Шпола: медпрацівники весело проводять час за картами та доміно

Медична реформа в Україні спричинила надзвичайний суспільний резонанс, викликавши протести населення. Реформування охорони здоров’я є питанням надзвичайної державної ваги, адже від його наслідків залежить майбутнє нації. Сучасний стан охорони здоров’я є катастрофічним як з точки зору задоволення потреб пацієнтів у якісній і доступній допомозі, так і з точки зору соціального і матеріального статусу медичних працівників.

Потреба у реформуванні галузі була нагальною, однак авантюрні хаотичні дії влади призвели до ще більшого погіршення ситуації. Не залишився непомітним вплив горезвісної реформи і на території Шполянського району.

Зокрема, відокремлення швидкої медичної допомоги від ЦРЛ не потягло за собою покращення якості надання екстреної допомоги, тому що швидка не працює ні як швидка медична допомога американського зразка «бригади парамедиків», ні як швидка європейського зразка «бригади вузької спеціалізації» (кардіологічна, травматологічна бригади і т.п.). Виїзд нашої бригади не може гарантувати жодного професійного вирішення питань надання екстреної допомоги (протишокові заходи, допомога при дтп, інсультах, інфарктах і т.д.).

4 автомобілі швидкої допомоги не обладнані в повній мірі апаратурою для надання такої допомоги. Люди розуміють, що виклик швидкої не вирішить їх проблем, тому і «не турбують» цей заклад, а медпрацівники весело проводять час за картами та доміно.

Реформою на території Шполянського району започатковано роботу Первинного медичного центру. Організація Центру потребувала призначення керівництва, створення бухгалтерії, відділу кадрів, що в свою чергу відібрало значну кількість коштів, що виділялися для ЦРЛ, але бажаного результату не принесла: ФАПи, дільничні лікарні та «лікарі загальної медицини» абсолютно не готові виконувати свої функції ні в технічному ні в професійному плані. Вирішення питання реформування було покладено на органи місцевого самоврядування району, які в свою чергу прислухалися до точки зору депутата обласної ради, члена партії Регіонів, друга голови обласної ради Черняка В. Уманця В.П., який до речі і є очільником Шполянської медицини. Не дивлячись на проблеми в медицині головний лікар почуває себе спокійно і комфортно та переймається здебільшого політичними аспектами, адже навіть в примусовому порядку «пропонував» завідувачам відділень та старшим медичним сестрам лікарні вступити в лави партії Регіонів.

Не все добре і в господарській частині Шполянської ЦРЛ. Нещодавно виявлені факти зловживанням керівництва лікарні і факти передані Шполянською районною організацією «УДАР В.Кличка» для перевірки в районну прокуратуру.

Запись опубликована в рубрике Новини, Статті с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

10 комментариев: Шпола: медпрацівники весело проводять час за картами та доміно

 1. Ігор говорит:

  А я думав що вони в вільний час книги про медичні науки читають, про педіатрію зокрема, і підвищують свій фаховий рівень.

 2. Пятачок говорит:

  ну я прям не знаю…чи на віче в неділю народ збирать, чи знизить єдиний податок…

 3. Іван Сірко говорит:

  Ще не так давно в деяких лікарів можна було купить «липові» довідки про інвалідність, а потім і групу, а лікарі медико-соціальної експертної комісії отримували неправомірну вигоду (хабарі) за підтвердження інвалідності. Більшість тих хто «працює» у владі, інваліди- пенсіонери, здорових там немає, це стосується бивших уже правоохоронців, та податківців, багато хто купив собі групу, а держава повинна здоровим бугаям платить гроші. А спробуйте такого інваліда- пенсіонера звільнити з роботи, то вони пір’я так піднімають що краще г.імно не трогать, а то сильно воняють.

 4. Анатолій Михайлович говорит:

  Для Шполянської партії «Удар В. Кличка», та її лідера Юрія Плосконоса є можливість проявити свої здібності по боротьбі з корупцієюта отримати навики управляння районними оганізаціями !

 5. петрович говорит:

  В пана Уманця служебна машина і своя точь в точь..Ніви, однакового цвета,номера тільки в одну цифру разні. Оце молодець! За бюджетні деньги і свою содержить і государственну. Та й заправляє мабуть свою за счет больниці.Оце устроївся! Ще й квартір понакупляв в Черкасах Одну у Шевченка викупив, областного травматолога. Мабуть не дешеву?

 6. Анатолій Михайлович говорит:

  Та щей на охоту та рибалку з дівчатами на службовому авто на лікарняному бензині , а скорій нема чим добратися до хворого ! Нетільки купив квартири , а й будинки, за гроші отримані за хабарі при надані груп інвалідності !

 7. петрович говорит:

  У нього з Ракітіним ще й тріпдачі в Василькові, де вони з любовницяим веселяться!!!!

 8. Форт говорит:

  Групи інвалідності встановлює колегія врачів МСЕК і не в Шполі а мінімум в Черкасах, а не Уманець. Умніки страшні. «О чем вижу о том и пишу» називається.

  • Анатолій Михайлович говорит:

   Умнік, ти ! Для того щоб попасти на МСЕК, потрібно підготувати пакет документів, направлення на МСЕК. І це є основна робота для того щоб отримати групу !

 9. петрович говорит:

  То туя як подивишся, то пів Шполи інвалідів.Оце косять люди гроші. Що ті , що ті. Де ж тоді в Україні гроші візьмуться такое полчище содержать.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>