В Шполянській РДА рішення приймаються, але чомусь не виконуються

На початку березня прочитав у газеті «Шполянські вісті», що відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На колегії звучала інформація, що в районі без договорів оренди використовуються тисячі гектарів землі. В зв’язку із цим у 2013 році місцеві бюджети недоотримали 2,2млн. гривень. Колегія прийняла відповідні рішення. Перший заступник голови райдержадміністрації Береза І.А. 3 березня дає доручення заступнику Мотузу В.В. та іншим працівникам провести моніторинг договорів оренди землі державної власності та забезпечити укладання договорів і проінформувати її до 1 квітня.

У середині березня я звернувся до райдержадміністрації із запитом надати розміри земель на які відсутні договори оренди. На жаль 26.03.2014 я отримав відповідь, що у райдержадміністрації таких даних нема. Це мене здивувало. Начальник фінансового відділу райдержадміністрації знає і заявляє про використання землі без договорів, а перший заступник голови райдержадміністрації не знає і тільки обіцяє при отриманні даних проінформувати. Вже пройшло майже 2 місяці, але інформацію райдержадміністрація не надала.

24.04.14 знову відбувається засідання колегії , знову звучить що в районі без договорів оренди використовуються тисячі гектарів землі внаслідок чого за три місяці поточного року бюджети втратили понад 600тис. гривень. Знову із усіх розглянутих питань приймаються рішення, але чи будуть виконані дані рішення і коли нікому не відомо.

Під усіма рішеннями колегії стоять підписи першого заступника голови райдержадміністрації Берези І.А. Тому вона відповідає за результати виконання рішення.

Складається враження, що на даних колегіях райдержадміністрації засідає велика кількість працівників, витрачають багато робочого часу, який оплачують платники податків. Чиновники у своїх виступах відмічають недостатню роботу, вирішують посилити контроль, вжити заходів, а в підсумку приймають рішення, які не дають ефективного результату та до яких знову потрібно через місяць повертатися і знову проводити засідання.

Сподіваюся, що новий голова адміністрації зможе більш ефективно організувати роботу райдержадміністрації.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

33 коментарі до В Шполянській РДА рішення приймаються, але чомусь не виконуються

 1. Пятачок коментує:

  я звернувся, я отримав, мене здивувало….хто це “Я”.

 2. Рембо коментує:

  Хто має право вмішуватися в діяльність РДА, окрім голови РДА, підрозділів ОДА, та Кабінету Міністрів. Заслуховувати звіт голови РДА – має право сесія районної ради. А “Я прийшов і запитав ” тут не проходить, з тим розумінням яке є в деяких новоявлених патріотів Шполянщини …..! Є законодавство України, яке повинні всі дотримуватися, щоб лад !

 3. Патріот коментує:

  Шанована Ліна Борисівна не турбуйтесь так за шполянський бюджет. Ваше турбота на районні землі вже нікого не дивує.

 4. Влад коментує:

  Да Ліна Борисівна мабуть найбільше від усіх переживає за шполянську землю

 5. vadim коментує:

  щоб провірять або вимагать треба щось знать, а не ….

 6. Влад коментує:

  Ага або показати свої документи про сплату податків, а не рейдерством займатися. Підприємці

 7. ліля коментує:

  одне єдине питання:чому немає імя автора? цікаво.чи ця стаття-провокація?

  • антиковаль коментує:

   Да знают все сколько земли и где кем, и сколько земли востребованой. А эти дебилоиды никак не могут угомонится. Революционеры херовы. До вые…. Что нельзя от этой военной блокады России отделаться. Пусть эти крысы за это думают, а не как уже всем этим “колхозом самозванных патриотов” земельки хапать да и править же все хотят. Каждый должен заниматься своим делом, а не переться туда куда мозгов не хватает. И главное что этих скудных мозгов уже ж и не купить.

   • Анти-анти коментує:

    Пустий набір слів…. з піною.

   • вася коментує:

    Треба спочатку кацапам по рилі надавати,а потім їхнім прихвостням у районі!антинарод учи дура українську!

 8. Влад коментує:

  Так чергова провокація. Так, Ліна Борисівна ?

  • ліля коментує:

   влад! вам лікуватись треба! або в перший клас вчитись читати! Ліля і ліна-різні імена! якщо читати вмієте-зверніться до лікаря, психіатра. Бо марите якоюсь л.б. вже так довго. Повторюю ще раз-Ліля-моє справжнє імя! На відміну від вас, я не ховаюсь під вигаданими ніками! Удачі в навчанні і лікуванні!

   • вася коментує:

    Ліля їм сказали одне імя,і вони пишуть,нічого не чують і не бачать!Сказав Григорович Ліна ,значить Ліна!Скажуть завра інше,буде безмозгле писати інше!В них є “хазяїн”,а вони його раби!

 9. вася коментує:

  Чому Адміністрація не хоче надати інформацію?Мабуть місцеві царьки нею користуються,без документів,набиваючи свої кармани!Якщо там все добре нехай нададуть інформацію публічно,щоб всі жителі побачили!

 10. Влад коментує:

  Шановна Ліна Борисівна, не ми я спілкуюсь з Григоровичем, а ви. Ви не можете скласти ціну землі, яку отримали. І читати я вмію, і висновки також. Так що Ліна Борисівна не треба людей заводить в оману.

 11. Ігор коментує:

  В Шполянській РДА рішення приймаються але чомусь не виконуються, тому що це комусь вигідно,тому що злодії і покидьки завжди зацікавлені мати своїх людей у владних структурах,тому вони не жаліють грошей,щоб скрізь були свої люди, тому там багато негідників,це слово відноситься і до депутатів районної ради,більшість з них це зрадники які “цибають як гниди”з партії в партію і прогинаються під будь яку владу, для них прості люди які їх вибирали щоб вони захищали і відстоювали їх права . то пусте місце,вони знають тільки свої інтереси,це пристосуванці які хочуть завжди буть коло” корита.”Вони бояться тих хто хоче змінити систему при якій неможливо буде красти, для цього поливають брудом людей які хочуть змін, які не хочуть щоб при владі були ті хто ще вчора грабував країну,отримував хабарі,і порушуючи Конституцію “втягував” людей в партію регіонів.Таких на вилах потрібно виносити з їх кабінетів,потрібно не чекати що хтось прийде і будуть зміни на краще, потрібно діяти самим…

 12. Ігор коментує:

  Рішення приймаються але чомусь не виконуються, тому що це комусь вигідно,тому що злодії і покидьки завжди зацікавлені мати своїх людей у владних структурах,тому вони не жаліють грошей,щоб скрізь були свої люди, тому там багато негідників,це слово відноситься і до депутатів районної ради,більшість з них це зрадники які “цибають як гниди”з партії в партію і прогинаються під будь яку владу, для них прості люди які їх вибирали щоб вони захищали і відстоювали їх права . то пусте місце,вони знають тільки свої інтереси,це пристосуванці які хочуть завжди буть коло” корита.”Вони бояться тих хто хоче змінити систему при якій неможливо буде красти, для цього поливають брудом людей які хочуть змін, які не хочуть щоб при владі були ті хто ще вчора грабував країну,отримував хабарі,і порушуючи Конституцію “втягував” людей в партію регіонів.Таких на вилах потрібно виносити з їх кабінетів,потрібно не чекати що хтось прийде і будуть зміни на краще, потрібно діяти самим…

  • ліля коментує:

   Ihor, I agree with you!You call a spade a spade. Our officials live as a dog in the magner, because “charity begins at home” and “claw me? and I’ll claw you”. One must draw the line somewhere!
   NARODNA RADA- the best! They don’t dance to somebody’s tune.

   • Оксана коментує:

    Ліна,чи хто Ви там є.Не треба тут вистьобуватись своїм глибоким володінням англійської.Це виглядає смішно,тут люди спілкуються про нагальні проблеми,а Ви понтуєтесь тільки.Всім глибоко наплювати agree ви чи disagree.Так сильно турбують проблеми рідного краю,то вирішуйте їх гідно,і рідною мовою,а то схоже тільки комедію ламати вмієте.Смішно і низько виглядаєте,якою б ваша думка не була.Вмійте правильно висловлювати власну позицію,в будь-якому випадку варто не ігнорувати поняття доречності.А то,знаєте,моветон виходить.understand?

    • ліля коментує:

     Шановна Оксана!чи ви Очана? Одарка? це не понти, а спроба достукатись до неадекватних на сайті. Люди не розуміють укр.Може зрозуміють анг. і чому вас не сердить що хтось пише рос.? А моя анг. так розгнівала? чи ви влад-взад?

     • антиковаль коментує:

      Чуєте Ви!!! Письменниця наша адекватна. Ви напишіть на 1 національний канал на громадське телебачення – де день через день спілкуються на українській та російській мові. І ще тут хтось розповідає про адекватність. Я вільно володію як українською (державною мовою) так і російською. А ти довго писала англійською, мабуть так? Зі словником? Піди тоді випендрися перед Слюсарем чи Комаром, чи блазнями неадекватними такими ж як і ти неадекватною. Попадеш до “корита” та й будеш знати скільки землі в районі “деребаниться”, звичайно якщо попадеш. А чи тільки допоможе “Вам” те, що дізнаєтеся. Мабуть ні так, що не рвіть на собі чуба. Йдіть краще вчителем англійської мови в школу працювати, та там зі словничком дітей повчайте.

     • Оксана коментує:

      То на вашу думку з неадекватними англійською з словничком спілкуватись треба,щоб достукатись?А з приводу російської,то хай пишуть,бо люди також в нашій країні на ній спілкуються.А ваша самоціль-понти.Це і неозброєним оком видно.Відповісти нічого,то тільки людські імена кривляти здатна.У вас ше дитячо-підліткове мислення,шановна.Дорослішайте і ведіть себе гідно!!!!!!Імбецилка!!!!

   • Оксана коментує:

    Ліна,чи хто Ви там є.Не треба тут вистьобуватись своїм глибоким володінням англійської.Це виглядає смішно,тут люди спілкуються про нагальні проблеми,а Ви понтуєтесь тільки.Всім глибоко наплювати agree ви чи disagree.Так сильно турбують проблеми рідного краю,то вирішуйте їх гідно,і рідною мовою,а то схоже тільки комедію ламати вмієте.Смішно і низько виглядаєте,якою б ваша думка не була.Вмійте правильно висловлювати власну позицію,в будь-якому випадку варто не ігнорувати поняття доречності.А то,знаєте,моветон виходить.understand?

 13. Влад коментує:

  Шановна Ліна Борисівна а ви хочете щоб ваш Коваль там сидів у владних структурах

 14. Антивлад коментує:

  Задрочили вже цею Ліною! Хтось скаже хто вона така і як її прізвище? Якісь душевнобольні пишуть коментарі. думають затьмарити людям мозги! земля не земля, а бандюки пищать аж вуха зводить! Не поможе вам путін і янукович, заткніться вже г…ни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. Влад коментує:

  Шановна Ліна Борисівна, а ще як травки накуритись, то не тільки вуха зводить. А що вас вже задрочили , то це приємно чути. Якась ви слабенька.

 16. ліля коментує:

  влад-взад! те що ти обкурений-це і так ясно. в цьому ти профі! літай і далі. твій маразм неможливо зрозуміть. час свій витрачать на твій бред не варто. торчи і далі. і як повернешся в реальність-повчи алфавіт. удачі!

 17. Влад коментує:

  Ліна Борисівна у вас померла вчителька. Ви все когось повчаєте.питання, а хто вас про це просить???? Чи це манія величності розпирає?

  • ШПОЛЯНИН коментує:

   Дебіл ти влад чи владчіта, не знаю. Ти що зараз біля владного корита, що так розпинаєшся тут? Чмиряка ти смердюча, не вийде затролить тобі народний опір проти бандоти. Хамські твої речення на адресу жінки говорять про тебе, що ти г—н. Іди краще до своєї Ліни і просись, тут тобі ніхто не поможе справитись із нав’язливою ідеєю.

 18. Влад коментує:

  Шановна Ліна Борисівна доброго ранку. Ви вже прокинулись? Я, здається , вам ні разу не нахамив.і проситись мені нічого. Мені немає чого боятися на відміну від вас.

 19. Ольга коментує:

  Влад не існує Ліни Борисівни, ти собі нафантазував і спілкуєшся з людиною якої немає. А твої коментарі Лілі просто хамство. І як ти кажеш дуже ти слабенький.
  Вернись в реальний світ.

 20. Влад коментує:

  Шановна Ліна Борисівна і Тупота вигаданий. Можливо реальність просто не влаштовує вас, ви самі в неї верніться. Кажуть конопля цьому шкодить. Важче вернутися

 21. Ігор коментує:

  У вівторок 27 травня по всій Черкаській області відбудеться АКЦІЯ ” Дай держимордам по мордах”, по Киривоградській області АКЦІЯ “Комуняків та регіоналів на гиляки”, по Київській області Акція “Виниси на ВИЛАХ хабарника з кабінета”. По Вінницькій області АКЦІЯ “Пенки обросші мохом нянчте внуків ,уступіть місце молоді”.По Полтавській об. АКЦІЯ “НІі політичній проституції та смерть кровосісям”. АКЦІЇ відбудуться при підтримці ПРАВ.СЕКТОРА, ПАТРІОТИЧНОЇ молоді,та НАРОДУ УКРАЇНИ. Держіть ВИЛА напоготові, а ПОРОХ сухим. Збудуємо нову УКРАЇНУ! Слава Україні! Слава ГЕРОЯМ!Слава нації! Смерть ворогам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *