Мешканці Шполи обурені бездіяльністю комунальних служб: сміття лежить навіть у ніг Кобзаря

10.06.2014

Мешканці Шполи обурені бездіяльністю комунальних служб. Чиновники отримують зарплату, а покладені на них обов’язки виконувати забувають. Достатньо згадати вражаюче сміттєзвалище біля місцевої залізничної станції. Доходить до того, що комунальники не помічають сміття у кількох метрах від пам’ятника Тарасу Шевченку.
Нагадаємо, що вулиці міста слід прибирати щодня, а не лише напередодні проведення урочистих заходів за участю керівників різних рівнів.

Може для ліквідації звалища біля вокзалу слід організувати одне із святкових проходжень місцевих чиновників саме через той район ?…

Це цікаво

9 Comments

 • Рембо 10.06.2014 at 17:20

  Необхідно терміново виставити блокпост, з народної самооборони і наказати винних хто накидає мусор ! а невинити владу що не убирає ! Ми ж направлені в Європу, а там де живуть, там не гадять ! А якщо гадять – то відповідають, ті хто мусорить ! А до тями їх приводить поліція за порушення, яку ми ненавидимо !

 • vadim 11.06.2014 at 20:34

  А кому підпорядкована комунальна служба ? Напевно господа революціонери- займіться ділом, а не тим чим ви займаєтесь не маючи на те права !!! А Ви депутати міської ради- не знаєте що там чисто де не мусорять -це по перше, а хто мусорить на ринку-це по друге…

 • vadim 11.06.2014 at 22:21

  А що ти ще вмієщ ? Навчися по-перше говорити , потім коментуй …..

 • Женя 12.06.2014 at 20:19

  Влада Шполи зовсім не діє. Я не бачу ніякоі роботи проведеноі в останні роки. Зробили зі Шполи вонючу(димлять свалки з двух сторін міста) мусорку, в яку стидно даже когось привезти з товаришів. Влада набивая кармани. Де робота мера? де робота комунальників? хоча на біржі праці куча народу.

 • Ігор 12.06.2014 at 22:43

  Женя, для чого Ви товаришів привозите на мусорку? Що стосується роботи мера то про це запитайте в свого депутата, якщо Ви його знаїте. Вчора була сесія міської ради, то половини депутатів не було,неможливо прийняти будь яке рішення,вони зобов’язані захищати інтереси громади, і брати активну участь в здійсненні місцевого самоврядування,а вони плюють на тих хто їх обрав. Вони займаються своїм бізнесом, в них магазини, кантори,бари і т.д. На наступну сесію їх будуть привозить їх виборці,а кого не знайдуть, до того приїдуть пізно ввечері для бесіди.

 • микола 13.06.2014 at 23:23

  Я пропоную виставити охорону з народної ради!Не хай вирішать в Аля Дурмані,хто зних буде нести службу на смітнику!