25 травня на Шполянщині обиратимуть сільських голів.

Верховна Рада України ухвалила низку постанов про призначення позачергових виборів сільських, селищних, міських голів. На 25 травня 2014 року, з-поміж інших регіонів, призначено вибори і в 15 населених пунктів Черкаської області. Вибори сільського голови пройдуть також у Мар’янівці, Матусові і Надточаївці.

Про це повідомляють Шполянські вісті

Запись опубликована в рубрике Новини с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

9 комментариев: 25 травня на Шполянщині обиратимуть сільських голів.

 1. Lebedin говорит:

  Краще Лебединського голову обирали. За багато років не може відремонтувати вітряк. Здобув перемогу завдяки бабам, до яких бігала його секретарша, а тепер розказує в газеті, що дороги зробив. Якщо він робив, то хай пояснить чому дороги робили армяни, а не райавтодор. Мабуть автодор «откати» не дає. Цікаво, скільки по документах списали. І вітряк ніяк не відремонтує. При в’їзді в Лебедин стоїть розваляний вітряк, зато голова в газеті в червоній рубашці красується. Позор!!!

 2. Лариса говорит:

  Дійсно,лебединський голова працює виключно для власноі вигоди і збагачення.Село занедбане,в бур’янах по плечі.Дороги такі ж жахливі,як і ставлення пана Рудаса до своїх односельчан!!!!Вітати кожен гаразд на шпальтах районних газет,а ділом довести свою показну важливість не вистачає компетентності.Шановний Олексій Петрович,зробіть щось для людей,а то тільки й турбот як хабарів назбирати на нове авто!!А то з вашим приходом в селі тільки наркоманія,хабарництво і занепад прийшли.Тож виносьте певні висновки-не робіть важливий вигляд,а то з позиції своєї моральної і професійної мізерності ви виглядаєте смішно.Тому хоч не вітайте власну персону з днем народження з газет,не така вже це й подія!Хоча побажання для вас і є:в своєму то віці,досягніть нормального розвитку для позиціонування себе,як адекватного голову місцевого самоврядування !!!!!!!

 3. Наталія говорит:

  Та що там казати! Рудас з першого дня на посаді сільського голови закрив культурно-просвітницький центр «Світ краси» в Лебедині, куди навіть туристи приїздили. В ньому нема нічого духовного, а ви кажете про вітряк. Це посібник тих виродків — януковича-тулуба-черевка-тимошенка!!!

 4. Днепр говорит:

  Да. На рахунок посібника це точно. Черевка частенько було видно під сільською радою. І раптом Рудас стає кращим головою року. Мабуть, раптовий збіг

 5. патриот говорит:

  У Скотареві також треба обирати ! Голова пропрацювала два терміни якщо це можна назвати працею!За 10 років незникла жодна яма на дорозі а зявилося багато ,головиха працює кімнатною шісткою Ляшенка ,виконує чітко накази Ляшенка —мутять землі ,гроші, ставки та майно села !!!!! банду геть —-нанари паразитів!!!

 6. Днепр говорит:

  Скотарівській до лебединського всеодно далеко. У лебединського пальма первенства

 7. Олександр говорит:

  Я не маю відношення і особисто не знаю ні лебединського,ні скотаревського голову.Проте тут писали з приводу Ляшенка,то я вам скажу:ви поспілкуйтесь спочатку з цією людиною,а потім пишіть.Ви б писали про тих,хто поплічникам Януковича пособляв,хто тітушок збирав,хто наркоманів спонсорує.А в Ляшенка я працював,і знаю точно,шо це людина своєї справи,і виключно на таких людях як він і тримається сільське господарство в Україні.

 8. Inkognito говорит:

  Та нам в Василькові добре! Нові дороги, освітлення, газ.

 9. Днепр говорит:

  повезло Василькову, якби блище до Лебедина, то можна було б об’єднатися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>