Черкащина: мешканці Шполи розказали про те, що їх найбільше хвилює

Кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн» зробив опитування на вулицях міста. Ми хотіли дізнатись, що їх турбує у щоденному житті і що б вони хотіли змінити у Шполі? Мешканці Шполи вважають, що потрібно відремонтувати міські та сільські дороги, зробити нормальне освітлення на вулицях Шполи та у селах району, щоби якісніше прибирали сміття. В центрі міста майже немає парковок і люди ставлять машини де заманеться.

Особливо болюче ця тема відчувається під час роботи недільного ринку.

Водії паркують свої машини біля дворів не задумуючись над тим, що це може заважати тим хто там живе.

Також мешканцям Шполи не вистачає роботи. Вони вважають свої заробітні плати низькими…

2 коментарі до “Черкащина: мешканці Шполи розказали про те, що їх найбільше хвилює

 • 24.06.2014 о 02:29
  Permalink

  В Шполі є проблема з працевлаштуванням, особливо молодих спеціалістів,а тим часом багато робочих місць займають люди які могли б уже відпочивати. В кожній організації району є працюючі пенсіонери, які займають робочі місця,а молоді спеціалісти не мають де працювати після закінчення ВУЗів. В Шполянському центрі зайнятості зареєстровано чимало безробітних, і більшість має середню спеціальну або вищу освіту, але працевлаштуватися важко. За законами -усі громадяни рівні, тільки в одних є і робота і пенсія, а в інших нема ні одного ні другого. В освіті зараз в районі працює 216 пенсіонерів, деякі вчителі не можуть піднятися на другий поверх, в деяких із них є признаки склерозу і маразму, і оскільки вони стали пенсіонерами давно, то і в своїй професії вони уже майже нічого не розуміють, а молодим вчителям роботи нема. Тому прохання до пенсіонерів ДАЙТЕ ДОРОГУ МОЛОДИМ майте совість. І якщо я когось образив то ВИБАЧТЕ будь- ласка.

  • 26.02.2016 о 18:49
   Permalink

   Що “дайте дорогу” ??? За таку зароб1тну плату працювати??? Та молодь 1 не п1де, 1 правильно зробить. Краще вже на допомогу по безроб1ттю штани протирати, н1ж вкалувати на державу за ц1 коп1йки.