Шполянські «краєвиди»: постійний сморід та отруйний дим

Надзвичайно “чудовим” краєвидом зустрічає місто Шпола при в’їзді зі сторони с.Кримок. Незаконене сміттєзвалище… Це поруч зі знаком населеного пункту. Краєвид що треба! Постійний сморід та дим стоїть над містом. Тисячі шполян вдихають отруєні гази, тим самим погіршуючи і так не дуже добре здоров’я.

Саме тому, як стало відомо кореспонденту «Шпола онлайн», Шполянська районна організація ПП “УДАР В.Кличка” звернулась до влади з вимогою негайно навести лад і ліквідувати джерело отруєння.

Лідер «УДАРу» у Шполі Юрій Плосконос закликав всіх небайдужих жителів міста звертатися до нього і надавати інформацію про порушення екології нашого міста та району. «Наш осередок готовий боротися за екологічну чистоту нашого краю та викривати всіх керівників організацій, які вбивають екологію Шполянщини», – наголосив Юрій Плосконос.

Опубліковано у Новини, Статті | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

57 коментарів до Шполянські «краєвиди»: постійний сморід та отруйний дим

 1. Рембо коментує:

  Тоді, Юрі Плосконосу потрібно бути лідером партії Зелених !

 2. Андрій коментує:

  Юра перед виборами рішив попіаритись, до цього він що не знав про екологію в нашому місті.
  Збирає він інформацію ну і що він з нею робитиме, тільки волатиме на сторінках газети друга вікторука, які всі погані і нічого не роблять.
  Юра не бути тобі головою РДА і навіть мером, не грузись.

  • Анатолій Михайлович коментує:

   Юрі Плосконосу, з його знанями і розумом в партію Зелених, а не управляти районом !

 3. Андрій коментує:

  Анатолій Михайлович, Ви ж розумна людина пожалійте природу і партію Зелених там люди дійсно переживають за довкілля, Юра Плосконос пристосуванець то був у Сильній Україні, а тепер разом із Шарапою в Удар переметнулися і своїм розумом переживають тільки за те, як у владне крісло свій зад примостить.

  • Анатолій Михайлович коментує:

   Вибачаюсь , що наніс образу партії Зелених, її членам ! Але Юрі Плосконосу не місце ні в партії “УДАР” ні у владі ! Ганьба !

 4. Андрій коментує:

  Юрі Плосконосу двічі на Народному віче кричали ганьба, а він і досі оббиває пороги по кабінетах та не знає до якої громадської організації примазатись чи то до Народної ради чи до а-ля гурманівської, ніде його не підтримують, а в крісло то хочеться та поближче до бюджектного коритця.

 5. Ігор коментує:

  Я вибачаюсь перед всима але мені цікаво одне…… Я сижу от читаю всі ваші коментаріі і думаю….. Ви от розумні всі тільки говорити а насправді на ділі нічого неможете…. Плосконос Ю… Він хоч якось пробуе боротися з смітником а ВИ???? Що ВИ зробили???? От замість оцих гарних ваших коментарів зібралися б всі разом і зробили б суботник…пішли б і по убирали весь мусор на смітнику…… А то говорить і писать усі вміють а от робить ніхто нехоче

 6. Андрій коментує:

  Ігоре на суботниках я був і смітники прибирав, свинячити не треба. Плосконос борець із смітниками не сміши-це все слова і дешевий Юриковий піар.

 7. Рембо коментує:

  Згода !Після того, як Плосконос організується сам, (візьме лопату в руки) і біля себе людей (міськвиконком, народну і громадську ради на суботник) , а не на збір інформацій !

 8. Ігор коментує:

  Пане Андрій і пане Рембо ….. То давайте разом із Плосконосом Ю дійсно разом зберемося покличем своїх друзів і знайомих.. Виділимо один день свого життя і підемо всі разом на суботник!!!! Покажемо приклад м.Шпола і його жителям !!!!!! Що не треба мусорити!!! Що треба за собою вбирати!!!! Що чисто не там де вбирають ,, а чисто там де не забруднюють і не мусорять!!!!

  • Миколай коментує:

   Ігоре при всій повазі до тебе сміттєзвалищами повинна займатися міська рада і мер, що ти з лопатою там зробиш. має прибирати один потужний гусеничний трактор, і все, хочби один раз на тиждень. і проблема на відсотків 80 знята, а от про стихійні сміттєзвалища можна і поговорити , але ж знову таки для цього є комунальна служба яка живе за наші з тобою ж кошти і при тому ж не маленькі суми вони пррїдають, а конкретних дій робиться зовсім мало, так в основному тільки показуха. А Юрик мабуть в мери мітить — піариться перед виборчою компанією, а от конкретних дій крім дешевих понтів нема з його боку ніяких.
   p.s. Не ображайся Ігоре.

  • Рембо коментує:

   Ігоре я згоден ! Куди і коли приходити ? Я так зрозумів, ви помічник Юрія Плосконоса ?

 9. Ігор коментує:

  Давайте попросим у народної ради щоб Вони виділили активістів із народної самооборони які по ночах по черзі чергують у м. ШПОЛА .!!!!! Які ходять по нічних барах чим до помогають місцевій владі забезпечувати громадський порядок і спокій…!!! Нехай вони із місцевими правоохоронцями почергують біля смітника !!! Нехай вони роблять зауваження тим людям які вивозять своі битові відходи і мусор на мусорник в посадку!!!! Нехай вони зложать список правопорушників і потім притягнути цих правопорушників до відповідальності!!!! Наказати іх у вигляді громадських робіт на смітезвалищі !!!! А ми їм будем допомогати!!!! І будем показувати приклад щоб всі бачили і знали що люди міста Шполи хочуть жити в чистому місті і дивляця за порядком і чистотою!!!

 10. Анатолій Михайлович коментує:

  А Рембо дійсно підмітив шо ти Ігоре халуй Юрика Плосконоса ! Як ви не скачіть, у вас ніх…не вийде ! Ви просто бидлота, бандота шполянська ! Вам не потрібні проблеми шполян, вам потрібно влада, шоб разом з лазікоми, шарапами, зробити з людей рабів, які будуть на вас пахать !

 11. Ігор коментує:

  Шановний Анатолій Михайлович з чого ви взяли те що Я ???? Як Ви висловилися “””ХОЛУЙ””” Плосконоса?????? Напевно з того що Я як і багато людей оставивших тут на цій сторінці своі коментаріі ХОЧУ тільки одного!!!!!!! Щоб у нашому м. ШПОЛА завжди панувала чистота і порядок!!!!! Яж тут ненаписав що візьміть і зробіть??????? Яж написав що давайте зберемося і зробимо!!!!!! ВСІ РАЗОМ підемо і повбираемо !!!! Наведемо порядок на смітнику!!!! Правильно????? Я як і багато Шполян неховаюся за спини других і некомандую другими!!! І незвалюю на других що візьміть і зробіть!!! Я ЩЕРАЗ КАЖУ ДАВАЙТЕ ВСІ РАЗОМ ГУРТОМ ЗБЕРЕМОСЯ НА СУБОТНИК І ПІДЕМО ПОВБИРАЕМО !!!!!! А ВИ мене за це шановний Анатолій Михайлович обзиваете ХОЛУЙОМ!!!!!!! І ВИ думаете що праві????? Шановна Громада!!!!! Ви скажіть ВИ свою думку!!!

 12. Ігор коментує:

  Доречі ні до Влади ні до Бандоти я немаю ніякого відношення!!!! Такщо даремно Ви Анатолій Михайлович мене обізвали

 13. Ігор коментує:

  В м. ШПОЛА я ні в кого нічого НЕВКРАВ , НЕЗАБРАВ,,і НЕВИДУРИВ

 14. Ігор коментує:

  Пане Рембо ВИ людина дуже розумна судячи з цих всих коментарів які ВИ залишаете на сторінках газети ШПОЛА Он-лайн … Допоможіть мені… Допоможіть правильно вибрати день і час для суботнику!!!!! Давайте всі разом наведемо порядок на стихійному смітнику!!!! Щоб це все вийшло не на словах а на ділі!!! Зберемо людей і повбираемо!!! Доречі цей мусорник що знаходиця при в’їзді в Шполу за сторони Кримок він же стихійний і по за межами міста!!! І ще Е присказка чисто не там де вбирають а там де не забруднюють !!!! Я один раз помогав вбирати на тому смітнику ми по прибирали лісові посадки по обидві сторони дороги напроти смітника!!!! Але через декілька тижнів там знову був мусор бо знову вивозили свій мусор!!!! Такшо через це я знаю що треба починати з людей які вивозять цей мусор просити іх щоб вони це не робили!!! І просити всих людей щоб всі разом вийшли і повбирали !!! От тоді і буде порядок!!!! А комунальна служба вона вбирала АЛЕ ШАНОВНА ГРОМАДО миж не малі діти щоб за нами постійно ходити і убирать!!!!!!! Якщо ми самі не будемо мусорити то і небуде що прибирати!!!!! Правильно???

  • Рембо коментує:

   Шановний Ігоре, силами громади міста, ми не зможемо повбирати всі мусорники, шполянщини. Мусорники необхідно розділити на узаконені ( за якими закріплені організації. які повинні забезпечувати належний порядок) і стиїійні які розміщені на тереторіях, які закріпленні за певною категорією жителів Шполи, які або ведуть свою підприємницбку діяльність, або проживають на даній тереторії. Відпоідно – несуть відповідальність за санітарний стан. Що необхідно зробити першо-чергово ! На сесії міської ради поставити питання про наведення санітарного стану в місті , за участю депутатів та відповідних служб (СЕС, дільничних). Депутати міської ради, за участю голів вуличних комітетів повинні провести обстеження тереторій та попередити неродивих про наведення санітарного стану ! На осіб , які не прислухалися скласти акти, та повідомити (СЕС), для складння акту, який направити на адмінкомісію при виконкомі міськради ! Адмінкомісія повинна прийняти відповідне рішення ! Дане рішення довести до населення через ЗМІ, повірьте зрушення буде митьтєве і результативне !
   До підприємців продавців повинні вживати заходи власники тереторій де проводиться торгівля, а за даними власники наглядовий контроль повинні забезпечувати відповідні служби (СЕС, пожежники, дільничні, депутати), на порушників складається акт і направляється на адмінкомісію, і знову інформацію в ЗМІ ! На узаконених смміттєзвалищах порядок повине наводити комунальне господарство міста, підпорядковане міськвиконкому ! Відповідно там повинен бути відповідальний,- (куди везти, куди сипати) , а порушників потрібно виявляти рейдами, – за участю членів міськвиконкому, депутататів,дільничних, народних дружин ! В своему домі навести порядок можливо тільки нам самим. Потрібно тільки бажання нам самим не смітити, а владі постійно тримати дане питання на контролі. Громаді, а в першу чергу депутатам, потрібно через запити піднімати дані питання перед виконкомом, його головою, відповідними службами в першу чергу СЕС. А суботники дійсно потрібно проводити – для уборки сміття на незакріплених тереторіях , озеленення тереторії посадки дерев, квітів !
   Ми і тільки ми можемо навести порядок у нашому місті !

 15. Ігор коментує:

  Цікаво… В нас з’явився ще один Ігор, найближчим часом прізвища тих хто “свинячить” разом з їх фотографіями, будуть опуліковані в засобах масової інформації, але Ігор, на жаль мусорники це не едина проблема міста.

 16. Ігор коментує:

  Ну Тезко мій це вже краще !!! А покарання для тих людей які мусорять щоб вони в перші прибирали а ми за ними!!!! Будем допомогати прибирати з нас корона не спаде і всим остальним покажем приклад!!!!

 17. Ігор коментує:

  Спочатку розберемось з мусорниками доведемо все до ладу покажемо Шполянам і жителям району ми не тільки говоримо а щей рішуче діемо і працюемо!!!! А ПОТІМ будем разом пробувати ДОПОМОГАТИ вирішувати і другі проблеми міста і району!!! От тоді вийде Що не тільки словами а і ділом допомога району!!!

 18. Ігор коментує:

  Ну після вашого пояснення пане РЕМБО !!!!! Я щераз впевнився в тому що ви дуже порядна і розумна людина!!!! І я буду старатись ВАМ допомогти !!!! Я підтримую ВАШУ думку я по сусідству і по знайомих вже за агітував понад 15 чоловіків яким небайдуже і вони готові фізично допомогти по вбирати стихійне смітезвалище

 19. Петро коментує:

  Два Ігоря на сайті і один з них — ну готовий — ну на все –заради Рембо. І чого б це ? Аж завидки беруть такий авторитет наш форумчанин отримав в цього Ігоря

 20. Рембо коментує:

  Петре, я зовсім не знайомий з Ігорем. Не прошу його компліментів, і не бажаю щоб хтось мені робив авторитет , тому що його маю по житті , тому що немало зробив щоб він був. Згідно прохання Ігоря ,дав свої пропозиції по наведенню санітарного стану в місті, згідно неодноразово піднятих питань на сторінках газети. Якщо ви маєте своє бачення у вирішенні пілнятого питання то надайте пропозиції. А якщо завидки беруть, то зроби щоб і ти був в авторитеті.

  • Петро коментує:

   Позиція цього Ігоря “Завжди готовий” не дивує ?

   • Ігор коментує:

    А позиція цього Петра поговорити і сховатись , забитись в темний куточок!!!!!!!! І ти думаеш Петро що так краще???? Моя позиція сьогодні допомогти повбирати мусор із вулиць міста Шполи і на стихійному сміттєзвалищі перед Шполою !!!! Якщо нада то фізично або матеріально !!!! Я прагну і хочу жити в чистоті і порядку !!!! А ти Петре???? Ти чого хочеш ??? Просто поговорити і показати що ти уміеш гарно говорити, піджучувати, збирати плітки і обсуждати всих??? Ти більше нічого НЕМОЖЕШ???? І НЕХОЧЕШ???

    • Петро коментує:

     Моя позиція одна. Кожен має професійно займатись своєю справою – а не лизати всим зади як ти Ігоре. Чисто там де не смітять – а прибирати повинні ті кому ми як платники податків платимо зарплати – а це і влада і комунальні служби —–“Просто поговорити і показати що ти уміеш гарно говорити, піджучувати, збирати плітки і обсуждати всих???——ти за ці слова відповідаєш ? Я людина яка поважає себе і я не дозволю всяким сраколизам моє імя тріпати . Довго розбиратись не буду – а поговорити з тобою по чоловічому можу

     • Ігор коментує:

      По перше я ЗА !!!! Поговорити з тобою ПЕТРЕ по чоловічі ….. Говори ДЕ??? І КОЛИ??? По друге Я ще перед Пасхой у квітні місяці разом із комунальниками і представниками мерії прибирав стихійний мусорник перед Шполою !!!!!!! І готовий ще раз піти і по убирать !!! А ти ПЕТРЕ???? Що зробив ти??? І ще я виріс у бідній сім’ї і у 14 років так склалося життя що я залишився сиротою і у мене небуло грошей за що вчитися !!!! Через це я по законах України багато чого незнаю і непонімаю!!!! Ну невсим же бути начитаними і розумними Начальниками ще мають бути і прості трудівники!!!!!! Так що Петре нікому я СРАКУ тут не лижу !!! Я просто сказав спасибі одній і другій людині які знають закони і які правильно мені все роз’яснили !!!! І я чогось у них навчився бо вчитися і набиратися знань тим паче у розумних людей завжди потрібно і ніколи непізно!!! А от у тебе ПЕТРЕ я вчитись не буду бо ти НЕДОРАЗВІТИЙ ДИБІЛ ,,МОРАЛЬНИЙ УРОД і ЛИЦЕМІР і ти неможеш допомогти людям Шполянщини ні фізично ні фінансово ні по буквах закону!!!!…… Якщо я неправий то давай говори де і коли ми зустрінемось і ти все мені Обоснуеш і я отвічу перед тобою за ті слова що написав на тебе!!!!

     • Анатолій Михайлович коментує:

      Ало, Петре! Даний сайт не для образ, а для висловлення думки кожним жителем Шполянщини ! А ти чому так розпоясався, ти шо “большой перец” в Шполі ? Чи тобі гризло начистити, щоб ти рахувався не тільки з своєю дебілячою думкою, а і думкую інших ! Я готовий зустрітися з тобою, навіть з твоєю компашкою, скажи коли і де ? В мене є бойци, які навчать тебе бути людиною ! Ми живемо на Шполянщині, і образи нам нідочого, ми повинні об”єднуватися, думками, діями ,а не показувати свою дурь ! Вибачайте читачі, за відвертість !

     • Ігор коментує:

      Дякую вам Анатолій Михайлович за підтримку!!!! Тепер я щей перед вами лицемірю зі слів ПЕТРА!!!! Але понад усим я вибачаюсь перед всима читачами і учасниками форума за всі ті погані слова що написав я і вибачаюсь за всі ті слова що написав ПЕТРО в мою сторону…. Люди. Вибачте його будь ласка він неадекватний і непонімае що пише!!!

     • Петро коментує:

      Не потрібно перебирати чужі функціі на себе ! Вибачайся за СВОІ діі вчинки та слова Я маю СВОЮ думку і маю право іі висловлювати — тож за себе я якось і сам постою. Своіми коментарями ти дав оцінку і відповідний авторитет лише собі і тим кому прислужуєш. КРАПКА.

     • Ігор коментує:

      Я ніколи ні кому непреслужував і незбираюся цього робити !!! Я не собака а людина!!!! Пане ПЕТРО а де і коли ми зустрічаемось???? Я вас за язик не тягнув ВИ самі сказали що хочете зі мною поговорити по чоловічі!!!! Чи це ВИ написали і сказали просто щоб сказати ???? Ці ваші слова і виклики ТАКІЖ ПУСТІ І ДАРЕМНІ як і всі остальні ті що ВИ писали

     • Ігор коментує:

      на свою думку і на висловлення іі мають право всі громадяни України незалежно хто вони і де працюють??? Що в них Е чи чого немае?? Ми всі одинакові і нада завжди залишатися людьми!!!! Нада завжди допомогати один одному!!! Тоді набагато краще жити і ЛЕГЧЕ !!!!! А от право на обливання брудом !!!!обзивати людей і погрожувати !!!НЕМАЕ ні в кого….. А ВИ ПАНЕ ПЕТРО обізвали мене і пригрозили!!! Тільки я непойму за що??? Такщо я жду з нетерпінням коли ви позвете мене щоб поговорити по чоловічі!!!!

 21. Sp@rt@nez коментує:

  Проблема мусору в районі не нова. Одна громада без влади її не вирішить.
  Ця проблема не тільки міста а й сіл. Організувати громади повинні сільські голови
  та мер Шполи .Це входить в їх посадові обовязки вони за це отримують зарплату .
  В них є виконкоми та депутати, що ж вони тоді будуть робити. Ця робота не разова ,а системна .За неналежну організацію цієї роботи в голів не повинно
  бути ні надбавок до зарплати ,ні премій. Сьогодні адмінкомісії не працюють.
  Цими питаннями влада займалась перед святами ,або коли їде керівництво і все.
  Хлопці Рембо та Ігорю я вас знаю і поважаю ,але будьте “чістільщікамі” не тут ,
  а у владі.

 22. Ігор коментує:

  От за 24 години я спочатку став …. ХОЛУЙОМ … Плосконоса зі слів Анатолія Михайловича а потім став дуже великим прихильником РЕМБО .. Зі слів ПЕТРА …. Хоча я з ними незнайомий!!!! Але як правильно замітив СПАРТАНЕЗ ми всі прагнем тільки одного……. Ми всі хочем щоб у нашому місті були чистота і порядок!!!!! Тож давайте не сперечатися тут а дійсно будем прагнути до кращого до порядку і будем один одному допомогати в цьому…… Як кажуть ГУРТОМ І ДЯДЬКА БИТИ ЛЕГЧЕ!!!!!

  • Петро коментує:

   Коли прибирав мусорники в оточенні влади потрібно було ще BBC CNN ТСН Інтер Шполянське телебачення Вікторука викликати , щоб зафіксували твою роботу. Десятки сотень людей прибирають ,виділяють власні кошти і не гарлапанять про це-це по Перше. Грошей щоб в школі вивчити букви і грамотно писати -платити не треба -це по Друге. Не дави на сльозу що сирота- це не по чоловічому -це по Третє. І по Четверте – ти використовуєш імя форумчанина Ігоря – розумним людям це багато що говорить як і твоі коментарі.

   • Ігор коментує:

    Давайте зустрінемось ПАНЕ ПЕТРО я вам покажу і відео і де я прибирав!!! І якщо ВИ захочете то ми з вами разом ще підемо і повбираемо!!! Мені до праці непривикати і я роботи не боюсь і хочу робити хочу щоб був порядок у Шполі!!! То що коли зустрічаемось???

    • Анатолій Михайлович коментує:

     Ігоре, втихомирся. Не потрібно витрачати час і енергію на людей які, цього не варті. Своїми вчинками потрібно, показувати хто є хто, і хто чого вартий ! Петро це людина, я баче себе , і нехай він таким буде, його навчить життя. А ти Ігоре постав собі ціль, розроби план дій, і добивайся результату ! Повірь він у тебе буде ! І зустрічатися з людьми які ще самі не стали “мужиками” і перед ними оправдуватися не варто. Якщо в тебе є відео , фото ,де ти зміг організуватися сам і організувати біля себе людей покажи його на сторінках газети, нехай Петра жаба задавить , що він не зміг , а може і не захотів ! Непотрібно робити напряг, це “детство”, потрібно бути “бойцом”, і люди повинні це оцінити , а не Петро, та щей критикуючи твою грамотність !

     • Петро коментує:

      Розмови СЛІПОГО З ГЛУХИМ. КРАПКА

     • Ігор коментує:

      Дякую вам Анатолій Михайлович за підтримку ,,,але дійсно доказувати я нікому нічого небуду !!!! Навіщо??? Похвастатись??? Тоді у квітні місяці місцеві депутати від партіі ” СВОБОДА” організували суботник багато таких як ПЕТРО багато говорили ,, та коли дійшлося до діла , то вони не прийшли бо говорити це одне а робити зовсім друге!!! От так!!! Через це я і зараз кажу що піду і буду допомогати мешканцям Шполи навести чистоту!!!!!

   • Ігор коментує:

    Я використовую свое ім’я і я некричав що прибирав нехвастався цим!!!! Ви пане ПЕТРО своїми словами і підковирками вимусили мене розказати це!!!

    • Анатолій Михайлович коментує:

     А ти Петре глухонімий ! Якщо не враховуєш порад інших !

     • Петро коментує:

      Дай спочатку САМ СОБІ раду а потім будеш роздавати поради.

     • Анатолій Михайлович коментує:

      Петре, я собі ради дав уже давно, і дорогу дав не одному , такому як ти ! Ти просто пи…к в моїх очах, і повірь, що прийде час і ти попадеш в руки, тобі відкрутять яйця ! чи ліві чи праві, чи народна , чи громадська рада, тому що ти не вмієш ні слухати, тим більше чути !

     • Ігор коментує:

      Пане ПЕТРО доречі після того як ти мене звав поговорити по чоловічі і злякався!!!! То можна я тебе буду називати на сторінках газети ПЕТРО СЦИКУН ?????

 23. Вася коментує:

  Тут даже проблема не мусора. А того, що його постійно палять безбожно. Шпола – гадюшник це однозначно, но совість ще потрібно мати. Я проживаю недалеко від ШЗЗЧ. Вечором дитину не можна випустити на двір. Сказати можу одне , що влада для урегулювання цього питання не робить ніхера. А в общому вона зовсім нічого не робить для міста.
  Від себе – готуємо колективний лист собераєм підписи. Тому , що по другому ніяк. Повторим шлях пройдений жителями дома ЩЗЗЧ по газовому питанню (коли наші доблєсні “Заскалєтовці” все таки “спромоглися” вирішити питання ) як їм по “шапці” начали стукать.

 24. Петро коментує:

  Є категорія людей — з душком –яких ні бачити -ні чути -ні слухати а тим паче щоб вони давали дорогу в нікуди не хочеться. А погрожувати мені не треба. На всякий лом є свій прийом.

  • Ігор коментує:

   Да! Да! Да!!! От якраз ви ПЕТРЕ і відноситесь до ціеі категорії людей!!!!! От щас ви правильно висловились !!!! Тепер і ВАС ПЕТРЕ я поважаю!!! Правильно нетрогай гімно і воно вонять небуде!!!! А проти лома нема прийома!!! На все добре ВАМ ПЕТРЕ!!!

   • Петро коментує:

    Начеб-то не до тебе звертаються-а заспокоітись не можеш. Використай свою енергію на прибираннях територій в тому числі і громадських туалетів . Там тобі саме місце. А що до розмов по – чоловічому – НЕ СКАЧИ . Всьому свій час.

 25. Рембо коментує:

  Почитаєш перписку, просто дитячий садок ! День переписуєтесь, а толку просто ніякого, ну просто ясельна група. Та зустріньтеся, обговоріть проблему, якщо бажаєте щось корисне зробити для міста ! А так просто , якби поговорить !

 26. Ігор коментує:

  Молодець!!!! Але громадський туалет прибирати небуду бо там таке гімно Як ти ПЕТРО!!!!! …. І воно дуже воняе!!!

 27. Ігор коментує:

  Пане РЕМБО добрий вечір ВАМ!!!!!! Я теж такої думки що треба зібратися поговорити обсудити піти і зробити!!!!

 28. микола коментує:

  Чим блище до виборів,тим краще плосконос стає бачити,де що лежить,що куди їде!Я не захищаю ні кого,але піар шарапи з плосконосом уже задовбав,нічого не роблять ,а тільки пишуть!!Скільки Удар зібрав коштів на армію,чи вони бідні ударовці Шполи!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *