Стало відомо кому належить ставок у Шполі: депутат відповідає

13.06.2014

Відвідувачі сайту «Шпола онлайн» задають питання кому належить Красний ставок? Доповідаю. Красний ставок належить міській громаді. 13.06.2013р міські депутати розглянули заяву громадської організації «Товариство рибалок Нептун» в особі Петруся Д.О. про використання Красного ставка. Пункт перший даного рішення. Дати згоду про спільне обслуговування та утримання Красного ставу м.Шпола «Товариство рибалок Нептун» терміном на 2 роки.

Отже відповідальність за належне утримання Червоного ставка взяла на себе громадська організація. Хочу зазначити, що зробила вона це добровільно. При прийнятті даного рішення багато членів даної організації були присутні на сесії.

Всі виступаючі переконували, що вони прибирають територію навколо ставку і надалі збираються це робити. Враховуючи, що нарікань на діяльність громадської організації не надходило депутати проголосували за продовження використання ставу «Товариству рибалок Нептун».

Що стосується будівництва біля Червоного ставку та танку. Виконавчий комітет Шполянської міської ради 28.01.2014року прийняв рішення в якому погодив надання дозволу на реконструкцію кафе «Водограй» з добудовою житлового будинку по вул..Пролетарській 64.

Третій пункт рішення попереджає власника щодо адміністративної відповідальності за збереження будівельних матеріалів на землях міської ради. Контроль за виконанням рішення покласти на архітектора міста Заліську С.В. Рішення виконкому написано чітко і зрозуміло. За рішенням власник має право на реконструкцію кафе.

Міський архітектор зобов’язаний слідкувати за виконанням рішення. Якщо архітектор не справляється із своїми обов’язками тоді міський голова зобов’язаний йому допомогти.

З повагою депутат міської ради П. Комар

Це цікаво

23 Comments

 • Генерал Нахимов 14.06.2014 at 10:08

  А чи можливо будувати двохповерхову споруду біля ставка і ким погоджений такий проект? Всі живуть не думаючи про день завтрашній!

 • Ігор 14.06.2014 at 16:10

  Будівництво таких споруд повинно узгоджуватись містобудівною документацією та документацією з землеустрою. В Шполі більше половини споруд (для бізнесу та і не тільки) функціонують без дозвільних документів, з порушенням правил благоустрою міста. Які це споруди ?-запитай у свого депутата міської ради,він повинен це знати, якщо він не знає, чи боїться про це говорити, то зроби для себе висновок. А ще запитай у нього чому він не ходить на сесії міської ради,не пише звернень, які вносить пропозиції І т. д.Останній раз було половина депутатів,список їх буде опублікований в газеті “Шполянські вісті” щоб люди знали до кого звертатись.

 • Форт 14.06.2014 at 18:06

  І знову інформує Петя!!! А Петя той самий, що тільки другий тиждень депутат? Чи він раніше не знав хто використовує цей ставок? А зараз так тіпа “хоп” і Петя доповідає. Це питання обговорюється вже щонайменше місяць на цьому сайті. А Петя лише зараз доповідає.
  Петро батькович прикращай ламати цю комедію. Чесне слово вже набридло це багатьом. Вішаєш собі незароблені ордена. Вроді ти доповідаєш такуякусь тайну інформацію, що роздобути її міг лише такий патріот нації як ти. Всі знали хто використовував цей ставок, людей інтересує інше: хто стоїть за організацією?

 • Рембо 14.06.2014 at 19:14

  Шановний депутате Петре Комар.
  Доповідати і контролювати, або просто говорити роблячи собі рейтинг, через ЗМІ, роблячи собі піар, можуть всі. А чому маючи мандат депутата, та бажання дійсно вирішити підняті питання не впливати на ситуацію через запити депутата в органи влади, правоохороні органи. А при отримані відповіді, яка не задовольняє громаду, впливати на органи влади, правоохороні органи через народну раду, яка створена в районі ! Влада є органом, створеним народом, в першу чергу виборцями, а генератором ідей влади – є народні обраці, депутати, яким виборці делегують свої повноваження ! Відповідно народ повинен піднімати проблему, а ви шановний в ирішувати, і доповідати виборцям, а не говорити що не виплачені зарплати, грязно в місті, немає де відпочивати дітям ! Ви повинні прийти до мера взяти його за руку і показати мусорник в місті, де живуть ваші виборці, і вжити заходів щоб мусор убрали відповідні служби – а якщо не можете організувати служби – лопати в руки разом з мером і прибрали ! І якщо надоїсть робити руками, може начнете робити головами ! А якщо не зможете робити ні руками ні головами, тоді просто дайте зробити вибір жителям Шполи !

 • Сергій 14.06.2014 at 20:25

  А хіба не повинно було відбутися громадське обговорення перед початком будівництва в природоохоронній зоні? Нам потрібна нормальна екологія чи черговий ресторан Мальчику? Чому всі сміливі тільки в інтернеті? Потрібно, щоб районна газета про це написала,а влада послухала позицію громади. Де районний прокурор?

  • Форт 15.06.2014 at 11:47

   Яке громадське обговорення шановний пан Сергій? Ви як будували свій будинок чи купляли його то відбувалося громадське слухання? Це аналогічна ситуація тільки в Мальчика більше грошей і він будує не будинки а ресторани та інші заклади. В принципі, а що в цьому поганого. Краще було коли стояв біля танка такий об’єкт-ригаловка як Водограй, чи можливо краще хай би й стояло згоряне приміщення в центрі Шполи, чи можливо погано, що пан Мальчик створив спортивний комплекс, де постійно повно народу і де є гральна площадка для дітей?
   Звичайно це добре, але погоджуюся з Вами в тому, що незважаючи на це все вищеперелічене, пан Мальчик не повинен людей тримати за “бидло” так як він це вправно робить Те, що в нього є гроші не дозволяє йому всих вважати дурнями. І все, що він набудував повинно бути оформлено згідно вимог наших недолугих законів. Я так думаю, що коштів на законне оформлення всіх своїх здобутків у нього є.

   • Рембо 15.06.2014 at 12:00

    Побільше таких Мальчиків у Шполу, щоб по більше створювали робочих місць, та приводили соціальну сферу до ладу. Краще зайти в порядний ресторан, чим у ригаловки ! А відносно оформлення, це легко перевірити, було б бажання. І не в інтересах Мальчика, будувати щось без законне, він це розуміє краще за всих, знаючи що можуть настати інші часи, коли можуть і запитатати. Просто в нас народ, якщо не я побудував, значить тоді неправильно ! На все воля божа !

    • Форт 15.06.2014 at 18:09

     Рембо – я фактично майже цілком з тобою згідний в твоїх коментарях. Але тут хочу зауважити. У Мальчика дуже багато не закритих питань. І з документами на будівлі там не все так солодко, і з землею під будівлями серйозні проблеми, а краще сказати з землею там повний рай для нього. Бо мінімум під 3 його будівлями земля гуляє, а кошти не сплачуються. Не знаю причин чому так, чому на це всі закривають очі але це факт. Але завдяки Мальчику, як ти правельно замітив є такі заклади в місті куди хочеться зайти ще раз.

     • Рембо 15.06.2014 at 19:14

      Якщо, на тих землях вили вовки, по типу старої автошколи, і були руїни то краще нехай люди отримують вигоду купуючи матеріалт та будують житло, не їдучи в Черкаси в Епітцентр ! Побільше таких як Мальчик у Шполу, і надходження в бюджет будуть, і місто буде красивим. Там де бізнес Мальчика – там порядок ! Краще Мальчик чим Павлов, Гребініченко, Лазаренко які мають немалі прибутки з району, але для людей не зроблено нічого !

    • Терешки 19.06.2014 at 20:17

     Якби так вшанований тобою тут Мальчик щей платив податки – то був би просто золотим . А так по тім чекам що видають в його магазинах відразу зрозуміло – до податкових операцій ніякого відношення вони не мають , тільки для внутрішнього обліку . То звідки ж візьметься розвиток соціальної сфери ? А наведений тобою в приклад Гончаренко в порівнянні з Мальчиком і просто бомж . Його авто – ландровер коштує в півтори рази дешевше за крузер , а за мерседес його сина в два . Будинок ,так взвгалі порівняти не можна . Так , що прихвостень багатіїв – роби висновки . Але , як кажуть – , горбатого тільки могила виправить , .

     • Рембо 19.06.2014 at 21:45

      Миколо Миколайовичу, якщо врахувати що Ви доїте Терешки пів століття, повірьте Ви не бідніший за Мальчика, просто він відкритіший, а Ви хитріший, були, є, і будете !

     • Рембо 20.06.2014 at 07:56

      Нехай Гончаренко зніме маску ! Навіщо йому показувати перед селянами своє багатсво . Він ще може і на ЗАЗ проїхатися, щоб побачили який він нещасний і як йому важко. А склавши ціну на господарство де він є єдиним власником і землю, яку він прихватизував у селян, в яких безвихід, просто зробить тю-тю з Терешок, так як за своє перебування нічого не побудував, щоб по ньому була тоска, просто нажився і поламав не обній людині судьбу !

    • Терешки 19.06.2014 at 22:04

     На жаль ти не по адресу звертаєшся , але твої слова йому я передам . А заодно і правому сектору твою маніакальну любов до комуністів .

     • Рембо 20.06.2014 at 07:43

      Обов”язково передай Миколі Миколайовичу, він дуже любить , хто йому доносить інформацію, може і тобі кістку кине ! Але щоб ти знав, як кине, так і забере вдвічі більше. А відносно комуністів, це історія – наші батьки і ми побудували країну в якій ми живемо сьогодні, а якщо ти зможеш побудувати кращу, то діти скажуть спасибі. Але по твоїх понятіях ти кращого не зробиш, якщо захищаеш тих хто нажився при комуністах, і продовжує наживатися зараз !

 • Влад 15.06.2014 at 21:53

  Окреме спасибі Мвльчику за будинок культури у заводі

 • ШПОЛЯНИН 16.06.2014 at 16:15

  Мальчик – єдиний прогресивний бізнесмен у нашому районі, він має смак в архітектурі, створює якісні об’єкти, окультурює місто. Іншим далеко до нього братися, є в нього зависники, котрі розказують, що він податків не платить та людей за бидло має. Є в нього такі ганджі, але більше нього ніхто не зробив для Шполи, тож нічого поганого нема в тому будівництві біля ставка, хай будує. В заводі створив таку зону для відпочинку – для всіх: і малих, і дорослих. Треба, щоб він балотувався в мери. А Красний ставок дпавно у оренді “Нептуна”, відчувається, що порядок хлопці наводять, можна порибалити прийти та покупатися чи просто посидіти коло природи. В чому проблему знайшли?

 • Слава 16.06.2014 at 21:07

  Крім Мальчика у Шполі працюють десятки порядних підприємців, які не порушують Закони і розвивають місто. Це Плахотнюк С., Тітко А., та інші. А Мальчик нехай працює, як вони-на законних підставах.

 • Евген 17.06.2014 at 21:26

  Цікаво…… а чи ця земельна ділянка відноситься до природно – захисної смуги??? В свій час там був житловий будинок….В свою чергу якщо і перевили вказану земельну ділянку до земель комерційного призначення з земель громадської та житлової забудови то які питання. Разом з тим одримання декларації про початок будівництва (виданою иа зареєстрованою інспекцією ДАБК) та робочого проекту (звісно розробленою ліцензованою організацією) – і вперед будувать.
  В свою чергу хочеться нагалосити, що коли є господар то і прилегла та закріплена територія буде утримуватись у належному санітарному та технічному стані.

 • вася 18.06.2014 at 12:36

  У нас ,якщо є гроші,то можна все!Чомусь не говорять,що Мальчик чомусь побіг у партію регіонів!він же був такий демократ!І фінансування тітушок не обійшлось без шполянських бізнесменів!

 • ШПОЛЯНИН 18.06.2014 at 15:45

  Фоменко Боря фінансував тітушок зі своїм кумом Черевком – бикотою. Яйця з гусячої ферми привіз та Кукурузи дебілоїдів найняли за 20 грн., щоб швиряли у депутата Швайку на площі. Мальчик не наймав тітушок, він допомагав самообороні. А в риги що записався – справді неприємно. Тимошенко мабуть його залякав Тулубом – фу згадувати гидко.

  • микола 18.06.2014 at 22:00

   мальчик помогав самообороні,тоді як утік яник,і вбили патріотів на Майдані!!А до цього був у регіонах,і ні разу не виступив із підтримкою Євромайдану!

   • Троль 21.06.2014 at 20:58

    Да жучара ще той! але молодець, нехай там строїть, Шпола стає європейським містом з неординарною ахітерктурою завдяки творчості Мальчика. А те, що він з людьми погано обходиться, то покажіть такого підприємця, яикий в цьому може показати гарний приклад. всі вони знущаються з людей, треба на рівні держави щось міняти, щоб не хреніли магнати.

    • вася 23.06.2014 at 16:36

     Не хай строїть,тчльки яка в нього буде слідуюча партія,мабуть Солідарність!Страшна йому продасть місце в спискові,не дорого!