Мешканців Шполи закликали піти на вибори: зробимо свій вибір самостійно

Через два тижні ми обиратимемо президента. І кожен з нас повинен відкласти всі свої справи і піти на виборчу дільницю. Ми не повинні дати ні найменшого шансу комусь проголосувати за нас. Це наш голос – і ми повинні ним скористатися, щоб сказати своє слово, щоб бути почутими. Якщо хтось, як і я, ще не знає за кого віддати свій голос, все одно всім нам на вибори треба йти обов’язково!

Я знаю, що якщо я не зможу визначитися, для мене у бюлетені є завжди одна клітинка – «проти всіх». Чесно кажучи, я б дуже хотіла проголосувати саме «проти всіх». Я б хотіла, щоб так проголосували всі українці. Щоб наші політики отримали потужній сигнал від народу – «100% проти всіх»! Щоб цей результат змусив їх всіх задуматися, чому народ не хоче їх у владі. Я думаю, що не одна я маю таке бажання. Та цього року я знову дам «аванс» політику, бо добре розумію, що зараз, в такий складний час нам вкрай необхідно якомога швидше обрати легітимну владу.

Давайте на будемо байдужими до подій в Україні. Давайте всі прийдемо на вибори. Давайте візьмемо на себе відповідальність за свій вибір. І тоді ми не будемо звинувачувати когось в перемозі не того політика. Тоді ми не будемо жалкувати про те, що не скористались своїм правом голосу. Адже вибори – це наша реальна можливість сказати своє слово і бути почутим. Вибори – наш шанс особисто змінити щось в країні. Це не ринок, це не місце для купи-продай. Але якщо хтось і цього разу хоче продати свій голос – нехай згадає, яку ціну наш народ заплатив і продовжує платити за ті кілька кілограмів гречки; в які мільйони і мільярди перетворились ті кілька сотень гривень. Не можна продавати те, що має таку дорогу ціну – свій голос! Кожен ваш вибір – правильний, якщо це ваш вибір. Зробіть його лише самостійно!

25 травня має стати днем особистого вибору кожного громадянина нашої держави. Кожен з нас має САМ зробити свій вибір! Ми не повинні продавати свій голос за кілька сотень гривень. Ми всі досить розумні і мудрі, щоб самостійно, без чиєїсь допомоги, зробити СВІЙ вибір. Йдучи на виборчу дільницю, проаналізуйте все прочитане і побачене про кожного з кандидатів, і зробіть свій вибір самостійно. Нехай цього року переможе не папір чи гречка, а розум кожного громадянина.

Народ – влада. Влада – народ. Лише в сильного духом і тілом народу – сильна, не корумпована і чесна влада. Від кожного з нас залежить хто очолить нашу державу, кому ми надамо владу.

Тож, 25 травня всі йдемо на вибори, щоб виконати свій обов’язок, як громадянина України. Перемоги нам! Перемоги нашому народу!

Лілія Усик (Лоцман),
м.Шпола

Опубліковано у Новини, Статті | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Мешканців Шполи закликали піти на вибори: зробимо свій вибір самостійно

  1. Антон коментує:

    ЮЛЯ НАШ ПРЕЗИДЕНТ!!!

  2. ШПОЛЯНИН коментує:

    Антон! вгамуйся! Наш президент – Ляшко!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *