Черкащина: на блокпосту у Шполі самооборона посилила заходи безпеки

Представники самооборони Шполянщини які облаштували свій блокпост на в’їзді в Шполу зі сторони Сміли і разом з ДАІ та ППС контролюють дорогу перевіряючи в основному мікроавтобуси та автомобілі зі східних регіонів та транспорт з російськими номерами на 9.05.2014 посилили охорону. Це дало змогу побувати там школярам, які цікаво провели час. Особливо їм сподобалась стрільба з пневматичної рушниці.

На святкових заходах присвячених перемозі українського народу в другій світовій війні разом з правоохоронцями були задіяні і представники самооборони. В цей день на заходах не було георгіївських стрічок і жодної партійної символіки. Люди прийшли щоб показати свою єдність, подякувати тим, хто захищав рідну землю від загарбників і вистояв у кривавій боротьбі, вшанувати тих, чиє життя забрала війна.

Покладанням квітів до вічного вогню мешканці Шполи вшанували своїх визволителів, які героїчно відстояли наше право жити вільно на рідній землі. Також самооборона з першого травня проводить патріотичну акцію на підтримку Кримськотатарського народу, прапор якого піднятий на блокпосту. Багато хто проїзджаючи зупиняється сфотографуватись біля барикад.

Ігор Зачепа, Шпола

2 коментарі до “Черкащина: на блокпосту у Шполі самооборона посилила заходи безпеки