Черкащина: у Шполі змушені рятуватись від спеки серед сміття та порожніх пляшок

У Шполу повернулась спека. Кожен рятується від неї як може. Хтось відсиджується у хаті чи офісі, а хтось біжить на берег Червоного ставка, аби прийняти сонячні ванни та покупатися. Щоправда, влада так і не подбала про місця для відпочинку мешканців Шполи. На березі біля ставка можна побачити купи сміття та порожні пляшки… Комунальні служби та чиновники мерії роблять вигляд, що не помічають цього злочинного неподобства.

Мешканці Шполи змушені відпочивати в умовах антисанітарії…

Опубліковано у Без рубрики, Новини, у місті | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

17 коментарів до Черкащина: у Шполі змушені рятуватись від спеки серед сміття та порожніх пляшок

 1. Форт коментує:

  Ви, власники цього сайту, якого біса Ви видаляєте коментарі? Якщо Ви гадите то це нормально але коли не так як Ви хочете, то це не правильно. Ви комиентарі не видаляйте, хай люди читають не Вашу галіматью, а читають, що люди думають про Вашу галіматью.
  Ви про владу, а на себе дивилися? Це мабуть на Вашу думку влада прийшла та плашок в Червоний ставок накидала? Ви вилізьте із за своїх моніторів та проїдьтеся по району та подивіться скільки сміття там, і не лише в Червоному ставку. Такий минталитет у наших “хохлів”. Тільки є і такі, які мовчки йдуть та прибирають, а не несуть всяку ахінею. То візьміть лопатку та граблі та й зробіть суботник. А то тільки срете на всіх.
  Видалите коментар, так Вас осоромлю, Ви просто собі не уявляєте. А я дізнаюся, що за антивладний меценат оце чудить. Якесь таке ні собі ні людям. Соромно читати, що в Вашу адресу пишуть? А це ж правда, а Ви її людям не даєте знати.

 2. Шпола онлайн коментує:

  Шановний Форт,
  Змішений Вам нагадати, що чиновники у владних кабінетах Шполи сидять і просижують дупи за податки від місцевих жителів.
  Хтоб сумнівався, що купи сміття не лише біля ставка? А це нормально? Чи якщо загажений туалет біля автовокзале це виправдовує, що він такий самий у кількох метрах від готелю?
  Завдання влади прибирати місто. Хіба не це обіцяли міський гоова та депутати на виборах? Чи вони обіцяли купи сміття біля ставка? Вони обіцяли купи сміття біля залізничного вокзалу?
  Зрозуміло, що не влада ці пляшки розкидувала біля лиману. Але, це її завдання полягає у тому, щоб це прибирали за недолугими співгромадянами. Якщо у ставка є власник – примусити його тримати чистою територію.

 3. За правду коментує:

  Шановний Форт!
  Не звертай уваги, якщо проаналізувати останні теми, то можна зробити висновок, що це активізувався Петя Комар перед можливими виборами до місцевих рад і його співпраця з власниками Шполи онлайн. Якщо подивитись на фото то там плаває декілька пляшок які самі могли і накидати перед фотографуванням, та плівка від цвіту верби, страшного нічого не має. А Ви б шановний, модератор, розкрили б цю тему не однобоко, для Петіної піар компанії, показали фотографії ставка чотири річної давності. З»ясували хто в місті дивиться за порядком і тема вийшла б справедливіша!! “Власник” ставка його і так приберають, але на голому інтузіазмі далеко не заїдеш…..

 4. Шпола онлайн коментує:

  Шановний За правду,
  Жодної угоди про співпрацю у нас з паном Комаром немає. Ми не працюємо на чиюсь піар компанію у Шполі і пляшки у ставок перед зйомкою не кидали)
  Сторінки Шпола онлайн відкриті для усіх політиків, депутатів, для всіх мешканців Шполи, які хочуть порушити ту чи іншу проблему міста чи району.
  Інша справа, що одні отримавши мандат працюють, а інші поливають їх за це брудом замість розповіді про свій внесок у розвиток рідного краю.
  І можемо поклястися на Біблії, що жодної копійки від жодного шполянського політика (депутата, лідера партії) ми за свою роботу не отримували.
  У нас є бажання робити сайт щоденних новин зі Шполи і розповідати про всі проблеми, про які інші видання місцеві мовчать.

  • Форт коментує:

   Тільки чомусь у Ваших статтях тільки одні хороші а одні постійно погані. Це лише посилює враження мешканців нашого району про працю на одних і тих самих. Ви напишіть про пряме інтерв’ю наприклад з тим самим Комаром. Що він зробив для людей? Де він зробив суботник, чи кому щось допоміг? Хай чоловік розпише всі свої “добрі справи” для читачів Вашого інтернет ресурсу. Проводячи аналіз Ваших статей, я дійшов висновку, що він працює лише в одну течію. А якщо Ви це заперечуєте, то рекомендую Вам надати інформацію стововно засновника цього сайту та того хто працює з цими статтями. А то Ви тільки хочете щоб Вам хтось щось розповів, а самі “курите” в стороні. Так по крайній мірі буде чесно. А то важко оцінити та повірити в Ваш нейтралітет.

 5. Ігор коментує:

  Представникам влади та їх” прихвостні” які привикли ділити бюджет району “по братські,”дуже не подобається що Петро Комар взяв на себе сміливість,і привернув увагу до фінансування освітян,це в той час коли більшість депутатів,все ще боїться,і звично опускає голову, тому і не дивно що на нього полився бруд.. А оскільки ця стаття була опублікована на сайті “Шпола онлайн” то цей сайт почали звинувачувати що вони співпрацюють з П.Комаром і проводять піар компанію. Ви шановний “Форт” дозволяїте собі висловлюватись за всіх мешканців району,і вказуєте з ким і яке інтерв’ю брати,ви з цими пропозиціями зайдіть в редакцію газети “Шполянскі вісті”побачите яка буде відповідь. Хочеться подякувати сайту ШПОЛА ОНЛАЙН і усім хто причетний до його роботи за НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ ,цей сайт привертає увагу до корупції,на ньому обговорюється багато проблем,та багато ініціатив.Більшість дописувачів сайту є патріотами України,спілкування відбувається як на Українській так і на Російській мові, якби було більше таких сайтів,та людей які не бояться задавати незручні питання чиновникам, то і проблем в Україні було значно менше. Слава Україні!

  • Форт коментує:

   Ти шо наркоман. Шо ти тут заливаєш “незалежний сайт”. Ти сам в це віриш. Чи можливо ти віриш в славетного Петю. І до чого тут той Петя з тою владою. Мозги включи, Україна в ямі. Про якого Петю Комара “бравого Швейка” ти тут розказуєш. Це дрібниці в порівнянні з тим, що відбувається взагалі, в порівнянні з тим, як ми живемо в порівнянні з Європейцями. А ти тут Петю вирішив на постамент замість Леніна виставити заживо.

 6. Ольга Дмитрівна коментує:

  Я поважаю таких розумних, сміливих, небайдужих людей як Петро Комар, а піарите ви самі його шановний правдолюбе і неважливо що ви про нього пишете.
  Я педагог, жінка похилого віку і коли звернулася до П.Комара за допомогою, бо у владних кабінетах Черевка,Тимошенка,Павлова,Шпиці не змогла добитись правди, він допоміг моїй сім’ї. Тож я дуже вдячна депутату Петру Вікторовичу. І звертаються люди саме до нього бо він допоміг не одній родині.

  • Форт коментує:

   Ольга Дмитрівна!!! А ви часом не колишній вчитель школи № 2 уроки зарубіжної літератури та російської мови?

 7. vadim коментує:

  Голова бюджетної комісії міської ради- Комар П.В. краще нехай переймається використанням коштів міста: дороги -відремонтовані-прогрейдеровані, бюджетині укстанови готуються до зими, діти міста -оздоровлюються, комунальники отримують зарплату. , А він переймається тим до чого не його справа. Контролюючих органів- дуже багато і без нього..

 8. микола коментує:

  А я хочу спитати.кому належить Красний ставок?З однеї сторони одні магазини,ї з другої!З однеї МГ з другої ПМ!Хто дав дозвіл будувати на прибережній смузі????Я бумаю петро Вікторович допомже людям взнати чи є дозволи на будівництво!

 9. vadim коментує:

  микола, а ти прав-дозвіл видає тільки міська рада !!!

 10. Пятачок коментує:

  ну в Імперії звісно нема ніяких дозволів та документів… ресторану не існує ))) а Паша Мальчик строїть свій притон: там де був камяний забор з лавочками буде стіна притону… трошки виліз він за межі своєї діляночки яку купив…геть трошечки…може і танк посунуть схоче)))

 11. Ігор коментує:

  Стаття 88 ВКУ,визначається поняття і режим встановлення прибережних захисних смуг. Для малих річок струмків поточків І ставків менше 3 га. -25 метрів. Для середніх річок і ставків більше 3 га. 50метрів. І для великих -100 метрів. Відповідно власники ІМПЕРІЇ порушили водний кодекс України. Екологи в таких випадках дозвіл не дають. Його потрібно розбирати,і переносити в інше місце,бажано подальші від центру.Коли коло цього ставка не було ” ганделиків”то і в ставку діти купались, мусору не було, і рівень алкоголізму в молоді був менший. Але пан Гичка з якогось дива чомусь його подарував дружині,мабуть думає що дароване розбирать не будуть. А на тому місці облаштувати майданчик з трамплінами для велоспорту,для таких як Тимур Гончар,та місце для катання на скейтбордах і” роліках”.

 12. микола коментує:

  Я думаю що Імперію Лазаренка,треба просто згорнути в ставок, але ні ,не треба забруднювати єкологію,!Брудні гроші були використані на будівництво!

 13. микола коментує:

  Добавлю;любі Імперії колись приходить кінець!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *