбулися!

 • 10.07.2014 о 23:50
  Permalink

  Микола Григорович,в лиці форта,ви б не гавкали,а краще пакували речі на расєю!!Скільки ви горя принесли,і ще ніяк не втихомиритесь!Лазите по Шполі,обливаєте брудом людей,ви що думаєте що ви безсмертни????За образи треба завжди відповідати!якщо герой,то скажи в очі,а не гавкаєш як шавка!