У Шполі провели операцію «Автобус – 2014»: визначено основні вимоги

Одним з найбільш відповідальних видів автомобільних перевезень є пасажирські перевезення, отже і вимоги до пасажирських перевізників більш суворіші ніж до інших видів автоперевезень. З метою проведення комплексу профілактичних заходів щодо пасажирських перевезень Департаментом ДАІ МВС України з 20 травня по 20 червня проводиться операція «Автобус – 2014».

Основними завданнями Державтоінспекції, при проведенні профілактичних заходів «Автобус – 2014», є організація безпечного перевезення пасажирів, контроль за дотриманням вимог Закону України «Про дорожній рух» посадовими особами автогосподарств та приватними перевізниками, контроль за технічним станом та виконання вимог Правил дорожнього руху.

В першу чергу пасажирські перевізники повинні подбати про підбір водіїв, які будуть виконувати чи виконують ці перевезення. Для цього виду перевезень призначаються найбільш дисципліновані та досвідчені водії.

В обов’язковому порядку водії повинні пройти медичний огляд, та при керуванні маршрутними транспортними засобами мати при собі схему маршруту та розлад руху.
Особливу увагу пасажирські перевізники повинні приділяти при перевезенні автобусами (мікроавтобусами) організованих груп дітей.

Перевезення організованих груп дітей погоджується з органами Державтоінспекції.
Керівник підприємства чи його заступник по перевезеннях, з водіями, які виконують перевезення організованих груп дітей, проводить передрейсовий інструктаж.
Водіям автобусів (мікроавтобусів) необхідно пам’ятати, що перевезення організованих груп дітей в темну пору доби категорично забороняється.

Велику небезпеку при перевезенні пасажирів створюють нелегальні перевізники, які не мають відповідних дозвільних документів на перевезення пасажирів.

Пасажирам, які користуються послугами цих перевізників слід нагадати, що перед виїздом на лінію технічний стан цих транспортних засобів ніхто не перевіряє та й медичний огляд водії не проходять, а отже і ступень ризику потрапити в ДТП для пасажирів, які користуються їхніми послугами збільшується в рази.

Виконуючи ці вимоги та дотримуючись Правил дорожнього руху перевезення пасажирів завжди буде надійним та безпечним.

Інспектор з технічного нагляду з обслуговування території Шполянського р-ну (м.Шпола) Попович В.В

Опубліковано у Новини, Статті. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до У Шполі провели операцію «Автобус – 2014»: визначено основні вимоги

  1. Прудкий коментує:

    Шановний Попович В.В. а хто буде слідкувати за станом дорожнього покриття, часом буває що і водій професіонал і авто справне а прикрий випадок трапляється саме через стан дороги яка тривалий час не обслуговується взагалі. А роботу яку ви проводите вона потрібна тільки якби професійно …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *