Черкащина: у Шполі молоді доводиться рити трампліни в лісі

У Шполі влада не дбає не лише про стан доріг, створення нових робочих місць, умови для життя інвалідів. Не відчуває особливої турботи про себе і молодь. Шполянська молодь самостійно знаходить можливість самостійно подбати про те, як провести вільний від навчання час. Велосипеди у Шполі нині один з основних видів засобів для пересування.

Досить часто у місті, біля пам’ятника Тарасові Шевченку, можна побачити молодь, яка показує свою майстерність під час їзди на велосипеді.

Хлопці розповідають, що у рідному місті немає спеціальних майданчиків з трамплінами для велоспорту. «Доводиться робити такі трампліни в лісі, власними силами».

Пропонуємо Вашій увазі відео від інтернет газети «Шпола онлайн»:

22 коментарі до “Черкащина: у Шполі молоді доводиться рити трампліни в лісі

 • 08.06.2014 о 11:15
  Permalink

  Хіба можна таке творити біля пам’ятника Шевченка?! У ліс нехай і йде свою дурь трясти. Нема, щоб “Заповіт” ще раз прочитати. Безкультур’я!!!

  • 09.06.2014 о 21:58
   Permalink

   Ти культурна, ти читала, що ти верзла в коменарях до інших статей? Одне матюччя. Кобзар мабуть і “рядишком біля тебе не лежав”.

 • 08.06.2014 о 20:39
  Permalink

  Це місце не для велосипедів, але це ще раз говорить про те що молодь нікому не потрібна.Нашим шановним депутатам (міських і районних рад) належать майже всі “ганделики” бари і ресторани де вони дбають про молодь,де продається спіртне навіть неповнолітнім,а спіртне на розлив (водка) зосім невідомого походження в пятилітрових каністрах.За цигарки я вже мовчу, але це також велике зло.Зайдіть в бар “ЛОТОС” в первій годині ночі,подивіться на пяних дітей,а якщо ви пройдете метрів 20 від бару, то побачите як молодь займається сексом в березі,Підмиваються разом з качками в копанкі.Якщо цього мало ідіть далі ще метрів 30-40 до колишньої заправки,ідіть тихо тут наркомани ловлять кайф. І до всього нема нікому діла. Чи хтось поніс відповідальність по 156 статті за останній рік?(продаж алкоголю і табака неповнолітнім) ,таких в нас в районі нема.Ситуація в інших подібних закладах не краща, бар “Лотос” це як приклад,нічого особистого.До речі06.06.2014.члени громадського формування з охорони громадського порядку”Оберіг”завітали були в бар “Лотос” ,то під час їхнього візиту діяв паспортний контроль, і в барі був порядок,можливо що ще був ранній час ,було 23,45.

  • 09.06.2014 о 21:57
   Permalink

   Оце ти находив, все побачив. То як закриють де ж ти будеш підглядати за молоддю яка займається сексом на березі? Імпотент херов. Іди додому свою соблазни. Чи вже не дає? Ото ти і ходиш вечорами як не по кабаках то по берегах

 • 08.06.2014 о 21:35
  Permalink

  Молодь в селах також” добре” проводить час,для них” сільські князьки”(місцеві голови агрофірм) повідкривали пивнушки які працюють до останнього клієнта,спиваючись
  їм крім алкоголю нічого не потрібно, вони за борги віддають батьківські паї,самі також працюють за копійки, а” князьки” продають зернові за кордон по світовим цінам, їздять на джипах, і думають що вони великі госпідарі, проблеми своїх односельчан їх не стосується, БАБЛО для них на першому місці.Ате що в деяких селах сільські клуби потребують термінового ремонта,ВЕЛИКОМУ полковніку Дімі Вовку (відповідає за культуру в районі)до одного місця,він краще візьме свій хор та поїде десь на ці гроші “зарисується” перед ВЕЛИКИМИ людьми то в Канів то в Черкаси,і так д…

 • 09.06.2014 о 10:07
  Permalink

  тю, ці хлопці наче ж не випивкою та куривом займаються… хай собі катаються. ну нема де, так всілякі борюри та пямятники чудово підходять для цього діла) тим паче, виходить так, що нікому крім них той пямятник Шеві і непотрібен)

  • 10.06.2014 о 17:01
   Permalink

   Якщо Вас багато – Вас не подолати і це добре !
   Проте направити Вас в правильне русло потрібно або батькам, або народній самообороні ! Наші батьки будували пам”ятник Великому Кобзареві, а не Шеві ! Якщо Вас багато, оберіть собі атамана вийдіть з пропозицією до місцевої влади по облаштуванню майданчика для велотреку ! І після себе бажано наводити порядок де б Ви не були ! Все таки молодь дивиться в Європу, а там де живуть там не гадять !

   • 11.06.2014 о 10:14
    Permalink

    Мы идём своим путём!
    Мы полны идей и у нас есть желание делать то – что мы любим.
    А что ваша власть или “самооборона” может зделать хорошего?? -НИЧЕГО.
    А насчет правильного русла что? Ну разве НАШ маленький городок незаслуживает того чтобы в нём была не-только ненависть к себе-подобным.

    • 11.06.2014 о 16:26
     Permalink

     Всі Ваші ідеї необхідно підтримувати, але робити те що Вам подобається, і є протиправне – повино присікатися ! Ми всі бажаємо жити в правовій Європейській державі Україна, давайте її будувати разом !

     • 11.06.2014 о 22:39
      Permalink

      Рембо ти вже з дітьми воюєш,подивись чи ти дієш не протиправно?