Черкащина: влада у Шполі знов продемонструвала недолугість

Шполянська влада знов продемонструвала, що не здатна тримати під контролем ситуацію в місті та виконувати свої прямі обов’язки. Інтернет газета «Шпола онлайн» вже неодноразово писала про скандальне сміттєзвалище в районі залізничної станції. Комунальники почали вивозити сміття, але розпочату роботу так і не завершили.
«Що це, якщо не недолугість та нездатність нормально працювати? Основна частина сміття вивезена, але територію так і не привели у нормальний стан. Невже так важко довести розпочату справу до кінця?», – обурені мешканці міста, яких опитав кореспондент «Шпола онлайн». Раніше мешканці Шполи висловлювали подяку владі за прибране звалище, але, схоже, поспішили…

14 коментарів до “Черкащина: влада у Шполі знов продемонструвала недолугість

 • 26.06.2014 о 18:39
  Permalink

  Шо це за живчик такий? Кругом вспіває побувать. І шпріци пособирать і на мусорниках порядки навести. Він шо під “енерджі” постійно? То може він сам наркоман? Нада хай міліція його провірить.

 • 26.06.2014 о 19:23
  Permalink

  Цілком розуміємо, що правда не дуже приємна штука. І вона часто дратує. Але, якби прибрали все і як має бути, – хіба був би привід для цієї новини?

  • 26.06.2014 о 20:05
   Permalink

   Ні, це добре. Але питання не втому. Вже не перший раз не знаю як звернутися до кореспондента. Це така таємниця? Він же висвітлює такі новини.

  • 26.06.2014 о 22:37
   Permalink

   Онлайн, знаю шо вам не страшно, бо ще при тулубу-янеках писали про цю банду! Форт- це представник банди шполянської, бач як огризається гадота! Не звертай уваги і мочи цю падлоту а ми прості люди з тобою!!!!!!!

 • 28.06.2014 о 15:21
  Permalink

  А ми всі думаємо хто ж це у нас такий толковий, а це тимошенко який тікав з міської ради серед ночі піджавши шолудивого хвоста.
  Що санику надіявся на татка, а його самого погнали ковінькою. Кінець прийшов вашій бандоті тітушок. Черга скорика-алконавта, вербівського-казнокрада, павлова-генерала тітушок, і їм подібних ,вам ще недовго лишилось насміхатись над громадою.
  Сушіть сухарі!

  • 01.07.2014 о 10:42
   Permalink

   Так давайте , будемо тушити бандоту Тимошенків та його прихвостнів які залишилися при владі ! Чому мовчить народна рада, що посадила алкаша Скорика в крісло і все на цьому закінчилося ! що чекаєте поки народна влада візьме владу в свої руки ! Влада і так закам”яніла її треба громити , а ми тільки пишимо ! Давайте організовуватися, та накінець брати владу в свої руки ! Ганьба народній раді Шполянщині ! Слава Героям майдану !

 • 29.06.2014 о 13:02
  Permalink

  То це сашка кретин пустоголовий умнічає! Шо воно ше там пікає, чмо пердунівське! Някі генерали тітушок тебе не спасуть, краще вже залізь десь у погріб і не доводь нікого до гріха.

 • 01.07.2014 о 14:10
  Permalink

  Алкаша скорика посадила аля-гурманівська рада+горбач шістьора лазіковська, а тепер виставляють його на посміховисько, а він і раденький бо як не п’яненький, то дурненький. Ганьба нам всім, що таке брехло п’яне керує нашою громадою.
  скорика прихвостня і його босоту геть із влади.
  Слава нації!