Скандал у Шполі: у шкільному класі впала стеля

В Шполянському НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст.№3- гімназії», в одному із найбільших кабінетів, кабінет фізики сталася страшна пригода – впала стеля. На щастя в кабінеті не було ні дітей, ні вчителів хоча зараз проводиться ЗНО і могли бути присутні не лише шполянські діти, а й діти з усього району. В такому випадку повинна обов’язково проводитися технічна експертиза і має бути комплексна експертиза всього навчального приміщення, а не лише 19 кабінету.

Звичайно ж така експертиза не безкоштовна, чи знайде кошти місцеве управління освіти, чи ні? Адже всім відомо, що коштів в освіті завжди не вистачає! Економлять навіть на склі: одну шибку склять з двох кусків скла, а потім склеюють скотчем, (приклад 5 кабінет тої ж 3 школи) і далеко не у всіх батьків є кошти аби вставити нові вікна. Та все ж держава може хоча б у старі вікна вставити ціле скло?!!

В 3 кабінеті на третьому поверсі батьки зробили за власний кошт ремонт стелі, але з тієї ж причини, що і у 19 кабінеті – протікання криші – стеля 3 кабінету стала дуже нерівною. І де гарантія того, що стеля кабінету №3 не впаде під час навчального процесу!??

Школа має бути джерелом радості для дітей, творчості для вчителів, спокою для батьків. Для того, щоб батьки були спокійні, відпускаючи своїх дітей 1 вересня на навчання, потрібно, аби дитина йшла до школи в будівельній касці!

Чи все ж таки наша влада виділить кошти і діти спокійно навчатимуться в улюбленій гімназії №3?

Ігор Зачепа,
Член Народної ради

Опубліковано у Новини, Статті. Додати до закладок постійне посилання.

13 коментарів до Скандал у Шполі: у шкільному класі впала стеля

 1. Іван Сірко коментує:

  Пощастило дітям що зараз канікули, а то травпункт міг і не допомогти. Щикотурка то з бетону. Цікаво чи є в школі пожежна сигналізація?, і чи відкриваються двері запасного виходу? Що до вікон то ці ” завхози” не на своєму місці, в багатьох школах вони пенсіонери і нічого не хочуть робить,та з ніх ніхто і непитає нічого, якщо потрібно забить якогось гвоздя то за це батьки уже повинні давать гроші. За що держава платить гроші цим “завхозам” якщо батьки все роблять за свої кошти, через найманих майстрів?

  • Валерій Гончаренко коментує:

   Підтримую ! Куди дивилась освітянська влада району останні десять років , куди дівали ті мільйони бюджетних коштів не зрозуміло , щоб до такого школи довести .

   • ШПОЛЯНИН коментує:

    О, Валерій, ясно куди клониш – війна проти Дядченка! А Вербівський твій не винен? А Павлов, а Тимошенко, а Шпиця. Вони ж теж наче сиділи не один рік і досі майже всі сидять в кріслах! А Янукович! Який вкрав в казні всі державні гроші і в тому числі місцевих бюджетів? За що було робити ремонти приЯнуковичі, Валєра? Не дражни вже нікого своєю підтримкою і своїм великим розумом. Служиш банді, то служи, а людей не дражни, бо тобі ж гірше буде.

    • вася коментує:

     Банда януковича,тільки дивиться як украсти у дітей кошти!Цн ж так просто,не нада фізично працювати,один підпис і сотні тисяч в кармані!Ми вже бачим по ВербівськомуЮв яких обьємах крадуть!

 2. УКРАЇНКА коментує:

  Дорогий шполянин, зараз потрібно думати що робити далі а не згадувати минуле!
  Як діти навчатимуться у наступному році , де гарантії що стеля не впаде знову!!!!
  Криша 3 школи в надзвчайно аварійному стані, і з цим терміново потрібно щось робити!
  Ще є 2 місяці, щоб виправити ситуацію!
  Тому хай всі наші підприємці підтримають освіту Шполянщини і дадуть грошей на нову покрівлю школи! ( це мій варіант вирішення проблеми)
  Замість того, щоб будувати нові бари для молоді краще б відремонтували шполянські школи, яких не багато, і тоді можливо було б більше розумніших дітей та в результаті цього менше ” алкаголіків та наркоманів” !!!!

  • Прудкий коментує:

   Підтримую щоб бізнес допомагав. Але. Шановні вербопавлогребопустоскорик украли у наших дітей у нас на очах майже 50 тис грн. (купили краски для шкіл району). Я думаю кришу частково можна відремонтувати. Але відпало зі стелі тому що тодішні будівельники наліпили 5 сантиметрову товщину бетону що є порушенням будівельних норм. Тепер необхідно провести обстеження всих потолків у всих школах району і шукати винних але сьогодні це нездійсненно. Необхідно більш ретельніше підходити до таких питань. В першу чергу директорів пенсіонерів відправити на пенсію бо є деякі вже не можуть навіть обійти свою школу Ганьба ідіть на пенсію з миром. А як буде комісія приймати школи до навчального року то не хай зверне особливу увагу на стелі, це надзвичайно важливо. Якщо бути уважним то визначити небезпечну ділянку можна. Шановні пенсіонери майте совість ідіть на відпочинок, станьте підприємцями і нехай, якщо ви такі досвідчені, до вас додому ходять на репетиторство там ви і покажите свою досвідченість, і заробите солідну добавку до пенсії, що слабо???

 3. Миша коментує:

  Скільки ж тей Вербівський при владі?!
  Ви дали людині шанс аби виправити не легку ситуацію в районі з освітою?!

  • Петро коментує:

   А чому ситуація в освіті нелегка ? І що саме пану начальнику відділу освіти виправляти ? Вчителі Шполянського району -одні з кращих в області- це всим відомо. Єдине що потрібно -не дати користуватисть освітянським бюджетом бандитам та хапугам

   • Анатолій Михайлович коментує:

    А хто зробив освітян кращими за остані роки, керівництва галуззю – Дядченко Юрій Олександрович, зі своєю командою ! І не дамо алкашу Вербінському розрушити напрацьоване, людині яка далека від освіти ! Не дамо обікрасти дітей !

  • Прудкий коментує:

   Шанс п’яниці не дається, на смітник історії. Він вже мав свій шанс .Ганьба п’яниці Вербівському.

  • Троль коментує:

   Миша, ти пожартував? який шанс невиправному відкатчику? І чого це ми повинні шанс давати всяким пяницям і крадіям? Дорогою ціною нам такі шанси обходяться – як от фарба вдвічі дорожча за реальну ціну. вербівського треба не тільки вигнати з посади, а й посадить за таку наглість!

 4. Анатолій Михайлович коментує:

  Директора школи, який керує школою не один рік , та відповідає за стан споруд, а не тільки за відбір поборів від батьків, та за золоті медалі – до відповідальності, за це є кримінальна відповідальність ! Вербівського алкаша – за безконтрольність геть з освіти !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *