Мешканці Шполи обурені бездіяльністю комунальних служб: сміття лежить навіть у ніг Кобзаря

Мешканці Шполи обурені бездіяльністю комунальних служб. Чиновники отримують зарплату, а покладені на них обов’язки виконувати забувають. Достатньо згадати вражаюче сміттєзвалище біля місцевої залізничної станції. Доходить до того, що комунальники не помічають сміття у кількох метрах від пам’ятника Тарасу Шевченку.
Нагадаємо, що вулиці міста слід прибирати щодня, а не лише напередодні проведення урочистих заходів за участю керівників різних рівнів.

Може для ліквідації звалища біля вокзалу слід організувати одне із святкових проходжень місцевих чиновників саме через той район ?…

9 коментарів до “Мешканці Шполи обурені бездіяльністю комунальних служб: сміття лежить навіть у ніг Кобзаря

 • 10.06.2014 о 17:20
  Permalink

  Необхідно терміново виставити блокпост, з народної самооборони і наказати винних хто накидає мусор ! а невинити владу що не убирає ! Ми ж направлені в Європу, а там де живуть, там не гадять ! А якщо гадять – то відповідають, ті хто мусорить ! А до тями їх приводить поліція за порушення, яку ми ненавидимо !

 • 11.06.2014 о 20:34
  Permalink

  А кому підпорядкована комунальна служба ? Напевно господа революціонери- займіться ділом, а не тим чим ви займаєтесь не маючи на те права !!! А Ви депутати міської ради- не знаєте що там чисто де не мусорять -це по перше, а хто мусорить на ринку-це по друге…

 • 12.06.2014 о 20:19
  Permalink

  Влада Шполи зовсім не діє. Я не бачу ніякоі роботи проведеноі в останні роки. Зробили зі Шполи вонючу(димлять свалки з двух сторін міста) мусорку, в яку стидно даже когось привезти з товаришів. Влада набивая кармани. Де робота мера? де робота комунальників? хоча на біржі праці куча народу.

 • 12.06.2014 о 22:43
  Permalink

  Женя, для чого Ви товаришів привозите на мусорку? Що стосується роботи мера то про це запитайте в свого депутата, якщо Ви його знаїте. Вчора була сесія міської ради, то половини депутатів не було,неможливо прийняти будь яке рішення,вони зобов’язані захищати інтереси громади, і брати активну участь в здійсненні місцевого самоврядування,а вони плюють на тих хто їх обрав. Вони займаються своїм бізнесом, в них магазини, кантори,бари і т.д. На наступну сесію їх будуть привозить їх виборці,а кого не знайдуть, до того приїдуть пізно ввечері для бесіди.

 • 13.06.2014 о 23:23
  Permalink

  Я пропоную виставити охорону з народної ради!Не хай вирішать в Аля Дурмані,хто зних буде нести службу на смітнику!