В Шполянській РДА рішення приймаються, але чомусь не виконуються

На початку березня прочитав у газеті «Шполянські вісті», що відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На колегії звучала інформація, що в районі без договорів оренди використовуються тисячі гектарів землі. В зв’язку із цим у 2013 році місцеві бюджети недоотримали 2,2млн. гривень. Колегія прийняла відповідні рішення. Перший заступник голови райдержадміністрації Береза І.А. 3 березня дає доручення заступнику Мотузу В.В. та іншим працівникам провести моніторинг договорів оренди землі державної власності та забезпечити укладання договорів і проінформувати її до 1 квітня.

У середині березня я звернувся до райдержадміністрації із запитом надати розміри земель на які відсутні договори оренди. На жаль 26.03.2014 я отримав відповідь, що у райдержадміністрації таких даних нема. Це мене здивувало. Начальник фінансового відділу райдержадміністрації знає і заявляє про використання землі без договорів, а перший заступник голови райдержадміністрації не знає і тільки обіцяє при отриманні даних проінформувати. Вже пройшло майже 2 місяці, але інформацію райдержадміністрація не надала.

24.04.14 знову відбувається засідання колегії , знову звучить що в районі без договорів оренди використовуються тисячі гектарів землі внаслідок чого за три місяці поточного року бюджети втратили понад 600тис. гривень. Знову із усіх розглянутих питань приймаються рішення, але чи будуть виконані дані рішення і коли нікому не відомо.

Під усіма рішеннями колегії стоять підписи першого заступника голови райдержадміністрації Берези І.А. Тому вона відповідає за результати виконання рішення.

Складається враження, що на даних колегіях райдержадміністрації засідає велика кількість працівників, витрачають багато робочого часу, який оплачують платники податків. Чиновники у своїх виступах відмічають недостатню роботу, вирішують посилити контроль, вжити заходів, а в підсумку приймають рішення, які не дають ефективного результату та до яких знову потрібно через місяць повертатися і знову проводити засідання.

Сподіваюся, що новий голова адміністрації зможе більш ефективно організувати роботу райдержадміністрації.

33 коментарі до “В Шполянській РДА рішення приймаються, але чомусь не виконуються

 • 21.05.2014 о 15:53
  Permalink

  Хто має право вмішуватися в діяльність РДА, окрім голови РДА, підрозділів ОДА, та Кабінету Міністрів. Заслуховувати звіт голови РДА – має право сесія районної ради. А “Я прийшов і запитав ” тут не проходить, з тим розумінням яке є в деяких новоявлених патріотів Шполянщини …..! Є законодавство України, яке повинні всі дотримуватися, щоб лад !

 • 21.05.2014 о 19:49
  Permalink

  Шанована Ліна Борисівна не турбуйтесь так за шполянський бюджет. Ваше турбота на районні землі вже нікого не дивує.

  • 22.05.2014 о 07:50
   Permalink

   Да знают все сколько земли и где кем, и сколько земли востребованой. А эти дебилоиды никак не могут угомонится. Революционеры херовы. До вые…. Что нельзя от этой военной блокады России отделаться. Пусть эти крысы за это думают, а не как уже всем этим “колхозом самозванных патриотов” земельки хапать да и править же все хотят. Каждый должен заниматься своим делом, а не переться туда куда мозгов не хватает. И главное что этих скудных мозгов уже ж и не купить.

  • 22.05.2014 о 08:13
   Permalink

   влад! вам лікуватись треба! або в перший клас вчитись читати! Ліля і ліна-різні імена! якщо читати вмієте-зверніться до лікаря, психіатра. Бо марите якоюсь л.б. вже так довго. Повторюю ще раз-Ліля-моє справжнє імя! На відміну від вас, я не ховаюсь під вигаданими ніками! Удачі в навчанні і лікуванні!

   • 22.05.2014 о 12:27
    Permalink

    Ліля їм сказали одне імя,і вони пишуть,нічого не чують і не бачать!Сказав Григорович Ліна ,значить Ліна!Скажуть завра інше,буде безмозгле писати інше!В них є “хазяїн”,а вони його раби!

 • 22.05.2014 о 12:07
  Permalink

  Чому Адміністрація не хоче надати інформацію?Мабуть місцеві царьки нею користуються,без документів,набиваючи свої кармани!Якщо там все добре нехай нададуть інформацію публічно,щоб всі жителі побачили!

 • 22.05.2014 о 13:14
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна, не ми я спілкуюсь з Григоровичем, а ви. Ви не можете скласти ціну землі, яку отримали. І читати я вмію, і висновки також. Так що Ліна Борисівна не треба людей заводить в оману.

 • 22.05.2014 о 13:17
  Permalink

  В Шполянській РДА рішення приймаються але чомусь не виконуються, тому що це комусь вигідно,тому що злодії і покидьки завжди зацікавлені мати своїх людей у владних структурах,тому вони не жаліють грошей,щоб скрізь були свої люди, тому там багато негідників,це слово відноситься і до депутатів районної ради,більшість з них це зрадники які “цибають як гниди”з партії в партію і прогинаються під будь яку владу, для них прості люди які їх вибирали щоб вони захищали і відстоювали їх права . то пусте місце,вони знають тільки свої інтереси,це пристосуванці які хочуть завжди буть коло” корита.”Вони бояться тих хто хоче змінити систему при якій неможливо буде красти, для цього поливають брудом людей які хочуть змін, які не хочуть щоб при владі були ті хто ще вчора грабував країну,отримував хабарі,і порушуючи Конституцію “втягував” людей в партію регіонів.Таких на вилах потрібно виносити з їх кабінетів,потрібно не чекати що хтось прийде і будуть зміни на краще, потрібно діяти самим…

 • 22.05.2014 о 13:19
  Permalink

  Рішення приймаються але чомусь не виконуються, тому що це комусь вигідно,тому що злодії і покидьки завжди зацікавлені мати своїх людей у владних структурах,тому вони не жаліють грошей,щоб скрізь були свої люди, тому там багато негідників,це слово відноситься і до депутатів районної ради,більшість з них це зрадники які “цибають як гниди”з партії в партію і прогинаються під будь яку владу, для них прості люди які їх вибирали щоб вони захищали і відстоювали їх права . то пусте місце,вони знають тільки свої інтереси,це пристосуванці які хочуть завжди буть коло” корита.”Вони бояться тих хто хоче змінити систему при якій неможливо буде красти, для цього поливають брудом людей які хочуть змін, які не хочуть щоб при владі були ті хто ще вчора грабував країну,отримував хабарі,і порушуючи Конституцію “втягував” людей в партію регіонів.Таких на вилах потрібно виносити з їх кабінетів,потрібно не чекати що хтось прийде і будуть зміни на краще, потрібно діяти самим…

  • 22.05.2014 о 15:46
   Permalink

   Ihor, I agree with you!You call a spade a spade. Our officials live as a dog in the magner, because “charity begins at home” and “claw me? and I’ll claw you”. One must draw the line somewhere!
   NARODNA RADA- the best! They don’t dance to somebody’s tune.

   • 22.05.2014 о 17:45
    Permalink

    Ліна,чи хто Ви там є.Не треба тут вистьобуватись своїм глибоким володінням англійської.Це виглядає смішно,тут люди спілкуються про нагальні проблеми,а Ви понтуєтесь тільки.Всім глибоко наплювати agree ви чи disagree.Так сильно турбують проблеми рідного краю,то вирішуйте їх гідно,і рідною мовою,а то схоже тільки комедію ламати вмієте.Смішно і низько виглядаєте,якою б ваша думка не була.Вмійте правильно висловлювати власну позицію,в будь-якому випадку варто не ігнорувати поняття доречності.А то,знаєте,моветон виходить.understand?

    • 22.05.2014 о 22:29
     Permalink

     Шановна Оксана!чи ви Очана? Одарка? це не понти, а спроба достукатись до неадекватних на сайті. Люди не розуміють укр.Може зрозуміють анг. і чому вас не сердить що хтось пише рос.? А моя анг. так розгнівала? чи ви влад-взад?

     • 23.05.2014 о 07:59
      Permalink

      Чуєте Ви!!! Письменниця наша адекватна. Ви напишіть на 1 національний канал на громадське телебачення – де день через день спілкуються на українській та російській мові. І ще тут хтось розповідає про адекватність. Я вільно володію як українською (державною мовою) так і російською. А ти довго писала англійською, мабуть так? Зі словником? Піди тоді випендрися перед Слюсарем чи Комаром, чи блазнями неадекватними такими ж як і ти неадекватною. Попадеш до “корита” та й будеш знати скільки землі в районі “деребаниться”, звичайно якщо попадеш. А чи тільки допоможе “Вам” те, що дізнаєтеся. Мабуть ні так, що не рвіть на собі чуба. Йдіть краще вчителем англійської мови в школу працювати, та там зі словничком дітей повчайте.

     • 23.05.2014 о 13:03
      Permalink

      То на вашу думку з неадекватними англійською з словничком спілкуватись треба,щоб достукатись?А з приводу російської,то хай пишуть,бо люди також в нашій країні на ній спілкуються.А ваша самоціль-понти.Це і неозброєним оком видно.Відповісти нічого,то тільки людські імена кривляти здатна.У вас ше дитячо-підліткове мислення,шановна.Дорослішайте і ведіть себе гідно!!!!!!Імбецилка!!!!

   • 23.05.2014 о 12:56
    Permalink

    Ліна,чи хто Ви там є.Не треба тут вистьобуватись своїм глибоким володінням англійської.Це виглядає смішно,тут люди спілкуються про нагальні проблеми,а Ви понтуєтесь тільки.Всім глибоко наплювати agree ви чи disagree.Так сильно турбують проблеми рідного краю,то вирішуйте їх гідно,і рідною мовою,а то схоже тільки комедію ламати вмієте.Смішно і низько виглядаєте,якою б ваша думка не була.Вмійте правильно висловлювати власну позицію,в будь-якому випадку варто не ігнорувати поняття доречності.А то,знаєте,моветон виходить.understand?

 • 22.05.2014 о 21:08
  Permalink

  Задрочили вже цею Ліною! Хтось скаже хто вона така і як її прізвище? Якісь душевнобольні пишуть коментарі. думають затьмарити людям мозги! земля не земля, а бандюки пищать аж вуха зводить! Не поможе вам путін і янукович, заткніться вже г…ни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 22.05.2014 о 21:53
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна, а ще як травки накуритись, то не тільки вуха зводить. А що вас вже задрочили , то це приємно чути. Якась ви слабенька.

 • 22.05.2014 о 22:35
  Permalink

  влад-взад! те що ти обкурений-це і так ясно. в цьому ти профі! літай і далі. твій маразм неможливо зрозуміть. час свій витрачать на твій бред не варто. торчи і далі. і як повернешся в реальність-повчи алфавіт. удачі!

 • 22.05.2014 о 23:15
  Permalink

  Ліна Борисівна у вас померла вчителька. Ви все когось повчаєте.питання, а хто вас про це просить???? Чи це манія величності розпирає?

  • 23.05.2014 о 11:59
   Permalink

   Дебіл ти влад чи владчіта, не знаю. Ти що зараз біля владного корита, що так розпинаєшся тут? Чмиряка ти смердюча, не вийде затролить тобі народний опір проти бандоти. Хамські твої речення на адресу жінки говорять про тебе, що ти г—н. Іди краще до своєї Ліни і просись, тут тобі ніхто не поможе справитись із нав’язливою ідеєю.

 • 23.05.2014 о 13:27
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна доброго ранку. Ви вже прокинулись? Я, здається , вам ні разу не нахамив.і проситись мені нічого. Мені немає чого боятися на відміну від вас.

 • 23.05.2014 о 16:39
  Permalink

  Влад не існує Ліни Борисівни, ти собі нафантазував і спілкуєшся з людиною якої немає. А твої коментарі Лілі просто хамство. І як ти кажеш дуже ти слабенький.
  Вернись в реальний світ.

 • 23.05.2014 о 16:58
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна і Тупота вигаданий. Можливо реальність просто не влаштовує вас, ви самі в неї верніться. Кажуть конопля цьому шкодить. Важче вернутися

 • 24.05.2014 о 22:29
  Permalink

  У вівторок 27 травня по всій Черкаській області відбудеться АКЦІЯ ” Дай держимордам по мордах”, по Киривоградській області АКЦІЯ “Комуняків та регіоналів на гиляки”, по Київській області Акція “Виниси на ВИЛАХ хабарника з кабінета”. По Вінницькій області АКЦІЯ “Пенки обросші мохом нянчте внуків ,уступіть місце молоді”.По Полтавській об. АКЦІЯ “НІі політичній проституції та смерть кровосісям”. АКЦІЇ відбудуться при підтримці ПРАВ.СЕКТОРА, ПАТРІОТИЧНОЇ молоді,та НАРОДУ УКРАЇНИ. Держіть ВИЛА напоготові, а ПОРОХ сухим. Збудуємо нову УКРАЇНУ! Слава Україні! Слава ГЕРОЯМ!Слава нації! Смерть ворогам!