Об’їзну дорогу біля міста Шпола нарешті відремонтують

У першу чергу лататимуть автошляхи, пов’язані з туристичними маршрутами та 200-річчям з дня народження Тараса Шевченка. Про це під час прес-конференції повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. За його словами, насамперед слід змінити підходи до ремонту доріг та зробити його якісним.

– Я вже говорив із цього приводу з керівником Служби автомобільних доріг області. Зараз не повинно бути таких випадків, які ми бачили в минулі роки, коли в дощовий час ремонтували дороги, притоптуючи асфальт ногами, – зазначив Юрій Ткаченко. – Слід визначитися із технологіями для проведення ремонту доріг та з підрядником, який зможе укласти по-справжньому якісне дорожнє полотно.

Очільник області зазначив, що серед пріоритетних напрямків, за які візьмуться дорожники, об’їзна дорога біля міста Шпола, відрізок дороги від Черкас до Сміли та автошляхи туристичних маршрутів. – Враховуючи те, що у цьому році відзначаємо 200-річчя Великого Кобзаря, необхідно завершити розпочаті ремонтні робіт в напрямку Канева, для прикладу, ділянку дороги на Кордоні з Київської областю, де вже знаходяться бетонні плити, – підкреслив він. – Ще один напрямок для ремонту – Холодний Яр, де нещодавно відбулися вшанування борців за волю України різних епох.

На його думку, завдяки ремонтам доріг туристичного напрямку області вдасться привабити туристів. – Нам потрібно, аби туристичні програми в дійсності працювали, – зазначив керівник Черкащини. – Зараз це лише назва. Для того, щоб мандрівники приїздили в область і відвідував славетні місця, слід розвивати інфраструктуру, яка й починається з доріг.

Підготувала: Марія КОВАЛЬ  // Джерело: Черкаська ОДА

4 коментарі до “Об’їзну дорогу біля міста Шпола нарешті відремонтують