На Шполянщині ремонтують об’їзну дорогу

Цього тижня черкаські дорожники розпочали ремонтні роботи на ділянці автомобільної дороги національного значення Н-16 Золотоноша–Черкаси–Сміла–Умань. Зокрема, поточним середнім ремонтом планують оновити покриття на площі 1200 м кв на шляху в обхід м. Шпола. Цю дорогу ремонтували й торік, інформує сайт Черкаського облавтодору.

Ділянки дороги Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань в межах Шполянського (об’їзна дорога) та Черкаського районів (від Сміли до Черкас) залишаються одними з найбільш проблемних у регіоні. Питання відновлення руху правою смугою на дорозі від Сміли до Черкас, проїзд якою обмежили торік у вересні, не вирішене. Необхідні 46 млн грн на ремонт шестикілометрової ділянки так і не погодили.

Тим часом у Шполянському районі розпочаті роботи на суму близько 300 тис грн. З початку цього тижня там працює бригада райавтодору з 20-ти фахівців, залучена різна техніка: асфальтоукладальник, автогрейдер, фрези, котки, бензорізи.
– Роботи на цій дорозі почали за місяць до асфальтування, адже спочатку ліквідували тріщини покриття, в які потрапила волога, – розповідає начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Андрій Мартинюк. – За умов належного фінансування підрядник упорається з обсягом робіт за тиждень.

Виконання ремонту взяв під особистий контроль директор ДП “Черкаський облавтодор”, який слідкує за дотриманням технології під час виїздів на об’єкт.
– Ця ділянка перебувала в критичному стані, проте її значення дуже важливе, адже дорога національного значення і навантаження на неї в середньому сягає півтори тисячі автівок на добу, – додаєдиректор підприємства Олександр Северин. Автодорогу Н-16 побудували на початку 80-х років, її протяжність сягає понад 208 км. одного капітального ремонту, а його необхідно виконувати кожні 12-15 років, ця дорога не бачила.

vikka.ua

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

2 коментарі до На Шполянщині ремонтують об’їзну дорогу

  1. микола коментує:

    А чому пішов Варламов,хто зкаже?Щось не поділив з григоровичем!

  2. Іван Сірко коментує:

    Коли вже нема чого ділити то Варламов став нікому непотрібний, замість наших людей тепер аріки будуть робить, вони відкати дають харашо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *