У Шполі паніка: у крамницях розкупили сіль

У шполянських крамницях розкупили наявні запаси солі. Про це стало відомо кореспонденту Інтернет газети «Шпола онлайн». Це сталося після того, як у місті посилились чутки про ймовірне подорожчання солі та зникнення цього товару з продажу… У торговельних мережах Шполи вважають, що мешканці міста знов стали жертвами чуток, які жодним чином не відповідають дійсності.

У Шполі паніка: у крамницях розкупили сіль

У Шполі паніка: у крамницях розкупили сіль

Запись опубликована в рубрике Статті, у місті. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

24 комментария: У Шполі паніка: у крамницях розкупили сіль

 1. Рембо говорит:

  Дана інформація породжує паніку, яка на руку спекулянтам !
  В Черкасах на базах солі повно !

 2. Шпола онлайн говорит:

  Рембо, читайте уважніше.
  У новині написано: У торговельних мережах Шполи вважають, що мешканці міста знов стали жертвами чуток, які жодним чином не відповідають дійсності.

  Невже ця фраза породжує паніку?

  А щодо заголовку, він якраз покликаний привернути увагу людей, які ще стурбовані цією темою. Людина прочитає, щл це неправда і все буде добре.
  Дякуємо за увагу до наших новин.

  • Троль говорит:

   Шпола онлайн! Виносю вам подяку за можливість людям нашого району взнавати про всякі неподобства. Я правда проти негативу, не хочу вселяти ні паніки, ні гадості людям. Але наприклад про скотин які граблять народні гроші — це просто необхідність. Тому. продовжуйте такі статті а я людина маленька, тоже вносю якийсь вклад платю податки. Мене возмущає байдужість людей. В освіті зп…ли приблизно 50 тисяч вибач онлайн але іншого ж слова не можна підібрати!!!!!!!!! То треба дії, дії, дії! Сіль це дуристика — треба виганяти Вербівського і Павлова бо діла ж не буде. ця януковицька гвардія думає шо вони вхватили бога за бороду і творять наче спеціально на зло всім — наче ми от такі круті нам по х… ваші майдани. Я за те, шоб за шкібарки і втопить їх в красному ставку під тим місточком який перекрасили в національний колір.

   • Форт говорит:

    Да Троль, читаючи твої коментарі у мене закрадається думка, «а чи не пацієнт ти скажімо якоїсь палати № 7″. Проти якого ти негативу, якщо ти його тут і вносиш. І якщо ти така уже й маленька людина то звідки ж ти знаєш за все, що відбувається фактично минаючи звичайних пересічних людей? То ти може собі когось і підсижуєш щоб зайняти те саме місце і дістатися як ти кажеш «корита», наприклад на того самого місце Павлова чи Вербівського, яких ти так «любиш». Ти тут найбільший сепаратист на цьому сайті. І скажу я, що ти не Троль а Гоблін.

    • Миколай говорит:

     біля корита був ти. в чому ми всі Адекватні Читачі Шпола онлайн уже неодноразово пересвідчуємся,
     і це твоя біль і страждання, бо заробити розумом і кропітливою працею ти не можеш тобі треба лише корито, як і скорику, павлову, гребінюченку, лазаренку, тімошенку в квадраті вербівському , березихі
     ви всі ВИЩЕ ПЕРЕЧИСЛЕНІ, І ваші прихвостні ОТРИМАЄТЕ ПО ЗАСЛУЗІ.
     ви госпідарі обкрадали наших дітей, знущалися з наших сестер ,недодавали нашим батькам, вимагали з нас хабарі. Піда—си ви всі і ми вас покараємо.

     • Форт говорит:

      Не сумніваюся. Тільки ти чоловіче ще більш не адекватніший ніж Рембо. Ти по сторонах трохи подивляйся і позаду, бо може хтось за тобою слідкує. Такий ти прям шось обіжений. Тіпа ну так тебе всі перелічені тобою персонажі «поламали тобі життя». Спустись на грішну землю чудак, ти не в космосі.

     • Рембо говорит:

      Форд, я в адекваті все своє життя , яке неоднооазово хотіли поламати такі як Павлови, Гребінюченки, Тимошенки, Тулуби тільки із за того, що не виконував їх злочинні накази, не ділився ! А шо ти за фрукт, що так сильно руку тягниш за пацанами — бандюками, які присосавшись як паразити до корита , грабують район через таких як дійсно неадекватних кончаних алкашів як Вербінський, Білецький, ще підтягли для прикриття своєї бездіяльності, та зняття з себе відповідальності Скорика !

    • Троль говорит:

     Слухай сюди, палата ти ригівська! Те, про шо я кажу знають усі звичайні люди — шо ти зі своїми отими суками — банда і шо вас треба викидать за шкірки з влади. Теж мені щастя — місце павлова! Я й без посад нормально заробляю, тільки ти ж бачу як боїся від того самого корита відриваться, а прийдеться, ви ше до кінця видно не поняли шо вам хана! Адвокат хреновий павлова і вербівського!

     • Форт говорит:

      Троль ти дурак геть повний. Я тебі ще раз кажу, «ти що в шпіонські ігри граєш?» Ти може й не спиш по ночах бо боїшся, що прийде бабайка й забере тебе з собою?
      А тобі шановний Рембо — а життя при Пірогову; Струку й Бугайову (які до речі теж працювали при «бандітській владі») тобі не поламали? Чи можливо були причини, які не ламалися? Перестав ділитися, чи що?

 3. Пятачок говорит:

  Залишились спічки. Скупляйте, сука, спічки))))

 4. Андрій говорит:

  Да форт, а ти мабуть тільки з палати №7 виписався на пару з пятачком.

 5. Троль говорит:

  Андрій, тобі пацієнти уточняють, з якої саме вони палати! З шостої вони, Шо ж ти так обідив чуваків!

 6. Троль говорит:

  І до речі Андрій, ти десь написав, шо форт це саша тимошенко, то це ж відчувається, такого дебіла видно зразу.

 7. Анатолій Михайлович говорит:

  Пропоную сіль кам»яну в необмеженій кількості 1 кг — 2,50 грн.

 8. Андрій говорит:

  Тролю, форт і пятачок це воно одне-саша тимошенко у нього просто роздвоєння особистості то палати плутає, то хто він є насправді. Хоча при вихованні тимохи старшого нічого дивного. Той теж вважав себе вєліким і думав, що до влади прийшов на все життя, а бач як все обернулося. старший тимоха коридором ганьби пройшов, а сашик тікав серед ночі з міської ради, мозги у них із тормозної рідини, тож не звертай уваги.

  • Троль говорит:

   Та хто ж на дурних звертає увагу! якщо це сашик — все з ним понятно, ця сімейка даунів давно вже в нас просить, щоб їм ребра пощитали. сашафорт пятачок тупорилий якраз тут себе і показує який є насправді.

 9. Анатолій Михайлович говорит:

  У Тимохи старшого, діагноз шізофренія — підтверджена групою, вперіод коли він пропив і розпродав завод ОРІЗОН ! Яке може бути виховання у дітей !

 10. Рембо говорит:

  йбільший в Україні виробник солі державне підприємство «Артемсіль» продовжує свою роботу в звичному режимі, і створений ажіотаж навколо підприємства – штучний Про це повідомив журналістам на брифінгу в Києві міністр аграрної політики України Ігор Швайка. Зокрема, коментуючи інформацію, що з’явилася в ЗМІ, про те, що «Артемсіль» підірвано, і це загрожує дефіцитом солі на продовольчому ринку України, Швайка сказав: «Підприємство не підірвано, не зупинено, воно продовжує свої виробничі процеси. Єдине, що дійсно є – це пауза в розширенні господарських зв’язків (з іншими країнами) із-за дій терористів на Донбасі», – сказав Швайка. Присутній на брифінгу виконуючий обов’язки комерційного директора компанії “Артемсіль” Денис Фоменко також підкреслив, що ажіотаж навколо дефіциту солі виник з незрозумілих причин. — See more at: http://www.pic.com.ua/ukrajinska-sil-ne-defitsyt.html#sthash.5QJf0Xw1.dpuf

 11. Андрій говорит:

  Виховання дітей це власні проблеми тимохи та його пасинка сашика, бо його рідний син розумна і порядна людина, а от керівник району з таким діагнозом — це біда для всіх.
  А тепер замість нього маємо скорика-алконавта у якого діагноз енцефалопатія головного мозку на фоні алкоголізму, сидить собі чоловічок у владному кріслі деградує по тихому, а в заступниках генрал тітушок павлов теж має групу інвалідності.
  Деребанять бюджет по повній, а який з них спрос — інваліди.
  Нічого не змінилось.

  • Анатолій Михайлович говорит:

   Андріє, Саша Тимошенко розумна, порядна людина ?!!! А яким чином він попав у міську раду ?!!! А проте що Скорик — алкоголік у кріслі голови районної ради відповідальність лежить на Шполянському Майдані та народній раді! Всі інваліди, один Гребінюченко — куплений кандидат наук — заправляє всим, поки алкоголіки тішаться і деградуються !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>