Депутат Шполянської міськради: всі повинні знати – коштів немає

До депутата Шполянської міської ради Петра Комара звернулися вчителі. У своєму зверненні вони розповідають про проблеми під час отримання відпустки. Працівники районного відділу освіти наполегливо рекомендують вчителям писати заяву про поділ щорічної відпуски на два рази. Реагуючи на заяви вчителів, депутат звернувся 30 травня із депутатським запитом до начальника шполянського відділу освіти із проханням:

 1.  Підтвердити чи має кошти відділ освіти на виплату відпустки вчителям.
 2. Дати роз’яснення чи отримають відпустку вчителі які не писатимуть заяву про поділ відпустки.

Поки прийде відповідь Петро Комар пропонує подумати навіщо це робиться і як діяти педагогам. Сенс ділити виплати вчителям є тоді коли відсутні кошти, але є впевненість, що вони надійдуть через місяць. Припускаю, що дійсно у районному бюджеті відсутні гроші. Тоді начальник відділу освіти повинен прозвітуватися, що він зробив, щоб вчителі отримали зароблені відпустки. Він також може пояснювати, переконувати, вмовляти, прохати вчителів не вимагати усієї відпустки, але робити це потрібно публічно. Всі повинні знати—коштів немає. Затягти пояси повинні всі, а не тільки педагоги!

Прохання до вчителя ділити відпустку не порушують законів. Згідно законодавства кожен вчитель має право брати відпустку частинами, але зробити вони можуть це за власним бажанням.

Тож дзвінки можна прийняти як пораду, а не обов’язок діяти.

Що робити вчителям, щоб отримати гроші на відпустку?

Є декілька шляхів:

 1. Погодитися на виплату відпускних за декілька раз.
 2. Іти до відділу освіти і проситися називаючи своє складне становище.
 3. Писати заяву про надання всієї відпустки одразу.
 4. Проводити збори профспілкового комітету. Обирати на зборах керівників які будуть захищати їхні інтереси перед районним відділом освіти. Активно допомагати керівнику профкому відстоювати власні інтереси.

Що виберуть районні вчителі покаже час. Але вибір у них є.

Опубліковано у Новини, Статті | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

67 коментарів до Депутат Шполянської міськради: всі повинні знати – коштів немає

 1. Рембо коментує:

  Необхідно вчителям зібрати конференцію:
  -звільнити начальника відділу освіти який не взмозі забезпечити виконання поставлених завдань.
  -підняти питання перед обласним департаментом освіти, губернатором про повернення на посаду Дядченка Юрія Олександровича, який не пиячив, а думав про освіту та освітян, не давав транжирити бюджет, був не угодний режиму Тулуба та його районній шайц ( Черевкуі, Тимошенку, Павлову, Лазаренку) за що був звльнений. Невиплата відпускних – це цвіточки, а запуск нового навчального року – будуть ягідки. Роботу повинні робити професіонали, а не прихлебателі та собутильники !

  • Толока коментує:

   а Юра Дядченко в минулому році весь район заставив поділити відпускні на кілька частини, писались заяви вчителями… і скільки він перекрав бюджетних коштів тобі не відомо… і скільки кримінальних справ на нього заведено ти либонь не знаєш…так що не розказуй того чого сам не відаєш…

   • Таня коментує:

    Що ти мелеш, приїхвостень лазіковський!!! Брехлива ти скотина, спитай у вчителів, при Дядченку їх ніколи не гнобили і гроші завжди вони отримували однією сумою Це ці уроди прийшли старі янеки і давай знову по старих схемах грабити! Ніяких справ проти Дядченка не було, а були нападки лазіка і вікторука в газеті. Бо він їм не давав красти, дуже неугодний банді! То ти краще заткнись і не оббріхуй нормальних людей!

   • Рембо коментує:

    Толоко ти придорожня, на кого заведена справа сидять у тюрьмі, і якби бажали і було за що, при рижимі яника і тулуба при сприяні лазіка сидів би аж бігом. Ви побачете до чого доведе освіту нове керівництво !

    • Таня коментує:

     Уже доводить! Казав Слюсар, що вчителі то бидло. Хіба не так? Мовчки ідуть і пишуть заяви про те, що їм не треба грошей!

     • С...р коментує:

      Не “бидло”,а “стадо”. Не перекручуйте. Хоча він має рацію. Безмовні і безхребетні, за зарплати трусячі. Підпишуть і напишуть все що скаже будь-яке начальство. Одне радує, що все ж не всі такі, як сказав Слюсар.

     • Ольга коментує:

      Брудна інсенуація, Слюсар такого сказати не міг.

  • Overboy коментує:

   Хлопці, ви хоч знаєте, що ви мелете? ВДядченко вкрав у бюджеті 2800000 грн. через тендера, Паскудно відносився до колективу відділа освіти і оточуєчих вцілому. Про собутильників: а хто в нашій рідній шполі не бухає? На роботі Вербівський не бухає. До колективу відноситься добре, не пліткую у відділі освіти (на відміну від попередника), знаходить спільну мову з очильниками району (на відміну від Дядченка, якого, і за його дебільних нелюдських амбіцій перестали вважати за людину). Ви зараз хочете повернути на посаду людину, яка кинула роботу для того, щоб піти на посади в районній раді, але не получилось як хотілось, прижало, вирішив повернутися за рахунок районної ради назад. Ще можна багато можна казати про Дядченка, яка він хороша людина, і як він підходить на цю посаду. Тільки скільки в суді справ по ньому ведеться, він мабуть і сам з рахунку збився. А історія п’ятирічної давнини, коли він загнав комбаїн на поле до Гончаренка в с. Терешки, викосив урохай зернових. КОГО ВИ ХОЧЕТЕ ПОВЕРНУТИ?

   • Вася коментує:

    буга-га ти шо мелеш????? Не плутай грішне з праведним! Якщо чогось не знаєш, то нема чого довидумовувати-добріхувати!!!! І нема чого приплутувати-доклєювати нецільове використання коштів (яке до речі пішло на заробітну плату обслуговуючому персоналу) із словом “вкрав”, так може говорити тільки малограмотна людина далека від бюджетного законодавства.

   • Рембо коментує:

    А що ти верзеш. Якби Дядченко вкрав такі кошти з бюджету освіти, з чим би він залишив освітян ? Якби було доказано, що він украв, то враховуючи дебільні, нелюдські амбіції до очільників району та області ( Черевко, Павлов,Гребінюченко) та бандитів типу Лазаренків, до речі, які контролюють всі бюджетні тендери, тому що є учасниками і переможцями то давно Дяченко Юрій Олександрович був би за гратами. Неодноразово намагалися це робити, але за відсутністю доказів справи закривалися. Відносно чи бухає Вербінський на роботі, на роботі ні, бо на ній після бухаловки буває рідко, а якщо на роботі і появляється, то добрий всим щоб залагодити свою провину (Сімптом керівника алкоголіка) Керівникам району був неугодний , бо недавав розкралати бюджет. А серед освітян був в авторитеті, тому що управління очолював не один рік, при неодному голові РДА. А системі Тулуба – Черевка не підійшов, бо мав свою думку, захищаючи освітян, за що був звільнений, а при тій системі просто так лихих без тюрми не відпускали !

   • Петро коментує:

    Навіщо поливати людину брудом ? Якщо крав- має сидіти- але ж не сидить -значить фабрикували справи проти людини -бо самим не вдалось вкрасти те що намітили -т він не дав цього зробити. І звідки такі знання 2800000 грн. через тендера ? Чого не мільйон ?

  • микола коментує:

   Послужний список Дядченка:Компартія,За єду,СДПУо,Наша Україна,Батьківщина,ПАРТІЯ РЕГІОНІВ!Я думаю слідующа буде Солідарність!Гнати треба і Вербівськогоі тим більше Дядченка!Черевко йоговигнав ,що не поділили гроші з бюджету!Дядченко їздив по школах і кричав ,що Бабов найкращий,а потім бобов проголосувава за закон Олійника Колісніченка,після чого почали вбивати людей на Майдані!Не забувайте НЕБЕСНУ СОТНЮ!

   • Рембо коментує:

    Бажано, незалежно в якій партії були Дядченко і Вербінський перерахувати що вони зробили дня освіти і освітян. А відносно Небесної Сотні – Слава Героям, які полягли за Україну, та привели до влади керівництво, дії яких привели до смерті невиних людей !

  • Терешки коментує:

   Юрій Олександрович , в своїй автобіографії ви забули ще вказати – був у Партії Регіонів .

 2. Влад коментує:

  Не такі вчителі нещасні. З репетиторства жоден не платить податки. Якби ще такі знання давали як за зарплату переживають. У радянські часи вчитель пояснював дітям, що не зрозуміло після уроків, і що характерно безкоштовно, а зараз на уроках не хочуть нічого навчити. Тільки треба йти на репетиторство

  • Ольга коментує:

   Згодна, за репетиторство повинні платити податки

   • Петро коментує:

    А на оплату меблів- стіл , стілець, світло , воду ,туалет для дитини держава поверне кошти з цих податків ? Нехай держава виділяє більше годин для вивчення того чи іншого предмету і проблема репетиторства відпаде.

 3. Пятачок коментує:

  Петя… а хто ти такий щоб там розказувать “що і як робиться” ти ж сука платиш єдиний чи фіксований податок близько 200 грн. – це набагато менше чим платить робоча людина із зарплати… баригуй в своєму ” саді та огороді” та не пизди!

  • Рембо коментує:

   Розум дитині даеться з материнським молоком, і ніякий репититор не допоможе!

  • Ольга коментує:

   Згода, єдиний податок обкрадає країну, треба бізнес перевести на загальну систему оподаткування.

  • Рембо коментує:

   А ти пятачок , просто невихована свиня, якщо такими брудними словами даєш коментарі. Потрібно рятувати освіту в цілому, а не освітян, від бездарного керівництва. На сьогодні районною освітою управляє людина, яка не може відстояти права освітян. Затримка з виплатою відпускних вчителям була завжди, але вирішувалася без втручання депутатів. В освіті є свій бюджет, затверджений сесією районної ради, куди закладені відпускні, підповідно по мірі наповнення бюджету економікою району, будуть і виплати відпускних. А якщо казна пуста, з чого можна платити ! Мізер бюджету виділений на підготовку шкіл до нового навчального року використовується неєфективно, вдвічі зменшено кількість краски, а ціна збільшена вдвічі, тому що куплено через Плахуту, а не через опт, за вказівкою Пустовіта і куратора всього в раді Гребінюченка. Всим потрібно управляти, а не попивати горілочку за бюджетні кошти, – віддавати все, щоб утриматися в кріслі начальника. Непотрібно ображати вчителів, вони є різні, так як і кожній іншій газузі, на те і є начальник щоб тверезими очима оцінював ситуацію. Зміни відбулися в обласному департаменті освіти, прийдуть вони і в Шполу. Але долю освітян Шполянщини, повинні вирішувати самі освітяни. Якщо є пенсіонери в школах, нехай ідуть на відпочинок, звільнивши дорогу молоді – новому поколінню. Але ініціатором всього повинен бути тверезий керманич, а не за пляшку вирішувати все для всих !

 4. Ольга коментує:

  Якби батьки ще займалися своїми дітьми, а не розказували які вони мають права та що повинен вчитель , якщо ваша дитина не хоче вчитись безкоштовно то ніякі гроші їй не допоможуть потрібно напрягати мозги і уважно слухати вчителя на уроці і тоді ніякий репититор не потрібен. Я думаю якби вашій дитині було щось не зрозуміло і вона після уроків попросила вчителя їй допомогти ніхто б не відмовився.

 5. Ольга коментує:

  Пятачок я так зрозуміла Петя депутат міської ради якого обрали люди, а хто такий ти?
  Що за герой невидимого фронту? Мурло ти невиховане,якщо дозволяєш собі такі висловлювання, на цей сайт заходять діти, жінки, люди яким не приємно читати матюки. Ти що більше ніяк не можеш висловити свою думку. Думаю тобі ніякий репититор не допоможе, а в тім попроси тих хто тебе найняв таку бредятину писать
  хай не жмуться на репититора, вчитель молодших класів думаю за тебе багато не візьме.

 6. Пятачок коментує:

  в комаря жінку не оля звать? )

 7. Ольга коментує:

  Я не знаю як звуть жінку Комаря , а тебе жінка мабуть п’ятачком за свинство називає, а ти й не проти на весь інтернет хвалишся

  • Пятачок коментує:

   нє, мене купили свинарі в Лебедині щоби в неділю на базарі в шполі було сало, вирізка та все інше) але на кримчанському повороті їхній прицеп відірвався від опеля та перекинувся. я втік і теперки переховуюсь на шпальтах цього славнозвісного сайту.

  • Пятачок коментує:

   тобі від мене подурунок) невеличкий, зато корисний) ось тобі коми – ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, розстав у всіх свої коментарях)

   • Форт коментує:

    Пятачок ти красава. Молодець, так із юморком мордуєш цих чесних, патріотичних задротів.

    • С...р коментує:

     А ти що, не патріот??? Тоді твій нік – ЯНИЧАР…

    • Пятачок коментує:

     ще один скриншот зроблю… вже сутки тут грузюсь, а зарплати ше немає.а я ночами не сплю…

     • микола коментує:

      А що Пятачок,тобі Лазаренко затримує зарплату?Не жалійся,а то мурза пустить на Шашлик!

 8. Ігор коментує:

  Потрібно зламати одну з корупційних схем “відмивання”бюджетних коштів в освіті,бухгалтерія повинна бути прозора,є сайт відділу освіти,потрібно щоб там була інформація який бюджет має освіта,і щомісячне використання цих коштів, їх завжди не вистачало,тому навчальним закладам потрібно допомагати.І велика подяка тим хто надає благодійну допомогу,наскільки мені відомо Петро Комар надавав таку допомогу.А ще можна самим заощаджувати,навіщо платить зараз вчителям які в 10 годин ранку уже ідуть додому,якщо вчитель був в школі півтори години то і платити за півтори години. А деяких вчителів які закликали убивати інших людей зовсім не можна допускати до дітей.Про цього “вчителя”найближчим часом буде відомо П.Є. Вербівському і не дай бог його на перше вересня хтось побачить в школі.Ще цей оздоровчий табір,який є в кожній школі,оздоровлюють здорових дітей кожний день в парку,чи не краще було б ці кошти витратити на хворих дітей? Іще хотілося сказати “ВЕЛИКЕ СПАСИБІ” вчителям які колись” вкладали”в нас свою душу,людям закоханим в свою справу,які виховували в нас щирість і відвертість,доброту і чуйність,порядність,впевненість,людяність…

  • микола коментує:

   Ще в Сигнаївці директор,обожнювала Януковича,який дітей порострілював на Майдані!Що воно може навчити дітей!Ішла б краще на………пенсію!

 9. Ігор коментує:

  Потрібно зламати одну з корупційних схем “відмивання”бюджетних коштів в освіті,бухгалтерія повинна бути прозора,є сайт відділу освіти,потрібно щоб там була інформація який бюджет має освіта,і щомісячне використання цих коштів, їх завжди не вистачало,тому навчальним закладам потрібно допомагати.І велика подяка тим хто надає благодійну допомогу,наскільки мені відомо Петро Комар надавав таку допомогу.А ще можна самим заощаджувати,навіщо платить зараз вчителям які в 10 годин ранку уже ідуть додому,якщо вчитель був в школі півтори години то і платити за півтори години.

  • Тополька коментує:

   Я бачу люди ви зовсім недолугі і далекі від бухгалтерії… відділ освіти Шполянської РДА сам нічого не вирішує… всі питання задавайте начальнику фінансового відділу – Пустовіту…

   • Таня коментує:

    Пустовіту те і треба було, щоб такого як Вербівський призначили. Він тепер баки йому замилює та заставляє робить так, як йому вигідно. Треба гнать і Вербівського і Пустовіта і ще Шпицю – цих януків недоробків!

  • Петро коментує:

   Цікаво ,а як повинні платити вчителям ,що вдома замість того , щоб приділити увагу власним дітям ,сім,і , господарству чи відпочинку, сліпають над перевіркою зошитів та щоденників – витрачають власні мобільні кошти на дзвінки батькам ,супроводжують за власний кошт чужих дітей на екскурсіі ,олімпіади ,змагання . Стережуть на вечорах, всіляких районних заходах,які без вчителів , ну аж ніяк не відбуваються . Раніше і хліб був по 16 копійок ,то можливо вже і вчителю потрібно платити за його безкоштовну працю або хоча б не відбирати зароблене та звинувачувати в усіх гріхах державних маштабів. І ще одне – від осинки не буде апельсинки -тож що батьки закладуть в свою дитину – те будуть мати і вони і вчителі

   • Вася коментує:

    Ну просто розсмішили, ви в якому часі живете, цілий день бачу як вчителі із торбами зошити тягнуть додому на перевірку, щоб вечорами-ніченьками їх перевіряти, не смішіть!!!!

    • Петро коментує:

     Та ні- це ти розсмішив. Запитай в будь якоі дитини чи члена сімі вчителя -що в тій сумці окрім зошитів та щоденників ? І перевіряють до пізна і конспекти пишуть до сих пір . Хочеш такоі долі – вивчись на вчителя – попрацюй а потім будеш коментарі давати .Вчителі весь час були безсрібниками – для них головне – ідея- навіть в шкоду собі

     • Форт коментує:

      Петя, а твоя дружина не вчителька часом? То ти подивися по будинку, що вона крім зошитів додому принесла. Мабуть як мінімум кухонний комбайн на день вчителя чи останній дзвінок. Це так чисто діти “самі” вирішили подарувати. Шо ти мелеш, депутат ти наш чесний. Ти розберися в себе спочатку в магазині, мабуть теж чесно построєний. А потім розберися з місцевим бюджетом. А вже потім сядь та подумай над тим, чим відрізняється місцевий бюджет від державного. А тоді мозоль людям очі. Ти ж голова бюджетної комісії при міській раді, гріх не знати. Чи може це така тактика, виплакать собі якусь посаду керівну і нібито спасать Україну. Брехло із брехунів. А взавтра я не здивуюсь, якшо завдяки своїм “крокодилячим слізкам” ти станеш приміром головою РДА чи Заскалету десь підсидиш. Петя не бери гріх на душу. Тебе ж тоді своїж порвуть. А в магазині в твоєму ж продадуть тебе як добриво.

     • Вася коментує:

      Петя, не заганяйся, я знаю чому я так говорю, а ти не будь князем Мишкіним і не сперечайся де треба і де не треба

     • Вася коментує:

      ну ти Петя анекдоти любиш травити, вчителі бєзсєрєбрєннікі, брехня!!!! Справжніх ідейних вчителів одиниці!

 10. Влад коментує:

  Да Пустовіт і Шпиця -це горе для Шполи.

 11. Ігор коментує:

  Скільки Пустовіту років?Уже пенсіонер?Якщо пенсіонер то подякувати за “добросовісну працю” та хай нянчить внуків.А якщо ще не пенсіонер то так попросити, (а за що найдеться).

 12. Влад коментує:

  Там всіх не мішало б замінити

 13. Форт коментує:

  В мене лише одне запитання. А чого тільки до Петі всі звертаються? Може це він так каже, що до нього всі звертаються? Хоче авторитет собі підняти!!! От тільки Петя у нас і “Мачо”.

  • Петро коментує:

   Я виріс в вчительській сімі і цього не соромлюсь. Не знаю хто там, що носить в сумках на всі дзвоники , бо не заглядаю в чужі сумки та вікна будинків – оскільки це просто гидко По друге – не знав що найбільш забезпечені люди- це вчителі- всі ім несуть , дають , дарують- тільки жодного вчителя я не бачив зі статками схожими на статки наших деяких чесних депутатів райради. Ну не іздять чомусь вчителі на дорогих машинах ,не мають магазинів та ганделиків І по третє – я не той Петя до якого ти Форт хочеш звернутись- не депутат я Слава Богу

   • Вася коментує:

    Петя ти відстав від життя, зараз інші вчителі, розумієш, таких вчителів як твої батьки зараз лічені одиниці

  • Вася коментує:

   У Петі дружина медсестра. Яка, до речі з роботи пішла із-за його безпідставних ревнощів. А таки ви праві, у Петра політичні амбіції аж шкалять! А з бюджетом ніхто розбиратись не буде, це ж Петя, у нього дєвіз як у баби яги із дитячого мультіка: “А баба яга протів, протів”, протів усього і всіх!

   • Рембо коментує:

    Шановні земляки Шполяни ! Ті хто переживає за долю району і його мешканців ! Давайте спільно обговорювати піднятті питання, а не розповідати хто з ким спить, що їсть , чим торгує. У кожного носик у пушку ! Якщо депутат намагається щось зробити, слава Богу ! Якщо хоче показати свою роботу, нехай висвітлить на сторінках свій звіт, і хотілося б побільше побачити таких звітів депутутів міської та районних рад. Хотілося б почитати звіти народної та громадської рад, як вони активно відстоюють права шполян.
    Нерозумію дописувачів які хають владу що дітям немає де відпочивати окрім памятника кобзарю, і тут же хаємо владу що вона не забезпечує санітарний стан, а де народні дружини які повині наводити порядки в місті. Як за проплачене на блокпосту, когось стерегти – було багато патріотів, а як навести порядок на св”ятому місті повина влада ! Краще не блок облаштовувати, а зробити ігровий майданчик для велосопедистів, тей гравій який був навезений у мішках, а потом розвезений хто забажав, краще поремонтувати дороги, про які піднімають питання дописувачі, ти миж хлопцями які відпочивали в палатках і отримували зарплату. Є багато питань які потрібно вирішувати, професіоналами а не балаканиною !

    • микола коментує:

     Рембо на посту хлопці стояли безкоштовно,хто їх міг проплатити?

     • Рембо коментує:

      А чому вони не стоять сьогодні, ситуація в країні залишається складною ? І чого вони добилися стоячи певний період ? Скільки сепаратистів знишкоджено ? Краще у дві зміни полатали б дороги, або побудували майданчик дітям !

   • Петро коментує:

    ШановнА Вася ! Заголовок статті почитай спершу -а потім вставляй своі 5 копійок. Якщо ти не можеш спати -думаючи про чужих дружин – тобі на інші сайти-порновіртуальні- там без ревнощів і домислів про професіі. Я до твого рівня не опущусь- а ти до мого не піднімешся- тож коментуй в іншому місці.

    • Вася коментує:

     ШановнЕ петя це не твій сайт і не тобі вибирати що і кому тут писати. А рівень у тебе й справді низькуватий раз ти так сказився

     • Петро коментує:

      ШановнА Вася ! Випий заспокійливе і не підглядай людям в сумки ,будинки ,особисте життя І все в тебе буде добре …. Може…. Колись…

 14. Правда коментує:

  А що більше тем у Шполі крім освіти нема? Продовжуєм!Дядченко тоже того року заставляв вчителів писать заяви і ділить відпустку і ніхто не вмер!Хочете його вернуть вчителям?А ви вчителів спитали чи він їм треба?пройшло пів року, а про нього ніхто не слова не сказав ,да кому він треба?Йому освіта треба, бо ще один палац треба построїть і уже не в Черкасах а у Києві!А Вербівський хороша людина і до вчителів вкінці кінців начальник відділу освіти відноситься як до людей не так як Дядченко!От для того всі були бидло! НЕ ТРЕБА ВІН ОСВІТІ! І закрийте цю тему!Думайте краще як рятувать УкраїнуБеріть вище!

  • Прудкий коментує:

   Ну ти і правда , ти хочаб аватарчик підібрав по своїй подобі а потім розписувався про когось. Що ти зробило в житті щоб мати право про щось говорити…

  • Троль коментує:

   Яка ти в дупу правда! Неділив Дядченко вчителям гроші, це вперше таке нахабство встроїли і не бреши тут за палаци, правда ти брехлмва! Дядченко не давав нікому освітянський бюджет грабить, того ти й лазовський агентик брешеш на нього! вчителі якраз за Дядченка, він кожну школу відбудував, ніхто скільки не зробив як він. Всі знають, шо до його Лазаренко не раз битися ліз в райраді, бо не допускав цю тварь до державних грошей. Так що ти правда-неправда закрийся сам і не п…и

 15. Вася коментує:

  петя у тебе мабуть манія переслідування. Заспокойся ти, випий ти заспокійливого, бо ніхто за тобою не слідкує, навіть і не думає слідкувати. А те, шо ти в лікарні влаштував скандал, то це є факт, і не одна Вася і не один Ліда це бачив і чув. Так що тримай ти свої емоції в рамках і не будь таким злим

  • Петро коментує:

   ШановнА Вася ! Не вступаю в жодну полеміку з тобою .З давніх часів блаженних людей , які жили в світі своіх ілюзій та фантазій пробачали- бо не відають хворі , що творять ( Депутат Шполянської міськради: всі повинні знати — коштів немає–) так називається стаття а -що ти коментуєш -одна твоя хвора уява знає.

 16. микола коментує:

  Треба сказати дякую всим тим,хто голосував за покращення уже сьогоді!А таких у Шполі чимало,і в основному ті що при владі!І де ваш зек покращувач,В Ростові,як би і вас туди до нього!!

 17. petrovitch коментує:

  У цих йоб….их із народної ради скоро хати мабуть горітимуть суки ви всіх уже достали!!! здохніть гади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *