У Шполі привітали ювіляра

90-річчя – таку поважну дату 16 квітня 2014 року відсвяткував Рудь Феодосій Констянтинович, мешканець м. Шпола. Щоб привітати ювіляра, у гості до нього завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Береза разом із заступником голови райдержадміністрації Ольгою Шпицею, головою районної ветеранської організації Іваном Здором.

Важка доля випала на його життєвий шлях. Феодосій Констянтинович у Велику Вітчизняну війну був розвідником, отримав поранення. Фронтовими дорогами пройшов через Польщу, Чехословаччину до німецького Дрездена. За самовідданість й відвагу нагороджений орденами Слави та Вітчизняної війни.

З нагоди свята перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Анатоліївна звернулася з теплими словами до ювіляра: «Вклоняюсь Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови.

Сердечно вдячна за багаторічну самовіддану працю. Радію, що переживши багато бурхливих подій, Ви стали свідком народження Незалежної Української держави». Також побажала міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя, ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої. Гості вручили квіти та цінний подарунок.

Ювіляр в доброму гуморі зустрів гостей, поспілкувався із задоволенням та подякував за увагу.

odnoklassniki.ru/group/52780617105522
Опубліковано у Новини, Статті | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

10 коментарів до У Шполі привітали ювіляра

 1. Пятачок коментує:

  Шпиці і Березі явно нема чого робить на тій роботі, службовці, мля…

 2. Женя коментує:

  да такого працівника як Шпиця ще треба найти. із- за її жадоби до грошей і навіть до їди, у невинної людини був інсульт. А вона із синочком запихалась без докору совісті.

 3. Іван коментує:

  Привітати ветерана- то добра справа.Можливо ці дві особи з адміністрації вітали в вільний від роботи час або в обідню перерву.Можливо це одна добра справа за весь час їх роботи в адміністрації .можливо є і інші але про них Шполянам невідомо. Такі як Рудь Ф,К. і його покоління вистояли і вибороло Перемогу.Шана і повага тим ,хто боронив нашу землю ,тим хто не повернувся з кривавих полів, тим хто відроджував країну з руїн.Слава Україні і слава і честь живим героям! І ганьба тим хто розкрадав і тим хто допомагав розкрадати те що їхне покоління створило.

 4. Рембо коментує:

  Якщо неправильно роблять представники влади, так нехай привітають партійні мужі Кишінька, Коваль – людину яка дала їм майбутнє ! Це їм просто недано, шанувати те що зроблено роками, шанувати тих хто будував Шполянщину ! Слава Ветеранам Шполянщини !

  • Ігор Хар...о коментує:

   ідіть нахуй плагітіроти хуйові сукипередруковуєте все їбала собі залийте свинцем!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *