Черкащина: у Шполі молоді доводиться рити трампліни в лісі

У Шполі влада не дбає не лише про стан доріг, створення нових робочих місць, умови для життя інвалідів. Не відчуває особливої турботи про себе і молодь. Шполянська молодь самостійно знаходить можливість самостійно подбати про те, як провести вільний від навчання час. Велосипеди у Шполі нині один з основних видів засобів для пересування.

Досить часто у місті, біля пам’ятника Тарасові Шевченку, можна побачити молодь, яка показує свою майстерність під час їзди на велосипеді.

Хлопці розповідають, що у рідному місті немає спеціальних майданчиків з трамплінами для велоспорту. «Доводиться робити такі трампліни в лісі, власними силами».

Пропонуємо Вашій увазі відео від інтернет газети «Шпола онлайн»:

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

22 коментарі до Черкащина: у Шполі молоді доводиться рити трампліни в лісі

 1. Пятачок коментує:

  нічогенька така авторка відео 😉

 2. Таня коментує:

  Хіба можна таке творити біля пам’ятника Шевченка?! У ліс нехай і йде свою дурь трясти. Нема, щоб “Заповіт” ще раз прочитати. Безкультур’я!!!

  • Форт коментує:

   Ти культурна, ти читала, що ти верзла в коменарях до інших статей? Одне матюччя. Кобзар мабуть і “рядишком біля тебе не лежав”.

   • Троль коментує:

    А ти фортяра кого лічиш, янук недобитий! Матюччя якраз верзеш ти і лижеш всяким паскудам зади.

 3. Влад коментує:

  Кончені ідіоти

 4. Ігор коментує:

  Це місце не для велосипедів, але це ще раз говорить про те що молодь нікому не потрібна.Нашим шановним депутатам (міських і районних рад) належать майже всі “ганделики” бари і ресторани де вони дбають про молодь,де продається спіртне навіть неповнолітнім,а спіртне на розлив (водка) зосім невідомого походження в пятилітрових каністрах.За цигарки я вже мовчу, але це також велике зло.Зайдіть в бар “ЛОТОС” в первій годині ночі,подивіться на пяних дітей,а якщо ви пройдете метрів 20 від бару, то побачите як молодь займається сексом в березі,Підмиваються разом з качками в копанкі.Якщо цього мало ідіть далі ще метрів 30-40 до колишньої заправки,ідіть тихо тут наркомани ловлять кайф. І до всього нема нікому діла. Чи хтось поніс відповідальність по 156 статті за останній рік?(продаж алкоголю і табака неповнолітнім) ,таких в нас в районі нема.Ситуація в інших подібних закладах не краща, бар “Лотос” це як приклад,нічого особистого.До речі06.06.2014.члени громадського формування з охорони громадського порядку”Оберіг”завітали були в бар “Лотос” ,то під час їхнього візиту діяв паспортний контроль, і в барі був порядок,можливо що ще був ранній час ,було 23,45.

  • Прудкий коментує:

   А керівництво правоохоронних органів Шполи вже народне, то де вони??????

  • Форт коментує:

   Оце ти находив, все побачив. То як закриють де ж ти будеш підглядати за молоддю яка займається сексом на березі? Імпотент херов. Іди додому свою соблазни. Чи вже не дає? Ото ти і ходиш вечорами як не по кабаках то по берегах

  • микола коментує:

   А хто держить лотос.не Ударівець депутат і дохтор?

 5. Ігор коментує:

  Молодь в селах також” добре” проводить час,для них” сільські князьки”(місцеві голови агрофірм) повідкривали пивнушки які працюють до останнього клієнта,спиваючись
  їм крім алкоголю нічого не потрібно, вони за борги віддають батьківські паї,самі також працюють за копійки, а” князьки” продають зернові за кордон по світовим цінам, їздять на джипах, і думають що вони великі госпідарі, проблеми своїх односельчан їх не стосується, БАБЛО для них на першому місці.Ате що в деяких селах сільські клуби потребують термінового ремонта,ВЕЛИКОМУ полковніку Дімі Вовку (відповідає за культуру в районі)до одного місця,він краще візьме свій хор та поїде десь на ці гроші “зарисується” перед ВЕЛИКИМИ людьми то в Канів то в Черкаси,і так д…

  • Рембо коментує:

   У всьому виновата влада за дітей, а де їхні батьки ?
   Де самоорганізація населення ?

  • микола коментує:

   Ще Діма Вовк може відправити працівників СІЛЬСКИХ БУДИНКІВ КУЛЬТУРИ НА АНТИМАЙДАН!Перед Тулубом поспівати,отримати полкрвнмка козацтва!Який ви в ж.пі козак,ви зрадник!

 6. Пятачок коментує:

  тю, ці хлопці наче ж не випивкою та куривом займаються… хай собі катаються. ну нема де, так всілякі борюри та пямятники чудово підходять для цього діла) тим паче, виходить так, що нікому крім них той пямятник Шеві і непотрібен)

 7. vk.com Тимур Гончар коментує:

  Кому не-нравится, не судите строго

 8. vk.com Тимур Гончар коментує:

  Видимо такие как ты валяют наши трамплины :-@
  Либо ты Предлогаеш чтото лутше?
  Наша команда хоть и неформирована полностью, но каждый день нас всё больше.

  • Рембо коментує:

   Якщо Вас багато – Вас не подолати і це добре !
   Проте направити Вас в правильне русло потрібно або батькам, або народній самообороні ! Наші батьки будували пам”ятник Великому Кобзареві, а не Шеві ! Якщо Вас багато, оберіть собі атамана вийдіть з пропозицією до місцевої влади по облаштуванню майданчика для велотреку ! І після себе бажано наводити порядок де б Ви не були ! Все таки молодь дивиться в Європу, а там де живуть там не гадять !

   • vk.com Тимур Гончар коментує:

    Мы идём своим путём!
    Мы полны идей и у нас есть желание делать то – что мы любим.
    А что ваша власть или “самооборона” может зделать хорошего?? -НИЧЕГО.
    А насчет правильного русла что? Ну разве НАШ маленький городок незаслуживает того чтобы в нём была не-только ненависть к себе-подобным.

    • Рембо коментує:

     Всі Ваші ідеї необхідно підтримувати, але робити те що Вам подобається, і є протиправне – повино присікатися ! Ми всі бажаємо жити в правовій Європейській державі Україна, давайте її будувати разом !

     • микола коментує:

      Рембо ти вже з дітьми воюєш,подивись чи ти дієш не протиправно?

 9. Рембо коментує:

  Миколо, на твою думку Тимур Гончар, дивлячись на його фотогалерею відноситься до нормальних дітей ?

 10. vk.com Тимур Гончар коментує:

  Хочеш изменить мир? Начни с себя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *