Депутат Шполянської міськради: керівники району не відкривають таємницю

У відповідь на звернення депутата Шполянської міськради Петра Комара про проблеми вчителів при отриманні відпустки надійшла відповідь із відділу освіти. Начальник відділу освіти заявляє про відсутність фінансового ресурсу у повному обсязі на виплати педагогам відпускних. З метою уникнення заборгованості щодо виплати відпускних, начальник фінансового управління В.М. Пустовіт та начальник відділу освіти Вербівський П.Є звернулися до директорів шкіл. Вони прохають директорів запропонувати вчителям добровільно поділити відпустку на дві частини та з розумінням поставитись до проблеми недофінансування галузі. За усною інформацією директорів шкіл переважна більшість педагогічних працівників дали добровільну згоду на поділ щорічної відпустки.

3 червня я мав зустріч із начальником відділу освіти та директорами міських шкіл. Директор школи №2-ліцею заявив, що всі педагоги підтримали прохання поділити відпустку і запросив на зустріч із колективом. Педагоги школи №1 за словами директора також відгукнулися на прохання начальника відділу освіти. Ідею поділу відпустки не підтримують педагоги міської №3 та Товмацької школи. Начальник відділу освіти запевнив, що ті вчителі які мають складне матеріальне становище можуть звернутися до адміністрації та отримати відпустку повністю.

Як видно із вищезазначеного більшість педагогів погодилася на поділ відпустки. Тільки два колективи міської школи №3 та Товмацької школи відстоюють своє право на отримання відпустки. На жаль керівництво відділу освіти та фінансового управління тільки констатує факт, що грошей нема. Керівники району не відкривають таємницю, що вони зробили і, що ще потрібно зробити, щоб вчителі отримали зароблене.

Опубліковано у Новини, Статті | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

79 коментарів до Депутат Шполянської міськради: керівники району не відкривають таємницю

 1. Пятачок коментує:

  ну мої коментарі я виклав в попередній новині на цю тему)
  хо тіки тіки добавить, що цей нарцис і сюди своє фото вліпив…
  P.S. одне не пойму – Петя, навіщо ти те фото ліпиш в депутатські запити ?! ))) це так кумедно…ахаха

 2. Влад коментує:

  А що позитивний такий чоловік. Шкода, що всякі афери ти використовують його у своїх махінаціях. Він ідейний , а вони на цьому почали заробляти

 3. Таня коментує:

  А ви два тролі-придурки – під всіма статтями своє лайно розкладаєте! Депутат Комар – поважна людина і громадський діяч, а ви – сміття, непотріб, яке треба вигрібать з нашої землі. А вчителі – раби! Їх гноблять ці брехливі потвори при владі, а вони погоджуються, хіба не бидло? Завтра скажуть паски затягнути так, щоб взагалі від зарплати відмовились і вони знову вклеять одобрямс! При Дядченку такого неподобства не було, а тепер нехай живуть в раю! З поверненням януків, сійте далі вічне і розумне!

  • Пятачок коментує:

   так як в Товмач інтернет ше не провели )))значить ти таня з 3-ї школи…

   • Таня коментує:

    Я не вчителька, але якби була нею, то показала б дзюзьку твоєму Пустовіту і хрону Вербівському і ніякої заяви б не писала і своє законне б не просила. А якщо наші вчителі холуї, то нехай їх гноблять, так їм і треба! Хай ідуть у відпустку без грошей і мовчать! А ти стули вже свій писок, троляра пустоголова, кого ти захищаєш, брехунів і крадіїв?!

    • Петро коментує:

     Якщо вчитель добровільно пише заяву- то йому гроші не треба. НЕ пиши ніякоі заяви -і хай голова болить в Пустовіта де взяти гроші для виплат- а не знає де взяти хай йде на пенсію

   • С...р коментує:

    “Інтернет ШЕ не провели” . У Товмачі і телефонів НИМА, і один чорнобілий ТІЛІВІЗЕР на СИЛО. А РАДІВО вже давно не балакає….

 4. Пятачок коментує:

  а в комаря жінку не таня звать ? ))) (с)

 5. Ольга коментує:

  Піар то є сильна штука, таку політичну кар’єру собі можна забабахати

 6. Влад коментує:

  Ні , це Ліна Борисівна проснулась. Захисниця аграрна. Ким би ви себе не називали, суть не міняється. Заробітчанка х….ва

  • Таня коментує:

   Шваль ти гидка! Тупа троляка! Ти проти Комаря ніхто, і коментарі твої бредові! собачка на прив’язі у шполянської бандоти! За кісточку гавкотиш і смердиш тут, бидлота!

 7. Петро коментує:

  Сумніваюсь я що вчит елі міських шкіл підтримують поділ відпускних. Директори -№1 № 2 давно пенсіонери -які своі пенсіі отримують з зарплат вчителів- тож не дивно- що вони будуть співати будь якій владі лиш би протриматись на директорському посту. Он в одній із шкіл теплиця відбудована на кошти батьків приносить прибуток директору і дуже близьким жіночкам до його чоловічоі гідності.І замилюють очі і батькам і відділу освіти і решті конторлюючих органів несусвітньою брехнею що все роблять на користь школі. А хто буде перераховувати ту розсаду ? Головне на батьківські гроші теплицю зробили А чеків для контролю можна набрати в будьякому магазині тону.

 8. Влад коментує:

  Ліна Борисівна ви інтелектом теж не виблискуєте. Мова йшла не про П. Комаря, а про вас. І про вашу жадність. І перестаньте будь- ласка матюкатись, ви все ж таки столична дама

  • Таня коментує:

   Пішов ти маразматик якийсь! Тролиш абсолютно примітивно! Погань шелудива!

 9. Влад коментує:

  Ліна Борисівна, якщо ви така за правду то вийдіть у Шполі на площу, розкажіть що тут купляєте за скільки перепродаєте, а анонімно підбурювати тут нікого не треба,
  Вийди перед усіма розкажи яка ти умна

 10. Прудкий коментує:

  Шановні тролі, шмолі і подібні аватарчики невже тільки якась погань і блуд приходить до вас у голову для такого діалогу. Шановні вчителі! Невже вам не потрібні кревно зароблені які передбачені законом? Женіть того директора який вам пропонує писати ганебну заяву. А вербівський і пустовіт повинні затягнути паски і виплатити освітянам кошти. і не треба ля ля що їх немає . Є, то у вас мозгів немає. Пан Комар і Народна рада а чому вербівський до цього часу ще має якусь думку. він не на своєму місці. наче то і прокурор народний?????????????

 11. Ольга коментує:

  пятачок якщо тобі цікаво як звуть жінку Комаря то запитай у нього. Він не боїться виставити своє фото і назвати своє ім’я , а ти нам покажи свій свинячий писок.

  • Пятачок коментує:

   я її знаю, просто забув як зовуть) біга по держустановах і кричить: “я жінка депутата-комаря”. що тобі ще показать? піди на базар і подивись, чи навіть купи собі свинячий писок.

 12. ШПОЛЯНИН коментує:

  Да-а-а! Тема серйозна, тому-то знов тут всякі п’ятачки звездять і лінофіли знову повідкривали свої пельки з критинячої башки! Одне ясно – Пустовітів, Вербівських, Шпиць треба обставляти шинами. Вчителі боягузи, а може розраховують, що на антимайдані зароблять більше. Дядченко “шкільних автобусів” не давав для тітушок, за що й поплатився посадою. А тепер “шкільні автобуси” – до послуг антимайдану, тож вони й не переживають за зарплату. То чого ми повинні за них вболівать? Запалюй шини!

  • Пятачок коментує:

   ти, мля, диванний герой, такий нарцис та прям кандидат наук – “всілякі пятачки” “критинячі башки”, думаєш самий розумний та особливий? ха-ха. спробуй іди підпали шину…умнік

   • Форт коментує:

    Ти не Шполянин ти “БИДЛО” та закончаний сепаратист. Ти навіщо зіштовхуєш людей? Піди підпали шину та ми й побачимо, що це в нас за патріот намалювався. На Донеччину чи Луганщину їдь пали, раз такий герой-патріот. Чи очко жим-жим?

    • ШПОЛЯНИН коментує:

     О, бачу шин боїтеся, янучари срані! Кому ви треба, заспокойтесь і навчіться розуміти образні теми. Прямо, як яник, тупі до горизонту! Це ви диванні суки – захищаєте тут своїх патронів, намагаєтесь знівелювати рух за правду. Не поможе, розслабтесь і звикайте до поразки, ваш лідер в Ростові вже не повернеться і патронам вашим місцевим сниться вже гільотина, а ви, гавкотня з однією звивиною, залишитеся скоро без кісточок.

 13. Влад коментує:

  Лінофіл – це Тупота?????????

 14. Влад коментує:

  Воно бидло в вогні не горить у воді не тоне. Г… но одним словом

 15. vadim коментує:

  Відповідно до заяви щодо принципів роботи Черкаського люстраційного комітету- комітет не перебирає на себе функції правоохоронних органів, не наділяє себе каральними функціями та не збирається виносити вироки. Їх ціль-збір, та оприлюднення інформації для того щоб громада визначилась зі своїм ставленням до поставлених питань. А ви що …..

 16. Форт коментує:

  Петя йди займайся магазином. Проголосуй на сесії міськради про збільшення розміру ринкового збору. Зроби щось реальне для виборців сого округу. А то Ми тебе обрали, а ти нічого ж не зробив, окрім того, що скиглиш “А мені не дають, а мене не чують”. А потім любуйся собою на своїх же фото.

 17. За правду коментує:

  Дуже цікава стаття яка викриває одну з найбільших проблем нашого часу не виплату заробітньої плати, також вказано на недоліки в роботі начальника відділу освіти Вербівського, оскільки цей негідник не зумів забезпечити платню своїм підлелглим.
  Пропоную звинуватити його ще і в підтримці терористів Алькайди і в вбивстві Кенеді в цьому випадку більше шансів на його зняття.
  Давайте заглянемо в корінь цієї статті, в якій розкривається проблема і вказуються винні, про те шляхи вирішення не заторкуються. З цього можна зробити лише один висновок одним пострілом “Дуже чесний” депутат вбиває двох зайців.
  1.Знімаємо не винного, але неугодного начальника відділу освіти.
  2.Перед майбутніми виборами здобуваємо собі піар.
  Тема дійсно цікава, але прикро, що знову вона затрону з меркантільних інтересів піарщиків, які не мають жодних доказів звинуватили людину, не вказавши шляхи вирішення. Хоча б подивилися посадову інструкцію начальника відділу освіти, що входить в його обов”язки, а що ні. В попередній темі його звинувати вже і в крадіжці на тендерах, і на видачі автобусів на антимайдан. Він призначений на посаду в березні місяці антимайдану не було, якже він міг їх видавати?
  В зв”язку з цим пропоную провести перевірку діяльності Вербівського з моменту призначення його на посаді, а вкрадені ним гроші надати на відпускні вчителям, на жаль коштів він не вкрав «паскудник», заборгованість погасити не має чим.
  Але є і інші шляхи, адже плата вчителям іде з податків, в минулому пості вказувалося що Комар П. платить 200 грн єдиного податку, це не правда він ще трошки доплачує за найманих працівників. Тому пропоную створити люстраційний комітет вирахувати скільки він повинен платити податків за найманих працівників, скільки він повинен заплатить податку за доходи від землі в Катеринопільському районі, за аренду приміщення оформленого на його брата (в Шполі) і проблему 3 школи можна закрити. Залишається школа в Товмачі, але її можна вирішити через сільського голову, лише однією його квартирою в Черкасах, придбану на нетрудову «зарплату», хоча його і так помножили на нуль, ну це вже вирішувати люстраційному комітетові, таких орлів повно хоч греблю гати.
  Погасивши заборгованість перед вчителями, виникне інша, перед вихователями дитсадків, працівниками медицини. Децентралізація влади дасть можливість уникнути цієї проблеми і вирішити її на районному рівні звинувачуючи невинних «в цьому злочині» не можливо. Саме головне, Петя, вибори до місцевих рад можуть відбутись і не в цьому році, збав темп будь «солідним» 😉

  • ШПОЛЯНИН коментує:

   Ой, “за правду” знову відбілює бандоту! І такого ж розумного чи розумну з себе корчить! Такі ж “не винні” твої янучари! Тільки чомусь жодного року такого не було преценденту, щоб вчителям розділяли відпускні, а поки в Шполі безвладдя, то ці яники, подібно Пустовіту, мудрують, як би більше собі урвати! Не сміши нікого, “за правду” ти! За гроші ти, а не за правду, стараєшся. По хрен мені землі Комара в Катернопільському районі і скільки він платить за найманих працівників. Точно так як і Горбач, Лазік, Гребінь чи Павлов – такі вже вони, твої патрони, святі і божі, не мають земель і податки справно платять, це просто атас!!! Не вчив(ла) би ти вчених їсти хліб свячений!!!

 18. Ольга коментує:

  Комар і так солідна людина ще й розумна. І нічого він не піариться. Ми жителі вулиці ходили на одну сесію міської ради і чули, як Комар відстоює права людей і бюджетні кошти. Не сидить в куточку і не мовчить як інші депутати, а працює. А що ви зробили? Підіть на базар до тих людей які за копійки торгують і в жару і в холод і пропіартеся що хочете підняти ставку єдиного податку, побачимо результат.

 19. Колян коментує:

  Оля, ти і в правду дружина Комара, тут жеж ніхто не пише про підняття єдиного податку, а ти недолуга сама собі щось напридумала і розписуєш.

 20. Ольга коментує:

  Коля, стаття взагалі не про Комара, а про вчителів тож і обговорювати потрібно проблему освітян та їх керівництва, а не обливати брудом порядних людей. А ви замість того щоб подумати про вирішення проблеми вчепилися до дружини Комара .
  Якщо ти собі дозволяєш такі висловлювання про жінку то про твою недолугість можна не сумніватися.

 21. микола коментує:

  Вербівський і Минович брешуть ,що не має грошей,бюджет району був прийнятий без обговорення!не хай заплатять вчителям кошти відпускні!Людям треба за щось відпочивати!Я думаю ,що через прокуратуру ми оскаржим рішення Вербівського!Школа 3 і Товмач ,молодці не злякались нового старого Вербівського!А всим остальним вчителям бажаю брати приклад з них!Вербівський сильно любив Януковича,але його загнали в Ростов!А про гроші,нехай заберуть гуртожиток ПМК,мебельну,яку Шполянські рішали купили за копійки,то хватить вчителям не тільки нашого району!

  • ШПОЛЯНИН коментує:

   Черевко призначив Вербівського в той день, коли сам вже був звільнений. Чого всі мовчать! Він неправомірно займає посаду.

 22. микола коментує:

  Комар молодець,ворушити треба цю бандоту ,яка десятками років біля корита!Треба провірити всі кошти які вкрала”молода команда Черевка -Павлова”!!В освіті,дорвідділ,лікарні!Я думаю що там пару лімонів є!

  • ШПОЛЯНИН коментує:

   Оце ви може скажете: чого після таких трагічних подій в країні і коли люди в Шполі вигнали Тімох-Черевків з кабінетів, у білому домі досі сидить янучар-Павлов? Чого він заправляє політикою в нашому районі? Чого він рішає кадрові питання і чи платити відпускні вчителям? Коли по нього прийде дух Небесної Сотні?

   • Рембо коментує:

    Мабуть Павлов і Гребінюченко влаштовує новопризначеного народного голову Ради Скорика ? !!! Крісло отримав і мовчить ! Першого кого повино хвилювати невиплати вчителям, це раду, і його голову ! Проте вся зграя і попердників і тих кого посадили в крісло мовчать !

 23. микола коментує:

  Хочу подякувати Шполі Онлайн ,що можна висловити свою думку!А шполянські князьки приватизували Шполянські вісті,і пишуть тільки про Ляшенка і брусліновського!

 24. Вумний коментує:

  Минович уже другий рік бере в учителів гаманець, щоб місяць с хвостиком покористуватися ним як безпроцентним кредитом. Це і є безпроцентний кредит. Із усієї суми його можна вирахувати. Вийдуть нормальні гроші. За таке і премію собі можна виписати. А вчителі мають упущену вигоду. За таке суд може Миновичу надавати по одному місцю. Прокурор може оскаржити такий винахід Миновича. Але є сумніви, що це зробить прокурор, а тим більше наш сьогоднішній суд. І не слід звинувачувати вчителів, що вони не борються. Вони ж думають про війну, про Вітчизну, про бронежилети, на які у держави не вистачає грошей… А про що думає Минович со товаріщами, гадаю, всім відомо. А щоб це прикрити, вигадають якусь гарну казочку про себе як благодійників.

  • Рембо коментує:

   Минович , веде себе так, тому що діє в компашкі Павлова,Гребінюченка, Лазаренка, втянувши алкаша Вербінського якому все одінаково якби його не трогали !

 25. микола коментує:

  А може Пустовіта,Лазаренка,Павлова,Гребініченка,Вербівського………,і всих тих які вже десятками років сидять біля корита,відправити на Донецьк,не хай побігають там трохи.Треба взяти Вікторука,там є про що писати!Він про Небесну Сотню і словом не згадав в свої прихватизовані азєті!Але ні ,відсилати їх не можна,бо вони перейдуть зразу на бік сепаратистів,там платять бабки,а вони їх сильно люблять!Особливо ДОЛАР!!!

 26. Троль коментує:

  А куди вобще народна рада-зрада дивиться??? Оці шмазіки, павлови, мини і вербівські должні вже давно повилітати у вирій, януковича давно вигнали, а в Шполі його кадри на коні та продовжують откачувати гроші! вже ж президент новий, до якого вони не примажуться. Коли вже в нас очищення відбудеться? Отож народна рада або кастрована або працює на попєрєдніків гаспідарів.

  • вася коментує:

   Троль,а що ти зробив для шполянщини,крім того що гавкаєш?Може ти тоже кастрований?

   • Троль коментує:

    А ти вася з народної ради? То краще дай відповідь на моє питання – коли викинете шмазіків із влади? Ти тільки гукни, я прийду поможу, не сумнівайся.

    • Валерій Гончаренко коментує:

     Я вже тебе гукав . Досить тріпатись ! Нікуди ти не підеш .

     • Рембо коментує:

      Валера , щось останій час ти став активним смільчаком, всих гукаєш до себе, в тебе не загострення хвороби після падіння з мотоцикла “Ява” !

 27. Валерій Гончаренко коментує:

  Та мабуть це у тебе , після перегляду бойовиків . Досить тобі і твоїй компанії обдурювати Шполянський район , під виглядом патріотів хочете повернутись до влади ! Ще мало розікрали , як були при владі ? Ви вже настільки всі в гріхах , що навіть показати своє справжнє ім’я тут боїтеся , бо люди засміють . А мені боятися нема чого . А щоб навести лад в державі потрібно в першу чергу знищити таких як ви – оборотнів !

 28. Рембо коментує:

  На жаль при владі ми не були, на відміну від твого папіка Гончаренка старшого, який купивши собі посаду голови адміністрації не зиіг утриматися в ній навідь рік ! Зате за цей короткий період зміг наламати дров, і поламати людські долі ! Вчасно це побачили в області, і зрозіли до чого може довести бездолуге кервництво районом , і вчасно його убрали ! А щоб навести порядок в державі необхідно убрати сімені клани ! Це вже в державі, завдяки народу розпочалося, змінено сімейний клан Януковичів, його синочків, які наживалися за рахунок і влади папіка, по типу тебе Валерику ! Їм прийшов крах ! Тепер наступив час таких сімейних кланів як ваш ! Так що Валерику, ми свого добьємося, тому що боролися довгі роки ! Час наступив дій ! Борімося – поборемо “! Слава Україні ! Ганьба дітям магнатів, які за рахунок батьків, продовжують набивати кармани, гноблячи народ !

  • Троль коментує:

   валєрік побив і без того пусту голову а тепер у нього сталося загострення буйної шизи – така хохма – моралі навчає людей і хто? тільки подивіться валєрік, просто таки ангел. Рембо поможи йому до Сидоренка попасти без черги, хай його пролікує як слід.

   • Рембо коментує:

    Просто вражає настирливість людини, яка нічого не зробила для села в якому виріс, нічого не допоміг для школи, рахує вчителів які навчили його читати й писати, вчителів які під тиском папіка дали йому медаль при закінченні школи ! Одним словом просто маразматік !

  • Валерій Гончаренко коментує:

   Та ніякі заклики , які ви міняїте кожного року вам не допоможуть ! Хоч ким себе не називайте , а подобу свою не змінете . Краще відразу пишіть – Оборотні Шполянського району , так всім зрозуміліше буде , чого ви тут добиваєтесь . А за медаль розчарую – її ніколи в мене не було . Меньше куріть трави , а то ще й не таке привидиться . І як там по приводу зустрічі , чи ніяк не насмілитесь ?

 29. Рембо коментує:

  Просто Валера, я намагався дати тобі багато порад і прояснити ситуацію в якій знаходися ти і твоя родина ! А ти одно просися на зустріч ! І повірь, я вже її почав організовувати за правого сектору області, який поприводить вас на сходку до селян, щоб ви подивилися людям в очі і не ховалися від них. За одно провідаємо і Білецького який ховається на лікарняному, думає що пройде і все буде так яяк раніше ! Скорик вам просто ніхто, бо у вас гроші, а він випадковий гість у владі ! Ти напросився сам. Дозустрічі.

  • Валерій Гончаренко коментує:

   Чого чекати ? Приходь завтра зранку та й поговоримо ! Не ховайся за спинами і не прикривайся кимось . А то тільки тут патріотом хочеш себе виставити , а на справді – сирун . А правого сектору тобі треба боятись , там з тобою так довго як я говорити не будуть ! Хай всі в районі знають , які у нас розвелися псевдо-патріоти – оборотні !

   • Рембо коментує:

    Просто Валера, прощо з тобаю бездарь можна говорити, і хто ти такий , щоб з тобою говорити ! Я вже тобі про це писав, почитай переписку, зроби висновки , і не клич біду, повірь вона прийде ! Томашков, який оберігав роками ваше родине гніздо не допоможе ! Ти хворий , немочний, бездарний що з тебе взяти ! Чекай свого. До зустрічі ! Та обкоси бур”яни біля будинку, прихватизованої контори , яку будували люди, а краще спитай папіка, він скаже, що робити коли їде ревізор ! Але цього разу попорїще не буде Скорика, Павлова, Тимошенка та інших хто продавася за чарку не буде ! Передай Білецькому, що в орендованому ним магазині, нехай не робить генделика, конкуреції Вам не створює !

 30. Валерій Гончаренко коментує:

  Та всі вже тут давно побачили хто з нас ким є насправді ! Не витрачай свій час даремно . Але ж я забув – у тебе його зараз багато , бо ніде не працюєш . Там де по тобі вже місце плаче , буде також вдосталь . Буде час вимолить свої гріхи . А про те що мене так боїшся так тут всим і скажи , май хоч якусь краплю гідності .

  • Рембо коментує:

   Дійсно, підтримую переписувачів – тобі потрібен тільки врач Сидоренко ! А ізоляцію від селян забезпечимо !

   • Валерій Гончаренко коментує:

    Не переписувачів , а свого прихвостня Троля , його не багато – він один . Такий самий боягуз як ти !

 31. Валерій Гончаренко коментує:

  Але ж я знову забув , оборотень це ж не людина , йому гідність ні до чого .

 32. Рембо коментує:

  А ти що , себе ще рахуєш за людину, яка має гідність ? Ти з малку був паразитом, жив за рахунок інших ! Якби папік не зробив тіпа горе директора без повноважень, одна тільки назва, то був би паразитом і дальше, а якби вийшов за межі Терешок, то був бомжем !

  • Валерій Гончаренко коментує:

   Я ж від тебе не ховаюсь , не боюся як ти своїх слів . Можу повторити тобі їх на зустрічі один на один . А ти свої зможеш ! Якщо ні – то хто ти після цього ? Нехай усі на форумі бачать який ти на язик сміливий , ще когось тут повчаєш , а собі ради дати не можеш . Не стидно ?

 33. Рембо коментує:

  Просто Валера, я собі раду даю, повірь! Маю посаду, але з відповідальністю, на відміну від тебе ! Проте не можу змиритися , з тими хто, людей рахує за рабів, а живе за їх рахнок ! А на тебе трачу так, багато часу, бо Ваша сімейка, є дзеркальне відображення сім”і Януковичів, за яких загинули люди ! Яка півстоліття зробила з Терешок колонію, і качає бабло в свої кармани, а людей рахує за бидло ! Часи змінилися просто Валера ! Втік Янукович із своїми синками, але відподальність настане ! Таке чекає і Вашу сімейку, часи настали відповідати !

  • Валерій Гончаренко коментує:

   Не кури більше трави , бо всіх вже тут розсмішив . Щоправда хоч одна від тебе користь є . А як ти такий відповідальний , то не кидай слів на вітер і не ховайся ! Приходь на зустріч ! Сцикло !

  • Валерій Гончаренко коментує:

   Цікаво як тебе на цю посаду із судимістю взяли ?

 34. Валерій Гончаренко коментує:

  А на майдані люди стояли не за таких як ти дегенератів ! І загинули – щоб звільнити Україну від таких як ти !

  • Троль коментує:

   Тільки ти чмиряка знаєш шо таке накуритися трави, бо бути таким долбо….м треба ще вмудриться! майданівець ти наш відважний і сміливий, назви хоч одну нормальну людину, яка тебе поважає чи твого прип..го татка з маніакльними комплексами всемогущого деспота! Досить бити себе в груди про свою святість, павлови і вербівські сидять нищечком і ждуть коли їм дадуть по мозгам за такі діяння, а чого ж ти підпрягаїся, тебе вже видно шо в конвульсіях кидає.

   • Валерій Гончаренко коментує:

    Так – ви мене так розсмішили , що вже живіт болить . Перекажи босу рембо хай приймає відразу подвійну дозу , можливо тоді в трансі ще й дворічного мене побачить , а то дальше школи ще не бере його гіпноз . А всі разом тут посміються . Хоч якась із вас користь буде .Сцикло , колінця помаж , можливо завтра ходить вже зможеш .

   • Валерій Гончаренко коментує:

    А ти Троль мабуть ще й не хрещений , якщо бісівські клички підбираєш . Скоро вам бісам прийде кінець , не довго ще чикати . Finita la commedia .

    • вася коментує:

     Кінець прийде вам,а не патріотам!Чого скакаєш до людей,кусаєш як собака,мабуть імперія валиться!Продавайтесь ЛНЗ,як більшість уже зробила,або традиціям,пока щось вам дають!

     • Валерій Гончаренко коментує:

      А ти вже за троля і рембо найнявся відповідати ?

 35. Валерій Гончаренко коментує:

  Рембо . То на горшку побачив вже мене?
  Можливо й ще якісь медалі в мене є ?
  Або нові деталі теї дачі , що тут усих цікавить і мене .
  Дуже цікаво знати де ж та дача про яку ти говорив , а я ще не знаю . Одне прошу не передозуй з травою !

  • вася коментує:

   Валєра не говори за Майдан,ти не маєш морального права!Ви возили гроші Черевку ,за які фінансувався антимайдан,створений з тітушок!Ти і твій тато тітушки!

   • Валерій Гончаренко коментує:

    Якщо в тебе є докази , то передай їх до відповідних органів . А говорити всяку маячню великого розуму нетреба .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *