Черкащина: мешканців Шполи закликали до єднання

Обнімімось браття! Славетний наш земляк, пророк українського народу Тарас Григорович Шевченко писав: «Обніміться ж, брати мої, Молю вас,благаю». Більше ста років тому він закликав нас до миру. То ж чому ми ворогуємо? Чому ми не хочемо чи не можемо почути один одного? Я розумію, що ми всі різні і маємо свою власну думку щодо подій, які відбуваються.

Але ми не повинні так сильно концентрувати свою увагу на тому, що нас відрізняє. Найважливіше шукати і знаходити те, що всіх нас єднає. Це наша рідна українська земля, це наші ліси і річки, поля і степи. Це наш рідний Шполянський край, де ми знаємо кожен ставок і кожну стежину у лісі. Це наші народні пісні і колискові, які нам співали наші мами і тепер ми співаємо своїм дітям. Це наші казки, на яких зростали ми і будуть зростати наші діти і онуки. Це наші місця відпочинку, магазини і ринки.

Це вчителі, медики, продавці і залізничники, водії і перукарі – всі ми зустрічаємо їх щодня як добрих знайомих. Ми щодня ходимо одними ж і тими вулицями і милуємось однією і тією ж природою. Нас так багато об’єднує! В нас так багато спільного! Тоді чому ж ми не визнаємо того, що ми всі – одна велика родина? Ми маємо багато того,що нас відрізняє. Ми любимо слухати різну музику, читати різні книги. Ми можемо любити різні страви чи мати різний стиль. І це прекрасно!

Уявіть, як було б нудно, коли ми всі були б однакові? Кожен з нас має право на свою думку, свої звички і свої уподобання. Кожен з нас має право на своє віросповідання і це право гарантує нам Конституція. Кожен з нас має свою національність. І не важливо, ти українець чи росіянин, грузин чи єврей — ми всі браття! Ми всі сини однієї неньки-України. Ми можемо говорити різними мовами, але від цього наша любов до Батьківщини не стає меншою.

Кожен з нас повинен поважати віру, національність, мову, смаки та інтереси кожного. Кожен з нас має право на… І можна навести довгий список наших прав. Та не потрібно забувати, що ми маємо і обов’язки. А саме: це захищати свою Батьківщину, поважати один одного, дотримуватись законів України, тощо. Та чомусь ми забуваємо про свої обов’язки, а пам’ятаємо лише права. Тож давайте будемо виконувати найголовніший обов’язок кожного громадянина України – любити свою Батьківщину.

Будьмо патріотами своєї країни, своєї матері-України. Адже любов до України нас єднає! Давайте всі разом єднатися в одну-єдину велику родину. Адже кожен з нас, ніби тоненька різочка, яку легко зламати. А всі ми разом — міцна в’язочка, яку нікому не зламати і не подолати. Разом ми — сила. І ніхто і ніколи нас не переможе! Лише об’єднавшись ми подолаємо будь-яке зло.

Єдина Шполянщина! Єдина Країна! Єдиная страна! United country!

Лілія Усик(Лоцман)
М.Шпола

Запись опубликована в рубрике Статті, у місті с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

4 комментария: Черкащина: мешканців Шполи закликали до єднання

  1. Інна говорит:

    давайте дбати про чистоту нашого міста, саме з цього посинається патріотизм. з любові до дому, до свого міста

  2. офицер говорит:

    Дуже гарно написано….І вірю в сказане! Якщо кожна людина це зрозуміє і почне змінюватися з себе, не вчити другу, а іменно починати з себе…це буде сильна людина, і з такими сильними людьми ми побудуємо сильну Україну! Слава Україні!

  3. Наталія говорит:

    Ще треба окупантів вигнати з нашої законної землі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>